Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) TheProb válasza GuruZone (#849) üzenetére


TheProb
veterán

Hopp és tényleg. Netherland a feladó ország, akkor igazad volt. :K

Szegény nevemet se láttam még így leírva... :DDD : Béla Tóth
(Tudom, hogy unicode)

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#852) GuruZone válasza TheProb (#851) üzenetére


GuruZone
őstag

Szép :)

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#853) Ren Hoek


Ren Hoek
veterán

Mi8-ban is szerintetek PWM-es vibrálós OLED lesz?

(#854) GuruZone válasza Ren Hoek (#853) üzenetére


GuruZone
őstag

Az XDA-n erre a kérdésre valaki 2018. május 31. óta várja a választ! :D

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#855) TheProb


TheProb
veterán

Kijelző besárgulása mitől lehet?
Először a Mi5-ön, majd a javítás idejére kölcsön kapott Redmi Note 4 kijelzője sárgult be kb 1 hónap után szinte ugyan ott, ugyan úgy. Tekintve, hogy 2 telefon is szinte ugyan úgy viselkedett, így gondolom ez nem lehet véletlen. Van tippetek esetleg?
Autós tartó, ami a légbeömlök előtt van és direktba kapja a hideget/meleget?

Nem lenne őszinte a mosolyom, ha a vatta új Mi8-nál is ez történne... :U

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#856) enginev3.0 válasza TheProb (#855) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nekem S7 Edge, S8, redmi 4a stb... Telefon mind légbeömlős tartóban van és nem volt ilyen gond velük

Viszont most akarom cserélni a tartót hogy ne menjen rá a klíma, mert zavar

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#857) Graphics válasza TheProb (#855) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Egyik opció: Hajlás, nyomás miatt.

A másik amit magad is írtál, hogy direktbe kapja a hideget, meleget. Sőt a hideg még páralecsapodást is tud esetleg okozni, ha melegszik a telefon.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#858) Ren Hoek válasza GuruZone (#854) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Remélem hibrid lesz.

[link]

Részletes infók az OLED PWMről... végre megértettem miért használják.

Most OP6-ot használok, nem vettem észre fejfájást vagy szembántalmat... de az IPS-nek sokkal nyugodtabb a képe. Ez tény. OP6 kb 30% alatt látszik, de sötétben jobban kijön.

Csak ugye a kijelző peak fényereje az S9+ nál is sokkal nagyobb. Így sötétben 30% az már sok.

Emiatt amúgy aggódok is. A Samsungok alacsonyabb peak fényerőn is beégnek, akkor az OP6 és a Mi8 mennyi idő alatt fog beégni vajon? Mi8 auto peakje 640 nit ha jól rémlik... azzal szerintem hamar be lehet égetni.

LG WOLED tv-knél kb 300 óra alatt már degradálódnak a pixelek konstans tartalomnál. Pl piros Live logó. Pedig ott van segédpixel is. A topicjában sokat beszéltünk róla, hogyan védjük konstans tartalom ellen. Itt kb csak az megy rajta az értesítő sávokon.
Vagy kb pár hónapig bírják és kész? Napi 5h SOTal

[ Szerkesztve ]

(#859) Ren Hoek


Ren Hoek
veterán

Ki mikorra várja?
Van valakinek itt amúgy Mi 8? :d

(#860) enginev3.0 válasza Ren Hoek (#859) üzenetére


enginev3.0
félisten

Én már nagyon várom, de még fel sem adták, remélem hétfőn felfogják, sajnos 2-7 nap mire postázzák geekbuyról

Egy két embernek volt már, kértem is tőlük hogy csináljanak képeket vele stb... de nem foglalkoztak a dologgal

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#861) Karaya válasza enginev3.0 (#860) üzenetére


Karaya
tag

1 hete rendeltem geekbuyingról fekete 64GB-t kuponnal $460. Kiderült, hogy nincs készleten és csak jövő héten tudják majd feladni. Mivel fehérből volt nekik raktáron, bepróbálkoztam, hogy küldjenek abból 128ast és kifizetem a $10 felárat, fehérben csak ennyivel többért adták a +64et. Erre jött, hogy feladták a fehér 64est és refoundoltak $110-t. Öööö.. Nem tiltakoztam.
Érdekesen kommunikálnak, vagy félreolvasták a google translatort

[ Szerkesztve ]

(#862) enginev3.0 válasza Karaya (#861) üzenetére


enginev3.0
félisten

Fentebb is írta valaki, hogy köv hét csütörtökön lesz neki feladva a fekete, erre másnap postázták neki

Én rákérdeztem, hogy van -e fehér, azt mondták igen, gondoltam akkor gyorsan feladják, hát nem

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#863) Karaya válasza enginev3.0 (#862) üzenetére


Karaya
tag

Igen, pont az itteni infók miatt kezdtem reklamálni, a fehér tipp meg tőled jött. Geekbuying ezek szerint ennyire nem kiszámítható és érdemes velük tárgyalni/alkudozni is..

(#864) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

A GeekBuyingon mar globallal hirdetik. Meghozza eleg bomba aron...

(#865) enginev3.0 válasza ThorsHUN (#864) üzenetére


enginev3.0
félisten

HK stockra gondolsz?
Az csak elővétel és 15 nap mire postázzák

Gondolom akkor 15 nap múlva lehet majd hivatalosan kapni mindenhol a globál verziót

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#866) TheProb válasza ThorsHUN (#864) üzenetére


TheProb
veterán

Én olcsóbban tudtam berendelni. Nem baj, mire megjön már talán rakhatom is rá a global-t. ;]

u.i.: Nem tudjátok, hogy Mi Cloud-ot hogy lehet takarítani? Már letöröltem mindent, ami említésre méltó helyet foglalható, de így is hajlandó backupolni. Nem lehet teljes clear-t nyomni a régi mentésekre vagy valami? Nem szeretnék tárhelyet bővíteni.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#867) ThorsHUN válasza TheProb (#866) üzenetére


ThorsHUN
őstag

A 128ast? Hogy honnan?

(#868) TheProb válasza ThorsHUN (#867) üzenetére


TheProb
veterán

Geekbuying ugyan úgy, de nekem elég volt a 64gigás is.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#869) Icetee válasza enginev3.0 (#856) üzenetére


Icetee
aktív tag

Ha benne van a telefon, azt a légbeömlőt lezárom és probléma megoldva :)

(#870) enginev3.0 válasza Icetee (#869) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nálam csak egyszerre lehet a két középsőt, és akkor a két szélső már elég nehezen hűti le az autót

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#871) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Nem adták fel, azt mondták még talán három nap, de adnak ajándékot

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#872) Ren Hoek


Ren Hoek
veterán

Na kértem OP6 refundot :(
Két dolog bántott, a kamera szerintem egyszerűen képi világban jobb volt a Mix2s 12 mpixeles szenzorokkal.
Illetve hihetetlen de ennek sem homogén a kijelzője. Az alján világosabb kicsit.

Várom a Mi8-at. Reméljük rendben lesz.

(#873) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Hát ez itt elég merészen jó áron van

[link]

és még kupon is van hozzá

GB$MPMI128

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#874) TheProb válasza enginev3.0 (#873) üzenetére


TheProb
veterán

Épp linkelni akartam. :D

Írtam Geekbuying-éknak, hogy adják már oda a Kína-NL viszonylat TN-jét, de állítólag tőlem tudták meg, hogy amit adtak az csak NL-HU-ra szól. Elvileg intézkednek, hogy megkapjam a kínai trackinget is, kíváncsi leszke.

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#875) norbert0 válasza enginev3.0 (#873) üzenetére


norbert0
csendes tag

Pont ezt akartam írni, így ingyenes EU Priority line shipping-el rendeltem most, és 459 USD, azaz 123.000 HUF volt, ez nagyon jó ár. Már csak azt sajnálom, hogy nem Global ROM-al jön, meg akartam azt várni hogy ne kelljen újrarakni, de ez kihagyhatatlan ajánlat volt :)

(#876) enginev3.0


enginev3.0
félisten

178 ezer alza.hu

[link]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#877) TheProb


TheProb
veterán

Feketében: [link]

Mindegy, nem b@szom fel magam rajta, hogy 1 hétre rá olcsóbban megvehettem vna a 128ast GB-ről... ;]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#878) enginev3.0 válasza TheProb (#877) üzenetére


enginev3.0
félisten

Én nyitottam paypalon vitát a megrendelésre
Ha így sem sürgetik meg magukat, és nem adják fel holnap legkésőbb holnap után, akkor vissza kérem a pénzt, és megrendelem innen

Nem kell a 128GB, nincs rá szükségem, de a telefonra igen, és eddig gearbesttel nem volt rossz tapasztalatom a postával kapcsolatban, ami a gyorsaságot illeti
Ha meg végre ennek hatására előbb feladná geekbuy, akkor örülök

Persze mindeközben benne van, hogy gearbest is csak vevőcsalogatónak rakja ki hogy van raktáron, aztán arra is várni kell

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#879) TheProb válasza enginev3.0 (#878) üzenetére


TheProb
veterán

Nekem se kell a 128, de ha olcsóbb, mint a 64, az nem baj. ;]
Amúgy én is jobban bízok GB-ben, mint Geekbuying-ban. De már mindegy, remélem nem lesz semmi gond. Meg legfőképp nem kell majd szervizeltetni az 1 év alatt. Spemall-al nagyon megszoptam. Épp most írtam másik topikban a borzalmaimról... :W

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#880) Graphics válasza TheProb (#879) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

No akkor én inkább megvárom mire itthonra megérkezik :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#881) enginev3.0 válasza TheProb (#879) üzenetére


enginev3.0
félisten

Én lennék olyan hülye, hogy eladjam ami megjön külföldről, és akár 20-30ezret fizessek pluszba egy telenoros vásárlásért, ha lehet majd esetleg kapni náluk

De 50ezret biztos nem fizetnék pluszba alza.hu-nál

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#882) Ren Hoek válasza enginev3.0 (#881) üzenetére


Ren Hoek
veterán

A 64-es reális magyar ára 150K... ahogy a Mix2s-é ami elvileg drágább is... Ennél tuti nem adnék érte többet.

(#883) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Hat pont ma rendeltem meg a geekbuyingrol, szoval irtam, hogy lemondom a megrendelest kerem, hogy teritsek vissza. A Gearbesten pedig megrendeltem.

(#884) Sinu válasza enginev3.0 (#876) üzenetére


Sinu
senior tag

Alzán ez a "First start" szolgáltatás mindent visz :D

No Future

(#885) enginev3.0 válasza ThorsHUN (#883) üzenetére


enginev3.0
félisten

Írsz majd ha gearbest postázza? Én is vissza kértem a pénzt, rendesek voltak, 10 perc alatt elindították a kérelmet

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#886) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Csak engem szivat vagy tényleg nem lehet érvényesíteni a kupont amit tegnap ide beraktunk? :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#887) TheProb válasza enginev3.0 (#886) üzenetére


TheProb
veterán

Simán lehet, ekkora összegű cuccokra gyorsan fogynak a kuponok. Bár gyakran jön hasonló kupon.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#888) norbert0 válasza TheProb (#887) üzenetére


norbert0
csendes tag

Ezek a kuponok sokszor 100 vételre szólnak és úgy láttam a tegnapi nap óta az akciós ár mellett már több mint 100-at vettek, a fehérből kb 180 volt, most már csak 80 maradt.

(#889) enginev3.0 válasza TheProb (#887) üzenetére


enginev3.0
félisten

Felbosszant megrendelem honorbuyrol

Ja... És geekbuyon olcsóbb lett :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#890) norbert0 válasza enginev3.0 (#889) üzenetére


norbert0
csendes tag

Én geekbuying-on nem látom, hogy változott volna az ára. Honorbuyon pedig 100$-al még mindig drágább, mint Gearbest kupion nélkül.

(#891) enginev3.0 válasza norbert0 (#890) üzenetére


enginev3.0
félisten

Lehet nem lett olcsóbb, ez most ott a legolcsóbb

[link]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#892) dragonfx válasza enginev3.0 (#891) üzenetére


dragonfx
veterán

talán 1 hete vagy 2 jött gb hírlevél abba 448 volt.
de ez már kezd elég baráti lenni.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#893) norbert0 válasza enginev3.0 (#891) üzenetére


norbert0
csendes tag

Ez a global verzió viszont ugye elővétel? + itt annyiba kerül most a 64 GB változat, mint Gearbest-en a 128 GB.

(#894) enginev3.0 válasza norbert0 (#893) üzenetére


enginev3.0
félisten

Chat szerint nem, de én nem hiszek nekik

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#895) vampire17


vampire17
addikt

Havernak megjott tegnap a Mi8, Honorbuy-rol. kb 3 munkanap alatt idert :) (EU warehouse)

Most varjuk a Global betat, elv a zart betak mar elindultak (jut eszembe, nem tud valaki kiszivargott linket? :) )

A kerdesem:

China stable to Global Developer konverziohoz kell bootloader nyitas? Gondolom a Fastboot method kilove mindenkepp ha nincs nyitva, de Recovery Global ROM-ot gyari frissito app-al China stable-re fel tudok rakni?

(#896) technoboi válasza vampire17 (#895) üzenetére


technoboi
tag

Elvileg gyári frissítő app-al fel tudod rakni a global dev. rom-ot, Redmi Note 5-t cseréltem le MI8SE-re, ott fel lehetett rakni. Én is várom a global dev rom-ot, sehol nem találtam kiszivárgott bétát. Amíg nem jelenik meg marad az eu-s rom.

Iphone 14 Pro Max / Apple Watch 7 45mm / Airpods 3

(#897) Ren Hoek válasza vampire17 (#895) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Írhatna pár sort róla... engem továbbra is a kijelző aljának homogenitása érdekel. Na meg, hogy mennyire vibrál a kijelző. (PWM flicker)

A mai 150-300K-s telefonok kijelzőit képtelenek megcsinálni rendesen. AMOLED világosodik/lilul néhol... (S8, OP5-6...) IPS sárgul (Mix2s) stb...
Az olcsóbb kategóriáknál meg oké gyakran.

(#898) norbert0 válasza Ren Hoek (#897) üzenetére


norbert0
csendes tag

Nekem a Meizu és Leeco telefonon IPS kijelzője is nagyon besárgult, amik alacsonyabb árfekvésűek. Én is bízom benne, hogy nem lesz vele probléma. :) Valakinek feladták már Gearbest-ről?

(#899) enginev3.0 válasza norbert0 (#898) üzenetére


enginev3.0
félisten

GB csak 25 után fogja feladni, írja is az oldal
A HK global verziót

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#900) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Én kicsit feladtam

Lemondtam a geekbuy rendelést, holnap elvileg visszajön a pénz, gearbest akció orrom előtt járt le, máshol meg nincs most 125ezer környékén

Úgy sem kapnám meg jövőhétig, akkor pedig elvileg lesz az eu bejelentés, és reménykedek hátha, ha mégsem lesz itthon jó áron, akkor felbosszantom magam és honorbuyról megrendelem, hogy itt legyen 3-4 nap alatt

Ha esetleg lenne valami 120ezer könyéki ajánlat addig, akkor arra rárepülök, de most már legtöbb helyen a global verziót kezdik árulni, azt meg a bejelentésig nem fogják postázni

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.