Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) enginev3.0 válasza TheProb (#1900) üzenetére


enginev3.0
félisten

Én próbáltam, de kiírja a program hogy nyitott bootloader kell
Bár nem próbáltam hogy végig megy e , de szerintem nem menne

Amikor a rom választáshoz érsz akkor kiírja a két kinainal hogy zárt is jó, a globál stabil és béta esetén pedig nyitott

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1902) HUTCHDB válasza TheProb (#1900) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Volt Mi Mix 2S-em is, aminek a kamera modulja ugyanaz, mint a mi 8-nak.
Ez kb. 1,5 hónapja volt. Akkor még nem volt rá normális gcam, ezért is kezdtem ezt a témát azzal, hogy van-e már normálisan működő google kamera app.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1903) doc válasza HUTCHDB (#1897) üzenetére


doc
nagyúr

melyik verzioju gcam megy Mi8-on? leszedtem a legujabbat (8.2) de indulaskor azonnal crashel
he megvan hogy melyik megy stabilan, akkor nem kiserletezgetnek sokat :D

(#1904) HUTCHDB válasza doc (#1903) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Nincs mi 8-cam, nem tudom, én is csak érdeklődtem, mert gondolkodom a vásárláson.
Nekem fontos lenne a gcam, így igazából én is azt szeretném megtudni, amit tőlem kérdeztél.
De itt már volt egy pozitív válasz: [link]

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1905) TheProb válasza doc (#1903) üzenetére


TheProb
veterán

Nekem a 8.2 és 8.1 crashelt. Az Arnova8G2-V7 beta test9 indult el eddig.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1906) doc válasza TheProb (#1905) üzenetére


doc
nagyúr

nekem az is crashelt, a negy verziobol amit probaltam egy indult el, de az meg nem latott semmit a kamerakbol :D

(#1907) HUTCHDB válasza HUTCHDB (#1904) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Csak hogy legyen összehasonlítás. Éjszakai képek samsung note 8, és mi mix2-vel.
Értelem szerűen telefonon kevésbé látható a különbség, így ajánlott letöltve monitoron megnézni őket.
(Az img előtagú, a xiaomival készült.)

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1908) TheProb válasza doc (#1906) üzenetére


TheProb
veterán

Melyik indult el?
Fekete kamerára írják a fix-et. Olvasd el a troubleshootingot az oldalon

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1909) doc válasza TheProb (#1908) üzenetére


doc
nagyúr

ugy remlik a skulshady-s, megnezem, koszi

(#1910) Karaya válasza doc (#1909) üzenetére


Karaya
tag

Ez a OP6-os gcam fut nálam:
defcomg-fix_OP6v0.3_MGC_5.1.018_FINAL_3.4A
Linket most nem tudok, google segít, talán van újabb verzió is..
A china 9.5ös romon raktam fel, de ott használhatatlanul fakó, mosott színeket adott. Nemrég rápróbáltam újra eu romon és most jók a színek. Írta is valaki, hogy 8.8.16 óta lett jó..

(#1911) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Gcambol ez megy, vagyis remélem jót linkelek :D

[link]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1912) doc válasza Karaya (#1910) üzenetére


doc
nagyúr

nalam meg regebbi rom van, akkor nem eroltetem az update-ig :D

(#1913) Griff55 válasza doc (#1903) üzenetére


Griff55
senior tag

Mi a baj a gyári kamera appal? azzal is remek képek készülnek nem? Engem legalábbis a tesztek alapján nagyon meggyőzött

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#1914) KoNZoLik@ válasza Griff55 (#1913) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Semmi, szerintem is teljesen jó képeket csinál!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1915) walakyb válasza KoNZoLik@ (#1914) üzenetére


walakyb
aktív tag

Na, ma elindult nekem is a nagy túrára végre a telefonom, remélem jövő hét végére meg is jön :)

(#1916) Sinu


Sinu
senior tag

"Szia Áron!
Egyelőre úgy tűnik, hogy lesz bőven készlet holnap a Mi 8-ból. :)"
Xiaomi Magyarország

No Future

(#1917) Griff55 válasza Sinu (#1916) üzenetére


Griff55
senior tag

Ez jó hír :D :DDD de én csak tapizni megyek holnap (mármint a telefont)

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#1918) KoNZoLik@ válasza Sinu (#1916) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Mennyi lesz az ára kb a 6/128-nak?
És mikortól aktiválódik be az online vásárlás lehetősége?

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1919) Sinu válasza KoNZoLik@ (#1918) üzenetére


Sinu
senior tag

150

No Future

(#1920) KoNZoLik@ válasza Sinu (#1919) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

:R

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1921) Sinu válasza KoNZoLik@ (#1920) üzenetére


Sinu
senior tag

Pocket Speaker 2-t meg el lehet vinni mellé 10 Huf ellenében. Így szerintem elég korrekt ár

No Future

(#1922) Karaya válasza Griff55 (#1913) üzenetére


Karaya
tag

Mi a baj a gyári kamera appal?
Nem használja ki maradéktalanul a HW képességeit. Néhány dolog:
- Electronic Image Stabilization nem megy 4K-ban. (pl. Redmi Note 5-on megy)
- 4K alatt nincs 60p, holott a chipset tudja.
- a záridőt túl hosszúra állítja, hogy alacsony ISO-t tudjon tartani. Tájképnél elmegy ez a logika, de porté módban már hiba. Az eredmény szép zajmentes kép alacsony ISO-val, ami mégis kuka mert bemozdult vagy be lett rázva az 1/20 másodperc miatt. Direkt napsütésnél kevesebb fénynél ez gyakran megtörténik.
- a túlszaturáltság szerintem a kinai izlésvilágra lett kihegyezve, van rá 5 opció, de túl nagy a lépésköz szerintem.

Remélem ezek majd javulnak az updatekkel.. A gcam például jobban figyel a záridőre portré módban.

[ Szerkesztve ]

(#1923) walakyb válasza Sinu (#1921) üzenetére


walakyb
aktív tag

Hát, nem tudom, nekem a 405$-os ár tréfamentes futárral (cirka 7-10 nap alatt ideer) sokkal rentábilisebbnek tűnik :)

(#1924) ZsyfKo válasza walakyb (#1923) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

Na igen, csak ha van valami a telefonnal itt csak beviszed a Lurdyba, valakinek ennyit megér az a plusz.
Valaki tudja hogy lesz e kék színben is elérhető náluk?

[ Szerkesztve ]

OnePlus 8T

(#1925) walakyb válasza ZsyfKo (#1924) üzenetére


walakyb
aktív tag

Hát, ne legyen igazam, de szerintem hamarosan tobbet hallunk majd a wayteq szervizrol :D
Egyébként meg ha jól tudom 1 éves garit adnak, érdemes megnézni a Xiaomi-k hibásodási mutatóját. Persze, kutyát se érdekel a mutató, ha pont az ove doglik meg :)

[ Szerkesztve ]

(#1926) laciba77 válasza ZsyfKo (#1924) üzenetére


laciba77
tag

Nem lesz sajnos, csak fekete.

(#1927) cheerokko06t válasza walakyb (#1923) üzenetére


cheerokko06t
csendes tag

Hol van ennyiért 128as?😮

(#1928) walakyb válasza cheerokko06t (#1927) üzenetére


walakyb
aktív tag

Bocs, ez csak 64-es. Nekem 2Ft is felesleges penzkidobas +64 gigara, a mostani 32-es telefonom se volt soha tele, pedig rengeteget fenykepezek :)

(#1929) ZsyfKo válasza walakyb (#1925) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

A xiaomi.hu is magyar garanciát kínál, ott melyik cég csinálja?

OnePlus 8T

(#1930) Sinu válasza walakyb (#1923) üzenetére


Sinu
senior tag

Ennyiért én még nem láttam. Vagyis igen, de arra még rájött a tréfamentes, meg a biztosítás, máris 440$ volt. De igazából kinek mi éri meg. Nekem pl nemsokára megszületik a kisfiam, akiről jó képeket szeretnék csinálni, és mivel gb nem tudta megírni mikorra szállítják le a global verziót így inkább lemondtam és megveszem holnap :)

No Future

(#1931) walakyb válasza Sinu (#1930) üzenetére


walakyb
aktív tag

Ez Alin van, es cirka 8-10 nap alatt ideer, tegnap delutan fizettem, ma reggel feladta (a ma reggel az naluk kb del), raadasul a csoka 23 nap utan iger refundot, ha nem er ide a csomag. 11k ertekeles (benne vegig rengeteg telefon mar az elejen is), 98.9% pozitiv, és a negativak kozott olyanok is vannak, hogy a mi band 3 nem tudott portugalul...
Nekem is van 1 kisfiam (meg 2 nagyobb is), nekem is a kepek a legfontosabbak a telefonbol jelenleg. Mix 2S es ekozott vacillaltam nagyon sokaig, a mix lenyegesen jobban tetszett kulsore. aztan a 3 fele, realtive surun jelentkezo kijelzoproblema (sargasodas, alacsony fenyero, kozelsegerzekelo problemak) meggyozott. Egy ideig vartam a dologgal, hogy mi lesz a nyito akcioban, de azert bo 40k differencia elegge komoly, raadasul nekem dollaros kartyan van a penzem, eleg csunya konverzios dijjal, szoval majdnem 50k a difi. Es tetezeskent meg a wayteq a szerviz, egyszer volt hozzajuk szerencsem, nem biztos, hogy rosszabbak, mint a kinaiak. Raadasul ertelmes kinaival, ha nem nagy a baj meg lehet beszelni, hogy elviszem szervizbe, es utolag kifizetik a koltseget.

Az ár egyébként a feketere 379.9$ (ez kozben felment 381.9-re), de a kek meg 7 dollarral olcsobb, es erre jon a 26$ szallitas.

[ Szerkesztve ]

(#1932) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Kamera lencsét érdemes fóliával védeni?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1933) adambox


adambox
tag

Hali, nektek működik rendesen a GPS? Nalam nem talál jelet, pedig fontos lenne, egyrészt a dual gps miatt választottam ezt a telefont... Remélem csak szoftveres hiba, 2 napos a telefon 🤔

[ Szerkesztve ]

(#1934) enginev3.0 válasza adambox (#1933) üzenetére


enginev3.0
félisten

Pont most csináltam
Szobában

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1935) Sinu válasza walakyb (#1931) üzenetére


Sinu
senior tag

Jogos. 398,78$. Alin nem néztem eddig :( rendeltem egy kéket, biztos ami biztos. Én is usd kártyával veszem, ráadásul közép árfolyamon váltok :)

[ Szerkesztve ]

No Future

(#1936) walakyb válasza Sinu (#1935) üzenetére


walakyb
aktív tag

jo dolog kozepen valtani :) nekem "csak" dollarban jon a fizu :)

(#1937) Sinu válasza walakyb (#1936) üzenetére


Sinu
senior tag

Dolgozói számla előnyei :)
Egyébként kéket szeretnék, és 64gb több mint elég. Spotify, Google photos, semmi nincs memóriában.

[ Szerkesztve ]

No Future

(#1938) walakyb válasza Sinu (#1937) üzenetére


walakyb
aktív tag

Innentol (nekem legalabbis) nem is kerdes, hogy honnan...

(#1939) adambox válasza enginev3.0 (#1934) üzenetére


adambox
tag

Ezt a menüt honnan tudom elővarázsolni? :)

(#1940) ZsyfKo


ZsyfKo
senior tag

Lesz normális teszt itt mobilarénán?

OnePlus 8T

(#1941) enginev3.0 válasza adambox (#1939) üzenetére


enginev3.0
félisten

Gpstest program

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1942) adambox


adambox
tag

Eddig csalódott vagyok :( két napja van nálam a telefon. Első dolog ami nem tetszett, hogy az előlapi kamerával sötétben nem tudok képet csinalni, mivel nincs semmi extra fény. Oke, nem nagy probléma de azért egy ilyen ilyen kaliberű telefontól elvárná az ember. Másik a GPS. Abszolút nem talál jelet. Semmit. Gps fix stb semmi sem segít. Gondoltam egy újraindítás segít. Kb 2 perc volt amig megmozdult a képernyő es kiírta hogy xiaomi. Tegnap felajánlott egy frissítést, gondoltam este lefrissitem. Addigra eltűnt, azt írja a legfrissebb rom van rajta. Nyitott bootloader, Miui 9.5.13.0 van rajta jelenleg. Ezelőtt Samsungom volt semmi baj nem volt vele. Gondolkodom rajta megpróbálom manuálisan a legfrissebb romot telepíteni rá, hátha segít. Valakinek esetleg megvan letöltve? Ha az sem segít, sajnos vissza kell küldenem 😥😥

(#1943) Thom! válasza adambox (#1942) üzenetére


Thom!
veterán

hol vetted?

(#1944) Fazipeti válasza adambox (#1942) üzenetére


Fazipeti
csendes tag

Nálam tökéletesen működik bármilyen zárt helyen a GPS. A szoba belsejében 24 műholdat lát és 22-re csatlakozik.

Én éppen azon agyalok, hogy vigyem-e vissza a hazai webshopban vásárolt global versiont és rendeljek-e az aliról kb. 30e forinttal olcsóbban egy kínait.. nem tudom. Nagy a kísértés.

(#1945) adambox válasza Thom! (#1943) üzenetére


adambox
tag

tradingshenzen.com
Megbízható Bolt rengeteg pozitív értékeléssel, szerviz esetén itt Németországban van partnerük.
Közben elvileg megoldódott (kopp-kopp), megy a GPS is rendesen. Átállítottam a régiót olaszra, hongkong helyett. Gyorsan újra is indul. Az arcalapu feloldás hiányzik az olaszbol. Esetleg valamelyik európai régióban engedélyezve van ez a funkció?

(#1946) enginev3.0 válasza adambox (#1942) üzenetére


enginev3.0
félisten

Gpsszel garantáltan nincs gond
Fentebb raktam be képet, szobában talált annyi pár másodperc alatt

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1947) manokaki válasza adambox (#1945) üzenetére


manokaki
őstag

Miért jobb az Olasz régio mint a magyar ?? Mert a honkongi-ban van téma állotás ,de az olaszban ugyanugy nincs mint a magyarban !

(#1948) walakyb válasza adambox (#1945) üzenetére


walakyb
aktív tag

Tedd fel az EU romot, abban magyar regioval is van arcalapu is, meg temabolt is

(#1949) adambox válasza walakyb (#1948) üzenetére


adambox
tag

Én azt hittem hogy eu rom van rajta eddig is. hol tudom megnézni? Vagy esetleg ha valaki egy linket tudna küldeni nagyon megköszönném :)

(#1950) walakyb válasza adambox (#1949) üzenetére


walakyb
aktív tag

szerintem kevesebb ido lett volna megtalalni google-n, mint beirni a kerdest :)
www.xiaomi.eu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.