Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) ratam23


ratam23
aktív tag

(#1802) KoNZoLik@ válasza TheProb (#1800) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Inkább az az érdekes,hogy nálad 4 óra sem töltötte fel, ott valami gebasz van :U

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1803) TheProb válasza KoNZoLik@ (#1802) üzenetére


TheProb
veterán

Én is erre céloztam.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1804) NemMo válasza ratam23 (#1801) üzenetére


NemMo
őstag

Nekem ez a frissítés jött le egy hete bétában és eltüntette a face unlock-ot, pedig indiai régión vagyok. Én ezt biztos nem teszem fel.

(#1805) ratam23 válasza NemMo (#1804) üzenetére


ratam23
aktív tag

Lefrissítettem nekem maradt a face unlock hongkongi régiónál.

(#1806) dreamon válasza ratam23 (#1801) üzenetére


dreamon
csendes tag

Én most délelőtt töltöttem le. Letöltés után újraindult. Volna. Helyette kikapcsolt és vagy 15-20 percig semmit nem csinált. Semmire sem reagált. Néztem is egy nagyot, hogy a frissítés téglát csinált belőle. Majd egyszer gondolt egyet (vagy végre reagált a bekapcsolási kísérleteimre) és elkezdte telepíteni a frissítést. Utána rendben bekapcsolt, de ez azért kicsit furcsa volt így hirtelen.

(#1807) ratam23 válasza dreamon (#1806) üzenetére


ratam23
aktív tag

Nekem is csinált ilyet még mikor a boltból kihozott romra frissítettem rá wifivel. Én mindenkinek ajánlom hogy miflash-el tegyen fel egy gyári fastbootos global romot. Azóta minden stabilan megy ota frissítés is. Egy valamire nagyon kell figyelni! Az egyszer már nyitott bootloadert nem lehet visszazárni mert téglázza a telefont. Szóval miflash programban alul mindenképp így kell és véletlenül sem a lockra. állítani:

Leírás a frissítéshez pedig a linken illetve a romot is onnan lehet letölteni.

[ Szerkesztve ]

(#1808) Theseus válasza enginev3.0 (#1789) üzenetére


Theseus
csendes tag

Tudsz küldeni linket hogy hogyan lehet? Amiket eddig próbáltam, nem működtek

Olyan sok pénzem van hogy így hirtelen nem is elég semmire

(#1809) dreamon válasza ratam23 (#1807) üzenetére


dreamon
csendes tag

Hálás köszönet, ebbe belenézek

(#1810) ZsyfKo


ZsyfKo
senior tag

OTG megy? Milyen fájl rendszert képes kezelni?

OnePlus 8T

(#1811) TheProb válasza ZsyfKo (#1810) üzenetére


TheProb
veterán

Ez mehetett volna a generic android-os topikba is, mert nem Mi8 specifikus a kérdés.

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1812) enginev3.0 válasza Theseus (#1808) üzenetére


enginev3.0
félisten

Letöltöttem a legújabb kínai betat
Felraktam
Fejlesztői beállításokban újra hozzáadtam a telefont a fiókhoz és ennyi

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1813) Lacci77


Lacci77
tag

Sziasztok

A jelenlegi P20 Pro telefonomat tervezem lecserélni MI8ra. Ahogy olvastam szombaton 150ért lesz a megnyitón és egy robotporszívó mellé bekerült ez is a listára.

Gondolom ott garantáltan global verzió lesz kapható. Azoknál működik rendesen a faceID?
Simán átállítom a régiót és kész?
Ill fentebb látom, hogy már Olaszország is engedélyezett, használhatom majd olaszként?
Jár bármi féle hátránnyal, előnnyel a különböző régió?
Az MI home alkalmazásom jelenleg Mainland china (gateway, wifi repeater miatt), ez az a beállítás vagy MIUI alatt lesz egy másik?

Bocs a sok kérdésért, előre is köszi a válaszok! :)

Lacci

(#1814) doc válasza Lacci77 (#1813) üzenetére


doc
nagyúr

nekem usara van allitva a regio, de nem is vettem eszre amig arra nem jartam a beallitasokban :D

(#1815) enginev3.0 válasza Lacci77 (#1813) üzenetére


enginev3.0
félisten

Lesz egy másik

Az csak a programot állítja, de van egy fő, ami a rendszert

Mi a különbség szerintem nem sokan tudják, néhol ez van letiltva valahol meg más, valahol meg minden :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1816) Griff55 válasza TheProb (#1797) üzenetére


Griff55
senior tag

Milyen töltőt és kábelt használsz? Attól is függhet

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#1817) Griff55 válasza ratam23 (#1801) üzenetére


Griff55
senior tag

Hogy hogy még mindig nem adták ki rá a MIUI 10-et??
Amúgy aliexpressen amik vannak Mi8 klszülékek és alapból China verziók, de azt írják róluk az eladók, hogy official global rom van rá telepítve az megbízható? vagy valami mókolt/kókányolt rom lesz?

[ Szerkesztve ]

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#1818) enginev3.0 válasza Griff55 (#1817) üzenetére


enginev3.0
félisten

Van miui 10, de még béta

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1819) plejik


plejik
addikt

A Global Verziós teló, az normál, nálunk is használatos töltővel érkezik ugye?

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#1820) KoNZoLik@ válasza plejik (#1819) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Igen

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1821) plejik válasza KoNZoLik@ (#1820) üzenetére


plejik
addikt

Akkor jó, most rendelek majd 1-et, kíváncsi leszek rá.

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#1822) Griff55 válasza enginev3.0 (#1818) üzenetére


Griff55
senior tag

És az Aliexpresen lévő kínai verziók, amikre azt írják, hogy official global rom van telepítve, akkor az teljesen olyan mintha egy Globál készüléket vettem volna, csupán a töltője nem lesz EU-s?

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#1823) doc válasza Griff55 (#1822) üzenetére


doc
nagyúr

nem, mert a bootloadere is nyitva lesz, tehat igazabol meg jobban is jarsz :D

(#1824) Griff55 válasza doc (#1823) üzenetére


Griff55
senior tag

Köszi!!! :D

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#1825) manokaki


manokaki
őstag

Ha a Miui forumrol letöltök egy theme-t hova másolj be , hogy használni tudjam ?

(#1826) TheProb válasza Griff55 (#1816) üzenetére


TheProb
veterán

Írtam, hogy a mi5 gyári QC3-mas töltőjével próbáltam. De most figyelni fogom még jobban. Több adapterrel, több kábellal.
Természetesen pont most nem találom az USB throughput teszterem...

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1827) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Csak, mert kérdezte valaki!
Ma jött meg Smartshop.hu-tól enyém! Fekete 6/64! Piros Global jelzés a bontatlan fóliás dobozon a sarokban! EU szabvány töltő! És csirkeláb mentes angol felitar mindenhol! Természetesen magyar nyelvvel és Global Stable rommal! 141 ezer volt! Gyorsan kézhez is kaptam, asszem 4 munkanap!

[ Szerkesztve ]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1828) KoNZoLik@ válasza PeteePeti (#1827) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Grat, használd egészséggel 👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1829) manokaki


manokaki
őstag

Honnan derül az ki hogy zárva vagy nyitva a bootloader ?

[ Szerkesztve ]

(#1830) enginev3.0 válasza manokaki (#1829) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ha nyitva van, akkor bootoláskor kiírja, hogy unlocked

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1831) ZsyfKo válasza TheProb (#1811) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

Miért nem idevaló? Volt olyan telóm ami nem támogatott OTG-t, Samsungom támogat FAt32, Exfat rendszert, tesztre kaptam egy Nokia 7pluszt az pl csak Fat32őt támogat. Szerintem teljesen jogos kérdés volt nem az érdekel hogy az android mit támogat hanem hogy a MI 8.

OnePlus 8T

(#1832) Black&White válasza ZsyfKo (#1831) üzenetére


Black&White
addikt

Igen, pl a Huawei, vagy a Motorola is támogatja mindkettőt (exfat, ntfs).
Úgy tudom mindkettő filerendszer liszenszköteles, a kínai gyártók meg ugye ott spórolnak, ahol tudnak.
Szerintem a MIUI csak a fat32-őt ismeri.

(#1833) TheProb


TheProb
veterán

Na, ez már jobb "eredmény": 27perc/18%.
Blitzwolf QC3 adapter (BW-S9)+Blitzwolf kábellel.

Nem értem a mi5 adaptere mi az istent csinált. Olcsó, 0ft-os kínai villa adapter (Kínai->EU) szerintetek befolyásolhatja ezt?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1834) adambox


adambox
tag

Hali, ma kaptam kézhez a telót, nagyon megvagyok vele elégedve:) viszont lenne két kérdésem. Az egyik az, hogyan tudnám a már mentett wifi jelszavakat a lecserélt Galaxy s7 telomrol valahogy atszinkronizalni? Rootolni nem akarom, a Google sync pedig nem szinkronizálja át. A másik pedig, hogyan tudom selfinel az előlapi segédfényt elohivni? Köszönöm szépen a válaszokat előre is:)

(#1835) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Miuira nincsen rendszerszintű adblocker?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1836) Griff55 válasza TheProb (#1833) üzenetére


Griff55
senior tag

Szerintem simán befolyásolhatja, ezért nem is használok soha átalakítót

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#1837) noorbertt válasza enginev3.0 (#1835) üzenetére


noorbertt
őstag

Adguard -ot próbáld ki. És tegyél be egy kínai szűrőt is. -valamiert nem bízom a kínai rendszerben és ez talán segít :)

(#1838) TheProb válasza enginev3.0 (#1835) üzenetére


TheProb
veterán

Nincs. Mondjuk nekem eddig a 3rd party appok se csináltak kb lószart se. Pontosabban mindenhol blockolt, csak ott nem, ahol akartam...

Más: Ami fájó, a csájna 9.5-ben volt egy natív, miui-s call identifier feature-je a miui-s dialernek. Ez valamiért eltűnt a xiaomi.eu-s miui 10-ből. Pedig milyen jó cucc lett volna. Így akkor maradnom kell a sync.me-nél.

(#1836) Griff55:Én se, csak nem akartam a fiók mélyére dobni anno a mi5 töltőjét, mert "szar" villa van rajta.

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1839) barackle


barackle
tag

Van még rajtam kívül valaki, aki a július végefelé meghirdetett GearBest-es akcióban (global verzió + ajándék mi band 3) rendelt Mi 8-at? Augusztus 16-20 környéki shipping rémlik, de még semmi hír róla.. valakinek feladták már?

(#1840) DCI_market


DCI_market
tag

sziasztok!

Mi8 128Gb verzió itthoni vásárlás, gondolom china verzió.
Sikerült MIUI 10 xiaomi.eu 8.7.26 | Beta-t felraknom nem tudom hogyan kattintgatva, mostanra viszont a TWRP nincs meg, OTA frissités érkezett 8.8.9-re letölti, de nem tudja telepíteni.

a fastboot TWRP telepités így végzi mindig: (recovery-TWRP-3.2.2-0711-XIAOMI8-CN-wzsx150.img)

target didn't report max-download-size
sending 'recovery' (54268 KB)...
FAILED (command write failed (No such file or directory))
finished. total time: 0.004s

Mit kellene tennem? Merre induljak? Rettenetsen idegesít hogy a google widgeteim nem mennek rendesen, se keep se a naptár, se semmi. Ilyenkor a szüleim Mi a1-e annyira elkezd vonzani hogy elcserélném a mi8at mi a2-re:D

Aki játszik, tanul. Aki tanul, fejlődik. Aki fejlődik, sikeres.

(#1841) Sinu válasza barackle (#1839) üzenetére


Sinu
senior tag

Én is ugyanebben az akcióban rendeltem, de még semmi infó a szállításról, így tegnap lemondtam. Szombaton itthon is megvehetem, üzletből 128gb verzió, kicsivel lesz csak drágább mint gb rendelés volt.

No Future

(#1842) szabog74 válasza Sinu (#1841) üzenetére


szabog74
aktív tag

Garancia mennyi lesz rá a Lurdyban, nem tudod esetleg?

(#1843) ThorsHUN válasza szabog74 (#1842) üzenetére


ThorsHUN
őstag

12 honap

(#1844) enginev3.0 válasza TheProb (#1838) üzenetére


enginev3.0
félisten

Samsung alatt olyan jól megvan oldva, nem tudom többi gyártó miért nem tud ilyet

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1845) doc válasza enginev3.0 (#1844) üzenetére


doc
nagyúr

nem tudas kerdese, hanem akarase

en pl. elvbol nem hasznalok adblockert

(#1846) DCI_market válasza DCI_market (#1840) üzenetére


DCI_market
tag

megoldódott USB portot váltottam és a MIUIHU MultiTool egyből csinálta amit kell:)

Aki játszik, tanul. Aki tanul, fejlődik. Aki fejlődik, sikeres.

(#1847) buc01


buc01
tag

sziasztok! Nekem a gyári global 9.5.13.0 nem engedi az egyedi csengőhangot, értesítési hangot, hibaüzenettel kilép. Valaki esetleg tapasztalt ilyet.

(#1848) barackle válasza Sinu (#1841) üzenetére


barackle
tag

Ezen gondolkozom én is, de sajnos a megnyitón pont nem tudok ott lenni, és nem tudom mekkora készlettel indítanak. Lemondani csak akkor akarom, ha már garantáltan tudok helyette másikat szerezni.

(#1849) KoNZoLik@ válasza buc01 (#1847) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Indítsd újra a telefont! Ha akkor sem oldódik meg akkor csinálj egy HR-t!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1850) PeteePeti válasza buc01 (#1847) üzenetére


PeteePeti
őstag

Nálam rendben működnek ezek!

Más: Itthon kapható valamire is való teljes kijelzős üvegfólia van már hozzá? Ha valaki tud ajánlani megköszönném! :) Sima Mi 8-ra kellene!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.