Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) ThorsHUN válasza Sinu (#1050) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Ki van irva 3 het...

(#1052) doc válasza ThorsHUN (#1051) üzenetére


doc
nagyúr

annal gyorsabb ha a tegnap erkezett kinai romos telefonra felrakom a global romot mikor kijon :D

MOD: amugy az enyem is kek, sokkal szebb mint a kepeken, nem olyan rikito, hanem kellemes, komoly femes kek

[ Szerkesztve ]

(#1053) Sinu


Sinu
senior tag

Nem néztem ilyeneket, gyorsan rányomtam mielőtt meggondoltam volna magam... Meg amúgy se hiszek annak amit írnak, bármikor közbe jöhet valami és máris késik a csomag, így legalább nem aggódom ha nincs itt kiírt határidőre :)

No Future

(#1054) ThorsHUN válasza Sinu (#1053) üzenetére


ThorsHUN
őstag

jo neked en itt verem a fejem a falba. 16-an rendeltem es azt mondtak 5-15 munkanap mire feladjak...
Persze amikor rendeltem akkor meg juli 23-25 volt kiirva...

(#1055) donat_sz válasza Attipapa (#972) üzenetére


donat_sz
senior tag

grat a telóhoz, látom hamar bevált, itt egy m 8 SE érkezett tegnap este, azóta barátkozunk, de nagyon szimpatikus. Eddig egy furcsaságra lettem csak figyelmes, nem a gyári kábellel nem látta a céges laptop se az autóban android autos fejegység a telefont. ment a töltés, de szürke volt a usb tethering és azt írta hozzá, hogy nincs semmi csatlakoztatva. vakartam is a fejem. Itthon gyári kábellel pc rögvest látja. szóval holnap tesztelem az autóban is, hogy tényleg ez volt-e a baj.
közben megjött a tok hozzá (volt egy áttetsző a gyári csomagban is) de ez szimpatikusabb (védi a kiálló kamerát is, amit a gyári nem!). ezt

gaps a mi storeból felment, bár az elején kellett kicsit küzdeni, mert alapból nem engedte , hogy le is fusson :)
Appokat amit lehetett töröltem, alig maradt

90e-ből megvolt a 64GB-os verzió szállítással, ami pont 2 hét volt.

Előbb utóbb nagyobb fényképezkedés is indul további tesztre, majd ha van rá érdeklődés hozok pár mintaképet ide.

antutu eredméy már a teló belakása után.

[ Szerkesztve ]

(#1056) Sinu válasza doc (#1052) üzenetére


Sinu
senior tag

Mennyiért, hol és melyik verziót vetted?

No Future

(#1057) doc válasza Sinu (#1056) üzenetére


doc
nagyúr

geekbuyingrol, 6/128-as keket, kicsivel 137K korul volt a levonas (afamentes szallitassal), mult vasarnap rendeltem, vagyis 8 nap alatt (a hatodik munkanapon) ideert

(#1058) cheerokko06t válasza donat_sz (#1055) üzenetére


cheerokko06t
csendes tag

4 vagy 6 gigás, és honnan? :)

Nem gondolkodnék, ha nem zavarna ennyire a nocccs általi értesítési sáv takarás... Gondolom alapból már egy némító jelzés sem látszik, csak ha lehúzod...

(#1059) TheProb


TheProb
veterán

Kíváncsiságból csináltam én is Antutu testet. Háááát, azért jóval elmaradt a 270k-s tesztektől. Bár nem különösebben érdekelnek a szintetikus tesztek, de azért ez eltérés. Kilőttem mindent a RAM-ból, úgy lett ilyen eredmény. Ha futott, aminek futnia kell, akkor 220k:

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1060) ThorsHUN válasza TheProb (#1059) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Ezt olvastam mashol is. Amint lehutottek a keszuleket es ugy csinaltak a tesztet egybol magasabb eredmenyeket produkalt.

Itt kozepen

(#1061) TheProb válasza ThorsHUN (#1060) üzenetére


TheProb
veterán

Hm, és tényleg.

Majd rendes ROM-on (Xiaomi.eu, MIUI10) azért tesztek rá még 1 próbát.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1062) technoboi válasza cheerokko06t (#1058) üzenetére


technoboi
tag

Igen, alapból csak három ikon látható jobb oldalt, akksi, wifi, térerő. Meg lehet szokni pár nap után, és szerintem változtatni fognak még rajta, elég nagy a hely ott, akár két sorban is el tudnám képzelni ott az ikonokat.

Iphone 14 Pro Max / Apple Watch 7 45mm / Airpods 3

(#1063) donat_sz válasza cheerokko06t (#1058) üzenetére


donat_sz
senior tag

4 gigás. Szerintem bőven elég. Böngészés, fényképezés és videózás lesz rajta, kb. nulla játékkal..
A notch pedig ez ügyben hozza az aggalyod sajnos.
Bal oldalt óra / jobb oldalt aksi, wifi vagy a adathálózat és a két térerő. Ennyi, nem több.

(#1064) Icetee válasza donat_sz (#1055) üzenetére


Icetee
aktív tag

Még szép hogy van rá érdeklődés! ;)

(#1065) Atomgeszi válasza donat_sz (#1063) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Na igen, ennyit a világmegváltó "notchról" :) Tudnám érteni mi játszódik el az utánzók fejében,hogy ezt miért is kell másolni.. Egy hülye elkezdi a többi meg megy utána.

(#1066) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Spanyolba ért a telefonom

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1067) ThorsHUN válasza enginev3.0 (#1066) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Ez gearbest vagy geekbuying?

Az enyemre azt reagaltak, hogy aug 5-15 kozott kerul feladasra.. es kozben a gearbest renduletlenul akciozza a keszuleket nulla keszlettel a raktarban :W

[ Szerkesztve ]

(#1068) enginev3.0 válasza ThorsHUN (#1067) üzenetére


enginev3.0
félisten

spemall

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1069) Karaya


Karaya
tag

Tegnap megjött hozzám is a fehér 64GB Mi8 geekbuyingról. Megkaptam a $110 refoundot is, így verhetetlen vétel lett :) Eddig abszolut jók a benyomások, a kijelzó homogén, villogást az én szemem nem érzékel sötétben sem. Elindítottam a bootloader nyitást, várom a global romot.
Két érdekesség amit eddig nem láttam tesztben:
- Audio: minőségi kábeles füleseket használok és tartottam tőle, hogy ezen a téren csalódás lesz a hangja (a redmi note 5 pl. ezért esett ki) Nos, meglepően élvezhető és részletes a hangja.
- Aránylag magas SAR érték : tartottam ettől is, nem szeretem a golyóimat feleslegesen süttettni :) Kimértem egy ED88R RF műszerrel és átlagos vagy az alatti sugárzást kaptam (samsung S5,S7, redmi 4x-hez képest). Mindezt a vodafone hálózatán/frekvenciáin és az én tipikus felhasználásommal. A gyári magas SAR értékek is biztos elérhetőek, pl. LTE hotspot módban.

(#1070) TheProb


TheProb
veterán

Kicsit GPS-eztem ma és kurvára felmelegedett szegény. A dilemma a következő:
a, kikapcsolom a telefontartó mögötti befúvókat, hogy ne tolja a telefonra a hideget és véletlen se csapódhasson le belül semmi. Ellenben izzik a telefon.
b, Engedem rá a hideget, hül a telefon, de valami esély lehet rá, hogy belül lecsapódik a pára.

Vélemény?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1071) donat_sz válasza TheProb (#1070) üzenetére


donat_sz
senior tag

ez esetben én a B-t választom.

Anno az MX5-öm esetén volt az, hogy sütötte a nap ment a gps és melegedett, volt hogy egészen addig ment, hogy a teló kikapcsolt!
A kikapcsolás után inkább a légondiból áradó hidege levegőt ráengedtem, azóta a teló lehúzott 1-1,5 évet és ilyen irányú baja azóta sincs!

u.i. Láttam MI 8 vízállóságról videókat, amíg nem volt komoly víztömeg nyomás rajta semmi baja nem volt tőle (nem jöttek ki bubik) amikor beengedték az 1m-es víznyomásba (már ~0.5m-nél) elindultak ki a bubik és be a víz.. => a teló be se kapcsolt
viszont! a bejutott víz kb 1 hét alatt kiszáradt és a telefon működőképes volt újra!

(#1072) donat_sz válasza Karaya (#1069) üzenetére


donat_sz
senior tag

110$ refundról és a bootloader nyitás módjáról ill. szükségességének okáról tudsz nekem infót adni?

(#1073) ThorsHUN válasza Karaya (#1069) üzenetére


ThorsHUN
őstag

480-ert verem a fejem a falba, hogy lemondtam a GeekBuyingrol...
varhatom a Gearbestes arubeerkezest...

(#1074) Karaya válasza TheProb (#1070) üzenetére


Karaya
tag

Én küldeném rá a hideget. Ahhoz hogy pára kicsapódás legyen, jelentősen a környezeti hőmérséklet alá kéne hűtened belül a készüléket. Ami nem fog menni, mert fűt belül a készülék rendesen. Emellett a tesztek alapán jelentősen pára/csapadék álló a készülék, nem jut bele könnyen a kinti levegő sem.
Ha tényleg túl tudná hűteni a légkondid, azt abből vennég észre ha a külső burkolatán már megjelenne a pára (belül még ekkor sem, mert ott melegebb)

(#1075) ThorsHUN válasza Karaya (#1069) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Az audio kimenetet az usb c - 3,5es atalakiton hallgattad vagy BT fulessel?
Bt fulessel vajon elerheto a mi hangjavitas opcio? EQ meg ilyesmi.

(#1076) Karaya válasza ThorsHUN (#1075) üzenetére


Karaya
tag

A vezetékes fülesről írtam. Az usb - jack adapter egyébként zsebben hordva elég macerás, bringás tartóban ok.
BT fülesből csak egy alap cuccom van, a telefonon látom az újabb, jobb minőségű codec-eket is listázni: LDAC, 32bit, 96khz - de ezekre váltva nem maradnak aktivak, gondolom a BT fülesem nem támogatja.
Mi Sound enhancer csak vezetékes fülesnél aktiv, BT-nál kiszürkül. De pl. a Spotify felismeri és aktiválja a Snapdragon Audio+ -t, ott van HW-es EQ is.

#1072 donat_sz : Ha 1-2 oldalt visszaolvasol, ott a válasz mindegyik kérdésedre..

(#1077) Karaya válasza Attipapa (#968) üzenetére


Karaya
tag

A Morelocale2 lépesek után kiválasztható a Magyar language nálam is. Viszont keyboardnak nem tudok felvenni újat, csak az alap félig kinai van. Latin betük vannak, de ékezet nincs. Nincs add keyboad opció.
Erre valami ötlet?

(#1078) ThorsHUN válasza Karaya (#1076) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Na ezert baj a 3,5es jack hianya:(

(#1079) PPatrik


PPatrik
aktív tag

Valaki nem akar egy Mi 8-at eladni?
Aug 10. előtt kell egy telefon, mert a jelenlegim tropa és valamit muszáj lesz vennem. Félek, hogy kínából már nem érne ide (és akkor nagyon ki....tam magammal) és mióta ezen rugózok eltelt már egy hét... :W

(#1080) donat_sz válasza Karaya (#1077) üzenetére


donat_sz
senior tag

Lehet félreértelek de a gboardot ha felrakod az nem segit? Nekem egyik eldo app volt amit felraktam

(#1081) Karaya válasza donat_sz (#1080) üzenetére


Karaya
tag

Bakker, hát ez az! Köszi :)

(#1082) Kecsotam


Kecsotam
tag

Sziasztok!

Szeretnék érdeklődni, hogy esetleg van-e valaki, aki mostanában rendelt Ali Expressről telefont. Volt itt régen egy nagyon megbízható eladó Hong Kong Goldway, 2 évvel ezelőtt én is tőle vettem az Mi5-ömet, amit most is használok. Akkor azt írták itt a fórumban garantált ÁFA mentes szállítása van. Nem is volt semmi eféle plusz.
Esetleg valaki rendelt mostanában tőle?

Elnézve az árakat még mindig sokkal olcsóbb, mint Gearbest.

[ Szerkesztve ]

(#1083) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Árukeresőn már megjelent! Smartshop.hu árulja! Kérdés mennyire komoly amit ott írnak! Pl B20-ra azt írják, hogy nincs benne, pedig kellene lennie! :)

[ Szerkesztve ]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1084) South Velen válasza PeteePeti (#1083) üzenetére


South Velen
addikt

Ők sose tudják, mit árulnak :N

(#1085) South Velen válasza Kecsotam (#1082) üzenetére


South Velen
addikt

Elvileg ezt a módit most az Alin a Mi Global Store tudja DHL szállítással.

[ Szerkesztve ]

(#1086) Icetee válasza Karaya (#1074) üzenetére


Icetee
aktív tag

A másik meg hogy a klima száritja a levegőt :)

[ Szerkesztve ]

(#1087) doc


doc
nagyúr

Global MIUI ROM, akinek mar unlockolt a bootloadere, probalkozhat :)

(#1088) technoboi válasza doc (#1087) üzenetére


technoboi
tag

Ez jó hír, de SE-re is jöhetne már

Iphone 14 Pro Max / Apple Watch 7 45mm / Airpods 3

(#1089) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Huuu most jott az email, feladtak a telot:)

(#1090) PPatrik válasza PeteePeti (#1083) üzenetére


PPatrik
aktív tag

Már majdnem elkezdtem örülni, de a 128gb-os arany színű 157 ezer, a 64gb-os fekete pedig 160 :F

(#1091) PeteePeti válasza PPatrik (#1090) üzenetére


PeteePeti
őstag

Arany színűben nincs B20, feketében van, gondolom ezért drágább a 64-es fekete! :) Persze csak viccelek! :D

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1092) Wrathrash


Wrathrash
csendes tag

Sziasztok,

valakinek van tapasztalata a gearbest-tel garanciát tekintve? illetve az amoled kijelző esetleges "beégésére" vonatkozik?

(#1093) donat_sz válasza technoboi (#1088) üzenetére


donat_sz
senior tag

xiaomi rom cserével kapcsolatban nincs saját tapasztalatom, anno a BB-vel és a nexusommal sokszor csináltam, de mindig is gyártó függő volt ez a téma..

most nekem egy Global SE ROM kellene majd, de a telón a kínai stabil rom van.

A korábbi kommenteket olvasva sajnos nem sikerült kitisztítani a képet. Stabil kinai romról stabil global romra váltáskor kell majd a BL-t nyitni? vagy erre nem lesz szükség?

volt olyan komment is amit úgy értelmeztem hogy a beépített updater segítségével a global zip-et majd simán BL nyitás nélkül rá tudom tölteni (beállítások elveszítése mellett). Ez lenne a legjobb. Ez tényleg így van?

hivatalos mi 8 SE global ROM-ot hol találhatok? egyelőre hivatalost google segítségével se leletem :(

(#1094) technoboi válasza donat_sz (#1093) üzenetére


technoboi
tag

Jól gondolod, kínai rom-ról global rom-ra átmenethez nem kell bl nyitás, az megy a gyári frissitő app-ba betallózott zip-ről is. a xiaomi.eu-s, miui-hu-s (majd ha lesz) rom-hoz kell bl nyitás és twrp. sajna nekem sincs infóm globál rom érkezéséről. nekem .eu-s rom van fent, vannak benne hasznos funkciók amik tetszenek, mókolás nélküli téma app.

Iphone 14 Pro Max / Apple Watch 7 45mm / Airpods 3

(#1095) donat_sz válasza donat_sz (#1055) üzenetére


donat_sz
senior tag

Na gyári kábellel látja végre az android autó is. érdekes mert a másik kábellel a Honor 8 simán ment!
nem értem miért kell a gyári kábel, mivel több az. elvileg ez "csak" egy usb c kábel :(((

A másik érdekesség, hogy AA így használhatatlan! (gondolom másik képarány miatt) az autó kijelző közepén egy csíkban látható csak tartalom. A virtuális gombok nem láthatóak, egyszerűen nem tudok még térkép nézetre se váltani.. no waze, no fun :W

Ez az első pont, amikor örülök neki, hogy ez asszony telefonja lesz..

ui. pár kép a telefonnal hdr és ai kamera együtt.


u.i. hogy lehet ide konverzió nélkül képeket feltölteni? mobilarena erősen belenyúlt a képekbe :(

[ Szerkesztve ]

(#1096) ttt1 válasza donat_sz (#1095) üzenetére


ttt1
őstag

Tedd fel a fototrendre, oda az eredeti méretet engedi feltenni..

(#1097) Theseus


Theseus
csendes tag

Sziasztok

Van már olyan stable Global ROM ami BL nyitás nélkül is felpakolható MI8ra?

Olyan sok pénzem van hogy így hirtelen nem is elég semmire

(#1098) TheProb válasza technoboi (#1094) üzenetére


TheProb
veterán

Nem tudsz updater-ből másik kiadásra frissíteni. China-ról pl Globalra nem engedi. Próbáltam.

Csak fastboot flash lehetséges

(#1095) donat_sz: flickr, imgur, stb.

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1099) TheProb


TheProb
veterán

Lőttem ma én is 1-2 képet. Szerintem elég jó minőségű képek, a 2 makró pl kifejezetten szép. Eddig elégedett vagyok. [link]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1100) greyslay


greyslay
aktív tag

A telefonról van valami magyar teszt ? Mert a mobilarena elég gyér tesztje számomra nem árul el sok részletet. Vagy fognak csinálni vajon ?

"embertelen ember munka"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.