Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el !

Hivatalos: Rs1 10.0.14393.2724. 2019 Január 8.https://changewindows.org/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) keyol


keyol
aktív tag

Sziasztok

Tegnap nekem is sikerült egy ilyen vasat beszerezni.Eddig tetszik a teló ;)
T-mobilos rom van rajta,érdemes lenne független romot rátenni?Van valami előnye?Köszi

(#8002) oba válasza NGA (#8000) üzenetére


oba
addikt

és ebből mennyi a screen time? azaz amíg működött a kijelző tehát ténylegesen használtad a telefont :)

(#8003) oba válasza katt777 (#7991) üzenetére


oba
addikt

az egyik hang menüpont a csengőhangok, jelzések, ilyesmi a másik meg a zene... szerintem jó, hogy külön vannak szedve, semmi közük egymáshoz úgymond, miért legyenek összeömlesztve egy menüpont alá?
de amúgy ha ennyire "igényes" vagy a zenére miért nem veszel egy minőségi mp3 lejátszót amibe bele tudod rakni a meglévő microsd kártyádat? valószínűleg kezelni fogja a playlistet is úgy ahogyan szeretnéd

amúgy meg a jövő (vagyis a jelen) zenelejátszója a spotify... nem is tudom mikor töltöttem le utoljára mp3 -at, meg állítottam id3 taget és manuálisan szedtem borítót meg csináltam playlistet... :)

[ Szerkesztve ]

(#8004) s7evcsenko válasza erahurka (#7990) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Don Quijote!
Nem hiszem el, hogy még mindig képes vagy szajkózni az ID-szarsagodat. :W
2015 van. Fogd már fel, hogy rég nem azt az időt éljük, hogy szerkesztgetni kelljen az mp3-akat!
Igen is alap, hogy egy lejátszónak tudnia kellene a mappa szerinti lejátszást.
Nem tűnik fel, hogy ezt rajtad kívül mindenki hiányolja? :B

obalix:
Meg legyen nála egy számológép ha számolni akar, fényképezőgép, ha fényképezni akar, stb... Neee. :B

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#8005) zsoltyyy válasza oba (#8002) üzenetére


zsoltyyy
senior tag

Azt én nem tudom... Nekem 83% és most húztam le 2 órája a töltőről..

(#8006) #65388800 válasza hokins (#7999) üzenetére


#65388800
törölt tag

Találtam egy olyan részt hogy Beállítások->Alkalmazások->Fénykép+kamera és itt az alján van olyan hogy automatikus feltöltés. Mutatja is a Onedrive-ot alatta meg alkalmazások telepítve:1 Rányomok. Ott írja is "Ezek az alkalmazások beállíthatók a tartalom automatikus feltöltésére. Meg is jelent a dropbox, hogy alkalmas rá. De hogyan tudom berakni?

Nem hiszem hogy annyira elhanyagolnák mert 2 hete jött rá frissítés.

[ Szerkesztve ]

(#8007) katt777 válasza oba (#8003) üzenetére


katt777
félisten

Azért legyenek egyben, mert hangok. Winben, Androidban, még buta telókban is egy helyen van, oda való.
Egy "minőségi" mp3 lejátszó drágább, mint egy okosteló, az a lehúzások netovábbja. És nem akarok kamerát, médialejátszót, meg minden egyebet külön cipelni.
Szarok minden "ez a jövő" típusú szolgáltatásra, főleg, hogy a hatalmas kínálat 99,9%-a szemét, és net-hozzáférés kell, meg egyéb szemétségek. :((

s7evcsenko: Hát, legalább azt tényleg tudhatná.

foxymaci: Hát, ez a "Perfect" sem egy csúcs. Zenefájlok között, ömlesztve látja a videóimat, a pla lista egy 0 byte-os fájl, a szerkesztem PC-n, nem látja, telón meg nem tudom, tényleg, külső adattárolóként sem működik, mert úgy nem látja, ha meg PC progit felteszem, csak eszköz lesz.

Mindenesetre írtam a webshopnak elállási szándékom jeléül, csak találnom kell vmi használható Androidos telót. Nem lesz 1xű, az eddigi tapasztalataim fényében. :((( Rohadt frusztráló, ha a mai "ez a jövő" világban az ember igényes.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#8009) katt777 válasza katt777 (#8007) üzenetére


katt777
félisten

És hogy ne mentsem magam: nem kellően körültekintő... :B :(((

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#8013) katt777


katt777
félisten

Ha mégsem vennék vissza:

Tényleg, elméletileg 1280x720-as a kijelzője, de Antutu 480x800-at jelez. Akkor most mi van? Telefon infóknál nem találtam (bár ebben a menüben el lehet keveredni).

A termékjellemzők között ez is áll: "Környezetifény-érzékelő, Gyorsulásmérő, Közelségérzékelő szenzor, Magnetométer, SensorCore". És ezeket mégis hogyan használhatnám? Letöltöttem egy iránytű alkalmazást, de web hozzáférés alapján tájolgatott, anélkül nem ment.

Cleaner-t sem tudom, mi kéne rá, amit találtam, felhő alapú, ez meg szánalmas. Egyszerűen leszedi a törlendő adatokat a fejlesztőnek? Mert más okát nem látom.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#8014) zsoltyyy válasza katt777 (#8013) üzenetére


zsoltyyy
senior tag

Antutunak nem érdemes hinni, régen frissítették...

(#8017) katt777 válasza zsoltyyy (#8014) üzenetére


katt777
félisten

Á, ezt mindig elfelejtem, hogy WP-ra szarnak rá frissíteni a programokat. :W

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#8018) foxymaci válasza katt777 (#8013) üzenetére


foxymaci
senior tag

1280x800 az közelségérzékelőt használod amikor telefonálsz vagy amikor sarokba vágod lezárja a kijelzőt....környezetfényi az pedig a fényerő szabályozó.... az aláírásodat pedig nem értem már ne haragudj te is az vagy ..... add el küld vissza vegyél droidot

[ Szerkesztve ]

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#8019) zsoltyyy válasza LoOsEr 01 (#8015) üzenetére


zsoltyyy
senior tag

Igen, oda bármit, viszont ide nem.
Ha nincs a telefonnal kapcsolatban több kérdésed, akkor lehet lépni.

foxymaci jaja, de ezek szerint nehezen viseli az elutasítást ;)

katt777 sajnos ez ilyen... :F

(#8021) LoOsEr 01 olvastam a múltkorit is és attól még, h a moderátor kitakarította, szerintem az itt lévők is emlékeznek rá...

[ Szerkesztve ]

(#8020) #65388800 válasza katt777 (#8017) üzenetére


#65388800
törölt tag

Nekem egy lg g pad 8-asom van. Tök más proceszort ír az antutu mint ami benne van.

(#8024) katt777 válasza foxymaci (#8018) üzenetére


katt777
félisten

Kevered a tájékozódás elmulasztását a leírt szöveg meg nem értésével, mint mutatod. :P Főleg, hogy már írtam is, hogy elállás lesz. Elegem volt a pöccre gyors, flottul működő, de funkcióit tekintve egy 5-10 éves teló használhatóságát biztosító készüléktől. Netezni, telefonálni, emailezni, zenét hallgatni egy 10 éves buta telefonon is lehet. Ó, Nokia 5200 Xpress Music... :(((
Ennyit az iránytűről és a többiről. :B Na mindegy, remélem, a tartozékok árának ráfizetésével megszabadulok tőle, intő tapasztalat volt a jövőre nézve, mennyire dőljön be az ember a marketingnek.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#8025) #65388800 válasza katt777 (#8024) üzenetére


#65388800
törölt tag

Miért mi a baj az iránytűvel?

(#8026) hroberto válasza katt777 (#8024) üzenetére


hroberto
veterán

Örülünk, hogy itt voltál, de még jobban ha elmész! :U

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#8027) zsoltyyy válasza hroberto (#8026) üzenetére


zsoltyyy
senior tag

Most ezt miért? Nagy többségével egyetértek, nem mond hülyeséget...

(#8028) s7evcsenko válasza katt777 (#8007) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Amúgy ezt a "kis" hiányosságot leszámítva, szerintem ez a legjobb telefon, amivel az elmúlt 5 évben találkoztam.
Szerencsére a körülmények lehetővé teszik, hogy ne a telón kelljen mp3-at hallgatnom, így túlélem ezt a hiányosságot.
Az fm rádiót napi szinten használom, az teszi a dolgát.
Én próbálok minden ismerősömet wp felé terelgetni, de egyelőre nagyon elutasítóak az emberek.
De nem adom fel. :B

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#8029) hroberto válasza zsoltyyy (#8027) üzenetére


hroberto
veterán

De a stílusa azért jócskán hagy kívánnivalót maga után...

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#8030) Steelers válasza katt777 (#8024) üzenetére


Steelers
senior tag

Pfff...5-10 éves teló? Add el,vagy állj el a vásárlástól,mindegy ,mindenkinek jobb lesz! :(((

Looser,már megint itt rontod a levegőt?

Összehordta a szemetet a szél...

(#8031) gg72


gg72
veterán

Én Blackberry-ről tértem át 730-ra és nagyon elégedett vagyok vele, igaz nem játszom vele és túrom állandóan a store-t kacatok után katatva. Ami eddig nekem kellett, azt megtaláltam és működik minden szépen, a Perfect Music pedig mappaszinten is tud lejátszást, csak ugye kicsit ismerkedni kell a beállításaival.

(#8032) oba válasza katt777 (#8007) üzenetére


oba
addikt

itt van előttem egy galaxy s2 4.4 -es android rendszerrel és a beállítások/hang rész alatt egy db zenei beállítást nem látok
a spofity premium pedig havi 7 dollár, azaz 2 doboz cigi ára... cserébe letöltheted a zenéket amikor wifi közelben vagy és hallgathatod őket offline... az hogy a kínálat rajta szemét e vagy sem, én nem tudom... eddig minden rajta volt amit kerestem :) kényelmes, egyszerű a használata, szedi magától a borítót, infot... egy gombnyomás és látom az előadó összes albumát akár időrendben...stb.stb.stb.
premium csomaggal pedig magas minőségben is le tudod tölteni a zenéket, és mivel neked fontos a minőség elvileg, azért az sem hátrány
de persze egyszerűbb lewarezolni a netről az mp3 -at, az ingyen van, mi? :) én tervezek spotify premiumra előfizetni, jelenleg free userként használom

(#8034) foxymaci válasza katt777 (#8024) üzenetére


foxymaci
senior tag

Ha van egy két tartozékod amit nem tudsz majd a droidoson használni átveszem ha gondolod.... Csak siess nehogy túl lépd a 14 napot :)

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#8036) katt777 válasza s7evcsenko (#8028) üzenetére


katt777
félisten

Nagy küzdelem lesz ez. :((( Telefonszinten szerintem is jó, no de akkor vegyen az ember egy 432-t. Sajna teló nélkül a reklámokkal agyonvert appokat, és a többi vackot sem tudtam kipróbálni.

kalm007: Azon kívül, hogy nem mindig mutat északra? :F

obalix: Tegyél fel rá egy jetAudio-t, akkor megtudod, miről beszéltem. De alapból egy 5-ös EQ van benne, értelemszerűen a lejátszóban, nem egyéb hang beállításoknál.

Hát én jó pár ilyen szolgáltatást néztem már, még Apple-ét is, de az általam keresett előadókat nem is ismerte, pedig nem ismeretlenek, csak anyagilag nem termelnek akkora hasznot, mint a szakmányban árasztott, máról holnapra elfeledett zenék. Tehát nem tudok vásárolni!
Mint már írtam: kazettáimat, lemezeimet, CD-imet digitalizáltam. Az mp3 meg annyit ér, mint egy eredeti festmény apró digitális mása, az sem ér semmit. A zene 90%.-a hiányzik belőle. De még flac sem éri el egy bakelit szintjét (de még CD-ét sem), ezzel is élnem kell.

hjoci1980: Látom, intézetis voltál. Sajnálom. :(((

foxymaci: Nyomtatványt kitöltöttem, de a postázás és a kp. visszaküldés még nem tisztázott. Ha Android lesz, tartom a 4x USB hubot (bill+egér+külső adattár, ha akarom, és még töltés is), meg 2db 6.44"-os fólia (vághatóak kisebbre). Smartphone flip tok eladása már kevésbé esélyes. :(((

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#8037) hyperspace


hyperspace
őstag

Cortana-t hol találom a telefonon?

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#8038) foxymaci válasza hyperspace (#8037) üzenetére


foxymaci
senior tag

Uk usa régió nyelv átállítás kell hozzá a beállításokban akkor lesz elérhető

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#8040) hroberto válasza hyperspace (#8037) üzenetére


hroberto
veterán

US vagy UK régióra kell állítani a telefont, és természetesen angol nyelvre.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#8041) hyperspace válasza foxymaci (#8038) üzenetére


hyperspace
őstag

köszönöm a gyors választ, hroberto-nak is. a régió nem volt jól beállítva.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#8042) Steelers válasza katt777 (#8036) üzenetére


Steelers
senior tag

Jaja,igazad van. Egy fícsőr nem úgy működik, ahogy gondoltad,aztán itt szarozol,meg fröcsögsz össze-vissza.
Afelett meg elsiklottál hogy ajánlva lett, a bizonyos Core Music Player,ami megoldás lehet a problémádra.

(#8043) katt777 válasza Steelers (#8042) üzenetére


katt777
félisten

Hát, szemlátomást nem is értetted, ami írtam (v. legalábbis nem én siklottam át fölötte). :B (pl. a vásárlásra is). De hagyjuk, törlöm is a topicot az elérhetőségből.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#8044) #65388800 válasza katt777 (#8036) üzenetére


#65388800
törölt tag

Hát nem tudom én egymás mellé raktam ezt a telefon egy SGSA-t megy egy lg g padot. Mindegyik 1 irányba mutatott.

(#8045) Steelers válasza katt777 (#8043) üzenetére


Steelers
senior tag

"Van erre a szarra bármilyen épelméjű lejátszó? "

"A lejátszási lista egy dolog, mert pikk-pakk megsorszámozom a fájlokat, de a hangszínszabályozás, és főleg a számok egymás utáni lejátszása piszkosul hiányzik, ha nem látnám, nem is hinném el, hogy ilyen hiányossággal szállítanak ma "okos" telefonokat"

Ezt nem te írtad???
De igazad van,hagyjuk! :(((

[ Szerkesztve ]

(#8046) S.Barnabás válasza oba (#7985) üzenetére


S.Barnabás
újonc

Itt a link. :D
https://shop.vodafone.hu/lakossagi/telefon/microsoft_lumia_640/feltoltokartyas#product_attributes/fekete/-1

(#8047) NGA válasza S.Barnabás (#8046) üzenetére


NGA
addikt

Telenornál hasonló csomagban a 735 39e Ft :-)

(#8048) Luser2000


Luser2000
addikt

Sziasztok!

Előre bocsájtom, hogy az én Lumia 730DS telefonomat gyakorlatilag csak telefonálásra használom (céges ügyek), így más funkciókat nem nagyon próbálgatok. A telefon 3 hónapja van meg, kedvelem. A vásárlás óta 2 frissítés is érkezett rá, a legutóbbi kb. 2 hete.

Tegnap használnom kellett Budapesten a GPS vevőjét a Waze segítségével.
Az autóban nem volt telefontartó, így jobb híján a kezemben tartottam (szerencsére automata váltós gk).
Ebben a helyzetben nem közvetlen a szélvédő mögött volt a telefon, hanem a váltókar környékén.

A GPS jel többször is eltűnt, olyan 10-30 mp-re.
Mivel korábban még nem próbáltam, így nem tudom, hogy a frissítések esetleg rontottak az érzékenységén vagy ez a készülék (pl. a jobb Androidos társakhoz képest) gyengébb GPS vevővel rendelkezik.

Mit gondoltok?
Gyenge vevő vagy szoftveres (frissítési) probléma?

Köszi,
Balázs

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#8049) szalabzs


szalabzs
tag

Sziasztok!

Nem tudjátok, van olyan PC application, ami tudja kezelni a ezeket a Lumica Camera "motion picture"öket?

Köszi!

Balázs

(#8050) panses válasza keyol (#8001) üzenetére


panses
aktív tag

:K

[ Szerkesztve ]

"Az élet nem habostorta elvtársak"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.