Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el !

Hivatalos: Rs1 10.0.14393.2724. 2019 Január 8.https://changewindows.org/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19251) csaksike


csaksike
csendes tag

Sziasztok!
Jelenleg 8.1et használok már jó ideje, megvagyok elégedve vele.
Érdemes lenne 10re váltani már? Nagyon vártam, de a kezdeti bugok, stabilitási problémák elvették a kedvem.
Várom az építő válaszokat. Köszönettel

(#19252) Spet válasza csaksike (#19251) üzenetére


Spet
addikt

So-so felemásak a tapasztalatok (nálam pozitív). Igazából ezt neked kell eldöntened, hogy belevágsz vagy sem, igaz bármikor visszatérhetsz a 8.1-hez. :K

Előnyöd annyi lesz, hogy lesz működőképes Viber, és egyéb programok amiket 10-re fejlesztettek de 8.1-re már nem adták ki. Illetve jó pár órát bele kell fecsérelni a dolgokba, illetve érdemes a lépéseket követni :K

[ Szerkesztve ]

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#19253) this is life válasza csaksike (#19251) üzenetére


this is life
Ármester

Jelen allapotaban stabil, de azert neha beeshet egy egy frissites amivel jon bug is , tobbnyire a naptar,outlook live tile szokot lehalni,neha a kapcsolatok csempeje , aztan vagy valamiert magatol megjavul vagy jon egy kovetkezo frissits es attol . Ezt leszamitva mas nem szokott nyuglodni , még a th2 idejeben az uwp viber vot tokeletlen de javitottak, az uj fb app amit Zuckenbergek keszitttek nekem nem jon be , inkabb az ms fele , igy azt ne frissitsd,ne torold . Terkepek app is jo lett, illetve a kamera appba is sokkal tobb minden integralva van ... talan egy par microsecundummal lassabb a rendszer , de nem eszre veheto. De a dontes rajtad all ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#19254) sasa58 válasza this is life (#19253) üzenetére


sasa58
tag

És mivel tud többet, illetve mi értelme van lecserélni a 8.1-et?
Már én is régóta gondolkodok a dolgon, de mindig visszariadok a sok hókusz-pókusztól, ami a felrakással jár.

(#19255) pikszel válasza sasa58 (#19254) üzenetére


pikszel
őstag

Én azt kérdezném, hogy van-e olyan dolog, amit jelenlegi állapotában nem tud számodra biztosítani? Mert ha nincs olyan, akkor ne erőltesd.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#19256) sasa58 válasza pikszel (#19255) üzenetére


sasa58
tag

Hát nem igazán tudok róla, azért próbálkozok kérdezősködni, hátha valaki világosságot gyújt a begyepesedett agyamban. :)

[ Szerkesztve ]

(#19257) pikszel válasza sasa58 (#19256) üzenetére


pikszel
őstag

De azt csak tudod, hogy hiányzik-e valami. Vagy keltsünk benned igényt benned valami neked felesleges dologra? 😀

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#19258) Ringman válasza sasa58 (#19256) üzenetére


Ringman
nagyúr

8.1 alatt:
- új ingyenes google apps fiókot nem tudsz hozzáadni a gyári mail apphoz.
- nem tud rezegni a telefon, ha az indított hívást felveszik
- zseblámpa kitehető action centerre.
- emlékeim szerint az ie jóval lassabb volt, mint az edge w10 alatt

ez az ami egyből eszembe jutott.

[ Szerkesztve ]

(#19259) domojko válasza Ringman (#19258) üzenetére


domojko
senior tag

Viszont w10m alatt, folyamatban lévő hívás közben az ujabb bejövő hívást nem jelzi. Tehát hívásvárakoztatás kuka. Ezt ne felejtsük el.

(#19260) Ringman válasza domojko (#19259) üzenetére


Ringman
nagyúr

hm, erre nem is emlékeztem (kb 3 hónapja nem használom az L735-öm) - ez mindig is így volt, vagy vmelyik frissítés óta működik így?

(#19261) this is life válasza sasa58 (#19254) üzenetére


this is life
Ármester

Ha skypeot ,vibert hasznalsz akkor a w10 mellett a voks,az edge is jobban teszi a dolgát mint az ie,pofásabb külső.... Ezeket leszámítva nagy különbségek nincsenek. Ha minden rendben van a wp8.1-el ,kielegiti az igényeidet akkor ne válts oprendszer verziót...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#19262) tothjozsi96 válasza this is life (#19261) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Miért, a viber nem fog működni 8.1-en?

(#19263) Luck Dragon válasza tothjozsi96 (#19262) üzenetére

Most is szépen működik. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19264) domojko válasza Ringman (#19260) üzenetére


domojko
senior tag

Nem mindig volt így. Valamelyik frissítéssel érkezett, de már nem emlékszem hogy melyikkel. És azóta sem sikerült ezt normálisan megoldaniunk. Aktív beszélgetésnél nem jelzi hanggal az újabb bejövő hívást, csak mikor leteszed veszed észre hogy volt egy hívásod.

[ Szerkesztve ]

(#19265) this is life válasza tothjozsi96 (#19262) üzenetére


this is life
Ármester

Gondolom a viber fog továbbra is működni wp8.1 alatt,csak nem fejlesztik es jelenlegi funkciói veglegesnek tekinthetőek. Ami megszűnik wp 8.1 alatt az a skype lesz ,ha jól emlékszem az ev vegen ,vagy a jövő év elején ... A többi app működni fog ,legfeljebb nem lesz frissites...

Domojko
Emlékeim szerint az UA frissítéssel kaptuk ajándékba hogy ne működjön a jelzés hívás várakoztatás alatt... Persze hogy ezzel is jobb legyen nekünk :W ...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#19266) sasa58 válasza this is life (#19261) üzenetére


sasa58
tag

Köszi a válaszokat, Ringmannak és Pikszelnek is. Kicsit kíváncsi vagyok még mindig, milyen lehet a W10, de megerősítettetek abban, hogy ne váltsak. Vibert használok ugyan, néha zavar, hogy nincs értesítés, de amúgy elvagyok ezzel. A legjobban a navigáció bizonytalansága zavar, 50%-ban működik, 50-ben meg nem. Ha a W10-ben ez megjavulna, akkor váltanék, de erre nincs semmi garancia. Egyébként kielégíti az igényeimet: telefon, net, zenehallgatás, fényképezés és navi (ha jó lenne).

(#19267) this is life válasza sasa58 (#19266) üzenetére


this is life
Ármester

Szivesen ☺ nalam w10 alatt rendesen mukodik a navigacio, a hangot is sikerult hozza berogfenteni, viber etesitesekkel nincs gond , a kamera app lenyegesen szerteagazobb tudasu mint a sima lumia kamera , nekem bejon a w10 , s most stabil es problema mentes , bar lehet hogy ezen allapota csak idoleges , de vagyok annyira geek , még ha gond is lenne akkoris feltennem a legfrissebbet , mert nehogy mar ne az legyen a telefonomon..

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#19268) Dog83 válasza this is life (#19267) üzenetére


Dog83
tag

És az akksi idő kb milyen?

(#19269) Spet válasza Dog83 (#19268) üzenetére


Spet
addikt

Utoléri a 8.1-et valakinél meg még jobb is. Sajnos update-ek után változó. (nekem most állt be ismét a megszokott ciklusára)

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#19270) Dog83 válasza Spet (#19269) üzenetére


Dog83
tag

Köszönöm szépen. És a fényképezés jól működik? Hozza a 8.1 szintjét? Mert a W10M topicban valami dng-s dolgokat emlegetnek, meg hogy elrontja a képeket? Most eléggé elgondolkoztam a W10M-en....

[ Szerkesztve ]

(#19271) gyuri00


gyuri00
aktív tag

Sikeresen leejtettem a telefont és betört a kijelző az érintőpanel működik rajta a kijelző csere mennyibe kerül? érdemes egyáltalán megcsináltatni?

(#19272) this is life válasza gyuri00 (#19271) üzenetére


this is life
Ármester

Ha jol emlekszek egyben van a kijelzo a touch panellel ugy hogy huzos a csere , szerintem 25 alatt necces meguszni a javitast...

Dog
A fenykepezo app is korrektul teszi a dolgat , bele van integralva a panorama ,idozitett felvetel,hdr...stb s hala a 735-on nincs utolso simitas ami elrontja a pw kameras mobilok kepet,kepeit. Uzemido kb mint 8.1-en volt , azt a szintet hozza ...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#19273) gyuri00 válasza this is life (#19272) üzenetére


gyuri00
aktív tag

akkor az egyáltalán nem éri meg :F pedig még mindig jó kis telefon volt de így akkor csere lesz köszi a segítséget

(#19274) Spet válasza gyuri00 (#19273) üzenetére


Spet
addikt

Hacsak nem találsz egy szoftveresen, alaplaposan rossz példányt jó áron, és abból átültetteted a kijelzőt.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#19275) this is life válasza gyuri00 (#19273) üzenetére


this is life
Ármester

A gyorsboltban 30000 ft , gondolom a careben se olcsobb , igy nem is kerdes hogy erdemes e megcsinaltatni...
Sajnalom ..

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#19276) Dog83 válasza this is life (#19272) üzenetére


Dog83
tag

Nagyon szépen köszönöm!

(#19277) Zoli-bácsi


Zoli-bácsi
senior tag

Sziasztok,

8.1, valamiért nem tudta szinkronizálni a 2 éve hibátlanul működő microsoft fiókom. Ezért hard reset után újratettem a rendszert egy új outlook fiókkal. Most minden jól működik, kivéve, hogy a naptárban nem jeleníti meg a születésnapokat. Ez mitől van?

Még annyi,hogy a kapcsolatokat a contacts+message backup app-al mentettem/állítottam vissza.

Üdv: Zoli

(#19278) this is life válasza Zoli-bácsi (#19277) üzenetére


this is life
Ármester

Az uj fiokba is inportaltad a szulinapokat , vagy a fb appon keresztul ?

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#19279) Zoli-bácsi válasza this is life (#19278) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Elvileg igen, be is van pipálva a naptárban, hogy az outlook és gmail "adatait" használja.

Fb-ot nem használok.

(#19280) this is life válasza Zoli-bácsi (#19279) üzenetére


this is life
Ármester

Hat akkor passz , sok az anomalia miota megy az integralas az outlook ala, eltuno kepek a kapcsolatok kozul, hebehurgya, heklektikus mukodes az outlook postatol ... bar ez utobbi neha megjavul magatol... a empen vagy a naptarban nem latod ? Lehet hogy pc-n ha win 10 vagy 8.1 van ott is meg kene nezni hogy mikent is all a szinkronizalassal, mert egyszerre szoktak lehalni..

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#19281) Zoli-bácsi válasza this is life (#19280) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

A csempén vagy a naptárban? Mire gondolsz, mit kellene ott látnom?

(#19282) Zoli-bácsi válasza Zoli-bácsi (#19281) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Most megnéztem mi van ha pc-ről lépek be az outlook fiókba. Látja a kapcsolatokat, ott van minden névjegy, mégse használja őket a naptárban...

(#19283) this is life válasza Zoli-bácsi (#19282) üzenetére


this is life
Ármester

Csempen es naptarban egyarant megnezni... lehet hogy csak idot kell adni neki , nekem is kellett par nap mire magatol megjavult az okot ne kerdezd ... a chronos calendar bezeg egybol latta az outlookos es gmailos bejegyzeseket es meg is jelenittte/ti , az outlook naptar meg nem . Hol megjavul ,hol elromlik .... :)

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#19284) Zoli-bácsi válasza this is life (#19283) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Az a baj, hogy már vagy 2 hónapja használom így a telefont... :D

Ha telefonról belépek az outlook-ba és ott a szinkronizálandó tartalomnál nem lehet kiválasztani a naptárat és névjegyzéket, csak az e-mailt.

A Gmail-nál választható mind3.

[ Szerkesztve ]

(#19285) this is life válasza Zoli-bácsi (#19284) üzenetére


this is life
Ármester

Mert alapbol automatikusan szinkronizalna , csak epp nem teszi ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#19286) Zoli-bácsi válasza this is life (#19285) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Na igen, de vajon miért...

(#19287) this is life válasza Zoli-bácsi (#19286) üzenetére


this is life
Ármester

Lehet az outlook migralas az oka , mar honapok ota szenvednek vele ... erdekes modon a gmail szinkronizaciot is magaval rantja neha , pedig csak appon/okon vannak ossze vonva a fiokok , de ha doglodik akkor nalam nagyjabol igy nez ki , kontaktok csempe lehal, elvileg az outlook sync megy , gmail hibara fut, naptar nem frissul , emailek meg erdekes modon gond nelkul jonnek ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#19288) sirkan13


sirkan13
aktív tag

Sziasztok.Az miért van hogy a laptop win10-el nem ismeri fel a telefont?Hardot megcsináltam kétszer is.Ismeretlen eszközként jelenik meg.Az illesztő progit eltávolítottam a telepítéskor 19-es hibát ír ki.

(#19289) this is life válasza sirkan13 (#19288) üzenetére


this is life
Ármester

A wdrt-vel rakod fel a drivereket , vagy hagyod hogy a win leszedjen hozza valamit? Erzekeli a pc-d mikor ra csatlakoztatod ? Esetleg masik usb portot vagy kabelt hasznalj ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#19290) sirkan13 válasza this is life (#19289) üzenetére


sirkan13
aktív tag

Igen,érzékeli de csak hangjelzést ad hogy csatlakozott.Három kábellel és két porton próbáltam ugyanaz.A win keres és talál hozzá de nem tudja telepíteni.A wdrt-nél a gép nem ismeri fel a telefont,de ha arra az opcióra nyomok akkor látja a wdrt.

(#19291) konci79 válasza sirkan13 (#19290) üzenetére


konci79
őstag

Alaplapi usb-n is próbáltad?

Szerk. Bocs,laptop..

[ Szerkesztve ]

(#19292) this is life válasza sirkan13 (#19290) üzenetére


this is life
Ármester

A programok kozul torolted az osszes a telefonhoz kapcsolodo programot , van belole jo nehany .. az eszkozkezeloben hohy jelenik meg ? Ha az eszkozkezeloben portable devicekwnt van jelen azt torold . Mtp driver telepitve van a gepedre , mert azon a protokolon keresztul latja a win a telefont ..?

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#19293) psg5


psg5
veterán

Sziasztok! hogyan tudok zárolási képernyő feloldásához valamilyen mintát beállítani? Csak appal? Melyikkel ha igen?

F.K.T.

(#19294) sirkan13 válasza this is life (#19292) üzenetére


sirkan13
aktív tag

Az mtp drivert nem engedi telepíteni,általában a hordozható eszközöknél jelenik meg felkiáltójel kíséretében.A wines progokat csak azután raktam fel miután nem látta a gép a telefont.Már azon is gondolkoztam hogy a nokia recovery toolsal rakom újra a telefont.Vagy kivágom az ablakon.

[ Szerkesztve ]

(#19295) sirkan13 válasza psg5 (#19293) üzenetére


sirkan13
aktív tag

A zárolási képernyő beállításokat nyisd meg és ott van pin lehetőség appokhoz,képernyőhöz.

(#19296) psg5 válasza sirkan13 (#19295) üzenetére


psg5
veterán

Jah hogy ott nemcsak pin szamot lehet beallitani?

F.K.T.

(#19297) sirkan13 válasza psg5 (#19296) üzenetére


sirkan13
aktív tag

Azt nem tudom soha nem állítottam még be.Lehet hogy csak pin lehetőség van.

[ Szerkesztve ]

(#19298) pikszel válasza psg5 (#19296) üzenetére


pikszel
őstag

De, csak PIN-t tudsz beállítani, de az lehet több, mint 4 karakter.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#19299) psg5 válasza pikszel (#19298) üzenetére


psg5
veterán

És feloldomintat nem lehet?

F.K.T.

(#19300) this is life válasza psg5 (#19299) üzenetére


this is life
Ármester

Feloldo minta nincs sajna , esetleg a gyereksarok ami bekapcsolhato s melle a pin ...

Sirkan 13
Mediaplayer fel van telepitve ,pontosabban be van pipalva a win osszetevoknel ? Mert az mtp protokolt az teszi fel ha jol emlekszek. A wdrt driverek a flasheleshez kellenek az mtp meg hogy lassa a gep az sd es az emmc lathato reszet .. mit szeretnel amugy a telefonnal csinalni , mert a fejlesztoi mod bekapcsolasaval hazai halon is elerheted a telefonod bongeszobol ...?

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.