Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2201) NemMo


NemMo
őstag

Tudna valaki egy képernyőképet dobni a színhőmérséklet gömbről? (értelemszerűen valami jó kis egyéni beállítás nem a 3 előre beállítottról)

(#2202) DCI_market


DCI_market
tag

MIUI 10 8.8.24-et most lőttem fel, eddig hibátlan, az előző hetivel se volt SEMMI gondom, a SOT 7 óra környéke és ebből volt high grafon PUBG kb 1óra. fnyképek jók, még gcamot túrok hozzá amugy imádom.

Aki játszik, tanul. Aki tanul, fejlődik. Aki fejlődik, sikeres.

(#2203) ZsyfKo válasza DCI_market (#2202) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

Mennyire melegszik játék közben?

OnePlus 8T

(#2204) noorbertt


noorbertt
őstag

Sziasztok,

Van mód arra hogy a beépített nem használt appokat eltüntessem? Pl gyári böngésző
Van a mi készülék kereső, nem kell nekem de minden reboot után kéri hogy aktíváljam, hogy tudod kikapcsolni?:)
Illetve még egy hogy készülék specifikus is legyen: van egykezes mód, de azt csak akkor tudom aktiválni ha a home gombot simitom... Ami nincs :) ötlet?

(#2205) beriv válasza DCI_market (#2202) üzenetére


beriv
tag

Nem értem mit rontottam el nekem iszonyat gyenge SOT jön az EU rommal 1,5 óra plusz estéről reggelre 10% mínusz cellakészenléttől, mindent wipe-oltam cash stb.
Leírnád te pontosan hogy csináltad és mivel: twrp stb..

(#2206) GAbre


GAbre
veterán

Ahogy nézem,ezek a folyékony fóliák,mind 1 formák,nem kell nèzegetnem,milyen típusokhoz veszek?
Ismerősöknek is rendelnèk.

Avatar

(#2207) DCI_market válasza ZsyfKo (#2203) üzenetére


DCI_market
tag

játék közbe 46 fok volt 57 volt Xiaomi laptoptöltővel ami szerintem tolja rá a qc 4.0 delejt.

Aki játszik, tanul. Aki tanul, fejlődik. Aki fejlődik, sikeres.

(#2208) DCI_market válasza beriv (#2205) üzenetére


DCI_market
tag

olvass vissza, írtam, a magyar multitoolt használtam és a MIUI 10 by Xiaomi.eu 8.8.24-et használom épp.

A Mai SoT

Én összességébe nagyon elégedett vagyok mindennel, eleinte írtam is amikor még ez nem így volt.

44p Waze
97p Spotify
4ó14p az Android Rendszer
30p Fb
1ó13p Android

[ Szerkesztve ]

Aki játszik, tanul. Aki tanul, fejlődik. Aki fejlődik, sikeres.

(#2209) manager2220


manager2220
tag

Sziasztok.

Redmi 4xrol váltanék. A sima 8 túl nagy lenne nekem viszont az SE egyre jobban tetszik. Szaladgál itt vele valaki? Mik a vélemények? Mo-n honnan érdemes beszerezni? (noob vagyok úgyh semmi root vagy ilyesmi, használnám úgy ahogy van). Köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

(#2210) walakyb válasza DCI_market (#2208) üzenetére


walakyb
aktív tag

Igazándiból csak a SOT-ot nem írtad le, de nagyjából látszik, hogy eléggé harmatos.

(#2211) DCI_market válasza walakyb (#2210) üzenetére


DCI_market
tag

ja hogy kijelző 4h valami volt de majd ma megnézem, most töltöm és csekkolom a mait majd.

Aki játszik, tanul. Aki tanul, fejlődik. Aki fejlődik, sikeres.

(#2212) KoNZoLik@ válasza walakyb (#2210) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ja😀 Én is akartam neki írni, hogy ez minden csak nem a SOT :DDD
4 óra az harmatgyenge!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#2213) noorbertt


noorbertt
őstag

Volt szó reklám blokkolásáról...
Adguard szépen szűri a kínai filter segítségével a haza telefonálást.. vagyis többet mint a nélkül az biztos:)

(#2214) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Aki eddig nem vette észre annak írom! Youtube videókat eddig nem lehetett teljes képernyőre nagyítani! Most már notchig ki lehet húzni kétújjas nagyítással! Örvendetes! :)

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#2215) floratm


floratm
senior tag

Mix 2s em van és egy ismerősömnek beszéltem rola hogy a pincébe milyen gyorsan talál jelet...
igy az ismerősömismerőse mi8 at vett és az a panasz hogy waze nem megy :(((

Van ilyen tényleg?

(#2216) plejik válasza floratm (#2215) üzenetére


plejik
addikt

A waze más telefonokon is szokott sz..ni, tehát ez nem feltétlen a készülék hibája.

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#2217) doc válasza plejik (#2216) üzenetére


doc
nagyúr

nekem meg minden telefonon faszan ment a waze
mi8-on annyi baja van, hogy ha regi a ROM, es benne van az ismert GPS hiba akkor idonkent megpusztul a GPS, ujra kell inditani a telefont (eddig ketszer jartam igy), de ennek semmi koze a wazehoz

(#2218) Theseus válasza V.Dave (#2197) üzenetére


Theseus
csendes tag

Global

Olyan sok pénzem van hogy így hirtelen nem is elég semmire

(#2219) Theseus


Theseus
csendes tag

Még Kínai a ROM, de az alábbi a jelenség. Update check semmit sem hoz, up-to-date a rendszer. Viszont ha ranyomok a bal felső menüben a downloadra, az még szed le frissítést.

Olyan sok pénzem van hogy így hirtelen nem is elég semmire

(#2220) adambox


adambox
tag

A rootolás nem jár garanciavesztéssel Xiaomieknál, ugye? :) Samsungrol váltottam, ott ugrott a knox. Itt ugye nincs ilyen?

(#2221) NemMo


NemMo
őstag

Hogy lehet a noch-ot kikapcsolni? Több tesztben olvastam, hogy lehet, de sehol nem találom

(#2222) plejik válasza NemMo (#2221) üzenetére


plejik
addikt

beállítások - Teljes képernyős megjelenés - Képernyőkivágás elrejtése

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#2223) PeterPH válasza doc (#2217) üzenetére


PeterPH
senior tag

A 9.6.4 Globalban is megmaradt ez a GPS hiba.

(#2224) NemMo válasza plejik (#2222) üzenetére


NemMo
őstag

Ezer köszönet

(#2225) DCI_market válasza floratm (#2215) üzenetére


DCI_market
tag

nekem is szar volt , ha bekapcs után terveztem utat és kint maradt a kijelzőn ment pöpec, ha lehuztam pl FB miatt már vissza nem tért a GPS jel, amióta romot cseréltem patent.

Aki játszik, tanul. Aki tanul, fejlődik. Aki fejlődik, sikeres.

(#2226) barackle


barackle
tag

Ma unlockoltam a telefont, felraktam a TWRP-t (3.2.3-0806), wipeoltam a cache-t, data-t, internal storage-ot, system-et, és felraktam a xiaomi.eu-s romot (8.8.24), viszont bootloop van folyamatosan. Többször újratelepítettem, megpróbáltam felrakni az itt linkelt TWRP_dipper.zip-et, ezzel be sem bootolt a recovery-be. Fastboot rom telepítéssel újrakezdtem az egészet, most a system-et nem wipe-oltam, de a xiaomi.eu rom így sem bootol be. Van valami ötlet, hogy hol hibázok?

(#2227) plejik válasza barackle (#2226) üzenetére


plejik
addikt

Másik TWRP-vel is próbáld. Anno nekem OP3 sokszor volt ilyen, baromira nem volt mindegy egyes romoknak , hogy melyik TWRP van alatta. Volt , hogy amit írtak, hogy az kell hozzá az nem volt jó, de másikkal meg ment. Vagy esetleg töltsd le a romot még 1x, vagy egy régebbit, és nézd meg, hogy azzal is azt csinálja-e .

Más: Megvan az elso SOT time-om, tegnap olyan reggel 9 körül vettem le töltőről, most vagyok 8% on minden szinkronizálás stb megy, soha nem kapcsolok ki semmit, auto fényerő, ez általábba ilyen közepes erősségre húzza magát, így lett egy 5ó40perc. Én nem tartom rossznak, az előző telefonom alig ment el 3ó -át.. :D Ja és nyüstöltem is a telót volt benne Asphalt 9 is, ultra beállításokkal.

[ Szerkesztve ]

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#2228) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Nekem most ez van fent!

De letöltötte a legújabbat, most telepíthető simán vagy innen telepítsem?

Bocs de nem vágom, ma hozták a telót az előző meg nem volt "nyitva"😀

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#2229) dongasre


dongasre
tag

Itt egy újabb hiba! Bluetooth hangszórómat használtam egy kis ideig amikor is kikapcsoltam a telefonon a bluetooth-ot akkor utána is lejátszotta a zenét. Csak a leválasztás a megoldás, ez azért eléggé bosszantó. 9.5.14 oearufa van rajta. Mire tudnék frissiteni és hogyan?

SM s21+

(#2230) KoNZoLik@ válasza plejik (#2227) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Hát nem tudom, én most vagyok 70%-on tehát 100-ról ment le 70-re, és ez a SOT-om! Valószínűleg ez 8%-nál lesz 9óra alaphangon!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#2231) plejik válasza KoNZoLik@ (#2230) üzenetére


plejik
addikt

De, te miui 10-en vagy eu verzión gondolom, én meg Global 9.6.4 en. Szerintem ennyi a 10 előnye, De kb 3 napja van meg a telóm, még "csiszolódik a rendszer és lehet lesz még jobb is.

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#2232) KoNZoLik@ válasza plejik (#2231) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ez lehet😀👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#2233) KoNZoLik@ válasza plejik (#2231) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Amúgy nem elkeseríteni akarlak, de az előző Mi8-am nekem is az a Globál volt mint a tiéd, és ugyan ilyen volt a SOT mint ezen!
Biztos te sokkal több mindent futtatsz meg használsz mint én, vagy nem tudom...

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#2234) plejik válasza KoNZoLik@ (#2233) üzenetére


plejik
addikt

Wifi, mobilnet, gmail 2 fiók, különbőző kamerarndszer appok, face, insta, messenger, játék, telefonálás, netezés, vidónézés, google now szinkronizációk, tehát effektíve mindent, ami csak szívhatja az akkut... :D

Nálad az android rendszer milyen fogyasztó?

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#2235) KoNZoLik@ válasza plejik (#2234) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

12%-ot ír az Android rendszer.

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#2236) barackle válasza plejik (#2227) üzenetére


barackle
tag

Próbáltam másik TWRP-t, de azzal el sem indult a recovery, erre a verzióra írták többen, hogy működik. Azt is próbáltam, hogy újra letöltöm a romot, meg letöltöttem az eggyel régebbit is, de azoknál is ugyanez volt a helyzet. Egyelőre tanácstalan vagyok, próbáltam különböző wipe-olási sorrendeket is, de nem indul el a xiaomi.eu. Azt hiszem visszatérek most a Global-ra, és pár hét múlva újrapróbálom, hátha más verziókkal majd működni fog.

(#2237) Griff55


Griff55
senior tag

Eléggé ciki, hogy már mindjárt szeptember van, és a flagship modellre nem tudják kiadni a miui 10 stable romot...

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#2238) plejik válasza KoNZoLik@ (#2235) üzenetére


plejik
addikt

Nekem az egy kicsit több, 14,5 % volt. Lehet jobb lesz ez, mert először ilyen 30- 40 % körül volt.. :DDD

Griff55

Van már hivatalos stabil egyáltalán? :)

[ Szerkesztve ]

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#2239) manager2220


manager2220
tag

manager2220
(lelkes újonc)
Sziasztok.

Redmi 4xrol váltanék. A sima 8 túl nagy lenne nekem viszont az SE egyre jobban tetszik. Szaladgál itt vele valaki? Mik a vélemények? Mo-n honnan érdemes beszerezni? (noob vagyok úgyh semmi root vagy ilyesmi, használnám úgy ahogy van). Köszi előre is.

(#2240) HPAA válasza enginev3.0 (#2040) üzenetére


HPAA
őstag

csatlakoznék a klubhoz egy fekete 6/128-as készülékkel...
bár itteni aprórol , abszolút + os eladótol jött , azért "okosan fogalmazott" hirdetésben :D
szóval az itteni hsz-ek olvasásából már egyértelmű hogy a global verzio , és a "global rom van rajta" egy cseppet különbözik
délelőtt érkezett még csak de már túl vagyok a régiós buherákon , van már témák , rács , stb...
frissíteném a rátolt 9.5.13.0 oeamifa -t
a hogyant kérdezném !
meg hogy mire
különbség a global és eu romok közt ?
hosszabb távon melyik lehet a jobb ?
egyáltalán lehet -é ?

Ha simán updater programból rakod, akkor nem, csak frissíti
ez a sor biztató , de kicsit részletesebben kérhetném ?
köszönöm addig is
:R

************* censored

(#2241) beriv válasza manager2220 (#2239) üzenetére


beriv
tag

Mi8 SE-ben nincs LTE B20 sáv. Illetve alig van emiatt valakinek és semmi tapasztalat nincs vele.

(#2242) enginev3.0 válasza HPAA (#2240) üzenetére


enginev3.0
félisten

Xiaomi eu rom egyelőre csak beta van, és kínai alapon működik
Minden kínai hülyeség ki van szedve, korlátozások is ki vannak szedve, teljesen magyar, google programokkal stb... ja, és miui 10
Aki szereti a "béta" verziós (fejlesztői) romokat azoknak a legjobb választás, általában heti frissítéssel
Én próbálok elzárkózni a romolástól már pár éve, így csak egy stabil globál romot raktam fel, ami neked is van

updater programból, csak a következő global frissítést tudod majd felrakni ha lesz, és nem OTA-n telepíted.
Letöltöd a zip-et, felmásolod telefonra és lefrissíti, pont mint OTA-n, így sok értelme nincs igazából, de néha jól jön

Később tudsz majd váltani updaterből hivatalos (nem xiaomi eu-s) fejlesztői változatra, jelenleg ilyen még nincs, csak zárt fejlesztőik vannak, de akkor fejlesztőiből jobb a xiaomi eu, de ahhoz TWRP kell, azt nem tudod felrakni updaterből

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#2243) HPAA válasza enginev3.0 (#2242) üzenetére


HPAA
őstag

először is köszönöm a gyors választ

de
9.5.13.0 -re nem kellene felajánlania már , vagy keresés után kiadnia a MI8Global_V9.6.1.0.OEAMIFD lehetőségét ?
épp most töltöm le , ezzel akartam updaterrel elsőre megkínálni , de akkor ez is TWRP -s ?
a szintén most töltődő xiaomi.eu_multi_MI8_8.8.24_v10-8.1.zip akkor gondolom fixen TWRP...

************* censored

(#2244) enginev3.0 válasza HPAA (#2243) üzenetére


enginev3.0
félisten

De, erre mennie kéne a legújabbnak OTA-n viszont ha nem ajánlotta fel akkor kézzel is felrakhatod, ha biztosan nem bolti rom verzió van a telefonon

Xiaomi eu csak TWRP!

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#2245) HPAA válasza enginev3.0 (#2244) üzenetére


HPAA
őstag

a boltit honnan látnám ?
MIUI 9.5.13.0 Stabil
amit kiad updaternél

************* censored

(#2246) enginev3.0 válasza HPAA (#2245) üzenetére


enginev3.0
félisten

A bolti romok neve is mindig hasonló mint a gyári romoké
De szerintem ez gyári, szóval nyugodtan rakd fel az újat

Hejj, elszóltam magam, már nincs zárt teszt, van hivatalos fejlesztői rom [link]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#2247) HPAA válasza enginev3.0 (#2246) üzenetére


HPAA
őstag

ez volna a developer Version: 8.8.30 (MIUI9) Size: 1.6G ?

************* censored

(#2248) enginev3.0 válasza HPAA (#2247) üzenetére


enginev3.0
félisten

Igen

Ha azt felrakod mindent letöröl

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#2249) plejik válasza enginev3.0 (#2248) üzenetére


plejik
addikt

De most ez miui 10 global? Csak mert 9 et ír.

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#2250) enginev3.0 válasza plejik (#2249) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nem tizes

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.