Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2451) kazsmerlaca válasza Icetee (#2444) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

Rosszul tudod. Ott is 6/128-at kapsz.

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#2452) ShadowLac


ShadowLac
addikt

Hello. Debrecenbe, Szeged, Békéscsaba Pest van aki esetleg csonálna kamera tesztet S9el? Vagy környéke?

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#2453) plejik


plejik
addikt

Nem tudom volt-e már kérdés vagy sem, de FHD 60fps az kimarad teljesen? Mert nekem megmondom őszintén hiányzik, OP3 nál meg megszoktam és lényegesen jobbak a videók úgy.

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#2454) buc01 válasza plejik (#2412) üzenetére


buc01
tag

Szia! Itt http://en.miui.com/download-346.html a második letöltés a miui10-es ugye?

(#2455) plejik válasza buc01 (#2454) üzenetére


plejik
addikt

Igen. (8.8.30)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#2456) buc01 válasza plejik (#2455) üzenetére


buc01
tag

Köszi! :R

(#2457) PeteePeti válasza buc01 (#2454) üzenetére


PeteePeti
őstag

Igen, én is azt raktam fel! 9.6.4.0-ra! Tökéletesen működik! Bootloader nyitás nem kell hozzá!

[ Szerkesztve ]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#2458) Sinu válasza buc01 (#2454) üzenetére


Sinu
senior tag

Igen, a második az. Developer rom, oda van írva :)

No Future

(#2459) Sinu válasza PeteePeti (#2457) üzenetére


Sinu
senior tag

Nekem is bejön eddig. Aksi időt is jobbnak érzem, kamera pedig még szebb képeket csinál

No Future

(#2460) buc01 válasza Sinu (#2458) üzenetére


buc01
tag

Igen gondoltam, csak a miui9 felirat, meg a telefon downgrade felirata kicsit elbizonytalanított... :K

(#2461) Griff55


Griff55
senior tag

Global stabil miui10-re meg már ne is számítsunk szeptemberben?

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#2462) plejik válasza Griff55 (#2461) üzenetére


plejik
addikt

Szerintem szempetmber vége, ha most jött ki a kínai stabil. De Én inkább 1-2 funkció bekapcsolását várom. Elvileg téma, face unlock, meg van valami AI is a rendszerbe, de Én nem találtam ilyet pedig a review videókon láttam, régió váltással sem jött elő.

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#2463) buc01


buc01
tag

Kész is! :)

(#2464) szabog74


szabog74
aktív tag

10 nap alatt megjött a telefon Kínából a fizetéstől számítva.

(#2465) natë


natë
nagyúr

Tudom hülye kérdés itt kérdezni, de nagyon hezitálok, hogy Mix 2s vagy Mi 8 legyen...Szerintetek melyik a jobb vétel? :R

(#2466) KoNZoLik@ válasza natë (#2465) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Egyértelműen az Mi8 jobb! Volt Mix2s-em így tudom😀

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#2467) natë válasza KoNZoLik@ (#2466) üzenetére


natë
nagyúr

:R

Egyébként miért?

[ Szerkesztve ]

(#2468) PeteePeti válasza natë (#2465) üzenetére


PeteePeti
őstag

Mi Mix 2S két napig volt nálam! Ment vissza eladónak! Ilyen értékű telefonnál nem tudom tolerálni a sárguló IPS kijelzőt! Mi 8 viszont nagyon szuper! Én ezerszer inkább ezt ajánlom! :)

[ Szerkesztve ]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#2469) Sinu válasza Saccco (#1) üzenetére


Sinu
senior tag

Tudom, nem teljesen ide tartozik, de Xiaomi Mijia 3 Axis Gimbal-t használ közületek valaki?

No Future

(#2470) dragonfx válasza natë (#2465) üzenetére


dragonfx
veterán

mix2s.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2471) natë válasza dragonfx (#2470) üzenetére


natë
nagyúr

Késő Mi 8 lesz ;]

(#2472) KoNZoLik@ válasza natë (#2467) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Kijelző -aksi idő -fényképező, soroljam még😀

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#2473) ThorsHUN válasza szabog74 (#2464) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Honnan rendelted?

(#2474) PeteePeti válasza natë (#2471) üzenetére


PeteePeti
őstag

Jól döntöttél :)

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#2475) szabog74 válasza ThorsHUN (#2473) üzenetére


szabog74
aktív tag

Aliexpress, Mi global store, dhl vámmentes

(#2476) natë


natë
nagyúr

Az amoledtől félek kicsit...beégés :U

(#2477) KoNZoLik@ válasza natë (#2476) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Évek óta Amoledes mobilokat használok még egyik sem égett be! Pedig használom őket rendesen!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#2478) kazsmerlaca válasza szabog74 (#2475) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

Merész vagy, hogy paypal nélkül vásárolsz :D

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#2479) Sinu válasza kazsmerlaca (#2478) üzenetére


Sinu
senior tag

Az AliPay ugyanazt tudja mint a PP :)

No Future

(#2480) szabog74 válasza kazsmerlaca (#2478) üzenetére


szabog74
aktív tag

Eddig csak jó tapasztalatom volt velük.

(#2481) kazsmerlaca válasza Sinu (#2479) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

Próbáltam létrehozni egy aliplay-t. De amikor a kártyát hozzárakom miért kell még egyszer új alipay régi és újra kódot generálni? Miért nem jó az a kód ami van?

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#2482) doc


doc
nagyúr

GCAM kerdes:
mit allitottatok at a beallitasokban Mi8-ra? elveszek a rengeteg lehetosegben :D

(a lejjebb linkelt defcomg-fix4_OP6v0.3 verziot tettem fel)

(#2483) walakyb


walakyb
aktív tag

Végre befutott az enyém is, viszont van egy kis problémám. Nyitott volt eleve a bootloader, azzal nem kellett szórakozzak. TWRP kisebb macerával felment. Itt kicsit bátor lettem (bár már nem keveset romoltam, és erre nem igazán számítottam), gyalultam mindent. Data, internal store is, szóval előre nem is másoltam fel a romot, minek. Na, ezután jött a "kellemes" meglepi. Nem tudok másolni TWRP alatt a telefonra. A gép látja (rendesen MI8-ként), elvileg el is kezdődne a másolás, de ott áll percekig még a legelején, majd eldobja, mondván nem lehet másolni, az eszköz nincs csatlakoztatva. 2 gépen 2 kábellel is próbáltam...

Egy másik verzió is felmerült, mint megoldás, BP-en lenne valaki, akinek van Type-C pendrive, vagy legalább átalakító egy install idejére?

(#2484) Sinu válasza kazsmerlaca (#2481) üzenetére


Sinu
senior tag

Hát ezt nem tudom, nagyjából 2 éve van AliPay fiókom, nem emlékszem már az ilyenekre :(

No Future

(#2485) kazsmerlaca válasza Sinu (#2484) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

Érdekes, nekem most ezt írja:

Kedves Ügyfelünk, sajnáljuk, hogy tájékoztatjuk Önöket arról, hogy az üzleti alkalmazkodás miatt az Alipay egyenleg szolgáltatása 2017. január 1-jétől megszűnt (PDT). Ha még van egyensúlya, kérjük, kattintson ide további részletekért. Kérem, fogadja el őszinte elnézését az esetleges kellemetlenségekért.

Akkor most van Alipay vagy nincs? Nem értem :D

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#2486) doc válasza walakyb (#2483) üzenetére


doc
nagyúr

ezt esetleg probald ki

(#2487) kokler146


kokler146
tag

Sziasztok olyan hibával találkozott valaki.ma lefrissült a telcsi MI8 MIUI Global 9.6.7-re és az óra a zárolt képernyőn nem mozog és megáll nem mutatja a pontos időt annyival van lemaradva amióta nem volt hozzányúlva, legtöbb esetben ezt csinálja újraindítás a funkció ki-be kapcsolásán túl vagyok!

[ Szerkesztve ]

(#2488) walakyb válasza doc (#2486) üzenetére


walakyb
aktív tag

ja, azt hiszem, értem mire gondolsz, végülis nem hülyeség. Fastboot global rom, vissza twrp, és úgy install EU ROM.
bár attól még, hogy megkerülöm a dolgot, a helyzet változatlanul adott, és azért nem lenne túl nagy baj, ha sikerülne megoldani :)
De a tippet köszi, még ha esetleg nem egészen erre gondoltál, mert itt a BL nyitott, TWRP fent van, szóval kicsit más a szitu, mint a linkeltben.

(#2489) doc válasza walakyb (#2488) üzenetére


doc
nagyúr

ertem, de ha mashogy nem tudod feltenni a ROMot, akkor a Mi flasher szerintem tud segiteni

(#2490) walakyb válasza doc (#2489) üzenetére


walakyb
aktív tag

Igen, ezért is írtam, hogy köszönöm a tippet :)

(#2491) barackle válasza KoNZoLik@ (#2450) üzenetére


barackle
tag

Igazad lehet, mert ma reggel kikapcsoltam az AOD-t, és egész nap összesen csak 20 percet tartotta ébren a telefont az "Android". Most 80% az akku, tegnap, kb ugyanilyen használat mellett már 45-50% környékén jártam... Reméljük a következő frissítéssel ez javulni fog, mert amúgy tetszik ez a funkció. Köszi a tippet!

(#2492) walakyb válasza walakyb (#2490) üzenetére


walakyb
aktív tag

No, fastboot rendben felment, TWRP-t próbálom feltenni, de úgy fest nem hajlandó fent maradni, és amikor elindul, ilyen szép látvány fogad a megszokott download meg társai könyvtárak helyett.
Ötlet?

(#2493) natë


natë
nagyúr

Nincs valakinek elfekvőben fóliája? Ha igen kérem püzzön rám, köszönöm :R

(#2494) walakyb válasza natë (#2493) üzenetére


walakyb
aktív tag

Ha twrp-bol ujrainditok recoveryben, vagy kikapcsolom a telefont, es utana egybol recoveryben inditok, akkor fent marad a twrp (természetesen ugyanaz a kep fogad), ha belepek a rendszerbe, kikapcs, onnantol mar a gyari recovery...

(#2495) dragonfx válasza natë (#2471) üzenetére


dragonfx
veterán

minőségibb hatást kelt de szerintem a mix2s jobb.
elmentme megnéznia poco f1et.szerintme baromi nehéz.
közelebb áll az a2höz mint a mi8hoz.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2496) barackle válasza walakyb (#2494) üzenetére


barackle
tag

Én nem próbáltam, nem tudom ez kell-e neked, de xda-n azt javasolják, hogy miután felraktad fastboot-tal a twrp-t, utána a twrp-ből telepítsd újra az img-t: [link]

(#2497) walakyb válasza barackle (#2496) üzenetére


walakyb
aktív tag

aha, na majd kiprobalom.
Most egy kicsit elorehaladtam, a 3.2.3-as TWRP latja rendesen a file rendszert, de ez se akar fentmaradni, sot, wipe utan el se indult mar, csak kezdokepernyo. Most a kovetkezot probalom, egyelore ugy fest akar sikeres is lehet.

Flash global rom, letoltottem a romot, flash twrp, wipe, flash twrp, install EU rom.

Most fog ugrani a majom a vízbe, egyelore indulni latszik.
Bar akkor se gondolom, hogy ennek kene lennie a normalis menetnek :)

(#2498) natë


natë
nagyúr

Az EU rom egyébként milyen a készülékre? (Mi 8)

(#2499) KoNZoLik@ válasza barackle (#2491) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Igazán nincs mit :R

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#2500) beriv válasza walakyb (#2483) üzenetére


beriv
tag

TWRP alatt fel tudod másolni én is úgy csináltam, TWRP reboot utána menni fog.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.