Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el !

Hivatalos: Rs1 10.0.14393.2724. 2019 Január 8.https://changewindows.org/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19601) cigam válasza gyuri00 (#19598) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Ugyanott van (a bal felső kocekában), a kapcsolatok, ahonnan exportálni is tudsz. Hova (melyik programban jegyzeteltél)? Ha a onenote-al, akkor az is ott van a bal felső kocekában ;-)

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#19602) Attici válasza Luck Dragon (#19594) üzenetére


Attici
őstag

A tied mennyi idős?
Garis még?

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#19603) Luck Dragon válasza Attici (#19602) üzenetére

Már nem garanciális, megjelenését követően lett vásárolva flottában valamikor 2014 év vége felé.

De akkumulátort lehet rendelni. 830-hoz is lett gyári 8,000-Ft volt az ára. Szerintem itt sem lesz drágább.

Lumia 640-es akkumulátornak egyenlőre nincs bajuk. Összvetés képpen. Igaz a 640 még csak egy éves.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19604) gyuri00 válasza this is life (#19599) üzenetére


gyuri00
aktív tag

szerintem ez a mod nem volt bepacskolva :S ezt a programot is porbaltám de nem nagyon reagál semmire szerintem a touchpanel elromlott :F

azon a linken sajnos nem hozza ki a névjegyeket nekem ott nincsen semmi se elmentve :S onnan egyedül a fényképeket tudtam lementeni

a onenote-al jegyzeteltem de arra rákattintok és csak tölt nem hoz be semmit :F

esetleg más megoldás nincsen?

köszönőm a segítséget neked is cigam

[ Szerkesztve ]

(#19605) domojko válasza Luck Dragon (#19603) üzenetére


domojko
senior tag

(#19606) Attici válasza Luck Dragon (#19603) üzenetére


Attici
őstag

A 8000 az rengeteg egy akkuért. A laptopé is csak 5000 volt.
Inkább próbáld meg itt: [link]
vagy itt

[ Szerkesztve ]

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#19607) #65388800 válasza Attici (#19606) üzenetére


#65388800
törölt tag

a laptopé gyári volt? :DDD Én 32.000 Ft-ot fizettem a gépembe.

(#19608) Attici válasza #65388800 (#19607) üzenetére


Attici
őstag

Gyári eBayes! :D
Mi kerül 32000-be egy laptop akkun? Annyiért autó akkut veszek! :Y

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#19609) #65388800 válasza Attici (#19608) üzenetére


#65388800
törölt tag

gyári ebay-es? :DDD Lehet hogy gyári matrica van rajta :DDD hát pedig ennyi volt mindenhol

[ Szerkesztve ]

(#19610) Attici válasza #65388800 (#19609) üzenetére


Attici
őstag

Az utángyártott olcsóbb lett volna, de a HP matrica mindent megér. Egyébként ebből 6-ot veszek amíg Te 1-et! :DDD

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#19611) sasa58 válasza Attici (#19608) üzenetére


sasa58
tag

Konkrétan kettőt!

(#19612) #65388800 válasza Attici (#19610) üzenetére


#65388800
törölt tag

én innen vettem 6 cellás toshiba. [link] olcsóbban gyárit nem találtam.

Bár ez elég off :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19613) Duke11 válasza Idiofil (#19589) üzenetére


Duke11
csendes tag

Ilyen nekem is volt, néha az ébresztés hangja nyöszörgött.
Aztán egyre gyakoribb lett, hogy reggel amikor az ébresztő bekapcsolt volna, vagy én feloldottam a képernyőt lefagyott és azonnal újraindult magától, a pin-kódot kérte. Na ezt meguntam, jött egy HR, és ha már mindent úgy is be kéne állítanom, feltettem a WP10-et.

Így első héten vegyesek az érzéseim...
Tudtok FM rádió appot, amit ki lehet hangosítani?

(#19614) Attici válasza #65388800 (#19612) üzenetére


Attici
őstag

Tessék olcsóbb: 1 perc alatt: HUN vagy EBAY

(#19611) sasa58: Bocsi, de a laptop akkuról volt szó.
Telefon akkuból valóban csak kettőt. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#19615) this is life válasza gyuri00 (#19604) üzenetére


this is life
Ármester

Ha a onedrive-on nincs semmi sem mentve , akkor sajnos a telefonon kell elerni az informaciokat ..

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#19616) cigam válasza this is life (#19615) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Ha be volt állítva egy online fiók, akkor nem szinkronizálta a címjegyzéket? Hol lehet ezt letiltani?

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#19617) this is life válasza cigam (#19616) üzenetére


this is life
Ármester

Lehet hogy csak az ms migralas aldozata lett , nekem is most kezdenek vissza jonni a kontaktok kepei , de a biztonsagi menteseim jo resze ment a levesbe ....

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#19618) Luck Dragon válasza Attici (#19606) üzenetére

Rengeteg, vagy sem. Akkor Minnél hamarább kellett,"tegnapra".

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19619) Carenaus


Carenaus
csendes újonc

Sziasztok! Örülök, hogy van ez a fórum! Lumia 730-asom van és nagyon szeretem, de az utóbbi időben elkezdett hülyeségeket csinálni. Van hogy nem jelzi ki a hivót, csak a bejövő számát irja ki. A fotók becsukódik. A videókat nem játsza le és szinkronizálással is vannak gondjai. Az sms-eket nem kapom meg, stb. Arra gondoltam, hogy befrissitem a 10-esre, csak nem tudom, hogy működik rajta minden rendesen. A Here elvesztésével megbékéltem már. Azt viszont nem bírnám elviselni, hogy a kedvencem, a Gestures bétabol, hogy automatikusan felveszi a teló a hívásokat, ha a füléhez emeli az ember, eltűnne. Tehát az lenne a kérdésem, hogy működik-e ez a dolog a frissítés után is. Köszönöm a válaszokat!

(#19620) Luck Dragon válasza Carenaus (#19619) üzenetére

Szerintem itt segíthetne az is ,hogy lemented az adatokat. Majd egy teljes gyári visszaállítást végzel, így maradhat a 8.1- és a Gestures is.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19621) martonx válasza Carenaus (#19619) üzenetére


martonx
veterán

Szia!

Egyrészt hidd el Here elvesztése nem fáj, az új Térkép app bőven tudja ugyanazt, talán még többet jobban is.
Másrészt, ahogy nézem a Gestures Beta windows 10 mobile-on is működik. [link]

Szóval én a helyedben leresetelném a telefont (leírás az összefoglalóban), és zokszó nélkül átállnék win10 mobile-ra.

Én kérek elnézést!

(#19622) Carenaus


Carenaus
csendes újonc

A reset az amit igazán nem szeretnék és csak végső megoldásként alkalmaznék.
Azt tudom, hogy Elvileg fut tizesen is a Gestures, csak elég sokan írták, hogy a tizesre átállás után nem működött tovább. Ezért várnám itt, hogy valaki, aki átállt már 730-on, mi a tapasztalata.
A Here valóban nem lenne akkora veszteség és azzal is egyetértek, hogy egész jó, ami helyettesíti.

(#19623) ViragL válasza Carenaus (#19622) üzenetére


ViragL
tag

A Gesture Beta nem működik a a hivatalos (10.0.14393.576) WP10-en, letöltöttem, elindítottam aztán közölte velem, hogy ez a WP számára nem megfelelő, próbáljak meg frissíteni. :D

(#19624) Spet válasza Carenaus (#19622) üzenetére


Spet
addikt

8.1 reset, minden felesleges dolog töröl Gestures telepít, frissítési tanácsadóval update, és átviszed 8.1-ről 10-re. Anno Here+t így áttudtam vinni és működött is addig míg le nem lőtték a szerverről.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#19625) galuska95 válasza Carenaus (#19622) üzenetére


galuska95
aktív tag

a resetet nem fogod tudni elkerülni, ha frissíteni akarod 10-re ha nem akkor is csak úgy lesz újra tökéletes ha előtte csinálsz WDRT-vel egy resetet.

(#19626) Carenaus


Carenaus
csendes újonc

Az nekem új, hogy ha frissítek tizesre reset lesz. Én abban voltam, hogy maradnak a dolgok, appok, névjegyek, naptár stb. Ezek szerint nem?
Lenne még egy kérdésem. Bár ezzel lehet a Microsofthoz kellene fordulnom. :K Szóval Szerintetek a nyolcasra lesz még frissítés?

(#19627) galuska95 válasza Carenaus (#19626) üzenetére


galuska95
aktív tag

wp8-ra tuti nem lesz :D minek is lenne?
a topik leírást nézd meg, ott le van írva minden a 10-re frissítésről
reset kell, visszaállítás mentésből nem javasolt de ha felhőbe rakod a névjegyeket, naptár bejegyzéseket akkor azt amint hozzáadod az acoountod beszinkronizálja.

(#19628) this is life válasza Carenaus (#19626) üzenetére


this is life
Ármester

Nem kotelezo a reset , de belakott wp8.1-rol w10-re valtas hr (wdrt) nelkul , okoz majd bugokat ,hibas mukodest..a wdrt-vel vegrehajtott reset kipucolja tisztara a rendszert , es ennek koszonhetoen nem jonnek elo random hibak ... pl : torolt appok csempei megmaradnak az alkalmazas listaban,force close,random reboot, el nem indulo appok...stb fent van az osszefoglaloban a leiras a szerint frissits ...mint fentebb irtak a biztonsagi mentestbol belakast felejtsd el ...
A wp8.x rendszer fejlesztese a w10m th2 megjelenesevel jo masfel eve megszunt azt kukazta az ms akar csak az ex nokias appokat , van helyette a w10m rs1 ms appokkal.

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#19629) cigam


cigam
félisten
LOGOUT blog

Ez minek a jele? Megártott neki a -10 fok ;] ?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#19630) Spet válasza cigam (#19629) üzenetére


Spet
addikt

Ez valami pokemon lesz.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#19631) #65388800 válasza cigam (#19629) üzenetére


#65388800
törölt tag

Engedd el :D amúgy bármilyen windows topikba benézel mindenhol írtak róla. Csináltál valamilyen telepítést? Ha igen rakd töltőre várj egy kicsit majd nyomj egy soft resetet.

(#19632) cigam


cigam
félisten
LOGOUT blog

:N

Nem telepítettem semmit. Meló végén pár percet néztem az euronewst, aztán zsebre vágtam, és hazajöttem. Mikor kivettem a zsebemből, már ilyen volt.
Végül a hangerő le+power gomb segített.

Elengedném én, de nem találok alternatívát.
Az iphone drága, az Android egy bughalmaz, mi van még?
Vagy létezik olyan teló, ami
- dual simes
- OLED kijelzős
- 4,5-4,7"-os
- stabilan működő, folyamatosan karbantartott, támogatott
- 50k alatt megkapom

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#19633) #65388800 válasza cigam (#19632) üzenetére


#65388800
törölt tag

Most galaxy S6-om van. Nincs benne bug havonta jön frissítés 7.1.1 hamarosan az S7-tel. Béta már van szóval tuti lesz. 59.000 Ft ért vettem Next S aranytárskártyával.

(#19634) cigam válasza #65388800 (#19633) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Köszi a tippet! Az már nagyobbacska. Fizikailag (5.1"), és anyagilag is(Több mint 100k-ért adnák oda nekem).
Samsung vonalon max (független , új)J3-ra futja, de nem vagyok meggyőződve arról, hogy jó vétel lenne. Tartok tőle, hogy csöbörből vödörbe esnék.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#19635) lorcsi válasza cigam (#19634) üzenetére


lorcsi
veterán

+1
minden gyártó csak darálja ki az új modelleket..az igényeket meg senki nem kérdezi

(#19636) miska17


miska17
tag

Üdv,
Áruházból Telekomosként hogyan lehet vásárolni ?, azt szeretném ha az egyenlegemből vonná le az összeget; működik ez valakinél ?

(#19637) Luck Dragon válasza miska17 (#19636) üzenetére

Nálam nem engedi, azzal hogy a webáruház nem elérhető.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19638) this is life válasza #65388800 (#19631) üzenetére


this is life
Ármester

Lehet hogy el kene engedni a lumiat , de valahogy nem vonzo a droid , pedig a napokban volt nalam egy j5 2016 , inpozans a mukodese ,mnden egybol tortenik, de a felulet valamiert nem fekszik nekem hozza teszem a stock droide sem . A 735 is jo foleg ha a hw-t nezi az ember ...Ha valtok egyenlore wp vonalon maradnek , kiveve ha le leszunk szivatva az rs2 valtaskor ... kb ugy mint az x2x tulajok...de remelem nem lepi meg az ms

Cigam
Ennel a kepnel azert jobb a tied

A hp flagship hozta ossze ...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#19639) miska17 válasza Luck Dragon (#19637) üzenetére


miska17
tag

A fizetési módnál kiválasztom a mobiltelefont, majd válasszon szolgáltatót ,csak Telenor választható, ennyi a lista; bankkártya a következő opció ,de nem akarok kártyázni
Emlékeim szerint a L520 korszakomba pc-re is lehetett letölteni/menteni az áruházból, ez is megszünt létezni.

(#19640) Luck Dragon válasza miska17 (#19639) üzenetére

Így van, csak nálam Telekom van. De ha arra is terhelném,akkor meg azt irja hogy az áruház nem elérhető. :(

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19641) cigam válasza this is life (#19638) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

No és amik eleve WP10-el jöttek ki? Pl.a 650-es jobb mint a 735?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#19642) miska17


miska17
tag

A lányom kapott ballagásra SamJ5 telefont, nem fagy ,nincs akadás/lagg akksi jó-napi több óra face jutub használattal. Mikor feljön bennem is ez a 'elengedem a wp-t' érzés, az említett telót érezném jelenleg jó választásnak.

(#19643) this is life válasza cigam (#19641) üzenetére


this is life
Ármester

A 650 kameraban gyengebb , a soc fejlettebb egy kicsit hiaba az alacsonyabb tipus jelzes,w10-hez val fw,driverek , de elore lepes nem lenne , a 950 jelentos elore lepes lenne , de flagshipet nem akarok venni, foleg ugy hogy nem lehet tudni az ms terveit a plattformmal... az alcatel 4s win meg ki tudja milyen aron lesz , a hp elite horror , gondolom a surfacek majd meg erre is radobnak egy lapattal...
De ami a legnagyobb gond , hogy egy folyamatosan csokkeno reszesedesu os a w10m , igy a fejlesztok se torik magukat, keszulek gyartok még annyira se ,az ms beta tesztelonek hasznal minket, igy kozep vagy rovid tavon nehez a biztato jovobe tekinteni, meglatni azt. Ugy hogy amig mukodik addig 735.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#19644) martonx válasza this is life (#19643) üzenetére


martonx
veterán

650-ben én is nagyon gondolkodok. Az asszony 520-asát kellene lecserélni, és szerintem ez lesz a befutó. Így remélhetőleg hamarosan lesz a családban 650 is a 735-öm mellett.
A 735 is lassan megérik a cserére csak nagyon nem látom, hogy mire cseréljem, a droid a google miatt borzalmasan taszít, iPhone-ra meg sose költenék (pláne elnézve, hogy IPhone-os ismerősök mennyit rohangálnak garisan szervizeltetni), így egyelőre várakozó álláspontra helyezkedek.

[ Szerkesztve ]

Én kérek elnézést!

(#19645) Luck Dragon válasza martonx (#19644) üzenetére

Még lehet vásárolni 830-at újonnan. Igaz hw alatt nincs előre lépés. A 950-nek az ára pedig szépen esik. Későbbiekben akár az is lehet egy választási lehetőség.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19646) galuska95 válasza martonx (#19644) üzenetére


galuska95
aktív tag

650 egyébként elég jó telefon, a fém kerete engem megfogott
egy kis reklám: öcsémnek ez volt az első rendes telefonja de kb. 4hónap után azt érzi, hogy visszaváltana a rég itelefonjára mert ezt nem is használja, így eladásra kerül. Garanciális, mint az új, tökéletes, szerintem még egy karc sincs rajta. szilikon tok, üvegfólia, teljes doboz, független. Ha érdekel megbeszélhetjük az árát.

(#19647) this is life válasza martonx (#19644) üzenetére


this is life
Ármester

Az 520 valtasara tokeletes alternativa a 650 , hw-ben es oprendszerben is elore lepes (nem is kicsi ) a 735-nek meg nem igazan van utodja , talan a 950 ha még merseklodik az ara , illetve az alcatel 4s win10 ha emberi aronnlesz kaphato. A 830 meg csak kameraban elore lepes ... de hogy oszinte legyek erdemes megvarni a cserevel hogy milyen iranyba megy tovabb az ms a mobil fronton(ezt a 735 cserere ertem).

Galuska
Ejnye ejnye , nem illek hirdetni a topikban ... :)

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#19648) #65388800 válasza this is life (#19647) üzenetére


#65388800
törölt tag

Hát akkor tudodba dolgod :D

(#19649) this is life válasza #65388800 (#19648) üzenetére


this is life
Ármester

Most meg elnezo vagyok ☺

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#19650) cigam


cigam
félisten
LOGOUT blog

Most meg valamitől teljesen feltekeredik a csengés hangereje. A héten már vagy harmadszor. Még 1 ilyen és megy vissza a 8.1.

Pedig az MS megpróbálta lemásolni az Apple-t. Egy nagyon szük HW spec-en fut csak, tehát nem kell n+1 chipsetet támogatni mint pl. android esetén, és mégis annyi baj van vele. És még ők akarnak asztali appokat futtatni telefonon. :(

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.