Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) bullw


bullw
tag

Sziasztok!
A mai nappal én is beléptem a klubba.
Alin rendeltem a fekete 6/128-as változatot. 14-én adtam fel a rendelést, és délután kaptam kézhez. 8 nap alatt ért ide. Most kezdődik a belakás. Nyitott bootloader, és globál stable rom, most frissíti otan magát. Gondoltam addig írok egyet.
Első ránézésre szerelem is. Szép a kijelző képe, és az egész összhang. Nem sokkal nagyobb, mint az elődje, de azért majd szokni kell. Érdekes, hogy azért milyen szép vékony is. A vele kapott szilikon tok ment is a háára, mielőtt valami megkaristolná.

(#1852) doc válasza DCI_market (#1846) üzenetére


doc
nagyúr

egy linket dobjal ide erre a multitoolra plz, jol johet meg masoknak is :)

(#1853) enginev3.0 válasza bullw (#1851) üzenetére


enginev3.0
félisten

Csak a fólia adhat neked erőt és mindent legyőző karcmentességet

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1854) NemMo


NemMo
őstag

Valaki megnézné nekem, hogy a legújabb 9.6... global romon a képernyőzár és jelszó menüben van e arcadatok kezelése lehetőség? Előre is köszönöm

(#1855) TheProb válasza KoNZoLik@ (#1849) üzenetére


TheProb
veterán

dalvik cache takarítás se árthat, adott esetben.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1856) noorbertt


noorbertt
őstag

Vacilálok :D Poco-ra várni vagy mi8 :D miért kell ennyi fajtát piacra dobni...

(#1857) ratam23 válasza NemMo (#1854) üzenetére


ratam23
aktív tag

Nekem hongkongi régióra állítva van igen :K

(#1858) NemMo válasza ratam23 (#1857) üzenetére


NemMo
őstag

Köszönöm

(#1859) enginev3.0 válasza noorbertt (#1856) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ez szebb

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1860) noorbertt válasza enginev3.0 (#1859) üzenetére


noorbertt
őstag

Meg lehet kapni. :)

(#1861) Kecsotam válasza bullw (#1851) üzenetére


Kecsotam
tag

Grat!:) meg lehet tudni, hogy melyik eladótól vásároltad?

(#1862) PeteePeti válasza noorbertt (#1856) üzenetére


PeteePeti
őstag

Mi mix 2S IPS kijelző blama miatt én nekem szoba sem jött a F1! Mi 8 amoled viszont tökéletes!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1863) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Üdv.
Lenne két gyors kérdésem:
Itt van always on display?
A noccs melletti sávot el lehet "feketíteni"?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1864) KoNZoLik@ válasza HUTCHDB (#1863) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Igen és igen😀

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1865) scorpy02 válasza HUTCHDB (#1863) üzenetére


scorpy02
aktív tag

Van, és igen, elfeketíthető.

Xiaomi Mi 8 review

1:12-nél és 1:34-nél mindkettőt láthatod is.

(#1866) HUTCHDB válasza KoNZoLik@ (#1864) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

(#1864) S. Zolika és (#1865) scorpy02!

Köszönöm!

Gcam működik normálisan? Pl.: az éjszakai képek nem lilásak?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1867) adambox


adambox
tag

Hali, Előlapi kamera fényét lehet megtalálni? Sötétben fotózáshoz. Átnéztem minden beállítást de sehol nem találom.

(#1868) ratam23 válasza adambox (#1867) üzenetére


ratam23
aktív tag

Én nem tudok ilyen lehetőségről.. Fizikai biztos h nincs benne, de olyan beállításról sem tudok h mondjuk a kijelzőt felvillantaná. :N

(#1869) adambox válasza ratam23 (#1868) üzenetére


adambox
tag

Szomorú, azért egy úgymond flagship telefontól ilyet elvárna az ember :(

(#1870) DCI_market válasza doc (#1852) üzenetére


DCI_market
tag

parancsolj MIUI.hu

Azóta ámulok és bámulok mióta sikerült a frissités, minden pöpecül megy, gyors és alig merül.

Aki játszik, tanul. Aki tanul, fejlődik. Aki fejlődik, sikeres.

(#1871) TheProb


TheProb
veterán

Kb. negyed 8kor vettem le a telefont 100%-al a töltőről. 11kor kb 65%-ra merült le. :Y
Akku historyban meg csak annyi, hogy "Android rendszer".... :U

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1872) doc válasza DCI_market (#1870) üzenetére


doc
nagyúr

wow, koszi!

(#1873) enginev3.0 válasza TheProb (#1871) üzenetére


enginev3.0
félisten

Én most legújabb china béta romot használom de nincs ilyen gondom! Akkor xiaomieu ront el valamit

Tegnap 3.5 óra SOT volt egész nap és még 48%

Máshol keresd a hibát sajna

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1874) doc válasza enginev3.0 (#1873) üzenetére


doc
nagyúr

en meg a xiaomieu-t hasznalom es brutal jo az akksiido :)

(#1875) bullw


bullw
tag

Lőttem három képet, egy sima, egy ai, meg egy hdr.
Remélem meg lehet nyitni: [link]

(#1876) szabog74 válasza bullw (#1875) üzenetére


szabog74
aktív tag

Jelenleg nincs megjeleníthető tartalom.

(#1877) HUTCHDB válasza bullw (#1875) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Kerdeztem mar korabban, de enm.jott ra valasz, de epp a fenykepes hozzaszolasod kapcsolodik.
Gcam-ot hasznal valaki?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1878) DCI_market válasza HUTCHDB (#1877) üzenetére


DCI_market
tag

én a sima gcamot nem találtam a playbe, az APK-t délután feltolom, mi6on azt használtam.

Aki játszik, tanul. Aki tanul, fejlődik. Aki fejlődik, sikeres.

(#1879) bullw válasza szabog74 (#1876) üzenetére


bullw
tag

Állítottam az albumon, talán most...

Más. A global romban van arra lehetőség, hogy az értesítési, és a csengőhang más hangerőn menjen?

[ Szerkesztve ]

(#1880) enginev3.0 válasza HUTCHDB (#1877) üzenetére


enginev3.0
félisten

Mért szeretik ennyire a gcamot?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1881) plejik válasza enginev3.0 (#1880) üzenetére


plejik
addikt

HDR mód elég jó benne, anno Én is kipróbáltam, és az tényleg elég menő benne.

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#1882) Karaya válasza plejik (#1881) üzenetére


Karaya
tag

Van fenn nálam Gcam. A mi8-on müködő verziót asszem az xda-n találtam, Mi Mix2s fórumban..
Egyok plussz képesség, hogy tudja az elmosott portré módot a fő kamerával is "szotveresen". Sokat még nem teszteltem, de pl. a szinek hitelesebbnek tűnnek, a mi8 beépített camera gyakran túlszaturált és túlexponált..

(#1883) vampire17


vampire17
addikt

Sziasztok,

nyitott bootloader+ official global stable eseten megy az OTA? Van errol valakinek info?

Ot raknam egy nyitott bootloader-esre: http://en.miui.com/download-346.html

[ Szerkesztve ]

(#1884) bullw válasza vampire17 (#1883) üzenetére


bullw
tag

Nekem jött ota.

(#1885) enginev3.0 válasza bullw (#1884) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ha nyitott a bootloader akkor simán updaterbol fel tudom tenni a globál stabilt? Vagy flashtool kell?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1886) vampire17 válasza enginev3.0 (#1885) üzenetére


vampire17
addikt

asszem fastboot kell, kinairol nem enged atallni globalra recovery ROM-al. En ugy tudom...

[ Szerkesztve ]

(#1887) bullw válasza enginev3.0 (#1885) üzenetére


bullw
tag

Ugyan az a verzió frissül. Ha verziót váltás van, akkor úgy tudom kell a flash. De majd itt megerősítik. Fentebb linkelték a multitoolt is, azzal könnyebb is.

[ Szerkesztve ]

(#1888) TheProb válasza enginev3.0 (#1885) üzenetére


TheProb
veterán

Párszor ez is le lett már írva. :B

Eltérő régiós ROM-oknál csak fastboot flash az átjárás, ha zárt a BL. Ha nyitott, akkor lehet recovery-ből is, természetesen full wipe után.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1889) Fisha válasza TheProb (#1888) üzenetére


Fisha
őstag

Nem akar valaki ehhez egy pinelt posztot írni az összes okossággal, típusra lebontva, hozzám hasonló hülyéknek is érthető módon, letöltési linkekkel megtámogatva?

Nagyon hálásak lennénk mi is és a kínai gazdaság is.

[ Szerkesztve ]

(#1890) szabog74 válasza Fisha (#1889) üzenetére


szabog74
aktív tag

+1

(#1891) KoNZoLik@ válasza Fisha (#1889) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

:DDD

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1892) doc válasza Fisha (#1889) üzenetére


doc
nagyúr

en ezt kerdeztem mar anno, tobbek kozott ezert irtam a step-by-step howto-t is a flasheleshez

(#1893) enginev3.0 válasza TheProb (#1888) üzenetére


enginev3.0
félisten

Na most össze zavartál

Zárt BL mellett sehogy nem tudok globál romot felrakni nem?
A nyitás szombaton meglesz, akkor pedig tudok recoveryből is felrakni twrp nélkül?
Lényeg nekem hogy nem kell twrp se semmi, csak gyári stabil globál rom

Bár gondolkodom xiaomieu vagy miuihu romon, bár nem is tudom hogy van e miuihu rom

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1894) TheProb válasza enginev3.0 (#1893) üzenetére


TheProb
veterán

Az a módszer, amit még senki se "mert" kipróbálni, elvileg megkerüli a zárt BL-t és úgy is flashelhető global.

De alap esetben tényleg kell a nyitott BL. Twrp maga a recovery (de nem minden recovery TWRP :DDD ).
De az igényeidre a válasz, hogy nyitott BL mellett, Mi Flashing tool-lal tudsz flashelni global ROM-ot anélkül, hogy felraknád a twrp-t. :K

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1895) HUTCHDB válasza enginev3.0 (#1880) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Olyan minőségű képek készíthetőek a telefonnal gcam alkalmazást használva, amelyek akár verik az e téren nagyon nagyra tartottakat is!
A xiaomi-t szinte már csak emiatt éri "támadás", és húzzák le a készülékeiket egyes tesztekben.
A hardver jó, és mivel nem igazából az optikán múlik a jó fénykép, hanem a háttérben dolgozó algoritmusokon, vagyis a kamera alkalmazáson, így a google app-ot feltéve meglepő eredmények születnek.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1896) TheProb válasza HUTCHDB (#1895) üzenetére


TheProb
veterán

Mégse a gcam a legjobb fotós app android-ra, nem?

Amúgy ez a kérdés engem is érdekel, hogy lehet-e javítani a képek minőségén, ha nem a béta MIUI Rom-os kamera appot használom. De amiről most beszéltek gcam alatt, az nem ez, ugye? Mert leszedtem, de kurva fapad, alig van benne feature és állítási lehetőség. Ráadásul még 16:9-re sincs optimalizálva... :U

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1897) HUTCHDB válasza TheProb (#1896) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Én azt mondom, hogy a gcam minden készüléken jobb képet készít, mint a gyári, nyilván hTc-n, és a pixeleken nem, mert ott ez az alap app.

Nem, nem az az alkalmazás, amit te linkeltél., az általam említettet az xda-s fejlesztők készítik, portolják a pixel camera alkalmazásából.[link]

Nekem most samsung s9 plus-om van, azon is jobb képek készülnek a gcam-mal, de az a meglepőbb, hogy pl. a tavasszal, amikor Mix 2-őm, és samsung note 8-am volt egyszerre, ugyanott, ugyanakkor tudtam összehasonlító képeket készíteni és a lehúzott lenézett xiaomi telefon csúnyán elverte a legjobbnak kikiáltott note 8-at.
És ott nyert nagyon sokkal a xiaomi, ahol a note 8 erőssége mégjobban ajnározva volt, vagyis az esti képeknél.

Láttam a képeidet a fotós topikban amit mi 8-cal csináltál, egyébként nagyon jónak tartom, de tudom, hogy a gcam még szebbek lennének.

Videónál viszont nincs mese, a samsung verhetetlen...

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1898) enginev3.0 válasza TheProb (#1894) üzenetére


enginev3.0
félisten

Elmennek azért az anyjukba hogy pont ennél a telefonnal szivatnak ilyen hülyeséggel

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1899) enginev3.0 válasza TheProb (#1894) üzenetére


enginev3.0
félisten

Erre gondolsz, kipróbálni?

[link]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1900) TheProb válasza HUTCHDB (#1897) üzenetére


TheProb
veterán

Érdkes. A legújabb és az eggyel előtte lévő release-el azonnal FC-zett az app. A kettő közt lévő bétával legalább már elindul...

(#1899) enginev3.0 : :K

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.