Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) TheProb válasza enginev3.0 (#1600) üzenetére


TheProb
veterán

Nem olyan könnyű azt téglásítani. De ezt persze neked kell mérlegelni.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1602) beriv válasza enginev3.0 (#1596) üzenetére


beriv
tag

Ha visszaolvasol pár oldalt leírtam hogyan lehet 120 órát spórolni.

(#1603) enginev3.0 válasza TheProb (#1601) üzenetére


enginev3.0
félisten

Próbáltam, sajnos a program is kiírja a Global stabil és developer rom mellett hogy bl nyitás szükséges

(#1602) beriv @ Nézem :R
De ha most megcsinálom ezt, akkor utána nem tudom feltenni a jelenlegi Stabil global verziót, mert az régebbi, és már nem enged a xiaomi sem régebbire visszamenni, nem?

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1604) Exelsior24


Exelsior24
aktív tag

Telefon csere előtt állok, és Mi 8 lenne az egyik befutó. Olvasgattam a korábbi hozzászólásokat és tapasztalatokat és látom mindenki nagyon dicséri, sokan vannak akik még a OP 6-nál is sokkal jobbnak tartják, amúgy az lenne a másik kiszemeltem amik között vacillálok.

Ezt a Chinese rom, Global rom, meg nyitott bootloader dolgokat kezdetben nem igen értettem, elég "kínai" volt nekem ez az egész, de most már nagyjából értem mi mit jelent, ráaádsul találtam egy angol nyelvű nagyon jó leírást róla, hogy mik a különbségek a kettő között, ezt belinkelem ide aki tud angolul akár egy kicsit is annak igen hasznos lehet:

[Difference Between Global/China -- Stable/Beta ROMs]

Tényleg nagyon jó ez a kis cikk róla, érdemes lehet elolvasni másoknak is.
Egyelőre úgy döntöttem megvárom az augusztus végét, szeptember elejét amíg megjelenik a rendes zárt bootloaderes Global verzió, meg közben majd lehet járok Budapesten is és akkor elnézek a hamarosan nyíló Mi store-ba, és megtekintem élőben is a telefont, sok videót és tesztet megnéztem és elolvastam róla és eddig nagyon tetszik, Xiaomi márkát is kedvelem van vagy másfél tucat kiváló cuccom tőlük.

[ Szerkesztve ]

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#1605) beriv válasza enginev3.0 (#1603) üzenetére


beriv
tag

Miért ne tudnád , ha kínai rom van nyitni kell a BL-t, semmi hátránya nincs, utána TWRP recovery azt raksz fel amit akarsz. Amint lesz stabil eu miui10 mindenki azt akarja majd ahhoz is nyitni kell a BL-t.

(#1606) Ren Hoek válasza Eszti10 (#1584) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Szerintem jó arcok, Mix2st vettünk cimbinek... sárgult az alja kissé, és visszavették gond nélkül, visszautalták a 170K-t pár napra rá.
Saját szervizük van, rendesnek tűntek.

Ez egy bolt értékesítéssel, személyes átvétellel, kirakott árukkal... szerintem nem olyan hogy befuccsol hamar.

MI store érdekes lehet még.

[ Szerkesztve ]

(#1607) PeteePeti válasza Eszti10 (#1584) üzenetére


PeteePeti
őstag

Nálam most van folyamatban! Fekete 64 GB-os, amit Globál verzióként árulnak! Talán holnapra ide ér a telefon! Majd megoztom a tapasztalatomat utána!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1608) GAbre válasza beriv (#1605) üzenetére


GAbre
veterán

Én is szeretnék nyitni, de sajnos nem lehet. :S

Avatar

(#1609) Fisha válasza Exelsior24 (#1604) üzenetére


Fisha
őstag

Köszi a cikket, én is pont a "mi a fene is ez a romcsere és hogy kell csinálni" fázisban vagyok. Viszont a cikk kicsit még jobban elbizonytalanított abban, hogy egyáltalán mi van a telómon. (MI 8 SE).
Két módszert ír ennek a kitalálására és az egyik szerint global a másik szerint chinese rom van rajta. :)
A themes app kínaiul jön fel, de a nyelveknél több, mint két opció van. Na most legyek okos.

(#1610) Viktor0610 válasza Fisha (#1609) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Olyat szoktak csinálni, hogy "belekókányolják" a kínai-angol ROM-ba a többi nyelvet.
Ilyenkor szokott az lenni, hogy vagy nem frissíthető a ROM vagy update után visszaáll alap kínai-angolra.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1611) Fisha válasza Viktor0610 (#1610) üzenetére


Fisha
őstag

Ez nem hangzik jól... :(
Biztos volt már, ezért előre is bocsi a kérdésért. Van valami közmegállapodással elfogadottan jó leírás a rom frissítésről? MI 8 SE

Előre is köszi.

(#1612) GAbre válasza GAbre (#1608) üzenetére


GAbre
veterán

Még telefonból se megy :D

Avatar

(#1613) Atomgeszi válasza enginev3.0 (#1594) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ha bekapcsolod a telód, alul a Mi logó alatt kiírja, hogy Unlocked

(#1614) Jhonny06 válasza KoNZoLik@ (#1581) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ez elég bullshitnek tűnik, ráadásul az ára is röhejesen magas egy tempered glass-hoz képest.

(#1615) GAbre válasza GAbre (#1612) üzenetére


GAbre
veterán

Ha másik gépről próbáltam feloldani,és végül sikerült hozzáadni is,és azt írja 240 órát várjak,és próbáljam újra.
Akkor valahogy elment 1 bootloader kérés,és jó lesz utána?

Avatar

(#1616) KoNZoLik@ válasza Jhonny06 (#1614) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Pedig nem az, tesztelve lett mindegyik telefonomon😁 Meglepődnél...
Nézz utána a neten elég sok vélemény van róla és tesztek is!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1617) ThorsHUN válasza KoNZoLik@ (#1616) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Na, megis adunk a velemenyekre?;)

(#1618) KoNZoLik@ válasza ThorsHUN (#1617) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Van amiben igen...
Amúgy ezt sem néztem én meg előtte, belefutottam egy bevásárlóközpontban ott ütötték verték a telefont szó szerint és ez megvédte, tetettem is fel egyből!
Csak a kollégának írtam, hogy nézze meg a véleményeket ha akarja😁

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1619) ThorsHUN válasza KoNZoLik@ (#1618) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Ez lehet, hogy a karcolasoktol megvedi a telefont, de egy leejtes eseten mar nem lesz eleg vedelem (szerintem!)

A folia sem. Annak alternativaja. A csunya uveg az mar ved. Ha leesik akkor az nyeli el az utest es torik meg. (Az utkozes energiait az uveg nyeli el es enek hatasara megreped, eltorik) Nem egyszer vedte meg a noname uveg a telefonomat, pedig vigyazok ra.

[ Szerkesztve ]

(#1620) htctopaz válasza KoNZoLik@ (#1581) üzenetére


htctopaz
tag

Vajon ez a leírás egy az egyben működik 8SE-n is?

(#1621) KoNZoLik@ válasza ThorsHUN (#1619) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Még soha nem ejtettem le egyik telefonomat sem kopp-kopp, viszont 100x inkább ez a nanokristályos védelem mint egy üvegfólia! Amúgy ahol ráteszik ott kalapáccsal is ütögették a kezelt telefont és semmi baja nem lett, tehát ez is elnyeli valamennyire az ütődést! Nem tudom kinek mi, én amióta ez létezik csak ezt használom és mindegyik telefonomat mikrokarc mentesen sikerült értékesíteni 😁

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1622) KoNZoLik@ válasza htctopaz (#1620) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Az SE nincs feltüntetve a leírásban így valószínűleg nem! De biztos vannak itt nálam okosabbak majd megmondják a tutit😀

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1623) technoboi válasza KoNZoLik@ (#1622) üzenetére


technoboi
tag

működik az SE-n is, ez egy általános leírás, minden Xiaomi telón hasonló az unlock menete

Iphone 14 Pro Max / Apple Watch 7 45mm / Airpods 3

(#1624) manokaki


manokaki
őstag

Hogy tudok témát váltani illetve letölteni , elvileg stabil globál Rom van rajta ..

[ Szerkesztve ]

(#1625) Viktor0610 válasza manokaki (#1624) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Átállítod valami EU-n kívüli országra a régiót. :)

Samsung Galaxy A54

(#1626) htctopaz válasza technoboi (#1623) üzenetére


htctopaz
tag

Köszönöm, én is így gondoltam, csak az zavart, hogy a leírásban van egy passzus, hogy csak Mi 8-ra alkalmazható

(#1627) KoNZoLik@ válasza technoboi (#1623) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Na akkor örülünk Vincent 😀

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1628) manokaki válasza Viktor0610 (#1625) üzenetére


manokaki
őstag

és aztán mit kell csinálni ? :)

(#1629) Viktor0610 válasza manokaki (#1628) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Max. egy újraindítás, és meg kellene jelenjen a Témák app. :)

Samsung Galaxy A54

(#1630) KoNZoLik@ válasza manokaki (#1628) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Én Hong kongot választottam és utána már a menüben megjelent a themeket és háttérképeket tartalmazó opció, amúgy ha a FaceID-t is használni akarod ahhoz is régiót kell váltani!
Az időt ne felejtsd el manuálisan beállítani😁

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1631) manokaki válasza KoNZoLik@ (#1630) üzenetére


manokaki
őstag

köszönöm igy már oké ,angliánál nem csinált semmit az idő átállitáson kivül

(#1632) KoNZoLik@ válasza manokaki (#1631) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

👍👍👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1633) manokaki


manokaki
őstag

Azt honnan tudom meg hogy a stabil Globál ROM van fent ( ami hivatalosan tartalmazza az EU nyelveket is ) vagy egy gyári kinai Rom amibe belegányoltak sok más nyelvet is pl a magyart!?

Mikor indul a telefon akkor alul kiirja egy pár mp-re hogy " unlocked " ez azt jelenti hogy nyitott már a bootloader ?

Attila

(#1634) KoNZoLik@ válasza manokaki (#1633) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Úgy tudod meg, hogy a dobozra rá van írva, hogy Globál Rom és angolul van minden és a töltő is EU-s! Ja és nem utolsó sorban ha bontatlan csomagolásban vetted!!! Az enyém semmit sem ír indítàskor, gondolom a tiedre rátettek valamit?!
Gondolod dobok képeket az enyémről!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1635) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Ilyennek kell lennie!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1636) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Ilyennek kell lennie!


***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1637) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Bocsánat nem tudom miért lett dupla!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1638) manokaki válasza KoNZoLik@ (#1637) üzenetére


manokaki
őstag

Akkor kinai mert a doboz is kinai feliratos , de a Rom azt nemntudom , meg 128Gb -os.. Mondjuk mindnen fasza rajta 😀 meg 1 év Gsm gari van rà..

Csinàlok egy fotot én is a Rom-rol.

Attila

[ Szerkesztve ]

(#1639) V.Dave


V.Dave
senior tag

az én csomagomhoz azt írták emailben hogy adnak eu töltő átalakítót. Akkor gondolom az nem globál verzió lesz. Pedig úgy hirdetik aliexpressen hogy original global version

Xiaomi mi 8 6/128

(#1640) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Egy a lényeg, ha a dobozon kínai írás van az 100% nem Globál Verziós! Az EU-ba szánt verzió az az amit lefotóztam, és ahhoz már EU-s töltő van stb...

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1641) manokaki


manokaki
őstag

Tudtok esetleg egy fotot feldobni a pontos Globál Rom-rol ?

(#1642) plejik


plejik
addikt

Olvasgattam itt egy kettő dolgot, és van ami nem világos , ha Global verziót veszek, akkor nem megy rajta pl. Faceid? A temazas nem is igazán érdekel, de hogy egy gyári biztonsági funkció nem megy az nekem elég érdekes. Akkor a Xiaomi is csak ganyol a hivatalos verzióval??

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#1643) doc válasza manokaki (#1638) üzenetére


doc
nagyúr

A doboz SEMMIT nem jelent, attol lehet rajta akar kinai, akar global ROM is.
nezd meg a settingsben a MIUI versiont, ott mit ir?

(#1644) KoNZoLik@ válasza manokaki (#1641) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Már betettem ide a fotót feljebb pár sorral😀

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1645) KoNZoLik@ válasza doc (#1643) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

A kérdés ez volt!

"Azt honnan tudom meg hogy a stabil Globál ROM van fent ( ami hivatalosan tartalmazza az EU nyelveket is ) vagy egy gyári kinai Rom amibe belegányoltak sok más nyelvet is pl a magyart!?"

Ami HIVATALOS EU-ba szánt változat az nem lehet kínai dobozos, az maximum valami rágányolt globál Rom-os lehet!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1646) manokaki válasza KoNZoLik@ (#1644) üzenetére


manokaki
őstag

Ugyan ez van rajta pontosan !

(#1647) KoNZoLik@ válasza manokaki (#1646) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Akkor rátették neked, mivel ha kínai dobozos abban 100% nem lehetnek EU-s nyelvek az angolon kívül, vagy most már én sem tudom😁

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1648) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Más! Kezd "beállni" az aksi ez valami brutális, egyik telefonom sem produkált ilyen SOT-ot! És még van 23%az aksiban!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1649) dreamon válasza Eszti10 (#1584) üzenetére


dreamon
csendes tag

Én tőlük vettem, a 128 GB-os rózsaarany modellt (gyönyörű). A doboz ugyan "csirkelábas", de elvileg a global verzió van rajta. Legalábbis a beállításokban a MIUI Global 9.5 szerepel. Gondolom ez egy "rágányolt" global, de teljesen jól működik minden. Unlocked bootloader. A töltő viszont nem magyar, szóval adtak hozzá adaptert. Ezen kívül elvileg árulnak 64 GB-os verziót is, amit globalként hirdetnek az oldalukon, gondolom az már tényleg eredeti global, nem utólag szerkesztett.
Amúgy kedvesek voltak, az emailekre gyorsan válaszoltak, az oldalukon található chaten pedig azonnal jelentkezik ügyfélszolgálatos, ha ott írna az ember. Személyesen vettem át, a bolt is jól néz ki, több készülék ki van állítva, és ahogy már más is említette, elvileg van saját szervizük. Összeségében egész megbízható helynek tűnik.

(#1650) enginev3.0 válasza dreamon (#1649) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ha nyitott a bootloader akkor cseréld le a romot hivatalos gyárira

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.