Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ellopták a Show-t

Kiraktam, vártam a reakciókat
[link]

Erre kirakta más is
[link]
De persze még most sem tud senki semmit bootloaderről és a többiről :U

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1152) noorbertt válasza donat_sz (#1095) üzenetére


noorbertt
őstag

Szia,

Tudnál erről képet dobni? Gondolkodom a vasarlason, de nálam az Android autó és a waze alap. Ha az nem megy akkor annyi..:(

[ Szerkesztve ]

(#1153) TheProb válasza enginev3.0 (#1151) üzenetére


TheProb
veterán

bl-ről milyen infót szeretnél még?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1154) enginev3.0 válasza TheProb (#1153) üzenetére


enginev3.0
félisten

Eddig mindenki azt írta hogy fastboot rom kell hogy ne keljen bl unlock, most ez megvan, mégsem magabiztos senki

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1155) norbert0 válasza enginev3.0 (#1154) üzenetére


norbert0
csendes tag

Ez most a hivatalos 9.5 Global Stable Mi 8-ra, ami ki lett téve? Vagy egy custom ROM?

(#1156) TheProb válasza enginev3.0 (#1154) üzenetére


TheProb
veterán

Én írtam, hogy a Global-hoz kell a BL nyitás. Az más kérdés, hogy elvileg EDL módba rakva a telefont ezt meg lehet kerülni, de próbálni még nem próbáltam. (Amit linkeltem app, az is EDL-el csinálná a BL nyitás mentes flash-t.)

(#1155) norbert0: Értelem szerűen, miui.com-on csak hivatalos ROM lesz... :B

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1157) technoboi


technoboi
tag

Végre tudtam tesztelni "terepen" az MI8SE kameráját, engem meggyőzött nagyon :))
https://photos.app.goo.gl/1vM1Lx4ydbWHKEUd7

Iphone 14 Pro Max / Apple Watch 7 45mm / Airpods 3

(#1158) enginev3.0 válasza technoboi (#1157) üzenetére


enginev3.0
félisten

Tényleg erős :K

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1159) TheProb válasza technoboi (#1157) üzenetére


TheProb
veterán

Végre rendes képek! :D
Tényleg jók.

SE-nek nem jártam annyira utána. Fullra az a fotós képessége, mint a sima Mi8-nak?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1160) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Mi 8 SE:
12 MP, f/1.9, 1.4µm, dual pixel PDAF
5 MP, f/2.0, 1.12µm, depth sensor

MI 8:
12 MP, f/1.8, 1/2.55", 1.4µm, 4-axis OIS, dual pixel PDAF
12 MP, f/2.4, 56mm, 1/3.4", 1.0µm, AF, 2x optical zoom

Amúgy ti honnan rendeltètek a telefonokat ès ha igen mennyire jött ki vègül?

(#1161) enginev3.0 válasza FuRiONight (#1160) üzenetére


enginev3.0
félisten

Spemall 141k
Mások pedig 130k körül geekbuying
Van aki gearbest kicsit többért
De van honorbuy rendelés is, az kb 150-155ezer

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1162) TheProb válasza FuRiONight (#1160) üzenetére


TheProb
veterán

geekbuying, 130volt okosszállítással.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1163) technoboi válasza FuRiONight (#1160) üzenetére


technoboi
tag

honorbuy-ról, 349 dollár volt a fekete 4/64-es SE

Iphone 14 Pro Max / Apple Watch 7 45mm / Airpods 3

(#1164) Luck Dragon válasza technoboi (#1157) üzenetére

Szuper képek!

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1165) donat_sz válasza noorbertt (#1152) üzenetére


donat_sz
senior tag

[link]
nem saját, de pont ugyanez volt nekem is..
több fórum témába belefutottam azóta és úgy tűnik dpi-hez köthető a probléma, de egyelőre használhatatlan. nem tudni egyelőre mikorra oldódik meg a bug, de úgy tűnik a global rom se oldja meg. ha e nélkül nem tudsz élni, akkor még várj a vásárlással :)
ezen kívül nagyon jó teló szerintem, e miatt nem vennék még mindig mást.

(#1166) donat_sz válasza technoboi (#1157) üzenetére


donat_sz
senior tag

remek képek! grat!

(#1167) donat_sz válasza FuRiONight (#1160) üzenetére


donat_sz
senior tag

geekbuying 319$ az arany 4/64 + 7$ eu priority (2hét alatt meg is érkezett!)

(#1168) noorbertt válasza donat_sz (#1165) üzenetére


noorbertt
őstag

Köszönöm a választ, esetleg azt meg tudod mondani hogy az app, mobilon működik e rendesen? Mert az sem a világvége ha telefon kijelzőjén megy az Android autó, csak menjen:)

(#1169) TheProb válasza noorbertt (#1168) üzenetére


TheProb
veterán

Most már én is felraktam ez a cuccot. Látszólag telón tökéletesen megy. Bár telefonon egyáltalán nem érzem azt, hogy e nélkül ne lehetne élni... :B

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1170) noorbertt válasza TheProb (#1169) üzenetére


noorbertt
őstag

Köszi a visszajelzést:)
Autóhoz kapcsolva az igazi.. Remélem javítanak a dolgon, de idáig úgy tűnik hogy rendelni fogok egy ilyen telót :)

(#1171) doc


doc
nagyúr

a kameraval kapcsolatban nekem az tunt fel hogy az AI felelmetesen okos. az egy dolog hogy rajon hogy novenyt vagy allatot fenyekepzek, de siman megkulonbozteti a kutyat a macskatol :Y

(#1172) Graphics válasza doc (#1171) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát mondjuk van különbség :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1173) vampire17


vampire17
addikt

Sziasztok!

Ha valakinek sikerult Global stable ROM-ot china Telora flashelni, zart bootloader-el megtenne hogy megossza a modszert? Olvastam itt korabban, hogy van egy eljaras, de nem tudom, Mi8-al mukodik-e...

(#1174) TheProb válasza vampire17 (#1173) üzenetére


TheProb
veterán

Hát próbáld ki...! ;]

Én nekiestem, de leírtam, hogy miért hagytam abba.

(#1171) doc:Biztos én tudom rosszul, de az AI nem csak a fény és egyéb beállításokat lövi be a mindenkori fotózandó dologhoz? Mi az, hogy felismeri a kutyát, macskát, stb?

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1175) nyirzoz


nyirzoz
aktív tag

Évek óta nem jártam a Geekbuying felé, de most egy kicsit olcsóbbak a készülékek a Gearbest áraihoz képest és itt is van EU priority szállítás.

[ Szerkesztve ]

(#1176) Ren Hoek válasza TheProb (#1174) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Bár én nem láttam ezt, de mi ilyesmikkel foglalkozunk.

Szerintem egy mesterseges neurhálós gépi tanuló cucc.
Van sok ilyen, pl capsulenet. Simán felismer bármit kameraképről, és szerintem hozzáigazítja a fényeket.

Ezek ma már nagyon menő cuccok... ahogy az arc korfelismerő is ilyen, csak itt sokféle dologgal feltanították előre. Ez egy fokkal bonyolultabb már.

Mix2s-ben mondjuk egy fos volt, csak felpimpelte a színeket meg a kontrasztot. Első volt kilőni...

[ Szerkesztve ]

(#1177) mckangi


mckangi
senior tag

A notch-ot el lehet tüntetni szoftveresen?
Mármint a telefon rendszerével, nem külső appal!

Poco F3

(#1178) donat_sz válasza noorbertt (#1170) üzenetére


donat_sz
senior tag

Úgy bizony, AA az autó kijelzőjén remek dolog szerintem is. Viszont ne feledd, hogy továbbra is kevesen férnek ehhez hozzá. A telefonon futó verzió előnyét pedig még en sem találtam meg :)

(#1179) technoboi válasza mckangi (#1177) üzenetére


technoboi
tag

Igen, el lehet tüntetni gyárilag

Iphone 14 Pro Max / Apple Watch 7 45mm / Airpods 3

(#1180) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Elmèletileg itt màr a globál verziót lehet kapni;
https://napidroid.hu/itt-a-xiaomi-mi-8-global-verzio/

(#1181) Theseus válasza nyirzoz (#1175) üzenetére


Theseus
csendes tag

Vedd onnan nyugodtan, nekem 8 nap alatt itt volt vámmentesen.

Olyan sok pénzem van hogy így hirtelen nem is elég semmire

(#1182) doc válasza technoboi (#1179) üzenetére


doc
nagyúr

es a notification ikonokat is be lehet kapcsolni?
a legjobb nekem az lenne ha a notch maradna, az ora/akksikijelzo lenne a 'sarkokban', alatta meg egy savban az ertesito ikonok :D de gondolom ez csak vagyalom marad...

(#1183) jansky1


jansky1
senior tag

Szerintetek melyikre lesz érdemesebb beruházni? Huawei P smart+, vagy Xiaomi Mi 8 SE? Árban kb. azonosak lesznek, ahogy elnézem.

(#1184) donat_sz válasza jansky1 (#1183) üzenetére


donat_sz
senior tag

a mi8 (SE) topicban milyen választ remélsz? :)

(#1185) Icetee válasza technoboi (#1157) üzenetére


Icetee
aktív tag

Nagyon jó képek, köszönjük! :)
Ezt auto módban fotóztad?

(#1186) technoboi válasza Icetee (#1185) üzenetére


technoboi
tag

igen, nem állítottam semmit, csak zsebből elő és katt :) persze kamera AI be volt kapcsolva, és a HDR automata módban.

Iphone 14 Pro Max / Apple Watch 7 45mm / Airpods 3

(#1187) TheProb válasza doc (#1182) üzenetére


TheProb
veterán

Ez a notch eltüntetés csak annyit csinál, hogy fixen feketére teszi a hátteret. Az ikonok pozíciója és elhelyezkedése változatlan marad.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1188) jansky1 válasza donat_sz (#1184) üzenetére


jansky1
senior tag

Ez azért nem a teszt topicja, hátha más is őrlődik ezek között :)

(#1189) cheerokko06t válasza TheProb (#1187) üzenetére


cheerokko06t
csendes tag

Én már rég megrendeltem volna, ha nincs notch.. Nagyon zavar, hogy a legtöbb mindent nem látom. Jó néha csak ránézni, hogy ja, van beállítva ébresztő, vagy baker, némán hagytam, nem általános nálam,hogy mindenért lehúzom... Tudom,hogy úgy látszik,de na.. Nem ér annyit az a plusz már milliméter a kijelzőből..

(#1190) doc válasza cheerokko06t (#1189) üzenetére


doc
nagyúr

en a regit is folyton 'huzkodtam' (khm, na :D), de ha ez tenyleg annyira zavar, akkor esetleg a Xiaomi A2 nem lehet alternativa?

(#1191) FuRiONight válasza doc (#1190) üzenetére


FuRiONight
őstag

Inkàbb a Mi Mix 3 vagy Vivo NeX S, Oppo Find X.(legalâbb dubla àron.)

Ez a telefon ennyièrt ilyen tudàssal nagyon baràti.

(#1192) cheerokko06t válasza doc (#1190) üzenetére


cheerokko06t
csendes tag

Igen, az ár miatt valszeg elviselem.. Meg sokat fotózok. Mix 2s tetszik, de még ennyit se akartam telefonért adni, nem hogy annyit..

(#1193) Ren Hoek válasza cheerokko06t (#1189) üzenetére


Ren Hoek
veterán

OP6-nál szerintem az égvilágon semmi gond nem volt a notch-al. Igaz kisebb is volt, de eltüntetve teljesen jó volt AMOLED kijelzőn. Váltogattam eltüntetés és anélkül és néha maradt, úgy sem volt gond.

Szerintem nem akkora probléma mint gondoljátok... ha megveszed pár nap és már észre se veszed.

(#1192) cheerokko06t: Mix2s-el vigyázz... én 4 db-ot láttam saját szememmel, és mind a 4 sárgult alul, többé kevésbé full más színhőmérsékletre kalibrált kijelzőkkel. Még a csúcsfényerős is más volt egymás mellé téve! Az a JDI IPS amit beleraknak szerintem nagyon nem jó. Másrészt nehéz, OP6-nak sokkal jobb volt a súlya + tovább bírta az akku. Viszont most Mi8-ra várok, mert az OP6 sem tökéletes (bár zseniálisan szuper a support... azt mondom majdnem tökéletes volt az a telefon. Csak drága 170-ért.)

Mi 8 eddig minden tekintetben jónak tűnik. Ár, súly, kamerák, kijelző (nagyon remélem nem szopok ki:D)

[ Szerkesztve ]

(#1194) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Miui fórumon kiakadtak hogy még mindig nincsen global rom

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1195) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Honnan lehet megrendelni viszonylag a leggyorsabban és tréfamentesen?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1196) doc válasza Graphics (#1195) üzenetére


doc
nagyúr

valamelyik magyar boltbol ahol van raktaron (esetleg itt a hardverapron)

(#1197) Theseus válasza cheerokko06t (#1189) üzenetére


Theseus
csendes tag

Én csak láma vagyok, de nem értem mire ez nagy sírás a notch körül. Szerintem kurva jó, hogy egy full screen alkalmazást futtatva látom mindig hogy mennyi az idő, vagy akár hogy mennyi a töltöttség, és ideje abbahagyni a multimédiát ha még telefonálni is akarok. A legjobb persze az lenne, ha teljesen testreszabható lenne és azt jelenítene meg a füleken amiket szeretnék. De mivel Amoled a kijelzó, Always ON kis is váltja ezt, mert rápillantva látom, ha volt valami happening, ha meg aktív a készülék, akkor közben meg pop up-ban szintén látom, ha valami volt...

Amúgy nagyon karaj a kis tégla, a sokszor akadozó Honor 7 után igazi csemege, még így egyelőre kínai ROMmal is.

Olyan sok pénzem van hogy így hirtelen nem is elég semmire

(#1198) doc válasza Theseus (#1197) üzenetére


doc
nagyúr

fullscreen appnal nem latszik :D (bar lehet hogy beallithato, azt nem tudom, nalam ha elindul egy jatek pl akkor eltunik a noccs ket oldalarol az info)
mindenesetre a 'felulrol behuzos' modszer mukodik itt is

(#1199) vampire17


vampire17
addikt

Ha jol ertem a helyzetet, jelenleg Kinai telefonbol NEM lehet normalisan Globalt csinalni ugye? (BL nyitas nem jatszik, mert banki appokoat blokkol...)

Remek, haverral megvetettem a China valtozatot, hogy majd siman attesszuk, erre lenyegeben hasznalhatatlan lett a telefon. (neki Mindenkepp magyarul kene)

[ Szerkesztve ]

(#1200) technoboi válasza vampire17 (#1199) üzenetére


technoboi
tag

Miért lenne használhatatlan? Nekem bl nyitás után eu-s rom van fent, banki app működik és magyar.

Iphone 14 Pro Max / Apple Watch 7 45mm / Airpods 3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.