Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el !

Hivatalos: Rs1 10.0.14393.2724. 2019 Január 8.https://changewindows.org/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) s7evcsenko válasza erahurka (#3997) üzenetére


s7evcsenko
addikt

És azt hol?
Én csak egy lehetőslget találtam, ahol a feliratot lehet állítani.
Ha azt állítom, akkor az angol felirat megy alatta, de ha átállítom a másikra, akkor nem jelenik meg semmi.

Viszont találtam egy olyat, hogy "Video Explorer".
Ez viszi a feliratot is egy codec pack társaságában.
Köszi azért. :R

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#4002) Sirbence


Sirbence
csendes tag

Sziasztok! Nem tudja valaki hogy a Nokia Care-ből lehet rendelni vagy csak ha személyesen megyek be mert falun lakok és messze van tőlem bolt :(

(#4003) kgb79 válasza s7evcsenko (#4001) üzenetére


kgb79
tag

A settigs-ben állítsd át a kódolást!

magyar(Magyarország)-ról magyarra

(#4004) Steelers válasza gabancs (#3998) üzenetére


Steelers
senior tag

Egyrészt azért amit Crytec210 írt,másrészt mert olyan a fogyasztói társadalom,hogy megveszik az újabbat, hiába nem tud esetleg annyival többet nyújtani.

(#4005) s7evcsenko válasza kgb79 (#4003) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Tökéletes. Köszönöm. :R

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#4006) Vizi911


Vizi911
tag

Sziasztok! Elég furcsán viselkedik a telefonom, elöbb a store ban akartam nézelödni itthoni wifivel , eddig suhant most meg alig töltötte be az oldalakat és kiirta többször is hogy megszakadt a kapcsolat ... a wifi jelet mutatta...volt valakinek már ilyen baja? ja és beis szaggatott.

Iphone SE 64GB

(#4007) cellpeti


cellpeti
veterán

Royal Revoltban mindig megtámadnak és kirabolnak. Hogyan tudom ezt megakadályozni.

Tigris, tigris, csóvafény...

(#4008) Pttypang válasza cellpeti (#4007) üzenetére


Pttypang
veterán

???

Everybody lies.

(#4009) xRoachx válasza Vizi911 (#4006) üzenetére


xRoachx
újonc

Üdv, ugyanez előfordul nálam is néha.

(#4010) Thocy a ZAGY válasza cellpeti (#4007) üzenetére


Thocy a ZAGY
tag

Ne játsz vele többet! :)

A legtöbb ember nem jut el a ''Miért pont Én?''-től a ''Miért ne?''-ig.

(#4011) p0lip válasza Thocy a ZAGY (#4010) üzenetére


p0lip
tag

[ Szerkesztve ]

(#4012) xRoachx


xRoachx
újonc

Dynamic flash-ről tudtok valamit?

(#4013) Gyuri09


Gyuri09
tag

Sziasztok!
Még karácsonyra vásároltam egy ilyen készüléket magamnak.
Gépről tettem rá pár zenét még akkor és most a napokban szerettem volna ujra rátölteni viszont amikor csatlakoztatom a kábelt a telefonnal és a géppel akkor pittyeg egyfolytában a gép még össze vissza egymás után irja hogy csatlakoztatva van a készülék és semmit nem csinál.
Mi lehetne a probléma esetleg?
Rendszer nem volt ujra rakva semmi nem változott karácsony óta és akkor meg működött.....

https://www.twitch.tv/gyurma8609

(#4014) Dj.Kütyü


Dj.Kütyü
aktív tag

Jó reggelt.Nos kapunk w10-et?infó?

(#4015) jeni válasza Dj.Kütyü (#4014) üzenetére


jeni
félisten

ha türelmetlen vagy akkor nem kapsz :K

(#4016) Dj.Kütyü válasza jeni (#4015) üzenetére


Dj.Kütyü
aktív tag

Nem vagyok türelmetlen,nekem jó ez is!Csak olvastam hogy tegnap Estére kiderül.

(#4017) BobTail válasza Dj.Kütyü (#4016) üzenetére


BobTail
őstag

Az eddig sem volt kérdéses, hogy megkapja-e a W10-et. Amúgy meg ma este lesz bejelentés.

(#4018) Dj.Kütyü válasza BobTail (#4017) üzenetére


Dj.Kütyü
aktív tag

Jó.tévedtem.😊

(#4019) zachary válasza Sirbence (#4002) üzenetére


zachary
tag

Másodikán megyek az Árkádban lévő NC-be, majd megkérdezem. Vagy ha esetleg megmondod, hogy mennyire falu és itt valahol pest megyében a Tápióság közelében van, még el is tudom hozni (Cegléd).

(#4020) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Meg lehet oldani ezen a telon, hogy bankkártya helyett ezzel fizessek nfc-vel?
Vagy lehet tudni valamit arról, hogy mikor lesz erre mobiltárca?

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#4021) erik0319 válasza Gyuri09 (#4013) üzenetére


erik0319
tag

Sztem dugd egy másik usbbe. Másik teloval jártam már úgy h az elolapival csak pittyegett és nem tudott csatlakozni.

(#4022) evo87


evo87
őstag

Kedves Urak!

A fényerőproblémám még mindig fennál. Azaz kis fényerőre állítva, majd automatikusra téve is nagy a kijelző fényereje. Az automatikus állítás működik, de véleményem szerint túlságosan nagy a fényerő.

Más tapasztal hasonlót?

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#4023) Bandi8bácsi válasza evo87 (#4022) üzenetére


Bandi8bácsi
tag

Be lehet állítani, hogy az egyes fényerő profiloknak mekkora fényereje legyen. Próbáltad már?

(#4024) bandika83


bandika83
csendes tag

Sziasztok :)

Tegnap óta én is boldog tulajdonosa vagyok egy 735-ösnek. 710-esről váltottam,amit közel 3 évig nyüstöltem.
Elég nagy a differencia minden tekintetben :) Szuperul működik rajta minden és nagyon bejön a zöld szín :)
Lenne pár kérdésem:
-van olyan program amivel a lumia 710-ről át lehet szedni az üzeneteket? (Adatsegéddel próbáltam,de csak a bejövő üzenetek egy részét tette át,májusig bezárólag). Próbáltam hogy töröltem beszélgetéseket, sok mindent de így is májusig tette a dolgát
-most a névjegyekkel szöszölök,mert addig szinkronizálgattam az outlookot, míg a névjegyek egy része eltűnt.
Melyik a legjobb program amivel biztonsági mentést lehet készíteni a kontaktokról? (Ha lehet mentse úgy ahogy van, összekapcsolt facebook,outlook ki tudja milyen formában)
-az outlook naptárban valamiért a születésnapok 1 nappal korábban jelennek meg mint a facebookon van.. Valahogy lehet ezt módosítani?

Köszönöm előre is a segítségeteket:)

(#4025) hroberto válasza bandika83 (#4024) üzenetére


hroberto
veterán

A kontaktokat automatikusan szinkronizálja az összekapcsolt dolgokat is. Nem kell hozzá más program.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#4026) Anubis_9


Anubis_9
őstag

Be lehet azt állítani valahogy, hogy a letöltött térképek ne a telefon memóriájába kerüljenek, hanem az SD kártyára? Sajnos meg sem kérdezi, hogy menjen a letöltés... :(((

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#4027) baji válasza Anubis_9 (#4026) üzenetére


baji
tag

Igen. Kell hozzá a Lumia tárterület-ellenőrzés app és ott lehet beállítani. Áthelyezni tudomásom szerint nem lehet, le kell törölni őket eztán átállítani és újra lehúzni.

(#4028) Anubis_9 válasza baji (#4027) üzenetére


Anubis_9
őstag

Tuti, hogy ez 8.1 alkalmazás? Az Áruházban nincs erre találat. Beírtam böngészőbe, ahol meg is lett és feltelepítettem, de sehol sem látszik a menüben. :DDD A Lumia Collection-ban sem szerepel ilyen.

[ Szerkesztve ]

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#4029) Dj.Kütyü válasza evo87 (#4022) üzenetére


Dj.Kütyü
aktív tag

Csá.Nekem is ugyan úgy magas a fényerő,hiába van kicsire állítva.Neked azóta sikerült állitani rajta?

(#4030) Dj.Kütyü válasza Vizi911 (#4006) üzenetére


Dj.Kütyü
aktív tag

Szia.Nekem is csinált ilyeneket 2napja!

(#4031) evo87 válasza Bandi8bácsi (#4023) üzenetére


evo87
őstag

Pont ezt írtam. hogy az automatikusnál is kicsire van állítva. Vagy van erre más megoldás?

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#4032) Dany007


Dany007
veterán

Üdv!

Kérdésem lenne.
Már sokadszorra tapasztalom azt a problémát, hogy egyszercsak megszűnnek az értesítési hangok! Se híváskor se sms-nél nem cseng / nincs semmi hangjelzés. Csak rezgés van híváskor.
Erre van valakinek valami megoldása?

Csak a restart segít. De utána meg minden rendben.

(#4033) hroberto válasza Anubis_9 (#4028) üzenetére


hroberto
veterán

Az alap Tárterületsegéd nem tudja?
Ha nem, akkor itt van: [link]

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#4034) Dj.Kütyü válasza evo87 (#4031) üzenetére


Dj.Kütyü
aktív tag

Levettem a fényerőket,sikerült.

(#4035) kezman válasza hroberto (#4033) üzenetére


kezman
őstag

+1

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#4036) baji válasza Anubis_9 (#4028) üzenetére


baji
tag

Igen ez a neve. Bocs, elfelejtettem hogy az áruházban direktben nem találni meg, a Lumia System Updater -el lehet lehúzni, de ha jól emlékszem Lumia Storage Check bata a neve, és miután nekem magyarra van állítva a telefon ezért "átneveződött" tárterület ellenőrzéssé. Mielőtt átállítanád benne a térképek letöltésének helyét, előtte töröld őket, különben megmaradnak a telefonban is.

Látom közben megelőztek :))

[ Szerkesztve ]

(#4037) D1L1ZS


D1L1ZS
őstag

Sziasztok! Tegnap óta én is rendelkezem egy ilyen készülékkel! :) Eddig droidos voltam...de meguntam a fasságait. Eddig nagyon tetszik a WP rendszer, stabil, gyors. Természetesen még szoknom kell, de eddig nem bántam meg a platform váltást.

Lehet hogy hülye kérdés, de hány %nál tegyem fel töltőre? Illetve az első töltés ideje mennyi legyen?

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#4038) kezman válasza D1L1ZS (#4037) üzenetére


kezman
őstag

Tök mindegy, nincs jelentősége :D

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#4039) TCSZ


TCSZ
senior tag

Sziasztok!

Hihetetlen de megoldódott a Line-os problémám. A help menüből lehetett direktbe kérni aktívízáló sms-t.
Viszont most keresek egy olyan zenelejátszó programot ami mappákat is le tud játszani. És egy másik programot ami automatikusan tud váltani mobilnetről wifire ha van elérhető wifi hálózat ami már el van mentve és le is kapcsolja a mobilnetet.
Köszönöm a segítséget! :R :R :C

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#4040) kezman válasza TCSZ (#4039) üzenetére


kezman
őstag

Folder Play Ha wifit talál akkor ahhoz kapcsolódik automatice

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#4041) D1L1ZS válasza D1L1ZS (#4037) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Jah és ha tudtok hasznos alkalmazásokat, megköszönném! :)

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#4042) Delerium válasza D1L1ZS (#4041) üzenetére


Delerium
senior tag

Amiket én mint szintúgy friss WP-s feltettem: Adobe Reader, FlashlightXT, MÁV menetrend, Mindig TV, MyTube, QR szkenner, SofaScore, Soundcloud, Zedge, plusz a közösségiek Whatsapp és társai.

"I fight for the Users"

(#4043) D1L1ZS válasza Delerium (#4042) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Köszi, meglesem őket!

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#4044) ChanOP válasza TCSZ (#4039) üzenetére


ChanOP
csendes tag

Jó neked, nekem onnan küldve sem érkezik meg az SMS. :(
(Vodafone-os 735, USA régió és nyelv beállítással a Cortana miatt)

(#4045) thomech


thomech
tag

Sziasztok!

Telefon csere előtt állok, és kellene egy kis segítség. Két készülék között agyalok: Lumia 735 és a Huawei G7.
Régebben volt már windows-os telóm, akkor bejött, csak az nem tetszett, hogy nem minden program volt meg windowsos változatban, vagy nem működött rendesen (pl. Viber, FB messenger, Insta) Ezeknél a programoknál még mindig fent áll, hogy nem működnek normálisan? Aksija hogy bírja a 735-nek? Milyen negatívumai vannak ennek a készüléknek?
Vodánál nem adják esetleg "véletlenül" függetlenként, mint mostanában pár készüléknél olvastam, hogy függetlenként adja a szolgáltató.

Köszi előre is! :)

[ Szerkesztve ]

(#4046) D1L1ZS


D1L1ZS
őstag

Sziasztok, tudnátok nekem tokot ajánlani? Tapasztalatok is jöhetnek ezzel kapcsolatban.

Előre is köszi!

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#4047) Bandi8bácsi válasza thomech (#4045) üzenetére


Bandi8bácsi
tag

Szia! 735-ről tudok nyilatkozni:

- Akksi idő véleményem szerint kiváló. Rendszeres használat mellett egy napot simán bír, ha csak néha nézek rá akár 2 napig is elmegy.

- Vodánál nem lehet függetlenül kapni "véletlenül sem" :)

- FB messenger pontos, működőképes, Viber egy hulladék, Insta csak beta, nem tudom mennyire működik, nem használom

Negatívumok:

- Nem mindenki szereti az Amoled kijelzőt (nekem speciel bejön)

- Nincs ledes értesítés

Kb. ennyi.

(#4048) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Úgy néz ki, hogy eladom szeretett 1320-amat, és veszek helyette egy 735-öt (vagy egy 920-at, még hezitálok).
Lenne egy pár kérdésem :
1. folyamatosan bekapcsolt kijelző (pl. navi) mellett hány órát húz ki a telefon ?
2. mennyire zavaróak a virtuális gombok ( könnyen elő lehet e hozni őket, eltűnnek e automatikusan ha pl. játszik az ember vagy navigál, nem szokott e véletlenül előjönni mondjuk játék közben, stb.)

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#4049) Devas válasza hülyegyerek (#4048) üzenetére


Devas
őstag

A virtuális gombok egyetlen baja, hogy kiszürkülnek. Játéknál néha zavaró lehet, ha a képernyő alján van huzigálni való. Ha meg a képernyő tetejénél kell huzigálnod, akkor meg a redőny zavarhat be. Amúgy tök jól működik az ikonok is szépen elforognak, ha a kijelzőt is elforgatod.
Üzemidő kiváló szerintem. Órában ugyan nem tudom, de az nem lesz szűk keresztmetszet.

thomech
Euronicsban 70 most a független.

[ Szerkesztve ]

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#4050) Bandi8bácsi válasza hülyegyerek (#4048) üzenetére


Bandi8bácsi
tag

A virtuális gombok engem annyira "zavarnak", hogy mikor L520-at használok épp, ott is próbálom néha megszokásból előhozni.

Könnyen megszokható, nem zavaró. Fullscreen programok, játékok automatikusan elrejtik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.