Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2401) jofiucska


jofiucska
tag

Sziasztok, szombaton vettem a mi shopban a mi8as telefonomat. Tegnap gps-t kellett volna használnom viszont egyáltalán nem navigált se a google se vaze. Volt, hogy egy helyben álltam a kocsival hátha talál jelet de semmi. Kollégám s8asával elindítottuk egyszerre a google térképet, neki kb 5 mp alatt elkezdett navigálni, nekem semmi nem történt. Olvastam, hogy azt írják sok helyen hogy lassabb a gps-e de nekem egyáltalán nem talált jelet. Érdemes lehet ezzel visszavinni, vagy valami softwares gond lehet amit javítani fognak?

(#2402) MKristof válasza jofiucska (#2401) üzenetére


MKristof
csendes tag

Szoftveres, később javítva lesz, ill. a global devben ha jól tudom már javítva van.
Hányas verzió van fent?

(#2403) noorbertt válasza jofiucska (#2401) üzenetére


noorbertt
őstag

Engedélyezni kell azoknak az appoknak a GPS használatát. Legalábbis waze esetén ugyanez volt.
-most már azonnal kapja a jelet és nagyon pontos

(#2404) jofiucska


jofiucska
tag

Miui global 9.5... sima gyári minden rajta, akkor várok köszönöm.

(#2405) PeterPH válasza jofiucska (#2401) üzenetére


PeterPH
senior tag

Ha újraindítod a telefont, akkor ideig óráig működik aztán behal a GPS. Sajnos ez egy fennálló hiba. Remélem javítják pár napon/héten belül, különben én is kénytelen leszek megválni a készüléktől (szintém Mi Store).

(#2406) MKristof válasza jofiucska (#2404) üzenetére


MKristof
csendes tag

V9.6.4.0 changelog:
Fix - GPS signal issue(08-29)

Valaki erről tudna nyilatkozni, rendben van azóta?

(#2407) noorbertt válasza PeterPH (#2405) üzenetére


noorbertt
őstag

Szintén mi Store, és napi szinten megy a waze és az Android autó.

(#2408) jofiucska válasza PeterPH (#2405) üzenetére


jofiucska
tag

Ha nem javítják, milyen formában tervezed a megváltást, mert eladni és bukni rajta 20-40 ezer forintot nem szeretnék azzal, hogy eladom :F

(#2409) PeterPH válasza MKristof (#2406) üzenetére


PeterPH
senior tag

Tudnék, semmi változást nem hozott.

(#2407) noorbertt
Global ROM, vagy cserélted már?
De ezekszerint lehetséges, hogy egyes készülékek eltérően viselkednek -> hardver hiba?

(#2408) jofiucska
Visszaviszem garanciába, nem szándékozom egyetlen fillért sem bukni rajta. Vagy megjavítják, vagy csere/pénzvissza. Jelen esetben nem véletlenül választottam helyi boltot. Ha lett volna működő webshopjuk, akkor már visszavittem volna 14 napos elállással, így még kivárok egy kicsit.

[ Szerkesztve ]

(#2410) Sinu válasza jofiucska (#2401) üzenetére


Sinu
senior tag

Nekem tökéletesen működik a waze. Miui 10 global van fent, lehet érdemes felraknod ha továbbra sem akarja az igazságot.

[ Szerkesztve ]

No Future

(#2411) MKristof válasza Sinu (#2410) üzenetére


MKristof
csendes tag

Bocs, ha kicsit eltérek a GPS issue-tól, de:
zárt bootloaderrel raktad fel fastbootal, a global stable-re?

(#2412) plejik válasza MKristof (#2411) üzenetére


plejik
addikt

Simán lehet telepíteni a rendszer alól, semmi mókolosá nem kell hozzá. Nekem is az van fent, hibátlanul megy a GPS.

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#2413) noorbertt válasza PeterPH (#2409) üzenetére


noorbertt
őstag

Global, Minden gyári, zárva és root sincs.

Kellet engedélyezni külön a hely használatot, viszont nálam a állandóan bekapcsolt kijelző nem ment elsőre amit reset oldott meg. --> reset volt mar nálad?

(#2414) ThorsHUN válasza plejik (#2397) üzenetére


ThorsHUN
őstag

+(#2398) S. Zolika
Ugyan sracok mondjatok mar meg ezeket a szuper arak, ami valamennyivel többe kerül meg felárat sem kell fizetni hol vannak? Mert ezt bemondani be lehet, de a 108 vs 130 egy 64 GBos verzióért, vagy egy 118 vs 150 egy 128GBos verzioert nem felar nelkuli. 20,4% es 27%-os arnovekedes. Nekem elegge szamit.

(#2415) plejik válasza ThorsHUN (#2414) üzenetére


plejik
addikt

Bocs, de Én nem azt írtam, hogy olyan áron veszed meg , mint kint. Legálább is ha elolvasod figyelmesen amit írtam. :R

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#2416) Griff55 válasza ThorsHUN (#2414) üzenetére


Griff55
senior tag

+1

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#2417) NemMo válasza MKristof (#2406) üzenetére


NemMo
őstag

Nekem tegnap jött meg ez a frissítés és a change logban 2x szerepelt valahogy így:
Fix gps signal issue (08.29)
Fix gps signal issue. (08.30)

[ Szerkesztve ]

(#2418) plejik


plejik
addikt

Szerintem nyugodtan fel lehet rakni a 10-et. Semmi problémát nem tapasztaltam vele.

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#2419) bullw


bullw
tag

Ma beesett egy ilyen tok is [link]
Jól néz ki. Kamerának, újlenyomat érzékelővel jó a hely. Tapintása is jó, és szépen illeszkedik. Gombok is könnyen járnak.

Csütörtökön utazunk majd kicsit, akkor kipróbálom wazen a gpst. 9.6.4.0 global stablevel.

(#2420) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Kínai stabil miui 10 kijött

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#2421) KoNZoLik@ válasza ThorsHUN (#2414) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Én itt az oldalon vettem 110-ért, nézd meg az értékeléseimnél ha annyira kíváncsi vagy!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#2422) kazsmerlaca válasza jofiucska (#2401) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

Az energiatakarékos módot kikapcsoltad ezeknél a progiknál? Akkor szokott ilyet...

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#2423) Icetee


Icetee
aktív tag

Én Mi6-ot használok. Tud ilyen akkuidőt a Mi8 szerintetek?
Mert itt régebben elég rossz akkuidőket olvastam. Hozzáteszem, hogy 1 éves a mostani telefonom :)

(#2424) enginev3.0 válasza Icetee (#2423) üzenetére


enginev3.0
félisten

Tud
Még jobbat is

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#2425) KoNZoLik@ válasza Icetee (#2423) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ez elég jónak számít?😀

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#2426) plejik válasza KoNZoLik@ (#2425) üzenetére


plejik
addikt

Szerintem az ilyen sot időkhöz oda kellene azt is írni , hogy melyik rom. :U

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#2427) KoNZoLik@ válasza plejik (#2426) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Kicsit fentebb megtalálható, nem akarom, hogy minden 3. hozzászólás az enyém legyen👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#2428) plejik válasza KoNZoLik@ (#2427) üzenetére


plejik
addikt

Nem úgy értem, amikor valaki belöki a sot -ot, akkor abban a postban írja meg melyik rom. Mert, ahogy nézem mindegyik romon más a sot time, így pontosabb képet kap róla mindenki. (de ez csak az Én véleményem.)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#2429) ThorsHUN válasza plejik (#2428) üzenetére


ThorsHUN
őstag

SoT time nagymértékben függ a fényerőtől, WI-FI vs Mobiladat hálózati forgalmazástól, játékok vs videotól, sötét illetve világos dolgok megjelenítésétől stb stb stb.

(#2430) plejik válasza ThorsHUN (#2429) üzenetére


plejik
addikt

Igewn valóban, de , akkor kb. semmi érteme itt nézegetni kinek mennyi.. :DDD

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#2431) Sinu válasza plejik (#2430) üzenetére


Sinu
senior tag

Kellene egy külön topic, ahová mindenki megírogathatja a sot-ot, engem már kicsit untat hogy a hsz-ok nagy része a sot p€niszről szól.
Úgyis tudja már mindenki, hogy S. Zolika fórum társnak a legnagyobb
(no offense)

[ Szerkesztve ]

No Future

(#2432) cheerokko06t válasza Sinu (#2431) üzenetére


cheerokko06t
csendes tag

Meg annyira relatív.. Például ha én sokat telefonálok, Bluetooth-ozok, és mondjuk 2 nap után lemerül a telóm másfél óra képernyőidővel, akkor az rossz? De ha valaki offline képeket nézeget egész nap, és összehoz 9 órát, akkor az jó? Tökre semmit nem számít az egész...

(#2433) Sinu válasza cheerokko06t (#2432) üzenetére


Sinu
senior tag

Egyetértésemmel tüntetek hozzászólásod mellett

[ Szerkesztve ]

No Future

(#2434) KoNZoLik@ válasza Sinu (#2431) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Valóban jó nagy :DDD

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#2435) TheProb válasza Icetee (#2423) üzenetére


TheProb
veterán

Én a wifit sehogy se tudom takarékosságra bírni. Hiába van bekapcsolva az automata akkukímélés, a wifi folyamatosan be van kapcsolva nálam... Nálad azok a "kiesések" minek köszönhetőek?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#2436) dreamon


dreamon
csendes tag

Sziasztok! Gyors segítség kellene!
Próbáltam feltenni a Mi8-ra (MIUI 9-re) a MIUI 10 Global Betát fastboot-tal. Bootloader unlocked. Az itt leírtakat követtem. Mi Flash toolt használtam. Azonban miután a flash-re kattintottam (clean all volt pipálva alul), a program errort írt, és most nem tudom kihozni a telefont fastbootból. Mit követhettem el rosszul? Illetve mit csinálhatok most?

[ Szerkesztve ]

(#2437) enginev3.0 válasza dreamon (#2436) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nyomd hosszan a bekapcsoló gombot
Kb 10 másodperc

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#2438) dreamon válasza enginev3.0 (#2437) üzenetére


dreamon
csendes tag

Sajnos nem használ, csak a fastbootot töltögeti be egymás után

(#2439) enginev3.0 válasza dreamon (#2438) üzenetére


enginev3.0
félisten

Kezd újra a flasht

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#2440) dreamon


dreamon
csendes tag

A MiFlash közben elkezdte flashelni, már több. mint 550 mp-e csinálja, a statusnál pedig többek között azt is írja, hogy "mismatching image and device". Ezt nem értem, hogy miért, mikor a Mi 8-ra valót töltöttem le.

(#2441) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Letöltöttem sötét témát MIUI 10-re! A téma alkalmazásban importáltam is! Viszont mikor be akarom állítani, a hitelesítés után nem sikerül felrakni, mert azt írja, hogy nem hivatalos forrásból származó témát nem tudok telepíteni! Ötlet mi lehet a gond? :)

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#2442) dreamon válasza dreamon (#2440) üzenetére


dreamon
csendes tag

Na, végül addig próbálkoztam, hogy mégiscsak sikerült feltelepíteni. Halvány lila gőzöm sincs, hogy mi mehetett félre az első próbálkozásoknál, már azt hittem, hogy tégla lett.

(#2443) TheProb


TheProb
veterán

EUStock-hot megérkezett a 128GB-os, fekete verzió. EU-s adószámmal 120k.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#2444) Icetee válasza TheProb (#2435) üzenetére


Icetee
aktív tag

Én ki szoktam kapcsolni a wifit.
Igazából hülyeség, mert annyit nem fogyaszt, de megszokásból, ha nem vagyok wifi közelben vagy épp nem használom (vagy úgy gondolom nem fogom) sokáig, akkor kikapcsolom :)

EUStock: Azért durva, hogy 5k-val olcsóbb, mint a Xiaomishopban...:O És ott asszem a 64-es 150 ezer?!
Nem értem kéket miért nem hoznak be. Az annyira limitált lehet? :)

[ Szerkesztve ]

(#2445) PeteePeti válasza TheProb (#2443) üzenetére


PeteePeti
őstag

Arra itthon a 27% áfát meg kell fizetni ám hivatalosan! Ha nem fizeted meg az áfa csalás! Ha meg meg fizeted (feltételezem, hogy így van) :) mindjárt nem olyan jó vétel! :)

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#2446) HPAA


HPAA
őstag

ez az infra face unlock hol állítható ? , eddig nem találtam rá
global stable utolsó van fent V9.6.4.0.OEAMIFD (MIUI9)

************* censored

(#2447) PeteePeti válasza HPAA (#2446) üzenetére


PeteePeti
őstag

Régiót állítás át pl: Hongkongra! Aztán a menüben az ujjlenyomat alatt lesz olyan, hogy arcadatok kezelése! Ott tudod beállítani!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#2448) barackle


barackle
tag

Van arra valami ötletetek, hogy az "Android" miért tartja szinte folyamatosan ébren a telefont? Miui 10 global beta. Lehet esetleg köze a face unlock-hoz? Vagy az AOD-hez? Nincs semmi bővebb infó a részleteknél.
[kép] [kép]

(#2449) Griff55 válasza TheProb (#2443) üzenetére


Griff55
senior tag

Nagy kár, hogy csak most... Már megrendeltem egy hete kínából..
Ja látom 144K a rendes ár :D akkor nem szóltam

[ Szerkesztve ]

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#2450) KoNZoLik@ válasza barackle (#2448) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Az AOD lesz a ludas!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.