Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1243) Yofej75 válasza mbalint987 (#1230) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Kedves folyton folyvást sértettségéről tanúbizonyságot tevő embertársam!

Tévedsz ha azt hiszed, hogy " Aki fellép ide, és elolvassa a hozzászólásokat, az pedig el fogja dönteni, hogy melyik "oldallal" fog szimpatizálni.".
Szerintem nem a hozzászólások elolvasása miatt dönti el senki sem, hogy melyik oldallal fog szimpatizálni.
Persze, te azt gondolhatod, hogy a fennkölt írásod majd mindenkit megtérít és egy csettintésre eltűnnek a Földről a számotokra homofóbnak tűnő emberek de ne ringasd magad álmokba...

Válaszolok sorban a felvetéseidre de már lusta vagyok másolgatni és beillesztgetni. Inkább pontokba szedve jelzem, hogy melyik bekezdésnél tartunk.

1. Nem kell, hogy megértsd azt amit írtam, ahogyan azt sem kell megértened, hogy miért isszák az emberek mértéktelenül a kólát miközben tudható, hogy nem éppen egészséges. A többség alatt nem a véleményi többséget értem (ahogyan megfogalmaztam, a vélemény nem permanens tehát e témában irreleváns tényező) hanem az életviteli többséget. Becsült adatok alapján a népesség 15%-a lehet meleg ha jól rémlik (nem fogom megkeresni mert szintén nincs jelentősége) tehát erősen a többséget képviselem.

2. Talán ha a másik oldalt is meg szeretnéd ismerni akkor kevesebb előítélettel kellene bajlódnod. Már az első hsz-aim között megírtam, hogy nem a melegekkel van bajom, hanem a szószólóikkal, azokkal akikre te is hallgatsz a szavaid alapján és elhiszed a sok mocskot és hazugságot amivel szakadékot ásnak akár kettőnk közé is. Téged ez nem nagyon érdekel de mégis arról papolsz, hogy fáj a meg nem értettség (tehetsz ellene...sokat!), engem érdekel az, hogy kilépjünk a sötétségből ám mindemellett én vagyok homofób, mivel ezzel mossák át az agyatokat és ti pedig reflexből ezt nyomjátok le a torkunkon. Ez így sosem lesz jó.

3. Talán megálljt parancsolnak ennek az idióta meleglobbi-hadjáratnak amit a a heterok ellen folytatnak. Vége lesz az értelmetlen vitának és mindenki belátja, hogy mindennek megvan a maga helye, ideje és stílusa. Igen, bízom abban, hogy megszűnik a kettős mérce minden tekintetben és nem kell attól félnem, hogy egy estleges munkahelyi leépítés során hiába én vagyok a jobb szakember mégis engem tesznek utcára mert ugyebár a melegeket csak nem szabad már bántani... (csak példa volt)

4. Jelen pillanatban nem betegség de tudomásom szerint senki sem támasztotta alá, hogy az azt okozó génmutáció vagy bármi más nem azonos-e más betegségnek kikiáltott szexuális zavarral. Ezerszer lerágott csont ez is. Számomra nem normális jelenség, deviancia és mégha a WHO szerint nem is betegség akkor sem egészséges dolog...

5. (na, most ctrl-c ctrl-v) "Egyébként meg megmosolyogtató, hogy sok ember itt okosabbnak érzi magát azoknál a tudósoknál, akik ezeket a döntéseket kutatásokkal alátámasztották, és azoknál az orvosoknál, akik ezeket a döntéseket meghozták." Milyen kutatásokkal támasztották alá? Pontosan mit vizsgáltak? Van-e már megfelelő módszer annak a megállapítására, hogy mi okozza az eltérést? Ha nincs akkor ezt a kérdést feltételesen kell kezelnünk, azaz feltételezhetően nem betegség...vagy az...szerinted? Lehet, hogy csak szimpla mutáció az oka, vagy a természet saját megoldása a túlnépesedésre. Esetleg Isten keze munkája szintén a túlnépesedés ellen... Ehhez mit szólsz?

6. Sajnálom. Okom van feltételezni, hogy figyelmetlen voltál.

7. Nem tudom értelmezni a magyarázatod. Száműznél akárhová amiatt, mert nem vagyok hajlandó elfogadni a magamutogatásotokat? A cigány kisebbség életmódján is megbotránkozom (de van közöttük is tiszteletre méltó egyén, ez nem is vitás - nem vagyok az általánosítás híve). Akasszam fel magam? Az ilyen beszólások vágják ki a biztosítékot. Nem tudom, kinek képzeled magad és azt sem tudom, hogy milyen terveid vannak az életre de valóban jobb lenne visszaszállnod a földre és leülni egy sarokban gondolkodni és addig fel sem állni onnan amíg le nem szoksz a pökhendiségről...

Az összehasonlítást kikérheted magadnak, saját eszköztáradból merítettem ihletet.

8. De a lényeget még most sem érted vagy csak nem akarsz rá válaszolni? Visszakeressem és leírjam másképp, hogy mire gondoltam vagy inkább fejed homokba és hagyjuk az egészet?

9. Az vagyok, homofób. Sőt! Maxihomofób ha ez számodra örömet okoz. Nem értékeltem egyik politikust sem, a pártot jellemeztem nagy általánosságban. Szakterület? Eredmény? Kié? Micsoda? :DD Nos ha már elértünk újra a személyeskedés mezejére akkor engedd meg nekem, hogy téged továbbra is tapasztalatlannak tartsalak a megnyilvánulásaid alapján. Idővel talán ez változik...mármint a tapasztalati mutatód...

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.