Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18701) semetka válasza Sifre (#18696) üzenetére


semetka
őstag

A Nokia-nak kéne nyitnia a gyártósoron egy olyan részleget ahol a telefont megvizsgálják, hogy jól működik-e a szürkeskálája? :DD
Nevetséges....

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#18702) citqwert2009 válasza CS_D (#18688) üzenetére


citqwert2009
csendes tag

Sajnos az alap kombinációk nem sikerültek.
Hogy kell ezt a tipust hard resetelni?

(#18703) Lezzy válasza AndrewTdi (#18698) üzenetére


Lezzy
csendes tag

(#18700) gretzky77

A kedvetekért most felraktam még 1x a storeból, de ugyan azt csinálja. Valszin a V1-es RC lesz, kénytelen leszek flashelni, pedig eddig jól elvoltam vele. THX!

(#18704) Ricardo


Ricardo
félisten

Egyik barátom most határozta el, hogy megválik szeretett N8-ától, és belép az android kusza világába. Remélem eligazodik benne.

Ha valakit érdekel egy eladó N8 az apróban feldobtam. :K

(#18705) gardaden123 válasza blt.62 (#12237) üzenetére


gardaden123
csendes tag

Szia!

Nekem is ez a lezárókód a problémám...sem az alapértelmezettet, sem a "szokásos" kódomat nem fogadja el, és nem tudom nyitni a telefont...
Sikerült vmi megoldást találnod, mert nekem semmi ötletem már nincs...
Köszi a válaszod, előre is
Üdv: D.

(#18706) gretzky77 válasza gardaden123 (#18705) üzenetére


gretzky77
veterán

szia nem tudom segit e de a phoenix nem oldja meg ezt a gondot ha újrateszed a szoftot?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#18707) Regirck válasza gardaden123 (#18705) üzenetére


Regirck
senior tag

Ha közelbe van nokia szerviz és még garanciális akkor ott szerintem míg iszol egy kávét megcsinálják.

Ha nincs akkor szerintem is a phoenix-el rakd újra és akkor a kód visszaáll gyárira, ami 12345 vagy 00000!

(#18708) MC Pite válasza Lirion (#18680) üzenetére


MC Pite
veterán

1, Nekem annyi kell a gyári mail/naptár widgetnél, hogy ne legyen nagy, ill nem árt ha lehet áttetsző. Ha a kijelző 2/3át elfoglalja, akkor 3 főképet kell használnom; azok között meg lapozgasson az akinek 6 anyja van! A főképen egy pillantásra kell minden, nem fogok tekergetni jobbra-balra.

2, Több widget kell (óra, profil, naptár; energiatakarékos módot máshogy kell kapcsolni, stb)

3, Ha levelem jön, arra vagyok kíváncsi mi jött épp, nem a tizennyolcadikra fogok görgetni.

4, Mit jelent hogy nem lehet útvonalat tervezni? Amúgy 3.08-ból eleve 3félét használtam már, adhattak volna új verziószámot nekik.

5, Nekem mindig mutatta a sávokat faszán (pl fehérváron is, lakotton kívül is).

+1, Haljanak már meg hogy 500 ikon be van ömlesztve egy helyre, és én vadásszam össze a régi mappaikonokat és rakosgassam össze mappába az alkalmazásaimat...
Valami ínyhüvely gyulladás elleni krém gyártójával foghattak össze, hogy 3× annyit kelljen mindenért simogatni a kijelzőt sztem...

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#18709) Kobak77 válasza MC Pite (#18708) üzenetére


Kobak77
aktív tag

4. Kicsit rossz volt a megfogalmazás. A legutolsó 3.08-asból kivették azt a lehetőséget, hogy köztes pontot szúrj be. Azaz természetesen lehet útvonalat tervezni, de megadni csak a célt tudod. Illetve a pc-n tervezés+leszinkronizálás azért még megy. Állítólag nem volt hibamentes és hibásan nem akarták belerakni a funkciót.

(#18710) Lirion válasza Kobak77 (#18709) üzenetére


Lirion
addikt

Én egész pontosan arra gondoltam, hogy ha te vagy A pontban, nem tudsz tervezni útvonalat B és C pont között, csak A és B vagy A és C között. De most, hogy mondod, arra sincs lehetőség, hogy A és B közé útvonalpontot beszúrj...
Azon kívül az is elég köcsög húzás, hogy nem tudsz "Haza" navigálni, mert ugyan te beállíthatod az otthonod helyét, csak éppen nincs opció arra, hogy oda navigáljon, csak ha kikeresed ugyanúgy, ahogy minden más címet is kikeresel.

Szóval bekaphatják, hogy így lebutították a navigációt...

(#18711) Kobak77 válasza Lirion (#18710) üzenetére


Kobak77
aktív tag

Nálam a "Haza" még működik, viszont a B-C pont közti tervezés az sajnos a köztes pont "elvén" működött, így vhol logikus, hogy nem megy. Nem mintha tetszene, írtam is nekik miatta a betalabsos fórumba (a válaszból tudtam meg azt, hogy szándékos a butítás...). Viszont az N9-es Maps még az N8-as 3.08-as mostani állapotánál is butább volt (pl. nem lehetett autópályát választani, stb.), és azt most a PR1.2-essel javítják. Szóval remény az van rá hogy javul :).

(#18712) Regirck


Regirck
senior tag

(#18713) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

Ma kénytelen voltam használni a gyári navit. Ez egy kalap szar, de komolyan. A keresés benne egy hulladék, kidob x találatot aminek a vége nem fér bele képernyőbe, ha több ugyanolyan van akkor nem írja a kerületet, teljes káosz.

(#18714) busman válasza Pikkolo^^ (#18713) üzenetére


busman
addikt

Ez a te véleményed,nekem meg az ,hogy teljesen használható.
Akinek meg nem tetszik az használja a Sygic-et.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#18715) Pikkolo^^ válasza busman (#18714) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Az lesz, vagy marad a PNA.

(#18716) AndrewTdi válasza Pikkolo^^ (#18713) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Fordítsd vízszintesre a telefont, úgy több látszik.

Egyébként szerintem messze a legjobb telefonos navi.

[ Szerkesztve ]

(#18717) Pikkolo^^ válasza AndrewTdi (#18716) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Azzal is próbálkoztam, de a kerület akkor sem fért bele.

(#18718) Regirck válasza AndrewTdi (#18716) üzenetére


Regirck
senior tag

+1

Ezt az elfordítós módszer használom én is néhány alkalmazásnál ami ilyen. (Pl.: Store)

Szerintem panasz nem lehet a navigációs programra, egy taxis ismerősöm mikor meghalt a GPS-e pár hétig (C7-el ugyan) de ezzel taxizott. Mondta, hogy nett kell a jobb jel miatt és sokkal körülményesebb és komplikáltabb mint az IGO de használható és hobby autókázáshoz teljesen jó, bár hozzátette, hogy taxihoz harmat gyenge...

(#18719) MC Pite válasza Pikkolo^^ (#18713) üzenetére


MC Pite
veterán

Mék verzió?
Elforgatva sose vot gondom a találatokkal, és a posta irányítószámot kiírta (középső kettő az irányítószám)

Sygic-ről még sose olvastam annyi pozitívumot hogy felműtsem... Amiket végignézek a fullos verzióban, azokat 3.08 régóta tudja, pár dologgal többet is - főleg az utcaneves hang hiányzik.

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#18720) Pikkolo^^ válasza MC Pite (#18719) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

3.08-as van fent.

(#18721) Géta válasza MC Pite (#18719) üzenetére


Géta
csendes tag

Ezt az utcaneves verziót nem találom ,hogy kell beállítani?3.08 van a legfrissebb .Egyébként korrektül elvezet a célig,de néha kerülővel.

(#18722) Galant válasza Géta (#18721) üzenetére


Galant
tag

A hangok között van.Letöltöd az Oviról:Magyar-utcanevekkel,majd beállítod.

"Spórolj a vízzel,fürödj a szomszédnál!"

(#18723) Géta válasza Galant (#18722) üzenetére


Géta
csendes tag

Köszönöm!

(#18724) busman


busman
addikt

Kellene valam frankó billentyűzet progi.PenReader-t próbálta valaki?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#18725) SpongyaBob válasza busman (#18724) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Kipróbálta már valaki az új 7-es windows live messengert? Nekem gmail-es címmel nem jelentkezik be, addig el sem jutok, kiírja hogy nem megfelelő az e-mail cím...

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#18726) nagysuhi válasza busman (#18714) üzenetére


nagysuhi
tag

Én is jártam már vele Franciaországban, Lengyelországban. Teljesen elegendő volt, az ingyenes Navi volt az egyik fő szempont, amiért ezt a telefont vettem.

Többet ésszel, mint fűrésszel...

(#18727) ak76


ak76
senior tag

Sziasztok!
Tegnap vettem egy két hónapos karcmentes független N8-ast minden tartozékkal,20 hónap garanciával.
Már este észrevettem hogy a telefon többször random módon újraindul,lefagy a legkülönbözőbb funkcióknál,akár hívás kezdetekor is,vagy bármilyen funkció használatakor(töltés alatt is),magátol bekapcsol,pin kódot nem kér,mindezt kb 20 sec alatt.
Tegnap óta kb tucatnyi alkalommal indult újra magától.
Soft reset megvolt,gyári visszaállítás megvolt,hard reset megvolt,mégis csinálja a fagyást/újraindulást.
Anna van fent,frissíteni nincs mit,azt írja hogy a legújabb firmware van fenn.
Mit tegyek szerintetek,várjak a Belle frissítésre,vagy inkább szervíz?

(#18728) zorzy4 válasza ak76 (#18727) üzenetére


zorzy4
őstag

Szerviz, ez akár hardveres hiba is lehet. Valami zárlatos vagy melegszik. Ha boltba vetted akkor vissza kel hogy vegyék.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#18729) Ricardo


Ricardo
félisten

Most nekem is lehetőségem lenne beszerezni egy szép példányt, de a Galaxy S után félek kicsit tőle :U

(#18730) rizso válasza Ricardo (#18729) üzenetére


rizso
addikt

Detto. Most SGSII-m van, viszont nagyon tetszik az N8, csak mindenki azzal jön (még itt a topikban is), hogy nagyon nagy visszalépés lenne az N8.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#18731) Ricardo válasza rizso (#18730) üzenetére


Ricardo
félisten

Nekem is bejön a készülék, és a fényképei. A symbiant is nagyon szeretem (a nem tapis készülékeken szerintem mai napig a legjobb), de mégis kicsit tartok tőle, hogy mi van ha nem fogom megszokni.

(#18732) Kobak77 válasza Ricardo (#18731) üzenetére


Kobak77
aktív tag

Én pont fordítva vagyok vele. E52 után lett egy Galaxy Gio (oké, teljesítményben nem S II szint), illetve asszonynak van N8-a. Fizikailag szeretem a készüléket, mert - bár műanyagból, de - rendesen össze van rakva, kellemes kézbe fogni. Viszont tűkön ülve várom a pillanatot, amikor végre le tudom cserélni az android nevű tákolmányt. Annyit köszönhetek neki, hogy a mobil oprendszerek esetében kicsit árnyalódott bennem a kép a tapasztalatok miatt. Így el kell ismernem a jó tulajdonságait, illetve határozottabban tudom kritizálni a hiányosságokat. A böngészés + alkalomadtán a FB nagyságrendekkel kezelhetőbb, gyorsabb, mint symbianon (pedig böngészésre mindkettőn Opera Minit használok). Mail: lehet ezen sokan meglepődnek, de szerintem a symbianos (anna) kliens jobb. GPS+térkép: android itt labdába se rúg. Telefon funkciók: egyértelműen magasan jobb a symbian.
További érv: symbianon kevesebb az alkalmazás. Valóban. Bár hozzá kell tennem, hogy sörivó, fingó alkalmazást soha nem szedtem le, az egyebek meg kb. az első héten voltak érdekesek, aztán azóta sem. Ugyanakkor az alkalmazás kezelése viszont sokkal jobb az androidnak.
Talán a legfájóbb nekem androidon a telefonos funkciók csapnivaló színvonala (symbian felől nézve), illetve a mail hiányosságai. Ugyanakkor más másra, máshogy használja a telefonját, így a leendő felhasználás mikéntje meghatározza, hogy "előre" lépsz-e az N8-al, vagy sem :).

(#18733) deka10 válasza SpongyaBob (#18725) üzenetére


deka10
senior tag

Ez melyik mert volt belőle gyári még 5800-ra, és van a kínai az nálam ment.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#18734) SpongyaBob válasza deka10 (#18733) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Ez a kínai.. Neked hogy sikerült bejelentkezned gmail-es fiókkal?

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#18735) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Ricardo, rizso:
Szvsz az iPhone 4/4S készüléket, illetve a Nokia N9/Lumia "családot" vegyétek figyelembe mielőtt váltotok. Viszont az N8 jóval jutányosabb ezen készülékek bármelyikénél. (A használt piacot figyelembe véve meg pláne.) Egyértelmű előnye az N8-nak a kamera, masszív fém (!) ház, meg persze az, hogy nem merül le egy nap alatt. Én mai fejjel már lehet nem vennék N8-at, de ez lehet amiatt van, mert lassan már egy éve használom. Viszont eladni sem szeretném ,meg nem is igazán tudnék ésszerű érvet felhozni emellet. Ugyanis minden szükségletem kielégíti, ami egy okostelefontól elvárható. Böngészésben van hátránya a többiekkel szemben, de ez Operával orvosolható. No meg CutePlayer (YouTube) illetve fMobi (FB) alkalmazással még tovább fokozható az élmény. Én is már egy jó ideje Bellével használom, ami egész kellemesre sikeredett, minden jó és rossz tulajdonságával együtt. A Symbian a mai napig igencsak személyre szabható, meg ott van HDMI kimenet illetve az USB-OTG opció, amelyek még a mai napig nem kifejezetten elterjedtek mobilos körökben.
Egy szó mint száz, én most még egy jó ideig biztos megtartom az N8-at, hisz ár/érték arányt figyelembe véve nem olyan rossz készülék. Sokat buknék rajta, ha most váltanék, és amilyet meg ezután vennék, azok meg jóval drágábbak. Szerintem ha találtok egy-egy jó példányt kedvező áron, megérheti megvenni, legfeljebb túladtok rajta. Drasztikusan már úgysem fog esni az elkövetkezendő hónapokban az ára. Persze megvétel előtt mindenképp próbáljatok ki egyet.

meg

(#18736) deka10 válasza SpongyaBob (#18734) üzenetére


deka10
senior tag

Igen tegnap próbáltam,alul kiválasztottam egyéb email és utána bepötyögtem a mail címem és a jelszót mindezt wifi kapcsolatnál.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#18737) AndrewTdi válasza peugeotmate (#18735) üzenetére


AndrewTdi
addikt

"CutePlayer" ? :F

(#18738) SpongyaBob válasza deka10 (#18736) üzenetére


SpongyaBob
veterán

"Invalid email adress"
Kezdem bénának érezni magam. :( A 6.80-es verzióval nem volt ilyen gondom..

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#18739) deka10 válasza SpongyaBob (#18738) üzenetére


deka10
senior tag

És kiválasztod az egyéb mailt is, nálam akkor volt ilyen probléma?

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#18740) SpongyaBob válasza deka10 (#18739) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Persze, other mail, jelszó, wifi kapcsolat, de nem megy tovább.. nah mindegy, letojom.

#18741) AndrewTdi: Azt próbáltam már, az csak szimplán nem jött be.

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#18741) AndrewTdi válasza SpongyaBob (#18740) üzenetére


AndrewTdi
addikt

nimbuzz?

(#18742) deka10 válasza SpongyaBob (#18740) üzenetére


deka10
senior tag

Én az quick office-val voltam így mindig kiírta hogy frissítési hiba, de most jöttem rá hogy törölni kellet a adobe-t is aztán már felmegy.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#18743) peugeotmate válasza AndrewTdi (#18737) üzenetére


peugeotmate
őstag

Akarom mondani cuteTube.

meg

(#18744) kacsa7 válasza ak76 (#18727) üzenetére


kacsa7
őstag

Egyik kedves barátomnál 1 belle frissítés után jött elő ez a jelenség. Utána akármilyen softot rakott rá fel, mindegyikkel újraindulgatott, sehogy se lehetett orvosolni a problémát.
Vidd el szervizbe.

(#18745) ak76 válasza kacsa7 (#18744) üzenetére


ak76
senior tag

kacsa7
minolta5

Köszönöm a tanácsokat,azt hiszem szervíz lesz a dologból,a fagyás,ujraindulás ma is játszik,ma eddig 5x csinálta szinte bármelyik funkció használatakor.
Kár érte,nagyon tetszik egyébként,a forma,a kamera,a wifi jobb mint eddig bármely telefonomnál,de ez a rengeteg fagyás kissé bosszantó.

(#18746) Regirck válasza ak76 (#18745) üzenetére


Regirck
senior tag

Szerintem akksi-alaplappal lesz a gond. Régebben a töltőseknél volt ilyen gyári hibásak, melyet a Nokia ha nem is ismert el, de sok helyen lehetett olvasni.

Ha van Nokia garanciád akkor ne habozz!

(#18747) bringasisti válasza peugeotmate (#18735) üzenetére


bringasisti
őstag

A fém ház nem biztos hogy előny. Az N73 például rossz lefedettség mellet biztosabban fog jelt :F

BENEFON DELTA--------N8

(#18748) peugeotmate válasza bringasisti (#18747) üzenetére


peugeotmate
őstag

Nem feltétlenül a fém ház miatt talál lassabban jelet az ennyóc.

meg

(#18749) donceleger8 válasza bringasisti (#18747) üzenetére


donceleger8
őstag

Nem tapasztaltam térerő problémát. Pedig itt délen van egy kis falu a határ szélén, ahol több telefonom is átállt a külföldi hálózatra. Az n8 ilyet még nem csinált. Asszony xperia telefonja viszont átállt. Jó az a fém.
bár múltkor telefonáltam a városban sétálás közben és ebben a mínusz fokban jól átvette a hideget, majd lefagyott a kezem.

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#18750) Ricardo


Ricardo
félisten

Úgy néz ki jön az N8 utód, ami egyben az utolsó symbian készülék is lehet. [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.