Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) technoboi válasza Fisha (#1550) üzenetére


technoboi
tag

szerintem csak google billentyűzet kell hozzá, nálam működik eu-s rom alatt.

Iphone 14 Pro Max / Apple Watch 7 45mm / Airpods 3

(#1552) KoNZoLik@ válasza noorbertt (#1549) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Na ezért nincs Facebookom többek között, plusz egyáltalán nem szokott érdekelni más véleménye ha ilyen dolgokról van szó! Ha akarok venni valamit nem mások véleményére alapozva teszem azt! Velem nagyon normálisak kedvesek voltak! A garanciáztatást ők intézik ha lenne valami!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1553) ThorsHUN válasza KoNZoLik@ (#1552) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Ez rendben van, de a boltrol vagy termekrol szolo velemenyek igenis nagyon fontosak, hogy tudd mire szamits.
Pl hiaba nagyon kedvesek ha az eletben nem tudod a garanciat ervenyesiteni (nem fikazas, csak egy legbol kapott pelda)

(#1554) KoNZoLik@ válasza ThorsHUN (#1553) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Én szakács vagyok, naponta többszáz embert jól lakatok, viszont sajnos van akinek nem jön be annyira a főztöm, mivel más az ízlése vagy csak egész egyszerűen máshoz szokott! Nem tudok olyat csinálni sajnos amivel mindenkinek a kedvére tegyek és mindenki elégedetten távozzon!

Remélem átment a dolog😀

A garanciáról meg csak annyit, ha kínai telefont veszel ezt bele kell kalkulálni!
Vagy megvárni a hónap végét és akkor már elvileg lesz hivatalos Xiaomi bolt, csak biztos nem 134000ft-ért fogják adni😎
Akkor meg az lesz a baj, hogy hát miért adják 165000-ért amikor itt meg ott még amott 30000-el olcsóbb...már látom előre😂

Végszóként pedig, mindenki ott veszi ahol akarja de ne habozzon ha ilyet akar,mert kikúrt jó telefon💥😎😃

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1555) cheerokko06t válasza KoNZoLik@ (#1544) üzenetére


cheerokko06t
csendes tag

Viszont ha te itthon a csirkelábasra a hivatalos globalt teszed rá (amit megtehetsz), akkor megint van frissítésed, nemde?

(#1556) KoNZoLik@ válasza cheerokko06t (#1555) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ha már van hivatalos Globál amit rá lehet tenni akkor valószínűleg igen!
De van aki nem szereti az ilyen mókolásokat mint pl én sem!
Tök jó érzés volt kibontani és csak használni minden szarakodás nélkül 😃
Nem beszélve az EU-s töltőröl és angol leírásról stb...mivel nem sokan tudják a csirkelábas nyelvet értelmezni😂 Mondjuk sokan az angolt sem.

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1557) doc


doc
nagyúr

valaki segitsen plz, hogy tudnam recovery modba tenni a telefont
leszedtem a frissitest, de sem az updater nem tudja recoverybe bootolni, sem kezzel a power + fel gombbal nem mukodik :F

(#1558) KoNZoLik@ válasza doc (#1557) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Na pont erről beszéltem az ímént😃

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1559) doc válasza KoNZoLik@ (#1554) üzenetére


doc
nagyúr

Ha rengetegen panaszkodnak hogy az etteremben ahol dolgozol egerszar van a kajaban, akkor nem megyek oda, mert nem a sajat karomon akarom megtanulni, mikor ott van mas tapasztalata.

Remélem átment a dolog😀

(#1560) doc válasza KoNZoLik@ (#1558) üzenetére


doc
nagyúr

mirol is? :F

(#1561) KoNZoLik@ válasza doc (#1560) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Miért is akarod recovery módba tenni a telefont? Na arról.

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1562) KoNZoLik@ válasza doc (#1559) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ja átjött, viszont arról nem a szakács tehet hanem az egerek, átment😃

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1563) doc válasza KoNZoLik@ (#1561) üzenetére


doc
nagyúr

mert fel akarok tenni egy beta ROMot, na EZERT. (amit ugyebar a zart bootloaderes 'kiveszem es hasznalom' telefonoddal NEM TUDSZ megcsinalni). koszonjuk a szakerto es segito hozzaszolast.

(#1564) doc válasza KoNZoLik@ (#1562) üzenetére


doc
nagyúr

Nekem teljesen mindegy hogy a szakacs, a takarito vagy a tulajdonos hibaja, nekem annyi a lenyeg hogy nem akarok olyan helyre menni ahol egerszar van a kajaban.
Ha egy boltra rengetegen panaszkodnak, akkor nem erdekel hogy a Jozsi, a Bela vagy a Gyula a seggfej, nekem annyi a lenyeg hogy ha problemam van akkor az meg legyen oldva. Emiatt inkabb kerulom azokat a helyeket ahol 100 forintot sporolok de ha baj van akkor sokkal tobbe kerul mint egy normalis helyen ahol foglalkoznak a vevovel.

(#1565) KoNZoLik@ válasza doc (#1563) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nem is akarok ilyet csinálni a telefonommal, de ahogy látom neked sem megy, szakértő bácsi😂

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1566) doc válasza KoNZoLik@ (#1565) üzenetére


doc
nagyúr

na jo, reszemrol utolso hozzaszolas a temaban, aztan ignorallak.

en, a 'szakerto bacsi' felraktam a telefonra a beta romot, vagyis ment :P
sot, leirtam pontosan a menetet, linkekkel, hogy masoknak segitsek.

most van egy kerdesem, hogy mashogy, egyszerubben tegyem fel a frissitest, ha mas tudja a megoldast segit, ha nem, majd megtalalom magamtol.

szornyu, mi? :U

(#1567) KoNZoLik@ válasza doc (#1566) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Örülök, hogy te ilyen szakértő vagy és sikerült, gratulálok hozzá!
Most már ignorâlhatsz nyugodtan 😃

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1568) GAbre válasza TheProb (#1534) üzenetére


GAbre
veterán

Hali!
Javult az akkuidő miui 10-el?

Avatar

(#1569) Fisha válasza technoboi (#1551) üzenetére


Fisha
őstag

Na, akkor van remény, köszi. Én feltettem a Gboardot, de sehol se jött elő ez az opció, beleértve a gboard saját beállításait is.
Bocsi, biztos buta kérdés, de mit jelent az, hogy EU-s rom? Mit kell nézni a verziónál. Az enyém gearbestről jött angol-kínai verzió alapból.

(#1570) GAbre válasza Fisha (#1569) üzenetére


GAbre
veterán

Global rom kell neki.
Még úgy nem is lenne bajom nagyjából ezzel a kínai rommal,csak fura az új rendszer a testre szabhatóság tömkelege.
Jobb lenne vmi letisztultabb magyar.
Meg a chrom-ba is a híreket,angolul javasolja,nem magyarul,hiába próbáltam átrakni.

Avatar

(#1571) technoboi válasza Fisha (#1569) üzenetére


technoboi
tag

Bootloader nyitás, twrp, és xiaomi.eu-s rom telepítés. De ha nem mond semmit akkor nem biztos hogy segítség nélkül bele kellene vágnod.

Iphone 14 Pro Max / Apple Watch 7 45mm / Airpods 3

(#1572) beriv válasza doc (#1557) üzenetére


beriv
tag

Telót fastbootba rakod,
pancssorból kiadod fastboot boot "twrp".img / azt te tudod mi volt az image file neve
vagy ha nem meggy csak simán kiadod "fastboot" és ott látod az összes parancsot

[ Szerkesztve ]

(#1573) doc válasza beriv (#1572) üzenetére


doc
nagyúr

probaltam adb-vel, fastboottal bebootolni a recoveryt, de mindenhogy csak normal modba megy

ugy tunik, egyelore marad a jelenlegi ROM :D mondjuk bajom nincs vele, mukodik remekul :)

(#1574) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

😁

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1575) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Találtam egy b@szott jó témát aki szereti a sötétebb tónusúakat!
Még valami effekt is van benne mintha esne az eső😁
Fent a középső az!



***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1576) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Redmi 4X-en magyar regioval nem enged temakat leszedni, mi8 engedi?

(#1577) doc válasza ThorsHUN (#1576) üzenetére


doc
nagyúr

nalam a nyelv angol, amugy minden mas (idozona, stb) magyarra van allitva, jonnek a temak

(#1578) KoNZoLik@ válasza ThorsHUN (#1576) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nálam a régió Hong kong a FaceID miatt! Magyaron nekem sem engedte a themeket! Állítsd át a régiót hátha működik Redmi-n is!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1579) cheerokko06t


cheerokko06t
csendes tag

Most látom, hogy mindjárt nyílik a hivatalos Mi-Store a Lurdyban.
Azért megvárom az árakat, lehet sokan eret vágnak, ha közel azonos lesz.
Márpedig ha az akciós redmi5 eredeti árát nézzük, amit írnak (45e), akkor az amúgy kintről pont annyi.. :)

http://xiaomi.hu/mi-store-opening.html

(#1580) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Hogy kell bootloadert nyitni?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1581) KoNZoLik@ válasza enginev3.0 (#1580) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Tessék

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1582) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Ez a SOT parádés, és van még az aksiban 25%-ék, tehát a 8 óra meglenne ha lemeríteném 10% alá😃 Brutál!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1583) TheProb válasza doc (#1557) üzenetére


TheProb
veterán

már meglévő xiaomi.eu ROM-ot akarsz frissíteni? Akkor letölt (Én telefonon szoktam megnyitni az aktuális verzió thread-jét chrome-ban és úgy töltöm le közvetlen a telefonra.), updater app megnyit, jobb felsőben megnyitod a menüt, majd "ROM telepítés kiválasztása".

De igazából az alatta lévő menüponttal be is kéne tudnod lépni recovery-be. Másik tippem még az adb/fastboot cmd lett volna, de látom úgy sem megy. Akkor marad a fastboot boot twrp.img command. Értelem szerűen azt a fájlt kell bootoltani, amit anno flasheltél is. Ha így se jön be, akkor flasheld újra a twrp-t.

(#1568) GAbre:Áh, égeti az akksit ugyan úgy. Ráadásul még a tegnapi szopatások is voltak. Egyre jobban gondolkozok, hogy inkább felrakom a stable 9.5-ös xiaomi.eu-t, mert ez az MIUI10 még nagyon bétának tűnik.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1584) Eszti10


Eszti10
csendes tag

Smartshop-ról vásárolt már valaki? Mik a vélemények róla?

(#1585) doc válasza TheProb (#1583) üzenetére


doc
nagyúr

ahogy irtam is, ezt mar mind probaltam

(#1586) enginev3.0 válasza KoNZoLik@ (#1581) üzenetére


enginev3.0
félisten

Köszönöm, úgy látszik marad a fekete

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1587) TheProb válasza doc (#1585) üzenetére


TheProb
veterán

Az utolsó 3, oda vonatkozó mondatomat is...?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1588) doc válasza TheProb (#1587) üzenetére


doc
nagyúr

Ha a flash recovery / boot -ra gondolsz, igen.
Latszolag minden OK, pont mintha rendesen flashelne a recoveryt, utana a boot parancsra viszont siman bebootol normal modba es kesz

(#1589) KoNZoLik@ válasza enginev3.0 (#1586) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Szép a fekete is nagyon😁

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1590) doc válasza enginev3.0 (#1586) üzenetére


doc
nagyúr

a szin milyen osszefuggesben van a bootloaderrel? ha sikerul kinyini akkor marad ami nalad van, amugy veszel masikat?

amugy nekem kek van, es nagyon orulok hogy ezt rendeltem, eloben sokkal szebb mint kepeken, nem olyan rikito babakek hanem kellemes mely/acelkek attol fuggoen hogy esik ra a feny :)

(#1591) V.Dave


V.Dave
senior tag

én is kéket rendeltem, már nagyon várom hogy meg érkezzen végre.

Xiaomi mi 8 6/128

(#1592) enginev3.0 válasza doc (#1590) üzenetére


enginev3.0
félisten

Szerintem nem cserélem most már
Felraktam a fóliát előre hátra, bekapcsoltam, most elkezdem a nyitást

Marad a fekete :)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1593) doc válasza enginev3.0 (#1592) üzenetére


doc
nagyúr

hatra milyen foliat raktal?
en a hozza kapott szilikon tokkal hasznalom, mostanra egesz meg is szoktam, de azert csak mas lenne egy folia.
bar a tok legalabb valamennyire vedi a leesestol... :F

(#1594) enginev3.0 válasza doc (#1593) üzenetére


enginev3.0
félisten

Vettem ebayen, de persze a tokot is használom, nálam alap mindkettő (gyári szilikon tok)

Előre meg üvegfóliát amit adtak hozzá, de így már elég vastag, szerintem veszek valami nem üvegfóliát előre

Honnan tudom hogy sikerült-e az unlock?
Első próbára azt írta hogy csatlakoztassam újra
Másodikra unlock hiba 881 kóddal
Harmadjára meg kiírta hogy nyitva van, nem kell megismételni :F

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1595) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Én előre hátra ezt tetettem! Minden telefonomra ezt rakatom, nem olcsó de nagyon jó!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1596) enginev3.0 válasza enginev3.0 (#1594) üzenetére


enginev3.0
félisten

Megvan, újra csináltam, kiírta hogy várjak 360 órát

Van esély hogy előbb nyithatom?
Akkor BL lock mellett ez sem megy fel ugye?
[link]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1597) TheProb válasza enginev3.0 (#1596) üzenetére


TheProb
veterán

Nem tudsz mit csinálni a 2 héttel, meg kell várni.

Elvileg kell BL nyitás, ha csájnáról váltanál globalra. hivatalos ROM-nál is. Szóval a válasz a kérdésre, nem. De meg lehet próbálni. Én adnék a helyedben egy próbát annak a módszernek, amit anno linkeltem.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1598) GAbre válasza GAbre (#1507) üzenetére


GAbre
veterán

Az tök jó, hogy kell kérni, mert én irni sem tudok nekik.

Avatar

(#1599) NemMo


NemMo
őstag

Az mi 8-ban ufs 2.1 tároló van?

(#1600) enginev3.0 válasza TheProb (#1597) üzenetére


enginev3.0
félisten

És ha bricked telefon lesz?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.