Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) GAbre válasza Griff55 (#1750) üzenetére


GAbre
veterán

Hát jócskán lement az ára :S
Igazad van kb.

Avatar

(#1752) bullw válasza Griff55 (#1750) üzenetére


bullw
tag

Én aliról rendeltem. DHL szállítás, angliába küldik, ott átcsomagolják, onnan jön ide. Az eladó áfa mentességet irt erre. 128 gbos verzió. Fekete. 131 volt akkor, most néztem, átszámítva kb 126, ötezret ment le. Elvileg kínai, de globál romos, így nyitva kell legyen majd a bootloader. Most Kölnben van, szerintem jövő héten itt lesz.
Ha megkaptam, majd írok, hogy végül mi lett.

[ Szerkesztve ]

(#1753) GAbre


GAbre
veterán

Ha jól látom 2 napja kijött az új beta 10.
Akkuidő javult? Valaki próbálta/tudja már?

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#1754) enginev3.0 válasza Griff55 (#1750) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nem lesz olcsóbb

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1755) TheProb válasza Griff55 (#1746) üzenetére


TheProb
veterán

Minden nagyobb kínai webshop-nál van tréfamentes szállítási mód, minimális felárért.

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1756) Griff55 válasza TheProb (#1755) üzenetére


Griff55
senior tag

Ez a minimális felár a DHL szállítást jelenti aliexpressen? Sajnos elég homály nekem és nem szívesen futnék bele egy 27% áfa kifizetésébe

[ Szerkesztve ]

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#1757) tupacamaru válasza Griff55 (#1756) üzenetére


tupacamaru
veterán

Igen, Ali-n van pár eladó aki jelzi a hírdetésében, hogyha DHL-es szállítással adja fel a telót akkor nincs semmi sarc. Ez kb. 25$-35$-os szállítási díj ellenében, de legalább valamivel gyorsabban.

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#1758) TheProb válasza Griff55 (#1756) üzenetére


TheProb
veterán

Mondjuk amit találtál Ali-s bolt, arra már nem mondanám, hogy "minimális" a felár. :D Gearbest-nél és a többi nromálisabb boltnál általább pár száz és 2-3 ezerrel szokott csak több lenni az okos szállítás.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1759) TheProb


TheProb
veterán

8.8.16 alatt ne próbálja senki encrypt-elni a telefont... Én rányomtam, aztán mikor legközelebb ránéztem már azt írta, hogy félbeszakadt a titkosítás és minden adatom elveszett... Most csinálhatok egy factory reset-et... :W :U

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1760) Griff55 válasza tupacamaru (#1757) üzenetére


Griff55
senior tag

A rendeljkinait.hu-s srácok leírásából nagyon az jön le, hogy 100%, hogy megvámolják :/
https://rendeljkinait.hu/lexikon/importkoltsegek-afa-vam#szallitasimodok

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#1761) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Én nem tudom mit variáltok ezekkel a kinti rendelésekkel, amikor itthon lehet kapni 134000-ért 1 év magyarországi garanciával kapni Globál romos Eu-s változatot, amit csak használni kell semmit nem kell mókolni rajta stb...

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1762) tupacamaru válasza Griff55 (#1760) üzenetére


tupacamaru
veterán

Teljesen érdektelen hogy a srákok mit írnak. Én már rendeltem így telefont......de én befejeztem ezt a témát.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#1763) KoNZoLik@ válasza KoNZoLik@ (#1761) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

kapni kapni kapni😁

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1764) walakyb válasza Griff55 (#1760) üzenetére


walakyb
aktív tag

Keress rá Alin MI8-ra. Lesz egy MI Global Store nevű eladó. Jelenleg a 26$-os AFAMENTES DHL-el 402$ a 6/64-es. 6-9 munkanapra ígéri a szállítást, 23 nap után full refund. A csokanak 10k+ értékelése van, 98.9% pozitív. Garirol semmi tényleges infom, én is most tervezek venni, csak "kisebb" logisztikai problémáim akadtak...

(#1765) walakyb válasza walakyb (#1764) üzenetére


walakyb
aktív tag

Kifelejtettem: kínai verzió, BL nyitva, global rommal érkezik a telefon. Nekem ez annyiból előnyös, hogy nem kell 15 napot várni a nyitással, mehet fel egyből az EU

(#1767) Zaji válasza KoNZoLik@ (#1761) üzenetére


Zaji
őstag

És hol lehet ennyiért venni?

(#1769) KoNZoLik@ válasza Zaji (#1767) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Kb vagy 10x leírtam itt, de akkor utoljára!
Budapest Eurocenter Zenstore-ban!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1771) KoNZoLik@ válasza ratam23 (#1768) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Lehet, hogy a fiam/lányom lehetnél mivel 50 éves vagyok!
Az, hogy itt ezen az internetes felületén neked mi jön le haver az 1 dolog, személyes kontaktusnál lehet meglepődnél nem kicsit!

Ja és mielőtt másokat véleményezel elótte legalább az értékeléseit ha mást nem nézzél meg, az is sok mindent elárul egy emberről!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1772) NemMo válasza KoNZoLik@ (#1770) üzenetére


NemMo
őstag

Amúgy engem is érdekelne, hogy miért adtad el illetve, hogy mit vettél helyette. Semmi támadó szándékom nincs a kérdéssel, csak a kiváncsiság

(#1773) rooobert válasza KoNZoLik@ (#1770) üzenetére


rooobert
csendes tag

Szia, ha valóban túladtál rajta, megoszthatnád velünk, miért tetted! Én várom a szombati nyitást, szeretnék "megtapizni" egy Mi8-at, ha tetszik, megvenném, nagyjából végig is olvastam ezt a fórumot, teszteket nézek, stb, de a személyes tapasztalatok is érdekelnének...szóval, ha valaki megvált tőle, érdekelne, miért.

(#1774) KoNZoLik@ válasza NemMo (#1772) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ugyan senkinek semmi köze hozzá de konzolgépek adás-vételével foglalkozom, és beütött egy olyan dolog, hogy kellett a pénz, ennyi.
És igen nagyon megvoltam elégedve a telefonnal és még most is tartom azt, hogy iPhone Killer csak mivel most nincs ilyen készülékem csak egy Redmi5-öm így kivettem az aláîrást! Amint tudok veszek megint egy Mi8-at és semmi mást!
Remélem mindenkinek kielégítő választ adtam!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1775) KoNZoLik@ válasza KoNZoLik@ (#1774) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Még egy dolog, nem szeretem amikor ismeretlenül nekem esnek és minősítenek valami alapján, ami lehet másoknak semmiségnek tűnik, de adott helyzetben eléggé romboló hatással lehet az illetőre aki ellen ezt teszik!
Soha sem ítélkezhetünk mások felett ismeretlenül!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1776) NemMo válasza KoNZoLik@ (#1774) üzenetére


NemMo
őstag

Igen kimerítő és köszönöm szépen a válaszod.

(#1777) KoNZoLik@ válasza NemMo (#1776) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

:R

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1778) ratam23 válasza KoNZoLik@ (#1777) üzenetére


ratam23
aktív tag

Nekem csak az aláírásod szúrt szemet, meg a hozzászólások stílusa kicsit gyerekesnek tűnt, de mások vagyunk ez van. Kívánom hogy minél előbb legyen ismét ilyen telefonod . :K

Jó kis készülék ez tény. Én iphone X-ről váltottam, pár dolog jobb benne pár dolog más, pár dolog rosszabb. De ár érték arányban egyértelmű nyertes a mi 8. Azt kicsit sajnálom hogy egy az egyben egy iphone x copy külsőre csak kicsit felfújva. De összességében megszerettem. Az ios rendszer kicsit már unalmas, 5s óta csak apróságok változtak és semmi új design semmi nagy ötlet szoftveresen. A miui is nagyon letisztult, szép design, igényes, ugyanakkor sok mindent lehet rajta állítani, sok kis hasznos apró feature van. Gesztus vezérlés is nagyon hasznos én az összes többi telefonban hiányolnám, nem tetszik az alsó sáv nyomkodása, sokkal kényelmesebb így.

[ Szerkesztve ]

(#1779) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Nem lehet beállítani, hogy ne kapcsoljon be a kijelző ha hozzáérek az ujjlenyomathoz?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1780) TheProb válasza enginev3.0 (#1779) üzenetére


TheProb
veterán

Ezt hogy érted?

Mi másért raknád oda az ujjad, mint hogy felold a telefont? :D

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1781) KoNZoLik@ válasza ratam23 (#1778) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Köszönöm, biztos lesz nemsokára megint 😁

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1782) enginev3.0 válasza TheProb (#1780) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nekem nincs beállítva ujjlenyomat olvasó, de ha hozzáérek akkor felvillan a kijelző, és ezt nem akarom

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1783) TheProb válasza enginev3.0 (#1782) üzenetére


TheProb
veterán

Jaaa, ilyenről nem tudok.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1784) tupacamaru válasza Zaji (#1767) üzenetére


tupacamaru
veterán

132k az XXL-ben is.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#1785) Zaji válasza tupacamaru (#1784) üzenetére


Zaji
őstag

Köszönöm.
Melyik ROM van rajta?

(#1786) ratam23 válasza TheProb (#1783) üzenetére


ratam23
aktív tag

Én annak örülnék ha meg lehetne nézni a lezáró képernyőt anélkül hogy az arcfelismerő feloldana. Ahogy iphone x-en is működik, megnézem az értesítéseket, órát stb de nem mindig akarom feloldani egyből.

[ Szerkesztve ]

(#1787) TheProb válasza ratam23 (#1786) üzenetére


TheProb
veterán

Szifonnál hogy mondod meg a telefonnak, hogy ne oldja fel a telefont, ha ránézel? Mondjuk nálam úgy van beállítva, hogy az értesítések tartalmát nem mutatja, csak hogy xy app dobott egy notification-t. Így megy így is, úgy is fel kell oldani a telefont. Nekem random emberke nem olvasgassa, hogy ki mit írt pl. messengeren.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1788) ratam23 válasza TheProb (#1787) üzenetére


ratam23
aktív tag

iX-nél mutatja az értesítéseket a lezáró képernyőn de a tartalmát nem csak akkor ha ránéztél és felismert (egy kis lakat jelzi felül hogy feloldott e) majd ha felhúzod a képernyőt beléptél a telefonba. De nem lép be egyből ahogy ránéztél. Nekem ez jobb megoldás volt.

(#1789) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Na, megfeleztem a hátralévő unlock időt, 247ről 127 órára

Remélem az antirollback miatt fel tudom majd tenni a 9.5 stabil verziót :(((

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1790) Griff55


Griff55
senior tag

Valaki tudna olyan képeket megosztani a kék színű Mi8-ról, amin lehetőleg valósan adja vissza a színét? Keresetem róla képeket meg videókat is de a legkülönbözőbb árnyalatai láthatóak a kéknek, a bazári lilás kékestől egészen a szürkés kékig.
Szerintetek lesz kiállitva a Mi Store-ban kék darab is? Dilemmázok a kék és a fekete közt.

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#1791) noorbertt válasza tupacamaru (#1784) üzenetére


noorbertt
őstag

Ott kihez szól a gari?

(#1792) KoNZoLik@ válasza Griff55 (#1790) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nagyon szép a kék élőben ha nem a legszebb 👍
De izlések....majd nézd meg ha teheted!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1793) scorpy02 válasza noorbertt (#1791) üzenetére


scorpy02
aktív tag

36 hónapat írnak rá:

"36 hónap garancia esetében 12 hónap teljes körű bolti (boltunk által vállalt) plusz 24 hónap szoftver, 48 hónap garancia esetében 24 hónap teljes körű gyári (magyarországi márkaképviselet által vállalt) plusz 24 hónap szoftwer garanciát vállalunk."

Azt is jó lenne tudni, hogy hivatalos globál verziós-e a készülék angol nyelvű dobozzal, vagy bontott és csak utólag rátelepített?!

[ Szerkesztve ]

(#1794) doc válasza Griff55 (#1790) üzenetére


doc
nagyúr

nagyon szep a kek, sokkal jobb mint a promofotokon, kevesbe rikito
esetleg tukorbol megprobalhatom lefenykepezni, de nem tudom mennyire lesz valos a szin

(#1795) KoNZoLik@ válasza scorpy02 (#1793) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

"Azt is jó lenne tudni, hogy hivatalos globál verziós-e a készülék angol nyelvű dobozzal, vagy bontott és csak utólag rátelepített?!"

Mondjuk egy telefonos megkeresés után biztos fognak erre is választ adni👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1796) scorpy02 válasza KoNZoLik@ (#1795) üzenetére


scorpy02
aktív tag

Persze, biztos, hogy kapnék választ, de egyelőre mindegy is, inkább még várok a szombat környékén esedékes hivatalos magyarországi webshop megnyitására, hátha lesz 6/64-es verzió is, aztán majd az alapján döntök, hogy végül honnan is fogom megrendelni. :))

[ Szerkesztve ]

(#1797) TheProb


TheProb
veterán

Ez a szoftver garancia csak szerintem volt világ életben kibaszott nagy bullshit? Jó, anno még talán lett volna húzó erő,de manapság, mikor OTA update van minden értelmes rendszeren, mi a szar értelme van?

Más:Töltési idővel kinek milyen tapasztalatai vannak? Én sokszor elég lassúnak érzem. Most pl. a Mi5 szintén QC3-mas töltőjére dugtam rá a telefont. és jó 4 óra volt, mire beletolta 35-40%-ot...

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1798) KoNZoLik@ válasza TheProb (#1797) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nem, szerintem is az és semmi értelme!
Plusz lehet ezzel csak én vagyok így, de soha nincs nálam 1 évnél tovább egyetlen készülék sem😁

Micsoda? Amíg megvolt az alatt a 3 nap alatt KB 2x töltöttem, de nekem 20%-ról 1 óra alatt "telenyomta"!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1799) ratam23 válasza TheProb (#1797) üzenetére


ratam23
aktív tag

Én ma délelőtt töltöttem. 10%-ról fullra kb 1 óra 20perc volt a gyári töltőjével.

(#1800) TheProb válasza ratam23 (#1799) üzenetére


TheProb
veterán

Érdekes... :U

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.