Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3451) VANESSZA1 válasza htctopaz (#3450) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Kapcsold ki majd Inditsd el úgy hogy folyamatosan nyomod a bekapcsoló gombot és közben nyomogatod a hangerő le gombot. Így van esély hogy beugrik a TWRP-be

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#3452) Seadon


Seadon
újonc

Sziasztok!
Már két hónapja tulaja vagyok egy gyönyörű kék mi 8-nak. Minden szép és jó, de egy problémám volt a telefonnal. Teljesen meg voltam elégedve az aksi üzemidejével, kivéve mikor dolgozni voltam. ( Egész nap fel-alá mászkálás, teló a zsebben, nagy ritkán elővéve. ) A problémám a következő volt: nagyjából 50 %ot dobott el a teló az üzemidőből a semmire, otthon ugyanilyen felhasználás mellett ez 5-10 % körül van. Kipróbáltam repülő üzemmódban, de nem segített, ugyanúgy merült a telefon. Nem olvastam ilyesmit sem itt, sem a másik fórumon ( pedig az elejétől olvasom folyamatosan ). Mióta megvan a telefon használom a feloldás rázással funkciót ( Beállítások -> Megjelenítés -> Feloldás rázással ). Nagyon tetszik, mire kényelmesen magam elé emelem a telefont, már be is engedett. De eszembe jutott, hogy mi van ha ez a funkció, miközben a zsebemben van a telefon, folyamatosan azt figyeli, hogy működésbe kell-e lépnie és néha ( vagy sűrűn ) próbál is beengedni. Ki is kapcsoltam ezt a funkciót és nagyon úgy tűnik, hogy ez okozta a problémámat, azóta nem tapasztaltam ezt a drasztikus üzemidő csökkenést. Remélem tudtam bárkinek is segíteni ezzel a szép hosszúra sikeredett hozzászólással! ;)

(#3453) Icetee válasza Seadon (#3452) üzenetére


Icetee
aktív tag

Az akkumulátor használatnál nem írta ki mi fogyasztott annyit?
Nekem a Galaxy S7-nél sokszor volt, hogy beakad valami alkalmazás. Volt hogy egy éjszaka alatt merült 30%-ot, repülő módban!

(#3454) Viper26


Viper26
nagyúr

FullHD 60FPS videót hol tudom beállítani? Eddig nem találom. :B

Pixel 7 | FR955

(#3455) V.Dave válasza Viper26 (#3454) üzenetére


V.Dave
senior tag

Nem is fogod találni mert nincs is ilyen opció. Talán majd a pitevel..

Xiaomi mi 8 6/128

(#3456) Viper26 válasza V.Dave (#3455) üzenetére


Viper26
nagyúr

Na ne vicceljünk, SD 845 mellé ezt hogyan sikerült össze hozni? :F

Pixel 7 | FR955

(#3457) K82 válasza Viper26 (#3456) üzenetére


K82
őstag

A 120 FPS sikerült, csak a 60 hiányzik. :(

Pixel / OnePlus Pad

(#3458) GAbre


GAbre
veterán

Másnak is volt hasonló problémája,hogy hetente 1x fekete képernyő fogad, feloldás után?
Ès nem program miatt.
Nem lehet kilépni,asztalra rakni.
Úgy fél perc után pedig fogtam és újraindítottam.

Avatar

(#3459) GAbre válasza GAbre (#3458) üzenetére


GAbre
veterán

Update:
Fél órára rá megint csinálta.
És 10 perc után meguntam,restart lett megint

Avatar

(#3460) VANESSZA1


VANESSZA1
őstag

Ha valakit érdekel Banggood-on xiaomi vezeték nélküli töltő 11,52€
Kupon: zmwpc01

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#3461) doc válasza VANESSZA1 (#3460) üzenetére


doc
nagyúr

de a mi8 pont nem tud madzagmentes toltest, nem?

(#3462) Viper26 válasza doc (#3461) üzenetére


Viper26
nagyúr

Sajnos nem.

Pixel 7 | FR955

(#3463) GAbre válasza doc (#3461) üzenetére


GAbre
veterán

Láttam valahol trükköt,hogy lehet megoldani ezt.
De azért én nem mokkolnék vele,lehet tönkre vágja az akkut.

Avatar

(#3464) doc válasza GAbre (#3463) üzenetére


doc
nagyúr

en nem vagyok kulonosebben rakattanva a madzagtalan toltesre (ami raadasul egy atveres, onnantol hogy a vezeteknelkuli toltot kabellel kotod ossze a konnektorral, az NEM vezetek nelkuli :D), szoval nekem teljesen megfelel a hagyomanyos verzio

(#3465) 1Konrad válasza GAbre (#3463) üzenetére


1Konrad
tag

Ja. Van olyan tok, aminek a belsejében ott a töltőlap, abból kivezetve egy derékszögű USB-C csatlakozó - így gyakorlatilag semmit nem zavar - legfeljebb kell hozzá BT-füles, mert nincs külön jack-aljzat.

...azért tud az kényelmes lenni, mert csak le kell tenni - az autóban is - nem kell töltővel sokat vacakolni (mert azért azt csak ki szokás húzni, aztán ha nem akar az ember trehány lenni, akkor elcsomagolni), de nekem sem ér meg annyit, hogy utánajárjak, vagy hogy olyant vettem volna helyette, amiben benne van.

(#3466) Sinu


Sinu
senior tag

Jóval ez előtt volt egy Lumia 920 telóm. Irodában több kolleganak volt olyan készülék amit lehetett vezeték nélkül tölteni. Vettünk egyet, bedobtuk közösbe, nagyon kényelmes volt. Otthon meg volt egy az éjjeli szekrényen. Emlékszem,még a Mammut Mekiben is volt olyan asztal,ahol beépített qi töltő volt. Én nagyon szerettem, baromi kényelmes megoldás. Remélem idővel elterjed.

No Future

(#3467) Kviky


Kviky
tag

Egy MI 8 SE-t tervezek venni.

Kérdésem, ha azt írják, hogy English and Chinese Version, akkor be lehet állítani a magyar nyelvet anélkül, hogy újra kellene húzni a készüléket?

(#3468) walakyb válasza Kviky (#3467) üzenetére


walakyb
aktív tag

Bocsi, de latsz a felsorolasban magyart? :)

De komolyabbra is veve a szot. Xiaominal (altalaban) 2 verzio van. Az egyik a kinai, ami kinaiul, es angolul tud, a masik pedig a global, azt mar konnyu kitalalni :)

1 szavas valasz: NEM

:)

[ Szerkesztve ]

(#3469) Griff55 válasza Kviky (#3467) üzenetére


Griff55
senior tag

Létezik rá multi language rom, de sz SE modellnél inkább a B20 hiánya az, ami felvetődhet.
(Nagy kár, hogy ebből nem akartak globál variánst)

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#3470) walakyb válasza Griff55 (#3469) üzenetére


walakyb
aktív tag

Igen, letezik, de nem hivatalosan. BL nyit, eu rom feltesz, orul. De mindettol meg hivatalosan ugyanugy csak kinai rom van ra.
Persze, attol meg a multi rom nagyon jo, en is azt hasznalom

(#3471) g_g_g


g_g_g
őstag

Szolgálati közlemény

A mai naptól lehetőséget kaptam, hogy mindkét Mi8 topikban topikgazda legyek.
Két Mi8 topik fut párhuzamosan, de a másik sokkal aktívabb és több információ található benne, úgyhogy szerintem praktikusabb lenne azt használni.
Itt található: Link

Köszönöm együttműködéseteket.

(#3472) Viper26 válasza g_g_g (#3471) üzenetére


Viper26
nagyúr

Csak valamelyik akkor legyen zárva, és nem kell kétfelé figyelni.

Pixel 7 | FR955

(#3473) g_g_g válasza Viper26 (#3472) üzenetére


g_g_g
őstag

Topikot nem lehet zárni.
Majd többször beteszem ide az infót (meg majd az összefoglalóba is bekerül) és remélhetőleg lassan mindenki átjön a másik topikba.

[ Szerkesztve ]

(#3474) ShadowLac


ShadowLac
addikt

Hello. Hogy lehetne hogy 2 hangszóró szóljon. ??Esetleg bootloader nyitás nélkül??

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#3475) 1Konrad válasza ShadowLac (#3474) üzenetére


1Konrad
tag

Ha a másikban nem, akkor itt már főleg nem fog senki válaszolni :O
Pedig engem is érdekelne. :F

(#3476) fcbarca


fcbarca
őstag

sziasztok.most vettunk egy mi 8 se-t nyitva a bootloaderrel,melyik a legjobb legstabilabb leggyorsabb szoft amibe van magyar nyelv is?

(#3477) doc válasza fcbarca (#3476) üzenetére


doc
nagyúr

tedd ra az EU-s romot: gyors, stabil, aramvonalas :)

(#3478) fcbarca válasza doc (#3477) üzenetére


fcbarca
őstag

tudnád linkelni és egy leírást?nagyon megköszönném :R

(#3479) doc válasza fcbarca (#3478) üzenetére


doc
nagyúr

pfff, hat ezt nem tudom, nekem OTA-n frissit amiota megvan, de rakeresek :D

[link] itt nezz/kerdezz korbe

[ Szerkesztve ]

(#3480) fcbarca válasza doc (#3479) üzenetére


fcbarca
őstag

miui global 9.5 (9.5.13.0 OEAMIFA) van most rajta,de nem tölt le a play aruházbol,csak várakozik

(#3481) fcbarca válasza doc (#3477) üzenetére


fcbarca
őstag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.