Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) Ren Hoek válasza enginev3.0 (#900) üzenetére


Ren Hoek
veterán

160-170 alatt én nem hinném, hogy lesz itthon.

(#902) TheProb válasza Ren Hoek (#901) üzenetére


TheProb
veterán

Alapból hülye, aki itthon vesz Kínai telefont.

(#900) enginev3.0:Amúgy Geekbuying-on még mindig van 125ért fehér.

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#903) enginev3.0 válasza Ren Hoek (#901) üzenetére


enginev3.0
félisten

alza sokszor elég drága bolt, ott van 177ért, így a 150ezres lehetőség nincs kizárva egy hasonló nagy boltból

(#902) TheProb @
Van még kupon ami lehozza 125re?

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#904) TheProb


TheProb
veterán

Ma kezdet amúgy mozgolódni a TN, szóval már az EU-ban van a csomag. Bár szerintem a héten már nem kapom meg. Főleg hogy itthon már a posta szállítja ki elvileg. :U

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#905) Ren Hoek válasza enginev3.0 (#903) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Adott esetben +25K-ért megérné a gari miatt... többet már nem költenék rá itthon.

Amúgy azt tudjátok, hogy Gearbestnél vagy Geekbuyingnál lehet euróban is fizetni? Mármint ha PayPalomon van 500 EUR akkor nem váltogatja ugye?

[ Szerkesztve ]

(#906) norbert0 válasza Ren Hoek (#905) üzenetére


norbert0
csendes tag

Igen, én euróban fizettem Gearbesten. Az hol olvasható, hogy Gearbestről a HK raktárról csak július 25 után küldik, és már Global ROM-al?

(#907) enginev3.0 válasza norbert0 (#906) üzenetére


enginev3.0
félisten

[link]

Ship between: Jul 25 - Jul 29, Estimated Shipping Time: 10-25 business days

Az nincs írva, hogy global

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#908) norbert0 válasza enginev3.0 (#907) üzenetére


norbert0
csendes tag

Köszönöm, ez elkerülte a figyelmem, amikor megrendeltem nem láttam.
Remélem addigra lesz Global és úgy küldik.

(#909) ThorsHUN válasza norbert0 (#906) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Az a geekbuying, de valszeg azert kuldik 25 utan, mert 24-en megerkezik a global rom is. Remelem.:)

(#910) Ren Hoek válasza ThorsHUN (#909) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Szavamra, én most már megvárlak benneteket :D Addig nem rendelem meg amíg legalább 10 ember nem látta saját szemével itt Global ROM-al, tesztelt fotógéppel.

Addig kihúzom a Redmi 4X-el.

[ Szerkesztve ]

(#911) enginev3.0 válasza Ren Hoek (#910) üzenetére


enginev3.0
félisten

Redmi 4x?? Nekem egy Huawei y3II vagy mim van :(((

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#912) ThorsHUN válasza enginev3.0 (#911) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Nekem note 4x. Taval aprilis kornyeken bekrepalt a gtc oneom es egyszeruen nem tudtam kihuzni a honor xiaomi oneplus flagshipek erkezeseig. Ideiglenes telefonnak vettem, de imadom. Felek is az uzemido miatt:)

Btw most irt vissza a geekbuying h visszateritik a telo arat. Szoval az onnan erkezo global romos verzio tesztelese nem tolem fog erkezni:)

[ Szerkesztve ]

(#913) norbert0 válasza ThorsHUN (#909) üzenetére


norbert0
csendes tag

Ha július 24-én ér véget a Global BETA az azt jelenti hogy onnantól kezdve már update-elhető MIUI 10-re?

(#914) enginev3.0 válasza norbert0 (#913) üzenetére


enginev3.0
félisten

Szerintem csak a zárt béta ér véget akkor
És csak developer miui10 lesz

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#915) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Itt irjak, hogy142,5 K 2 ev eu garival. Nemtudom kinek eri meg, de volt aki nem kinai garira vadaszott.

(#916) ThorsHUN válasza norbert0 (#913) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Foggalmam sincs. Sosem romoltam a telomat de ha kinaival jon muszaj lesz megtanulnom:)

(#917) enginev3.0 válasza ThorsHUN (#915) üzenetére


enginev3.0
félisten

Csak aug 15tol szállítanak

Romolnod nem kell, csak simán felmasolod a global romot és frissítés appbol felrakod

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#918) Alibaba5


Alibaba5
tag

Nekem jobban tetszik mint az X, pedig állandóan ipad-et használok, telefonon már nem szeretek se játszani, se semmit csinálni, csak telefonálásra és fényképezésre kell. Fontos a dual SIM is. Szóval külsőre lehet, hogy kopi, nem is érdekel, ugyanez kisebb méretben mondjuk jobb lenne. De most ha strandra megyek ott hagyom a csomagom a pokrócnál, nekem nem éri meg a plusz stresszt, talán a kopizás egyetlen hátránya az hogy emiatt ellopják :))

(#919) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Valaki emlékszik mikor lesz az eu-s hivatalos bevezetés?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#920) Attipapa


Attipapa
aktív tag

Itt a global ROM: http://en.miui.com/forum.phpmod=viewthread&tid=3257392&extra=page%3D1&mobile=2
Közvetlen link:http://bigota.d.miui.com/V9.5.13.0.OEAMIFA/miui_MI8Global_V9.5.13.0.OEAMIFA_4c2c1a6215_8.1.zip

[ Szerkesztve ]

(#921) enginev3.0 válasza Attipapa (#920) üzenetére


enginev3.0
félisten

Na ez már valami!

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#922) norbert0 válasza enginev3.0 (#921) üzenetére


norbert0
csendes tag

A Gearbest-et meg lehet kérni, hogy már ezzel a MIUI 10 Bétával küldjék? Vagy érdemesebb magunknak erre update-elni, lehet ezzel a MIUI update-ellel, amit írtatok?

(#923) enginev3.0 válasza norbert0 (#922) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nem tudom most hogy van pontosan xiaomiéknál, de itt többen kérik a fastboot verziót, mert ez csak recovery-s, amit zárt bootloaderrel nem tudnak felrakni

[link]

Ide nálam okosabb ember kell

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#924) Attipapa válasza enginev3.0 (#923) üzenetére


Attipapa
aktív tag

A fastboot verziót csak nyitott bootloaderrel lehet felrakni! (gondolom nincs ez másképp a Mi8-nál sem, hiszen mindegyik xiaomi Mi vagy Redmi eddig így működött) A zip-es recovery változat megy a gyári updaterrel,nyitás nélkül!
De lehet,hogy rosszul tudom, hiszen ez még csak a hetedik Xiaomi telefonom lesz ;) ;)

A MIUI10 beta addig amíg nem nyilvános, nem rakható fel csak TWRP-vel ,ehhez természetesen kell a nyitott bootloader. Amikor a hivatalos béta kijön, azt már a global stabilról gyári updeterrel frissíthető. "három pötty"

[ Szerkesztve ]

(#925) enginev3.0 válasza Attipapa (#924) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ez is zip
Amit most kiraktak

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#926) Attipapa válasza enginev3.0 (#925) üzenetére


Attipapa
aktív tag

Igen! Errről beszélek. Ez egy global stabil ROM, csak nem MIUI 10, hanem MIUI 9.5
A telefonon lévő kínai ROM is stabil, ezt láthatod a számozásból, ezért simán felmegy rá a global stabil, amit linkeltem, és amiről csacsogunk.Amikor majd jön a global béta MIUI10, akkor az is simán felmegy a stabilra, csak mindent töröl a data-ról.
Kínai stabilról -global stabilra beépített updaterrel lehet átmenni, nincs adatvesztés
Global stabilról- global bétára szintén beépített updaterrel, de adatvesztéssel( előtte menteni kell a beépített backup-el)
MIUI 9.5 global bétáról- MIUI 10 global bétára (nem kiszivárogtatottra) gyári updaterrel adatvesztés nélkül lehet menni.
Kínai stabil: V9.5.8.0 OEBCNFA
Global stabil:V9.5.13.0 OEAMIFA (ezt linkeltem)

A developer(béta romoknak) nincs betű jelölésük csak a stabilnak. A Kínai stabil romok tartalmazzák a CN karaktereket, a global nem.

[ Szerkesztve ]

(#927) enginev3.0 válasza Attipapa (#926) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ezeket tudtam, csak azt nem hogy akkor a xiaomi fórumon miért jajjogtak az emberek
Azt hittem az én tudásom hiányos

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#928) Attipapa válasza enginev3.0 (#927) üzenetére


Attipapa
aktív tag

Melyik fórumon?
Ha valamit tudsz biztosan, akkor ne hagyd, hogy kételyek között legyenek azok, akik nincsenek birtokában ennek az infónak. Pont Te írtad, hogy okosabbakat kell meghallgatni. Látod, Te is oda tartozol, mégsem tudod kihasználni :R ;)

(#929) enginev3.0 válasza Attipapa (#928) üzenetére


enginev3.0
félisten

[link]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#930) TheProb válasza Attipapa (#920) üzenetére


TheProb
veterán

Ezt már szertem, mire ide ér a telegrács, már lesz rendes ROM :C

Amúgy mint ha már lenne rá TWRP, utána már semmi sem akadály.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#931) Attipapa válasza enginev3.0 (#929) üzenetére


Attipapa
aktív tag

Ugyanúgy találgatnak, mint mi. Nincs olyan, aki próbálta volna és leírná a tapasztalatait. Ez viszont igaz: "It's promising information, that model numbers of CN and Global devices are the same."

A kiszivárgott, fejlesztői romok,általában csak TWRP-vel ,azaz nyitott telefonnál flashelhetők, - Note 4 MIUI 10 dev. alfa és béta romok is ilyenek voltak, még hivatalosan meg nem jelentek - de ez nem fejlesztői, hanem stabil,a száma alapján,ezért tanácstalan a néhány fórumozó az en.miui.com-on is.(18 hozzászólásból 4)

Treble-s rom még nem volt eddig egyik telefonon sem, ezért írtam én is, hogy eddigi tapasztalatom szerint az volt a frissítés, de változhatott. Letöltöttem a romot és belenéztem, szerintem minden meg van benne, mint a kínaiban (azt is megnéztem). A jövőhéten okosabb leszek én is, vagy valaki más, aki előbb próbálkozik. Addig szurkoljunk, hogy mire ideér, - nekem Hollandiából ma hajnalban indult - akkorra a letöltőoldalon is lesz valami pontos infó a frissítésről.

[ Szerkesztve ]

(#932) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Nah az van, hogy a gearbest is benyogte, hogy bocs csak aug 6 utan szallitunk... En meg lemondtam a geekbuyingot:S

(#933) TheProb


TheProb
veterán

Reggel meglepi jött

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#934) Ren Hoek válasza TheProb (#933) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Na végre. egy fórumlakónak is megjött :D Grat hozzá, jó nyomogatást... és persze várjuk szeretettel a véleményeket + tesztképeket :)

Kijelző milyen?

(#935) PeteePeti


PeteePeti
őstag

EZ mennyire valós? Global verziót írnak magyar nyelvvel német raktárból?!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#936) enginev3.0 válasza PeteePeti (#935) üzenetére


enginev3.0
félisten

Lehet valós mivel:
Availability date: 08/15/2018

(#933) TheProb@ Grat, szép fogás :)

Szerk.:
Honorbuy-on 20$ esett az ára, természetesen azután hogy spemallon leadtam a rendelést, ahová van 3% kupon, így 499$-ért húztam be, írtak hogy coustum multi romot vagy kínai eredeti romot kérek rá

Spemall kupon: UTSPE3% (500usd)
Honorbuy kupon: 87GAJ2FQ (511usd)

Elvileg ma feladták, de nem vagyok benne biztos, emailt még nem kaptam, bár emailben is írták hogy ma postázzák

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#937) Ren Hoek válasza PeteePeti (#935) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Ez elég jónak tűnik...

Mondjuk ez nem sok?

Availability date: 08/15/2018

(#938) Ferenczi Áko válasza TheProb (#933) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Kíváncsi leszek a beszámolódra! :)

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#939) norbert0 válasza enginev3.0 (#936) üzenetére


norbert0
csendes tag

Eddig a legjobb deal a Gearbest volt, ahol 459$ volt kuponnal a 128 GB-s, kíváncsi vagyok, lesz-e annál jobb ajánlat.

(#940) enginev3.0 válasza norbert0 (#939) üzenetére


enginev3.0
félisten

Jó, ha valaki ki tudja várni, hogy hónap végén küldjék

Geekbuyon ha jól láttam drágább lett

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#941) Attipapa válasza TheProb (#933) üzenetére


Attipapa
aktív tag

Reggel nekem is meglepi. Postán maradó csomagban jött,DHL es cimkével. Tegnap a Holland DHL oldalán még az volt,hogy reggel hagyta el a válogatót. Azt hittem viccel a postás😁
Nem volt fórum így csak most tudok írni. Be van lakva,kínai rommal,telepítettem a googlet a google install apk. val amit a mi storebol szedtem le. Ezután a Note4 alkalmazás mentéseit beolvasta és már kész is. Engedélyeket megadtam a használt appoknak,és minden frappánsan működik. A midelixale2 apk. val majdnem magyar. A system appokban is van sok magyar nyelvű,pl. a launcher beállítás is.Nem próbáltam ki a tegnap posztolt global stablet,mert nem hiszem hogy hivatalos,így csak TWRP vel megy fel. Mindenesetre hétvégén lesz egy próbám.
Szép kis telefon,és érződik a prémium kategória. Egyelőre ennyi

[ Szerkesztve ]

(#942) enginev3.0 válasza Attipapa (#941) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ok, de fél év után milyen az akksija? ;] ;] ;]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#943) Attipapa válasza enginev3.0 (#942) üzenetére


Attipapa
aktív tag

No ezt a viccet nem értettem.🤔
Talán úgy gondolod,hogy kamuból írok,vagy......

[ Szerkesztve ]

(#944) Ren Hoek válasza Attipapa (#941) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Kijelző mennyire homogén, egyszínű fehérnél? (Pl settings menüben, vagy Gmailnál)

Írtam korábban, az AMOLED kijelzők között sok volt a sz.r, lilulós aljú... még szoftvert is csináltak rá, ami gradiensben kicsit korrigáltq.

[ Szerkesztve ]

(#945) TheProb


TheProb
veterán

Én nem akarom használni a China-t, már töltöm le a MIUI unlocker-t, aztán twrp és xiaomi.eu.

Amúgy a doboza az eddig legszebb, amit valaha láttam.

(#936) enginev3.0:Ez spemall?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#946) Attipapa válasza Ren Hoek (#944) üzenetére


Attipapa
aktív tag

Nevetni fogsz,de még nem vettem le a fóliát,mert ha nem jön be akkor hétfőn eladom. 2- 3 napot szoktam várni amíg eldől. Sajnos itthon nincs rá lehetőség,hogy megnézzem élőben. Egyébként Geekbuying-os 07.10-i rendelés,12-én adták fel.

(#947) Alibaba5


Alibaba5
tag

Gz akinek már megérkezett, várjuk az élménybeszámolót, engem elsősorban a kamera érdekelne, ha lesz időtők próbára. Tényleg olyan jó mint írják? Gsmarénán nagyon szép tesztképek vannak fent.

[ Szerkesztve ]

(#948) Attipapa válasza Attipapa (#943) üzenetére


Attipapa
aktív tag

Ha esetleg bolondnak néznél,jelentem nem szokásom hazudozni, sem itt,sem máshol az életben. Az én időmben még nem volt szokás,és így 60 körül sem változtatok :K
Akkor egy kicsit színesítek az oldalon :)

(#949) V.Dave válasza enginev3.0 (#900) üzenetére


V.Dave
senior tag

hali én is hasonló cipőben járok, lemondtam, de kabaré milyen lassan utalják vissza a pénzt. Elvileg paypalon van már, vagy mégse?
Miért nincs a bank számlámon a pénz ha már be érkezett a jóváírás?

Xiaomi mi 8 6/128

(#950) TheProb


TheProb
veterán

MIUI Unlock egyelőre nem nagyon akarja észlelni a telefont, nemtom mi van.
Próbaként rátoltam a Note 4-et, hátha driver para van, de azt simán megtalálta...

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.