Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el !

Hivatalos: Rs1 10.0.14393.2724. 2019 Január 8.https://changewindows.org/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19851) vzoltan87


vzoltan87
tag

Juhé! Frissítés! Ja nem... Ugyanolyan ócska, mint volt. Azon gondolkodom visszateszem a 8.1-et. Használható még, vagy az is el van baltázva?

(#19852) Luck Dragon válasza vzoltan87 (#19851) üzenetére

Használható,úgy mint régen. Lasd 19847- hozzászólásomat. :) még mindíg az van rajtuk. És teszik amit kell.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19853) vzoltan87 válasza Luck Dragon (#19852) üzenetére


vzoltan87
tag

Lehet, kipròbálom. Boldogabb leszek. 😁

(#19854) Spet válasza vzoltan87 (#19851) üzenetére


Spet
addikt

Mi nem megy 10-en úgy ahogy 8.1-en akár még működik?

Mert pl. csak megint ide dobsz egy felesleges hozzászólást, úgy, hogy a problémáról nem ír semmit.

[de adj neki Fluimucilt hátha az megoldja]

(érdekes módon 735 illetve 640 ami a tulajdonban van, gond nélkül működnek a 10-re való felfrissítés óta, na meg mióta beszabályoztam a háttérben üzemelhető dolgokat)

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#19855) vzoltan87 válasza Spet (#19854) üzenetére


vzoltan87
tag

Hopp egy szakértő! Nos hol is kezdjem? Először is rövidebb ideig bírja az akku. Lassabb menü, kifagyó alkalmazások. Régen stabil gép volt. Van, hogy megbolondul és elkezd rezegni, amit csak akksikivétellel tudtam orvosolni. ELMARADT ÉBRESZTÉSEK!!! Azóta ébresztőórám is van. Kivették a gyári FM-et, és az összes letölthető alkalmazás gagyi. Kivették a sorozatfotó opciót, amit szerettem, és nincs alternatívája. A OneNote gyakran el sem indul. A zenelejátszó néha torzítva játszik. Navigációs hang pont annyival késve navigál, hogy elcsesszem a kanyart (kijelzőt meg nem tudom folyton bámulni). Gondolom neked ezen tünetek közül semmi sem jelentkezett, mert minden tökéletes. Nos nem egyformán látjuk a dolgokat.
Egyedül ez a pöcökegér, ami tetszik és a régiből hiányzott. Dióhéjban ennyi.

(#19856) Spet válasza vzoltan87 (#19855) üzenetére


Spet
addikt

1. Akkumulátor nálam 1,5-2 napot bír wi-fi használat mellett (btw kikapcsolom, ha nem használom). Mobilnetet nem használok, aki akar felhív.
2. Kifagyó alkalmazások: mi fagy ki?
3. Igen volt olyan nálam, hogy Edge használat közben ugyanúgy elkezdett végtelenségbe rezegni és tovább ( 2 alkalommal), soft reset megoldotta, nem kellett akkumulátort kivennem.
4. Ébresztőóra azóta is tökéletesen megy amióta az ajánlás szerint frissítettem 10-re.
5. Sorozatfotó alkalmazásra ott a Blink akár.
6. Nem hallgatok rádiót telefonon már vagy 2 éve, de kipróbáltam a Radio FM phone alkalmazást, érdekes működik (az, hogy nem csöcsös csajok, vagy csillámf@szláma van benne, nem lényeges, szerintem)
7. Az, hogy torzít a zenelejátszó lehet a rossz minőség is vagy hogy sérült a fájl (természetesen nem az 5.1 minőséget kell várni, vagy kikopott a jack csatlakozó pl.)
8. Onenote tökéletesen üzemel, szerkeszthető, menthető felhőbe is szinkronizál.
9. Nem használom navinak a telefont.

[ Szerkesztve ]

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#19857) this is life válasza vzoltan87 (#19855) üzenetére


this is life
Ármester

Az fm radio kivetele es a keso navi ami nálam meg van ,a többi hibát szerencsére csak hírbol ismerem Rp branch.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#19858) galuska95 válasza vzoltan87 (#19855) üzenetére


galuska95
aktív tag

sorozatot lehet lőni, csak be kell a kamera appban állítani, hogy mit csináljon amikor lenyomva tartod a "gombot"
a win 10 ugyanúgy bírja mint a 8 szuflával, szerintem...
az alkalmazáskínálat ugyanúgy szar mintdkét esetben
a 8-as kicsit stabilabb volt de a win10 új funkciói kompenzálják ezt

(#19859) vzoltan87 válasza galuska95 (#19858) üzenetére


vzoltan87
tag

😁 De nem olyan sorozatot, mint a régivel. A blink tud hasonlót, de az sem az. Mindegy... Nincs fejlesztve. Kár érte.

(#19860) domojko


domojko
senior tag

A legujabb 10 frissítésben a hívás várakoztatás javítva lett?

(#19861) this is life válasza domojko (#19860) üzenetére


this is life
Ármester

Meg nem volt lehetosegem kiprobalni , de vsz nem javitottak ....

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#19862) turidenes


turidenes
csendes tag

Szaisztok? Megéri a 735-ömre win10m-et tenni? Igaz hogy gyorsabban merül? Vélemények kinek miylen?

(#19863) cigam válasza turidenes (#19862) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Ezt neked kell tudnod. Van akinek bejön, van akinek nem. Próbáld ki te magad. Ha mégse tetszik bármikor visszacsinálhatod.
Én pl. a horizon app miatt jöttem vissza 10-re, mert csak azon fut.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#19864) this is life válasza turidenes (#19862) üzenetére


this is life
Ármester

Nalam tobb mint egy eve w10m van , nem merul jobban , talan a rendszer kevesbe gordulekeny mint 8.1-el volt de alig eszreveheto,vannak apro bugok de elheto a rendszer , a hivasvarakoztatas jelzese nem mukodik, a gyari navi kicsit kesik a pozicioval , az edge is szet tud esni egy egy weblapon,az uj fb es messenger app egy szutyok a fb-re van alternativa az ms fele fb app. Nagyjabol ennyi jut hirtelen az eszembe . Vannak appok amik csak w10 alatt futnak a w8.1 mar nem igazan tamogatott...
Nekem minden teren bevalt a w10m sokat javult az elso upgrade ota , kb most sikerult kiforrnia magat (legalabb lesz mit elcseszni az ms-nek az rs2-re valo frissiteskor :DDD ) eszembe se jutna vissza menni wp8.1-re , de ez szigoruan csak az en velemenyem .

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#19865) Carenaus


Carenaus
csendes újonc

Szerintem a legjobb dolog amit a windows-os telókra kitaláltak, úgy tudom nem működik 10-en. Történetesen, hogy nem kell semmit tenned ahhoz, hogy fogadd a hívást, csak a fejedhez emelni. Én ezért nem frissítek!

(#19866) turidenes


turidenes
csendes tag

Köszi a válaszokat!

(#19867) greenface


greenface
aktív tag

Nekem 735-ön érezhetően kevésbé merül 10-el.
Egyébként is jobb, mint a 8.1 volt, pld. böngésző sokkal stabilabb. IE sokszor kidobált, Edge-el nincs ilyen.

''Mit ér az erő, ha nem a tiéd?'' - "Pénz legyen, a többit megvesszük!"

(#19868) turidenes


turidenes
csendes tag

Win10m-et használóknak kérném a válaszait! A win10m-en a Messenger a 8.1-es szutyokra hasonlít vagy az androidos verziókra? Ugyanez a Facebooknál is.

(#19869) this is life válasza turidenes (#19868) üzenetére


this is life
Ármester

Van lehetoseg fb-nal az ms appjat hasznalni (ez a jobb megoldas meg ha fapad is ,furge nem kapcsolja szet a kontaktokat...stb) vagy a facse altal ios-rol portol fb appot is hasznalhatod , ez csilivili , de legalabb lassuuuu,nem uwp app sok helyet eszik, a fc se ritka , messenger szinten facse krealmany az app iras szegyene , mert hiaba a gif kuldes es tsai ,kb 12-17 mp alatt indul el es valik hasznalhatova , a fc itt is megszokott ...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#19870) turidenes


turidenes
csendes tag

Sziasztok. Épp frissíteném a telefonomat w10m-re ezen a módon: 1. Frissítés előtt ments mindent a készülékről, utána a Recovery Tool-t feltelepíted a pc-re, ami a legjobb "gyári visszaállító" is egyben, tehát a telefon által felkínált Hard Reset (HR) alaphelyzetbe állítás helyett, feltétlen ezt a programot használd!
Windows Phone Recovery Tool program letöltése.
Utána frissítsd a legújabb verzióra, ezt egyébként alapból kérni is fogja a program indítás előtt. Utána összekötöd usb kábellel a pc-t és a 730/735 készüléket.
Ha az RT program felismerte a telefont ráböksz a megjelenő készülék képre.
2. Ekkor kiírja az aktuális, utolsó stabil 8.1 verziót. Indítsd el az RT programot,
A visszaállítás kb 5-10 perc lesz.
3. Ha felállt a kész rendszer, akkor ez, mint írtam egy tiszta stabil 8.1 verzió még, utána csak a wifi-t és a Microsoft fiókot állítsd be, hogy be tudj lépni az áruházba.. Belépés után töltsd le az upgrade advisor-t, vagyis a FRISSÍTÉSI TANÁCSADÓT és indíthatod is feltelepülés után! MINDEN MÁS LÉNYEGTELEN! Ha a program kiírta, hogy van a készülékedre W10 frissítés, akkor bezárhatod.
Megj: Ha az áruházba belépés közben elindulnának az applikáció frissítések, feltétlenül töröld az összeset, tehát semmit ne engedj frissülni ekkor még, ez nagyon fontos!
Utána navigálj a Beállítások---telefonfrissítéshez és nyomj a keresésre, ekkor feltelepül a 107-es Windows 10 build, ha sok fogaskerék és telepítés után végre felállt a kész rendszer és megjelennek az alapbeállítások akkor új telefonként - tehát a régi biztonsági mentéseket felejtsd el, beállítod a készüléket. Semmi mást ne csinálj!
4. Ezután navigálj újra a frissítéshez és újból nyomj a keresésre, majd találat után feltelepíti a végleges, legfrissebb "stabil" W10-zes verziót. Jelenleg most a 10.0.14393.693. Ha végre ez is elkészült...
5. Utána az első dolgod legyen, hogy az áruházban az összes frissítést telepíted, különben nem fognak rendesen működni az applikációk!
Tehát, belépsz az áruházba és ha egyből nem jelennének meg a frissítendő applikációk listája, akkor bal oldalt fent a "3 csíkra" nyomsz és ott kiválasztod a letöltések és frissítések opciót, Ami elég tetemes applikáció frissítés lesz. Amíg nem végzett az összes applikáció frissítéssel, nagyon fontos, hogy semmi másba ne kezdj bele!
6. Ha kész minden, akkor restart! Újraindítás után lépj be újra az áruházba és ellenőrizd, hogy nem talál-e még további frissítést! Ha esetleg még ezek után is néhány applikáció indító ikon üres lenne, csinálhatsz próbaképp egy HR-t, de akkor újra kell frissítened az áruházat is.
7. Most már belaktatod a telefont és beállíthatsz rajta véglegesen mindent. , amikor bemegyek a beállítások-telefonfrissítés menübe nem ad ki új frissítést, de a frissítési tanácsadó szerint meg van. mit tegyek?

(#19871) Spet válasza turidenes (#19870) üzenetére


Spet
addikt

Ha mar a 4. pontot elvegezted akkor mar a legfrissebb verzio van a telefonodon.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#19872) turidenes válasza Spet (#19871) üzenetére


turidenes
csendes tag

Nem a negyedikben levő Beállítások-telefonfrissítés hanem az azelőtti

(#19873) this is life válasza turidenes (#19872) üzenetére


this is life
Ármester

Melyik részt nem érted ?
Röviden wdrt,majd a frissítési seged letöltése,az appokat ne engedd frissulni,gépház frissítések keresése majd letöltése es telepítése,utána újból gépház,frissítések keresése letöltése,telepítése,s végül áruház frissítések keresése felépítése...egy reboot utána majd a megszokott appjaid telepítése ,beállításokat személyre szabasa...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#19874) turidenes válasza this is life (#19873) üzenetére


turidenes
csendes tag

Az megvan hogy: wdrt, frissitesi segéd, de gépház-frissítések keresésénél nem ad be új frissítést csak hogy a legfrissebbet futtatom

(#19875) this is life válasza turidenes (#19874) üzenetére


this is life
Ármester

W8.1 van meg rajta vagy pedig w10m ? A frissítési segedet futtatad ? Mert egyszer az is el kell indítani es utána jöhet a gépházas kereses...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#19876) turidenes válasza this is life (#19875) üzenetére


turidenes
csendes tag

Naszóval. A telefonon a -tiszta- 8.1 van amit wdrt-vel tettem fel. utána megakadályoztam az alkalmazások frissülését. letöltöttem a frissítési tanácsadót malyd futtattam azt ami azt irta ki hogy -letöltődött a Windows 10-es verziófrissítés-. ezt bezártam mint a szöveg is írta és mentem a beállításokba ahol megkerestem a telefonfrissítés menüpontot, és megnyitottam. itt ráböktem a -frissítések keresése- gombra és elkezdte keresni mikor is azt írta ki, hogy -a telefon naprakész-

(#19877) galuska95 válasza turidenes (#19876) üzenetére


galuska95
aktív tag

nézd meg, hogy melyik verzió van rajta, plusz csinálj egy újraindítást és próbáld meg utána is a frissítést

(#19878) turidenes válasza galuska95 (#19877) üzenetére


turidenes
csendes tag

A verzió: Windows Phone 8.1 Update 2 . A wdrt ezt rakta fel Újraindítva is ezt írj ki

[ Szerkesztve ]

(#19879) galuska95 válasza turidenes (#19878) üzenetére


galuska95
aktív tag

akkor töröld le a frissétési tanácsadót madj újraindítás és töltsd le újra

(#19880) turidenes válasza galuska95 (#19879) üzenetére


turidenes
csendes tag

Megcsináltam, és a frissítési tanácsadó szerint még mindig oké a dolog de azt jelzi ki, hogy azon keresztül is telepíthető.

(#19881) Totis válasza turidenes (#19868) üzenetére


Totis
aktív tag

Szia!

Esetleg próbáld ki a Slim Social-t gyári FB helyett. Nekem bevállt eddig. Mondjuk csak ritkán használom.
Messenger-ből nekem az IOS port van. Lassú (mármint lassan tölt be) de használható.

Üdv.:
Totis

ASUS 1015BX, Nexus 7 (2nd), Nokia Lumia 735, Nintendo Wii, Netgear Stora

(#19882) this is life válasza turidenes (#19880) üzenetére


this is life
Ármester

Vagy pedig sideload telepítéssel fejlesztők beallitasok bekapcsolásával ami a gépházban van az ms fele win10-re irt fb app ami lehetoseg ,letoltheted innen a dropbox fiókom...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#19883) revolver


revolver
aktív tag

Sziasztok!

A zárolási képernyőt hogyan lehet kikapcsolni?

Az árnyék benned van , a fény csak kihozza!

(#19884) cigam válasza revolver (#19883) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

W10 alatt: Gépház > Személyre szabás > Zárolási képernyő

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#19885) zazira2


zazira2
tag

Sok év után elhagyom a WP-t, irány az android egy Sony Xperia Z társaságában.
Volt Lumia 800 900 végül 735, ez még marad a gyereknek játszani.

(#19886) #81556480


#81556480
törölt tag

üdvözlet !

Többféle kábellel sem működik a telefonnom PC-re csatlakoztatása.

régebben ledobálta, több gépen is, win10 alól.
most bedugom, jön a hang, hogy csatlakozott, majd jön a hang hogy levált és ennyi.

ötletek?

usb2/3-ban is próbáltam, laptopon is, asztali gépen is,

(#19887) Luck Dragon válasza #81556480 (#19886) üzenetére

Szia Opelos:)) , pc-n 10-es rendszer van?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19888) #81556480 válasza Luck Dragon (#19887) üzenetére


#81556480
törölt tag

jaja igen.

érdekes hogy be kihúzáskor adja a hangot hogy levált, de intézőben nem látom sehol. be van kapcsolva hogy adatátvitel, nem csak töltés..

(#19889) Luck Dragon válasza #81556480 (#19888) üzenetére

A Pc lévő 10-es rendszer és a Windows Phone 10 nem kommunikál egymással , ugyan ez volt nálam is, és itt segítettek ezzel kapcsolatban.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19890) #81556480 válasza Luck Dragon (#19889) üzenetére


#81556480
törölt tag

Na és mit segítettek ? :D

Most az eszközkezelőben eltávolítottam a telefont, bedugtam újra, és igen igen lassan megy ez a dolog:

(#19891) Luck Dragon válasza #81556480 (#19890) üzenetére

Azt hogy "nem kommunikál" :D

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19892) #81556480 válasza Luck Dragon (#19891) üzenetére


#81556480
törölt tag

Eszközkezelőben illesztőprogramot frissítettem, sajátgépről kiválasztva egyet. most éppen jó. :R

(#19893) Luck Dragon válasza #81556480 (#19892) üzenetére

Ezekszerint már működik? Nah ez tök jó! :))

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19894) miska17


miska17
tag

Üdv !
Flac formátumú zenét le tud játszani a 735 ?

(#19895) this is life válasza miska17 (#19894) üzenetére


this is life
Ármester

Elvileg a w10m mar tamogatja a flac formatumot illetve a moliplayer is alkalmas a lejatszasukra..

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#19896) SpeedyG


SpeedyG
tag

Igen, minden gond nélkül, én iis ilyen fájlformátumot hallgatok vele nap mint nap.
A Groove alkalmazás is viszi simán, illetve a Core player is.

[ Szerkesztve ]

(#19897) Breaker válasza #81556480 (#19892) üzenetére


Breaker
tag

Szia!

Nekem egyik napról a másikra történt ez. Eddig működött, de sajnos az illesztofrissites nem oldja meg.
Biztosan nem csinaltal még valamit?

Köszi
Üdv
Breaker

MSI MPG B550 GAMING PLUS | AMD Ryzen 5800X3D | 32GB Trident RGB G.Skill 3200Mhz | MSI GTX 1080TI ARMOR OC

(#19898) modrocz válasza Breaker (#19897) üzenetére


modrocz
csendes tag

Sajnos a legtöbb esetben elsőre nem működik. Nekem az vált be, ha az eszköz illesztő drivert frissítem, pontosabban hibajavítás, és utána frissítés. Ezt sajnos minden csatlakoztatásnál el kell játszani.

[ Szerkesztve ]

(#19899) #81556480 válasza Breaker (#19897) üzenetére


#81556480
törölt tag

szeva!

nem, ez nagyon régóta probléma nálam. kb újkora óta. de most a listából nem azt választottam ki amit alapértelmezettként telepít, hanem egyel lejebbit. így napok óta jó !

(#19900) Luck Dragon

Ma jött email hogy március végén teljes egészében a Messenger meg fog szűnni. Térjek át a "bugos" 10-re ha egyáltalán akarom használni a FB-t vagy Messengert. (730-735-640).

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.