Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2151) KoNZoLik@ válasza noorbertt (#2150) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ez, hogy jön ide? Amúgy pedig ilyet nem írtam, hogy a Le Whoop-tól törhetetlen lesz még ilyen f@szsâgok! Azért valótlant ne állíts! Azt írtam, hogy nekem az összes telefonomon bevált, ennyi.
Szerintem amit linkeltem ott olvastad ezeket👍

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#2152) RFB válasza GAbre (#2131) üzenetére


RFB
csendes tag

Engem a játék neve érdekelne! :) Help

(#2153) NemMo válasza KoNZoLik@ (#2149) üzenetére


NemMo
őstag

Én 73% állok és 3h7m sot volt 9.6.3 romon

(#2154) plejik


plejik
addikt

Értesítések nem jelennek meg a kezdő képernyőn. Ujjlenyomat be van állítva. Másnál is van ilyen , vagy valamit még be kell kapcsolni?

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#2155) enginev3.0 válasza plejik (#2154) üzenetére


enginev3.0
félisten

Valahol megkérdezi hogy akarod e látni a értesítéseket, vagy nem, azt hiszem akkor mikor állítod be az ujjlenyomatot

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#2156) KoNZoLik@ válasza NemMo (#2153) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

👍👍👍😁

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#2157) TheProb válasza plejik (#2154) üzenetére


TheProb
veterán

Képernyőzár>Haladó>Lezárási képernyőnél tudod állítani.

Vagy értesítések>alkalmazásértesítések alatt.

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#2158) plejik válasza TheProb (#2157) üzenetére


plejik
addikt

Megjeleníti, csak ha akkor kapok valamit amikor fel van oldva a kijelző, vagy feloldom , de nem nézem meg az értesítést, akkor viszont eltűnik. :/

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#2159) NemMo válasza plejik (#2158) üzenetére


NemMo
őstag

Engedélyek-egyéb engedélyek és ott a megfelelő alkalmazásoknál engedélyezd a képernyőzáron való megjelenítést stb...

[ Szerkesztve ]

(#2160) kvojnovics


kvojnovics
tag

Tiszteletem!

Eladósorba került a készülékem! A kérdésem az lenne, hogy visszazárható-e a készülék, mivel előtte a Xiaomi.EU-s ROM-ért ugye nyitottam a készüléket?!

Köszönöm!

Szép napot!

(#2161) ratam23 válasza kvojnovics (#2160) üzenetére


ratam23
aktív tag

Én úgy tudom nem lehet visszazárni, téglázná a telefont...

(#2162) kvojnovics válasza ratam23 (#2161) üzenetére


kvojnovics
tag

Sajnálatos! Mindenesetre köszönöm a gyors választ!

Szép napot!

(#2163) KoNZoLik@ válasza kvojnovics (#2160) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ha ki lehet nyitni akkor gondolom vissza is lehet zárni valahogy, az már más kérdés, hogy nyoma marad-e már csak ha gariztatásra kerülne sor akkor a szervizesek kiszúrják-e 😀 Ugye Samsungnál ha nyitsz akkor ott ugrott a gari!
De majd jön egy hozzáértőbb és megmondja a tutit👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#2164) ratam23


ratam23
aktív tag

(#2165) kvojnovics válasza KoNZoLik@ (#2163) üzenetére


kvojnovics
tag

Köszönöm, akkor még reménykedem! Bár az EU-s ROM nekem sok pluszt ad, annyit azonban mégsem ér, hogy emiatt a garanciát elfelejtve, ennyire áron alul kelljen eladni a készüléket!

Szép napot!

(#2166) KoNZoLik@ válasza kvojnovics (#2165) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Hát igen, ezt akkor kellett volna mérlegelned már amikor belenyultál a gyári rendszerbe :U
De még mindig jobb áron alul eladni mint téglásítani és bukni 100xezret!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#2167) doc válasza kvojnovics (#2165) üzenetére


doc
nagyúr

miert kellene aron alul? a nyitott bootloader szerintem nem arcsokkento tenyezo (sot...)

(#2168) KoNZoLik@ válasza doc (#2167) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Például azért mivel így nem él a garancia a készülékre, nem fogják neki megcsinálni ingyen bármi baja lesz! Ez azért eléggé árcsökkentő tényező!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#2169) kvojnovics


kvojnovics
tag

Én is úgy gondolom, hogy megéri nyitni a készüléket; de természetesen megértem a másik oldalt, hiszen lehet bármilyen pozitív dolog is a nyitás hozadéka, ha gond van, akkor nagy gond van... És ott állsz garancia és telefon nélkül, nem kis bukóban...

(#2170) doc válasza kvojnovics (#2169) üzenetére


doc
nagyúr

hol nem veszik vissza garanciaban ha nyitott a bootloader?

(#2171) plejik válasza kvojnovics (#2169) üzenetére


plejik
addikt

Esetek 90%-ba szerintem mindig hardveres gond szokott lenni, nem pedig szoftveres. Elvileg az OP is garis volt bootloader nyitás után.

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#2172) KoNZoLik@ válasza plejik (#2171) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ezek csak találgatások, viszont én nem egy boltot felhívtam amikor még nem volt EU-s változat, és kérdeztem tőlük a mókolást, mindegyik azt mondta egytől-egyig, hogy belenyúlhatok de akkor ugrott a garancia!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#2173) ThorsHUN válasza doc (#2170) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Baszki van olyan ceg amelyik nyitott bootloaderrel kuldi... neszorakozzunk mar.

(#2174) doc válasza ThorsHUN (#2173) üzenetére


doc
nagyúr

pont ezert kerdezem
a bootloader nyitas teljesen hivatalos, gyartoi megoldas, sok webshop eleve igy adja, nagyon meglepodnek ha ez a gari elveszteset jelentene...

(#2175) KoNZoLik@ válasza ThorsHUN (#2173) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Valóban, de abba ők nyúltak bele nem pedig te! Az az ő felelősségük és saruk mivel így adták el neked! Tehát ha lesz azokkal valami kötelességük megjavítani!
Itt pl emberünk a gyári hivatalos EU-s rom-ba piszkált bele és a Turbado-ba nem nyitott bootloader-el adták el neki!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#2176) enginev3.0 válasza ratam23 (#2164) üzenetére


enginev3.0
félisten

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#2177) ratam23 válasza enginev3.0 (#2176) üzenetére


ratam23
aktív tag

Gondolom nekem a 6.3-hoz képest nem volt annyi változás azért írt ki csak egyet vagy nem tudom :)

(#2178) kvojnovics válasza KoNZoLik@ (#2175) üzenetére


kvojnovics
tag

Igen, így van! Sajnos én is kb. így értelmezem a garanciális dolgokat bootloader nyitás esetén! Persze nem értek vele egyet (még nem sikerült egy (márkától függetlenül) mobilt sem téglásítanom)... De ha mégis téglásítanék egyet, az meg nyilván már úgyis az én felelősségem... Azon kívül, viszont ha nem bootloader nyitás-ból kifolyólag (kérdés, hogy ezt lehet-e ellenőrizni) történik bármiféle hardveres gond, akkor nem értem, miért nem lehet azt garanciális problémaként kezelni... Na, de mindegy, biztosan én logikázok rosszul...

(#2179) enginev3.0 válasza ratam23 (#2177) üzenetére


enginev3.0
félisten

Szerintem igen

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#2180) plejik


plejik
addikt

Használja valaki az Android Autot? Mert nekem nem megy az Mi8 tökéletesen. Amikor átküldi a képet , akkor nem rakja ki normálisan a képernyőre, még más telefonon igen, igaz azok nem ilyen képarányúak. Ez lehet probléma?

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#2181) walakyb válasza kvojnovics (#2178) üzenetére


walakyb
aktív tag

Xiaominal sose bukott a garancia, ha nyitott a BL, mivel gyakorlatilag teglasithatatlan a telefon. Az, hogy a Turbado erre hivatkozva tagadja meg a garanciális javítást, az csak a cég korrektségét mutatja elég jól...
Az EU rom meg bőségesen hoz magával annyi pluszt, hogy en speciel kimondottan örülök, hogy az úton lévő telefonomon nyitott a BL, mert így nem kell 15 napot várnom, hogy feltehessem. Megannyi feature, hibajavítás, de akár blokkolások feloldása is belekerul.

[ Szerkesztve ]

(#2182) doc válasza walakyb (#2181) üzenetére


doc
nagyúr

bizony
kollegam par napja rakta fel az EU-s ROMot a Mi8-ara, elege lett a hivatalos globalbol :D

(#2183) dreamon


dreamon
csendes tag

Sziasztok! Tudom, már többször is előkerült ez a kérdés, de van itt olyan, aki rendelt a telefonhoz bármiféle üvegfóliát? Érdekelnének a tapasztalatok, mivel itthon nem igazán találtam jónak tűnőt. Aliexpressen ugyan találtam egy-két fóliát, amit talán érdemes lenne megrendelni, de előtte kíváncsi vagyok az itteni véleményekre.

(#2184) enginev3.0 válasza doc (#2182) üzenetére


enginev3.0
félisten

Mi volt a baj a hivatalos globallal?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#2185) doc válasza enginev3.0 (#2184) üzenetére


doc
nagyúr

nala a legnagyobb (es kb az egyetlen tenyleg szamottevo) problema az volt, hogy a play store-ban "nem certified" volt a telefon, emiatt volt olyan app amit nem tudott hasznalni, ez EU-s ROMmal ez mukodik rendesen

(#2186) ThorsHUN válasza plejik (#2180) üzenetére


ThorsHUN
őstag

EZ segiteni fog szerintem

(#2187) NemMo válasza doc (#2185) üzenetére


NemMo
őstag

Érdekes, mert az én telefonomon global rommal a playen tanúsítvánnyal rendelkezem.

(#2188) The.Grobber


The.Grobber
csendes tag

Hello!

Egy hivatalos global ROM-mal rendelkező MI8 tulaj szíves segítségét kérem szépen!
A feladat kideríteni, hogy a Google treble aktív e a rendszeren.
Ehhez kell egy terminál ablak (például Termux, nem igényel semmilyen speciális jogosultságot), és kiadni az alábbi parancsot:

getprop ro.treble.enabled

True vagy false értéket ad vissza annak megfelelően, hogy aktív e az opció, vagy sem.

Köszi előre is!

(#2189) dongasre


dongasre
tag

Bármilyen témát állitok be, mindig lila színű marad az értesitési sáv... Ujraindítás után átvált egy pillanatra utána vissza a lilára. Ötlet?
Másik dolog hogy a főképernyőtől balra levő oldalt ki lehet kapcsolni valahol?

[ Szerkesztve ]

SM s21+

(#2190) plejik válasza ThorsHUN (#2186) üzenetére


plejik
addikt

Köszi, ez nem az, de találtam a fórumon mást is akinek az a gondja mint nekem, de mint kiderült ez nem csak a Mi8 -nál probléma, hanem az OP 6 nál is. Szóval nem tudom, DPi állítgatásokkal lehet állítólag javítgatni , de úgy sem tökéletes.

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#2191) enginev3.0 válasza The.Grobber (#2188) üzenetére


enginev3.0
félisten

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#2192) plejik


plejik
addikt

Van már Global miui 10 amit fel lehet húzni a telóra?

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#2193) enginev3.0 válasza plejik (#2192) üzenetére


enginev3.0
félisten

Csak xiaomi eu

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#2194) plejik válasza enginev3.0 (#2193) üzenetére


plejik
addikt

Akkor felejtős, nincs kedvem bootloadert nyitni.. :DDD

Más: Eddig nagyon bejön a teló, bár szoknom kell ezt a felületet. Sajnos hiába tettem rá más launchert (lawnchair v2 vagy rottles,) az értesítési pöttyöket például nem engedi hiába állítom be, azt szeretem. Szóval maradt a miui felület. Jó ez a gesztus vezérlés,de akkor a leghasználhatóbb ha nincs rajta tok. Kamerát még nem nagyon teszteltem, de az is teljesen jónak tűnik , legalább is számomra bőven elég, de az, hogy nincs fullhd 60fps az elég bántó.

Összességében eddig elégedett vagyok.

[ Szerkesztve ]

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#2195) enginev3.0 válasza plejik (#2194) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nekem egy jobb kamera app kéne
A gyári túl magas zaridot használ sötétben

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#2196) plejik válasza enginev3.0 (#2195) üzenetére


plejik
addikt

Nem vettem észre ilyet, tegnap szobába lőttem 1-2 képet vaku nélkül, rossz fényviszony mellett, teljesen jó volt.

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#2197) V.Dave


V.Dave
senior tag

Sziasztok segítsetek, fel ajánlotta ezt a frissitest. Ez global vagy EU vagy Kínai rom? Magyar nyelv lesz benne? Fel telepítsem? Jelenleg global van nekem.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi mi 8 6/128

(#2198) plejik válasza V.Dave (#2197) üzenetére


plejik
addikt

Akkor telepítheted, mert global romhoz global frissítés tartozik. Már többen felraktuk. :R

[ Szerkesztve ]

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#2199) V.Dave válasza plejik (#2198) üzenetére


V.Dave
senior tag

KÖszönöm. Ki mondta azt hogy akinek unlockolt és eladó által telepített globál rom lesz a telefonján az nem kap OTA-n frissítéseket? mert butaság volt

Xiaomi mi 8 6/128

(#2200) The.Grobber válasza enginev3.0 (#2191) üzenetére


The.Grobber
csendes tag

Köszi szépen! Ez jó hír.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.