Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el !

Hivatalos: Rs1 10.0.14393.2724. 2019 Január 8.https://changewindows.org/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) foxymaci válasza panses (#6994) üzenetére


foxymaci
senior tag

nem az nem megoldás nekem is össze vissza szokta mutatni elég sűrűn sajna nem sikerült rendesen megcsinálniuk pl van olyan hogy a csempén 45% mutat de ha lehúzom az értesítési sávot ott 60% van szóval bugos még remélem megcsinálják

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#7002) valaki_xy válasza foxymaci (#7001) üzenetére


valaki_xy
tag

Nem fogják, mert a csempék csak fél óránként frissülnek. A takarékos üzemmód csempéje általában pontos.

(#7004) zombinyul válasza foxymaci (#7001) üzenetére


zombinyul
addikt

Nekem csak 55%-nal jelöl a csempe 48-at, ugy fel órán keresztül, utana vegig 1% eltéréssel, de pontosan irja. Nalam nincs akkora problema.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#7005) erahurka válasza valaki_xy (#7002) üzenetére


erahurka
félisten

8.1 óta van lehetőség hogy percenként frissüljenek. A Takarékos Üzemmód csempéje is képes erre az egyik frissítés óta. Azt hiszem az kell hozzá, amelyik után a mobilnetet is lehet kapcsolgatni a lehúzható menüben.

(#7006) valaki_xy válasza erahurka (#7005) üzenetére


valaki_xy
tag

Tényleg, volt is akkor egy app, majd egy szofverfrissítés..
Akkor elnézést, rosszul tudtam...

(#7008) Baridas válasza #05304832 (#7007) üzenetére


Baridas
csendes tag

Azert en nem csodalkozok. Arban nagyon jo a tudasahoz kepest, na meg minden szolgaltato orran szajan folyik :)

Vagy találunk utat, vagy csinálunk egyet. (Hannibal)

(#7009) edari válasza himi-humi (#6997) üzenetére


edari
őstag

Mutteromnak kb 2 hónapja vettünk s4 minit. Nekem meg 735-t.
S4 mini már most laggos. Nincs rajta értesítési led (lumián van, de csak w10-ben lehet használni, az meg majd jön rá), s4-re már nem jön új rendszer frissítés, jobban melegszik mint a lumia. Cserébe van rajta infra (ha smart ip tv-d van, akkor jó lehet), és gesztus vezérlés, és sok 100 ezer fölöslges app, amiből jó ha 3-at használsz.. Több pozitívumot nem tudok rá mondani, mert nincs.
A lumia nem melegszik annyira (nekem eddig max langyos volt), szebb kijelző (habár mind a kettő amoledes, a wp-nek jobban áll, mivel nem használ olyan harsány szineket), qi töltés, nagyobb "barátság" a pc-vel (nem kell leszedned semmit ahoz h felismerje a gép a telefont), szerintem kevesebb bug, stabilabb rendszer, nem fog annyira belassulni mint egy droid, és jön még frissítés bőven, mivel mint már írtam jön a w10 rá, és ugye az is fog kapni updateket.
Cserébe kevesebb app (megtalálhatod ami kell, csak nincs annyi szemét).

[Mirecastra is sokkal simábban csatlakozik a wp mint a droid, az utóbbi hibát dobál elég sokszor, a wp 10-ből kb 1x, a droid meg 10-ből 7x.]

(#7010) Bandi8bácsi válasza vzoltan87 (#6982) üzenetére


Bandi8bácsi
tag

Szia, hol olvastad, hogy csak infra? Nem tudok most utána nézni, viszont érdekelne.

(#7011) himi-humi válasza edari (#7009) üzenetére


himi-humi
csendes tag

Köszi szépen a kimerítő választ! Azt hiszem sokat segítettél: legalábbis s4-et nem veszek:) Még az Alcatel Idol 2s-en gondolkozom de a lumia felé hajlok jobban!

(#7012) janes1976 válasza edari (#7009) üzenetére


janes1976
őstag

Érdekes, én is így vagyok vele, hogy soha többé android. Ez egy szerethető rendszer. :DDD

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#7013) edari válasza janes1976 (#7012) üzenetére


edari
őstag

Tegnap probaltam ki a drive-ot. Budaörsről mentem a szent imre kórházba. Odafele net is volt. Tokeletesen vitt. Visszafele net nelkul, offline volt. Hiba nelkul ment, vegig tudta h mivan.
Egyelore nem tudok betelni ezzel a telfonnal. :)

(#7014) Vizi911


Vizi911
tag

Megköszönném, ha valaki irna a fentebb lévő kérdésemre :) nem tudom mitévö legyek, még1x köszi.

Iphone SE 64GB

(#7015) zombinyul válasza himi-humi (#7011) üzenetére


zombinyul
addikt

Alcatelt ne vegyél, nagyon sok baj van veluk. Megkeseritik az ember életét.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#7016) panses válasza #05304832 (#7003) üzenetére


panses
aktív tag

Ez a 20%-os dolog az Én saját népi megfigyelésem! Két évig használtam a 620-am abban mindíg igy működött és pontos volt... Most a 735-el is pontos. 20%-ig rendesen követi aztán megáll. Nem tudom, nálatok mi lehet a probléma?! Próbáljátok másik app-al is...

[ Szerkesztve ]

"Az élet nem habostorta elvtársak"

(#7017) btudos válasza panses (#7016) üzenetére


btudos
veterán

Takarekos uzemmod bekapcsol 20 %-nal, onnantol nincs live tile. ;)

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#7018) Vizi911


Vizi911
tag

Ok....2 napja nem reagál a telefonom ha fülessel akarok hivni....tök néma...ötletek?

Iphone SE 64GB

(#7019) Baridas válasza Vizi911 (#7018) üzenetére


Baridas
csendes tag

Valoszinuleg nem tud senki megoldast a problemara, ezert nem erkezett meg valasz. Legy turelemmel, szerintem biztosan benez majd valaki aki tudja :) Nekem sincs otletem, esetleg valami kompatibilitasi problem? kiprobaltad mas headset-el?

[ Szerkesztve ]

Vagy találunk utat, vagy csinálunk egyet. (Hannibal)

(#7020) Vizi911 válasza Baridas (#7019) üzenetére


Vizi911
tag

Dehát eddig jo volt vele :D meg csak sima füles :) nem headset. csak zenehallgatás közben ha hivnak nem szeretem kihuzni hanem beszélek bele közben fülesen meghallgatom...de hát eddig tartott :)

Iphone SE 64GB

(#7021) Baridas válasza Vizi911 (#7020) üzenetére


Baridas
csendes tag

Akkor vegkepp nincs otletem, bocsi :D En amikor hivnak reflexbol kikapom a kabelt a telobol :DDD

Vagy találunk utat, vagy csinálunk egyet. (Hannibal)

(#7022) Razzul válasza Vizi911 (#7020) üzenetére


Razzul
senior tag

Ha senki nem ír rá, végső megoldásként vidd el egy Nokia Care-be. Ott 100%, hogy kitalálnak valamit. ;)

[ Szerkesztve ]

Stat crux dum volvitur orbis

(#7023) vzoltan87 válasza Bandi8bácsi (#7010) üzenetére


vzoltan87
tag

Szia!
Egy 730-as youtube videón néztem, és ott mondta a főhős.
Viszont azt nem tudom, hogy CSAK infra-e. Mert ha nem, akkor nyilván tud pislogni a látható tartományban is. A csávó bekapcsolta a duplakoppintásos feloldást. Lezárta a telefont, és a kamerán látszott, hogy pislog egy kis infraled. Mint amikor a távirányítót nyomkodod a digitális kamera előtt. Kb ennyi a történet.

(#7024) zsoltyyy válasza vzoltan87 (#7023) üzenetére


zsoltyyy
senior tag

Az a közelségérzékelő (, vagy a fényérzékelő) szerintem...

(#7025) Bandi8bácsi válasza zsoltyyy (#7024) üzenetére


Bandi8bácsi
tag

Szerintem is. A még nem üzemelő led a telefon bal felső részén van, kb a telo széle és a hangszóró között félúton.

(#7026) panses válasza btudos (#7017) üzenetére


panses
aktív tag

Pont erről beszélek! A kollégáknak, éppen a hirtelen merüléssel volt gondjuk. 28-ról leesett 10%-ra, vagy ilyesmi és nem jelzett nekik. Legalábbis nem folyamatosan...
:K

"Az élet nem habostorta elvtársak"

(#7027) Bali27


Bali27
addikt

13-án adtak fel nekem 2 sms-t.. Most tudtam meg mert megjöttek :C
Runtasticot ismeri valaki? Eddig tökéletesen mért. Ma meg akár hányszor ráment pár percre a zárolási képernyő (1-2-3 pertől még nem) kilépett a progiból.. Aztán újra be kellett lépni és elméletileg pici csalással megtalálta hol járok de az nem az igazi...
Honnan tudom meg hogy egy program frisstést kapott-e az áruházból? MErt erre gyanakszom de nem találom sehol se

(#7028) zombinyul válasza Bali27 (#7027) üzenetére


zombinyul
addikt

Áruház, jobb alul három pötty, letoltesek, jobbra lapozol.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#7029) Bali27 válasza zombinyul (#7028) üzenetére


Bali27
addikt

:R Köszi! Meg is van... De a Runtasticba február 5-én volt utoljára frissítés, és bőven használtam azóta is és jó volt..
Mitől csesződhet el magától vagy nem is tudom... mitől?

(#7030) Steelers válasza Bali27 (#7029) üzenetére


Steelers
senior tag

Újraindítottad a telefont? Esetleg rakd újra a runtasticot,mert nekem tökéletes!

(#7031) vzoltan87 válasza zsoltyyy (#7024) üzenetére


vzoltan87
tag

Igen, az. Gondoltam egybe van építve, de ezek szerint bal oldalon lesz.

(#7032) Bali27 válasza Steelers (#7030) üzenetére


Bali27
addikt

Mult héten feltettem mondjuk egy másik futóprogit, de az nem volt most elinditva... Ha ujra teszem akkor az eddigi adataim elveszhetnek?

(#7033) zombinyul válasza vzoltan87 (#7031) üzenetére


zombinyul
addikt

Nem, a Nokia felirattol balra, direkt napfényben meg latszik is.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#7034) Wildpath


Wildpath
tag

Na kíváncsiságból megnéztem, nálam is látszanak a navigombok háttérben ha eltüntetem a sávot. Igazából nagyon kellett keresnem hogy lássam, egyáltalán nem zavar. Lehet fel sem tűnt volna ha itt nem emlegetik.. Azért remélem nem lesz rosszabb ;]

Lumia 1020 // https://www.flickr.com/photos/134271638@N08

(#7035) konci79


konci79
őstag

Kaptam e linket,pc-n mbam,gdata,zemana tisztának látja,itt meg ilyen jön elő... :Y

(#7036) Steelers válasza Bali27 (#7032) üzenetére


Steelers
senior tag

A runtactic.com-on jelentkezz be a facebook profiloddal,nézd meg ott megvannak e az adatok.Ha nincsenek,akkor az alkalmazásban kapcsold össze a facebookoddal. Után meglesznek.

(#7037) erik0319 válasza konci79 (#7035) üzenetére


erik0319
tag

Szerencsétlen vírus még a rendszert se találta el. :-D

(#7038) kezman


kezman
őstag

Este sokk hatás ért, megjöttem munkából, kiteszem a telefont a zsebemből, nézem egy kibaszott karc van keresztbe, először azt hittem macskaszőr, van cicánk és már előfordult, de nem, ez egy korrekt karc keresztbe az alsó harmadán kb fél kijelzőig, nem volt semmi mellette, szabadidő felső zsebébe volt, annyira korrekt karc hogy a körmömmel érzem, csak ennyit a híres GG-ről, melegen ajánlom a fóliát!

Vajon a biztosítás erre is érvényes?

[ Szerkesztve ]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#7039) Vizi911 válasza kezman (#7038) üzenetére


Vizi911
tag

A biztositás igen, ha olyat kötöttél :) de azért még várnék vele, mert egy évben kétszer lehet visszavinni biztositásban és azért is fizetni kell vlamennyit :) legalábis nekem kell. Tipp: várj kicsit amig mondjuk, míg nekem kicsit beég már a navi gyengén láthatoan akár és bevittem Care be és mondták h cserélik a képernyöt, az üveg ragasztott--->ergo kap azt is ujat :D ezért nem vettem foliát, mert ha pár havonta ugy is képernyö cserém lesz , az üveg is megvárhatja :P

Iphone SE 64GB

(#7040) kezman válasza Vizi911 (#7039) üzenetére


kezman
őstag

Kösz, akkor semmi gond, persze nem azonnal akarom vinni én se :)

Beégést hogy lehet ellenőrizni, így simán nem látok semmit.

[ Szerkesztve ]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#7043) kezman válasza #05304832 (#7041) üzenetére


kezman
őstag

Leesett, ennyi , volt már ilyen ismerősömnek igaz az kicsit durvább volt egy másik készüléken,.

[ Szerkesztve ]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#7045) Wildpath válasza #05304832 (#7044) üzenetére


Wildpath
tag

én 4-et számoltam

Lumia 1020 // https://www.flickr.com/photos/134271638@N08

(#7047) Wildpath válasza #05304832 (#7046) üzenetére


Wildpath
tag

Lényegtelen, miért zavar ennyire?
én miért nem akadok fenn ilyen "apróságokon"?

[ Szerkesztve ]

Lumia 1020 // https://www.flickr.com/photos/134271638@N08

(#7049) Bali27 válasza #05304832 (#7046) üzenetére


Bali27
addikt

Én úgy tapasztaltam hogy vagy hív a legtöbb ember vagy mailben esetleg viber/ stb-n üzen... kb heti 1 max 2 smst kapok, sokszor azt is a szolgáltatótól :)

(#7050) MrCsiT válasza japy (#3706) üzenetére


MrCsiT
addikt

Nem értem: azt olvastam, hogy a Denim frissítéssel már van glance screen a telón. Most akkor hogy is van ez? :F

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.