Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) South Velen válasza pusszycat (#250) üzenetére


South Velen
addikt

Hirtelen azt hittem, hogy előretelepítik a háttértárra az AoT összes részét. ;]

(#252) mackoman válasza aelod (#217) üzenetére


mackoman
tag

Huawei garanciáztatás ott tart, ahol a Samu meg a Sony szerviz.

(#253) aelod válasza pusszycat (#250) üzenetére


aelod
veterán

Pedig mekkora fícsör lenne: Always on Time :DDD

(#252) mackoman

Azaz? :U

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#254) doooo válasza joey04 (#191) üzenetére


doooo
veterán

Igaz... "Super AMOLED", amit csak a Samsung használ.

(#255) Wesder válasza aelod (#253) üzenetére


Wesder
félisten

Samu fika, ne törődj vele.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#256) MCiklon


MCiklon
csendes tag

Én nem értem az embereket itt, semmi se jó.. :W
Teljesen egyszerűen meg lehet magyarázni ezt a dizájnt: Ahova elsődlegesen gyártanak telefont ott ezt a dizájnt szeretik. Iphone kopi?! Lehet, de kit érdekel? Különben is ezekhez a mai téglalap alapú telefonokhoz elég nehéz egyedi dizájnt(ami jól is néz ki!) csinálni amit még senki sem csinált. De mindezek előtt ott a tény is, hogy minek csinálna a Mix2s mellé még egy teljesen ugyan olyan kinézetű telefont? Csak a saját üzletét rontaná vele. Akinek az tetszik veszi azt, akinek ez az pedig ilyet(Hardveresen szinte teljesen ugyanaz). Arról nem is beszélve, ha nem tetszik a notch ki lehet kapcsolni, mivel amoled nem is fogod észrevenni.

Amúgy meg egyedi-nem egyedi szerintem nagyon jó lett mindegyik, az ee valami zseniális az átlátszó hátlappal. És nem utolsó sorban ár érték arányban a legjobb. Redmi 4x után valőszínűleg ez lesz a következő. Remélhetőleg a kamera tényleg jó is lesz a valóságban és akkor semmi panasz nem lehet.

(#257) Wesder válasza MCiklon (#256) üzenetére


Wesder
félisten

Fejèn találtad a szöget.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#258) #65577472 válasza MCiklon (#256) üzenetére


#65577472
törölt tag

Ezt most úgy írod, mintha csak Mi8 és Mix2s lenne a Xiaomi kínálatában. Szinte biztos, hogy a jövőben a teljes Redmi szériát elcsúfítják, ami sok ember mellett nekem is fájó, mert 2013 óta rövidebb-hosszabb megszakításokkal csak Xiaomi telefonokat használtam. Én elfogadom, hogy sokan megbarátkoztak ezzel az idióta trenddel, te pedig fogadd el, hogy legalább ennyien hányunk tőle.

(#259) Stanley-B.


Stanley-B.
őstag

iPhone copy, lol.

(#260) *Mukeey* válasza South Velen (#249) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Miert?Egy note5 65ezer,ez meg 75körül van,nincs annyira messze...Utána nagy szakadék van és 100felett jönnek a többiek.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#261) #16820480 válasza MCiklon (#256) üzenetére


#16820480
törölt tag

Miért, annak mi értelme van, hogy a Mix 2S mellé 2 hónappal annak kiadása után csinálnak egy hardveresen majdnem tök ugyanolyan telefont, olcsóbban?

Amúgy meg az milyen érv már, hogy ahova szánják, ott jó ez a design? Nyilván, oda jó, de attól még nem fog tetszeni feltétlen nekünk. És oké, ha ennyi lenne, hogy bemutatták, mi nem kapunk belőle, felejtsük el teljesen, akkor ez érv lenne, de nem így fog történni valószínűleg.

(#262) Wesder válasza Stanley-B. (#259) üzenetére


Wesder
félisten

Essential Phone copy lol

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#263) judas13 válasza MCiklon (#256) üzenetére


judas13
addikt

Nem fogom, nem kell majd kikapcsolni mert eleve nem is veszem meg a noccsal.
Ha viszont vállalnám a noccsot- nem - (kivéve idág jogosan az Xnél) akkor meg már eleve nem is zavarna az a rákos betüremkedés..

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#264) #65577472 válasza Wesder (#262) üzenetére


#65577472
törölt tag

Mert az Essential egy kib@szott népszerű modell volt és őket másolja mindenki, véletlenül sem az iX-et. Édesjóistenem...

(#263) judas13 Vigyázz, mert te is megkapod a magadét, hogy csak idesz@rsz, buta vagy, nem értesz semmihez és csak sírsz a notch miatt.

[ Szerkesztve ]

(#265) zadir1 válasza South Velen (#248) üzenetére


zadir1
tag

Always on display... sry valamiért úgy emlékeztem Top :)

Samu A5 2017-nél már nagyon megszoktam / megszerettem, csak ilyen telefon kellene, ami ezt tudja

[ Szerkesztve ]

(#266) #16820480 válasza #65577472 (#264) üzenetére


#16820480
törölt tag

Most arról nem is beszélve, hogy mennyire hasonlít ez az Essential telefonra, vagy mennyire az iX-re. (de ugye gy.k: az Essential keskeny de mély bevágását senki nem vette át, az iX lapos és szélesebb bevágását annál inkább9

(#267) tibcsi0407 válasza #16820480 (#266) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Sharp átvette. :))

https://utdetailing.hu/

(#268) #65577472 válasza #16820480 (#266) üzenetére


#65577472
törölt tag

Így van, ez a kép is ezt demonstrálja. Ezek után valaki tagadja, hogy Xiaominál nem egy iX hevert az asztalon a Mi8 tervezésekor? :B

(#269) judas13 válasza #65577472 (#264) üzenetére


judas13
addikt

Értettem!!!! :D

Amúgy tényleg a méltán olcsó és népszerű alapvető piaci tényező Essentialból mennyit is adtak el tavaly úgy nagyvonalakban?

;]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#270) #65577472 válasza judas13 (#269) üzenetére


#65577472
törölt tag

Nagyon megy az Essential szekere és emiatt akarnak tőle megszabadulni. :) Mészáros Lőlő megvehetné.

[ Szerkesztve ]

(#271) hemaka


hemaka
nagyúr

Meg egy iphoneX klon, franko. :DDD

(#272) #65577472 válasza hemaka (#271) üzenetére


#65577472
törölt tag

Már a kapuban áll az Oppo Find X is.

(#273) MCiklon válasza #65577472 (#258) üzenetére


MCiklon
csendes tag

Én elfogadom a másik oldalt is, egy dolog nem tetszhet mindenkinek, de azt bevallhatjuk őszíntén, hogy az ázsiai piac mellett az európai elég jelentéktelen, ezt értem arra hogy ugyan vannak akiknek nem jön be ez a notchos téma, de az ő/mi számuk eltörpül a kínai piac mellett(sajnos/nem sajnos mindenki eldöntheti magának).
Igazából a kommentemmel azt akartam kifejteni hogy nem értem ezt a hate-et a Xiaomi ellen miközben van náluk telefon notch és anélkül is, kielégítve mindenkit. :)

(#274) #65577472 válasza MCiklon (#273) üzenetére


#65577472
törölt tag

"van náluk MÉG telefon notch és anélkül is, kielégítve mindenkit"

(#275) Eli577 válasza #16820480 (#261) üzenetére


Eli577
senior tag

Hát, azért sok minden van abban, amit írt MCiklon. Ha a kínai piacra szánják a készüléket, és ott akár milliós tételben is el tudják adni, akkor nincs túl sok ráció abban, hogy olyan dizájnt csináljanak, ami a "nyugatiaknak" is tökéletes.
( :DD Olyan mintha vendégeket várnék, tudom, hogy mit kell nekik főzni, mi az amit szeretnek. Elégedettek is, aztán a szomszéd később átjön, megkínálom őt is, de neki (mint kiderült utólag) nem a kedvence az étel. Csak ugye engem ez nem nagyon érdekel, mert nem neki készítettem első sorban, az meg másik kérdés, hogy mégis evett belőle. :DD )
Majd ha globális piacban gondolkodnak, akkor lehet, hogy az is számításba jön, hogy a világnak ezen a felén mit tartanak szem előtt. Arról nem nagyon olvastam amúgy sehol, hogy Kínán kívül is akarnák árusítani hivatalosan.

Várom mindenesetre a Lenovo Z5-öt, és a Vivo Nex-et. Kíváncsi vagyok, hogy a Z5 a beharangozott dolgokhoz képest mit fog villantani, illetve, hogy hol, mikor és mennyiért lesznek elérhetőek ezek a készülékek.

[ Szerkesztve ]

(#276) South Velen válasza *Mukeey* (#260) üzenetére


South Velen
addikt

Megnézem én, hogy ez 75.000 lesz az eustockon.. én leszek az első vevő ha így lesz. More like 84.900

[ Szerkesztve ]

(#277) bubu256 válasza Eli577 (#275) üzenetére


bubu256
tag

Májusban hivatalos Xiaomi bolt nyílt több európai városban...

[ Szerkesztve ]

(#278) #65577472 válasza Eli577 (#275) üzenetére


#65577472
törölt tag

"Majd ha globális piacban gondolkodnak"

Kínán kívül jelen vannak Indiában, Dél-Amerikában, Délkelet-Ázsiában, most pedig Európában is meg akarják vetni a lábukat. USA (tudjuk, miért) kilőve. Mi ez, ha nem globális piacban gondolkodás?

(#279) kchris78 válasza INGJOKE (#201) üzenetére


kchris78
veterán

Azért én nem tudom kockázatnám e az X hetes rendelési időt még azzal hogy ráb.sszák a VÁM + ÁFÁt is... mostmár eléggé nézik a csomagokat. legalább EUn belülről kell rendelni de akkor meg nem annyira olcsó mint Kínából (nyilván EU közös VÁM).

(#280) aelod válasza #65577472 (#278) üzenetére


aelod
veterán

És azt gondolom nem futtattad le a nagy hate közepette, hogy erre a piacra még csak most léptek rá. Ingoványos talaj ez. Idő kell nekik mire megvetik a lábukat. Pár éve a hüvely is csak elvétve volt jelen itthon most meg minden szolgáltatónál ontják rád a Samsungok mellett.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#281) #16820480 válasza Eli577 (#275) üzenetére


#16820480
törölt tag

Én értem, de most attól, hogy a kínaiak szeretik a büdös tofut, még nem fogok neki ujjongani, ha valaki megkínál vele, hogy milyen jó ez ;)

Szóval az nem érv szerintem, hogy ez azért jó design, mert a kínaiaknak tetszik. Tetszhet, de ez egy másolt design attól még, ami sok embernek szúrja a szemét.

(#282) #65577472 válasza aelod (#280) üzenetére


#65577472
törölt tag

Szakadj már le erről a haterezésről és ignorálj. Köszönöm és lesz@rom, hogy mit gondolsz.

(#283) aelod válasza #65577472 (#282) üzenetére


aelod
veterán

Bevág a tanga vagy mi van?;]

Te nem bírod elengedni a témát. Írd még be párszor, hogy iPhone ten klón. Had gyűljön a hsz. Viszlát!

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#284) #65577472 válasza aelod (#283) üzenetére


#65577472
törölt tag

Irritál a szellemi fegyvertelenséged.

(#285) aelod válasza #65577472 (#284) üzenetére


aelod
veterán

Én leírtam a véleményem a designról és indokoltam is ellenben veled aki csak fröcsögsz itt meg elephone-t emlegetsz. Ha ez irritál nem az én problémám. Am. is ez csak egy telefon ha nem tetszik nem veszed meg ennyi. Ne csinálj belőle hitvallást.

Amúgy azt lehet tudni, hogy idehaza mikor nyitnak hivatalos MI store-t?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#286) INGJOKE válasza kchris78 (#279) üzenetére


INGJOKE
veterán

Raklap oldalon van lehetőség kínából áfa és vám mentesen vásárolni 6-10 dollárért, ha nem ismered ezeket, akkor néz utána megéri. :-)

(#287) aelod válasza INGJOKE (#286) üzenetére


aelod
veterán

Linket tudsz esetleg?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#288) Eli577 válasza #16820480 (#281) üzenetére


Eli577
senior tag

Azt nem mondom én se, hogy jó, szerintem az összes "notch-os" készülék közül a legkevésbé szép (ronda), de valószínűleg odahaza így is jó lesz. ;)

Írták többen, hogy a a Xiaomi Kínán kívül is jelen van több országban, ez igaz is (és nyilván hiányos volt a tudásom ezen a téren :R ), de attól még nem a globális piac nekik a fő bevételi forrásuk, hanem a távol-keleti régió, ezért írtam, amit.

(#289) unskillful válasza #65577472 (#282) üzenetére


unskillful
tag

Azért az tényleg nem semmi hogy 289 hozzászólásból 46 tőled származik és sajnos 10 alatt van azon hozzászólásaid száma ami bármit "érdemben" hozzá tesz a témához... 🧐 Bemutattak 3 telefont, amik különböző indokok miatt neked nem tetszenek. Ezzel nincs semmi baj. De nem kötelező megvenned egyiket sem, így szerintem felesleges a további fikázás 😉 kár tovább szét offolni a topikot. Peace

[ Szerkesztve ]

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#290) INGJOKE válasza aelod (#287) üzenetére


INGJOKE
veterán

Gearbesten a priortyline szállítást kell választani a kosárban meg eu express és akkor beérkeztetik eu-ba és onnan jön neked áfa+vám nélkül. De több helyen is van ilyen. Ali dhl-el szállítják vám és áfa nélkül, de ott 26-42 dollár a gb-n csak 6-10.

(#291) #65577472 válasza unskillful (#289) üzenetére


#65577472
törölt tag

Az tényleg nem semmi, hogy ráérsz hsz-eket számolni és azokat értékelni. Az viszont tényleg a legalja, hogy játszod a moderátort és meg akarod szabni, hogy mikor, mit és mennyiszer szóljak hozzá egy témához. Ha meghaladja a képességeidet átsiklani a számodra nem tetsző hsz-ek felett, akkor sajnálom. Peace.

(#292) joey04 válasza unskillful (#289) üzenetére


joey04
titán

Azt is számold össze, hogy mennyi az olyan hsz amit válaszként adott a támadásokra.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#293) unskillful válasza #65577472 (#291) üzenetére


unskillful
tag

47... Nice... 🤫

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#294) daver88


daver88
aktív tag

Banggood Mi8 SE és Mi8 árak...messze van az a 115e Ft-tól (akár bruttó, akár nettót nézünk)

(#295) ates válasza kchris78 (#279) üzenetére


ates
aktív tag

rendeljkinait/lexikon :DD

(#296) aelod válasza INGJOKE (#290) üzenetére


aelod
veterán

Thx :R

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#297) Micsurin válasza Parallaxis (#200) üzenetére


Micsurin
nagyúr

"iPhone 6-nál is jobban hajlott" mégse pl meghajlott Samsung / HTC-kel van fullon némelyik facebook cserebere-apróhirdetés csoport. "Enyhén görbe + zseb kopott de működik." :DDD

"Szép", és jó a telo, kár, hogy nem ennyi lesz mire ideér. :(
Kamera tesztre kíváncsi leszek, ha rendben van akkor kihívó a H10 / O+6 páros számára.
Egy Jerry féle tesztet megnéznék róla mennyire masszív!
Face unlock itt is olyan fa*sza mint a O+6-nál, fotó is megteszi? :D
A kijelzőbe épített olvasóra kíváncsi leszek in real life, hogy fog teljesíteni!

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#298) judas13 válasza #65577472 (#270) üzenetére


judas13
addikt

Mar megvette!
:)

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#299) dlaj válasza judas13 (#298) üzenetére


dlaj
őstag

Egy raklappal! :)

(#300) Halkow.


Halkow.
senior tag

Ennyi iphone x clont idén :DDD, csodálkozom, hogy még nem perelték be a huaweit és a xiaomit a formaterv és a dizájn megsértésért. Röhej, hogy kompakt telefonok táborát csak az iphone aknázza ki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.