Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el !

Hivatalos: Rs1 10.0.14393.2724. 2019 Január 8.https://changewindows.org/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19701) Impair1980


Impair1980
aktív tag

Sziasztok!

Kérdésem lenne. Hogy lehet visszatenni a gyári 8.1-et a telefonra? Jelenleg 10-es van fent, de folyamatosan fagy.
Köszönöm a segítséget!

Impair

(#19702) ViragL válasza Impair1980 (#19701) üzenetére


ViragL
tag

(#19703) Impair1980 válasza ViragL (#19702) üzenetére


Impair1980
aktív tag

Szia!

Sikerült! Köszönöm!
Fényévekkel jobb és gyorsabb (stabilabb) a 8.1, mint a 10-es!

Impair

(#19704) Spet válasza Impair1980 (#19703) üzenetére


Spet
addikt

Következő hónapban várható, hogy lesz egy rendszerfrissítés normalon is, ami remélhetőleg a 10-t meggyorsítja, és nem csak apró bugokat javít

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#19705) this is life válasza Spet (#19704) üzenetére


this is life
Ármester

Arra a prinscreenre ne adj , a timeline changewindows oldalon barmelyik w10m build-ra nyomsz infoert ezt dobja fel , amugy mar ezt irja a buildrol Unknown fixes and enhancements
10.0.14393.726.rs1_release.170112-1758 forras kozel sem biztos hogy ez a build lesz a kovetkezo frissites a hivatalos updatben ....szerintem nagy csoda rs1 alatt mar nem varhato, szerintem bug mentesitve, es teljesen optimalizalva sem lesz,az rs2 meg ki tudja milyen funkciokat,bugokat, gyorsulast vagy epp lassulast eredmenyez majd

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#19706) Impair1980 válasza this is life (#19705) üzenetére


Impair1980
aktív tag

Sziasztok!

Közel fél évig volt a telefonon win10, de a mai napig bánom, hogy feltettem. Kamera videó rögzítés akadozik, lassú reagálás az alkalmazások indításakor, Gyorsabban merül az aksi.
Win 8.1 ehhez képest hibátlan!

Impair

(#19707) Blue Eagle válasza Impair1980 (#19706) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Szia!
Akkor miért nem teszed vissza az eredeti 8.1-et?

[ Szerkesztve ]

(#19708) greenface


greenface
aktív tag

Android-ot próbált itt vki feltenni? Vannak esetleg tapasztalatok?
(teljesen jó nekem ez a teló, de egyre több alkalamzás hiányzik...)

''Mit ér az erő, ha nem a tiéd?'' - "Pénz legyen, a többit megvesszük!"

(#19709) Blue Eagle válasza greenface (#19708) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Most viccelsz, ugye? Tudod mekkora meló lenne ráportolni? És a rengeteg munka után csak fele annyi bug lenne mintha csak összehányták volna rá a rendszert. ;)
Ez csak érdekesség csupán, "elmérgesedni" nem fog

Megoldás: szerezz be droidos telót.

[ Szerkesztve ]

(#19710) Impair1980 válasza Blue Eagle (#19707) üzenetére


Impair1980
aktív tag

Az eredetit tettem vissza! Ami gyárilag rajta volt!

(#19711) Norbi88hun


Norbi88hun
csendes tag

sziasztok. wp8.1 visszaállítása, mert anno a wp10et már belakott telefonra insiderrel raktam fel és hátha megszünik a kismillió bug..
Telefon információk beolvasása csomó idő és csak akkor találja meg, ha közben újraindítom a telefont.. a hardwer is meg a softwer is "ismeretle"
Menne tovább, de a telefon átváltása flash frissítési módban nál kiakad és megint mennek a pöttyök 10 pecig aztán feladja.. 2 gépen 3 féle usb kábellel próbáltam ebből az egyik egy gyári sony kábel. Tehetném már a kukában landolt volna ez a sza.r! Voltam olyan barom, hogy 64ért megvettem :W A 930ról már ne is beszéljünk... az is csak picit jobb, de ott még nem próbáltam meg a visszaállítást, mert az asszonyé, de már lassan ő is földhöz akarja csapni pedig rá nem jellemző :)

[ Szerkesztve ]

(#19712) cigam válasza Norbi88hun (#19711) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Jah. Te játszol insider-es teszt programokkal, de tuti a telefonban van a hiba.

Amúgy próbál ki hogy kikapcsolod, kiveszed a memóriakártyát(ha van benne), az akkumulátortis. Vársz egy picit visszarakod az aksit, és amikor már fut a PC-n a revovery program, akkor dugod rá.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#19713) Norbi88hun válasza cigam (#19712) üzenetére


Norbi88hun
csendes tag

Sim, memoria kártyát kivettem. Rendszert visszaállítottam gépházból, akksit kivettem pár percre, de így se jut el a telefon információk beolvasásáig... a 930as 1mp alatt megvan, de a 735ös már 15 perce nem megy...

(#19714) this is life válasza Norbi88hun (#19713) üzenetére


this is life
Ármester

Usb kabel rendben van , nincs vele semmi gond ? Gond nelkul kene menni a flashelesnek , telefon felismeresenek ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#19715) Norbi88hun válasza this is life (#19714) üzenetére


Norbi88hun
csendes tag

Miután másik lumiát gyakorlatilag azonnal felsimer illetve ezzel a kábellel mentettem le a 735ről mindent én azt gondolom nem kábel hiba. Program látja, hogy 735ös van rajta, de mikor rákattintok a képre és próbálja felsmerni a verziót nem jut tovább... 930as tovább ment egyből.

(#19716) -szabi-


-szabi-
őstag

Hi

A telefonon microsoft fiók beállításoknál, kiszolgálóhoz mit kell beírni, hogy működjön?

üdv
szabi

(#19717) cigam válasza -szabi- (#19716) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Hol kérdez ilyent?

Norbi88hun
Nem tudsz kilépni az insider-ből, vagy fast-slow váltást csinálni?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#19718) this is life válasza Norbi88hun (#19715) üzenetére


this is life
Ármester

Esetleg masik geprol probalni hatha valami driver gondja van ....elvileg fastrol ki tudsz lepni neten ,weblapon keresztul , utana vissza allitani stabilra vagy technikai elozetesre...

Szabi
a fiok beallitasokat elvegzi automatikusan...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#19719) -szabi- válasza this is life (#19718) üzenetére


-szabi-
őstag

Nekem ez hiányzik és így nem tudom menteni a beállításokat.

(#19720) Norbi88hun válasza cigam (#19717) üzenetére


Norbi88hun
csendes tag

slow ra át tudok lépni meg ki is tudok lépni, de ennek van köze ahoz, hogy nem ismeri fel rendesen a program? 930as is insiderrel volt frissítve azt látja simán.

(#19721) Pacee87 válasza Norbi88hun (#19720) üzenetére


Pacee87
aktív tag

Az nem fordulhat elő, hogy simán retkes a 735 micro USB csatlakozója és azért nem érintkezik rendesen?

(#19722) Luck Dragon válasza Norbi88hun (#19720) üzenetére

Nem tudom hogy volt róla szó, avagy sem. De a beállításokon belül az USB-nél nincs valami kikapcsolva?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19723) konci79 válasza Norbi88hun (#19720) üzenetére


konci79
őstag

Próbátad alaplapi usb-ről?
Nekem egyszer az kavart be.

(#19724) cs.david94


cs.david94
tag

735-re hátlapot ami tudja a vezeték nélküli töltést hol érdemes venni? a mostanit már a szentlélek tartja a heti 2 levételtől-felrakástól, meg már kapott az élettől eleget, de nem is ez a lényeg, hol érdemes venni?

(#19725) Spet válasza cs.david94 (#19724) üzenetére


Spet
addikt

Vaterázol egyet. (de ha biztosra szeretnél menni elötte kérdezd meg tudja-e a vezeték nélküli töltést)

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#19726) Carenaus válasza cs.david94 (#19724) üzenetére


Carenaus
csendes újonc

Én először az Aliexpressen vettem potom áron (kb ezer), megszólalásig ugyanolyat, de mégsem passzolt a telóra teljesen. Illetve inkább azt mondanám a gombok nem működtek jól. Aztán utána óvatosabb voltam és megnéztem a képeken, hogy teljesen ugyanolyan-e. Így találtam az ebay-en kétezerért eredetit. De nekem 730-asom van és azon alapból nincs QI töltő tekercs. Arra majd figyelj, hogy legyen rajta!

(#19727) fR0271


fR0271
csendes tag

Sziasztok!

A következő hibába futottam bele.
Használtan vettem a Lumiámat, az előző tulaj vélhetően belakott 8.1-ről frissítette 10-re.
Egy néhány hónapja már használom ugyan, de most untam meg, hogy dög lassú és vágtam bele az összefoglalóban leírtak szerint a 8.1-re való visszaállításra.

Minden flottul ment, egészen addig, amíg be nem próbáltam lépni a microsoft fiókomba, egyszerűen nem hajlandó innen továbbengedni, folyton sikertelen kapcsolódással visszadob.

Elolvastam az összes létező, magyar, ill külföldi fórumot ezzel kapcsolatban, mindenhol azt írják megoldásként, hogy állítsam kézire a dátum+idő beállításokat, ezt meg is tettem, de így is ugyanazt a hibát dobja. Azóta többször is csináltam restore-t, a telefon menüjéből is, illetve gépről is.
Most már teljesen tanácstalan vagyok.. :W

(#19728) fR0271 válasza cs.david94 (#19724) üzenetére


fR0271
csendes tag

Asszem a Speedshop-on láttam :U

(#19729) Luck Dragon válasza fR0271 (#19727) üzenetére

640-és topicban is ez a gond. Ma volt róla téma. Ezek szerint nem egyedi hiba.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19730) fR0271 válasza Luck Dragon (#19729) üzenetére


fR0271
csendes tag

Ott találtak megoldást rá?

(#19731) Luck Dragon válasza fR0271 (#19730) üzenetére

Még nem.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19732) fR0271 válasza Luck Dragon (#19731) üzenetére


fR0271
csendes tag

Már figyelek ott is, meg próbálkozom. Hátha...

(#19733) kezman válasza fR0271 (#19732) üzenetére


kezman
őstag

Látom te is bele futottál, próbálkozom, ha lesz valami jelzek

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#19734) fR0271 válasza kezman (#19733) üzenetére


fR0271
csendes tag

Sajnos.
Én is próbálkozom még majd, de már kezdek kifogyni az ötletekből.. :(

(#19735) kezman válasza fR0271 (#19734) üzenetére


kezman
őstag

Én már kifogytam, írtam microsoftnak, kíváncsi leszek mit ;] írnak

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#19736) fR0271 válasza kezman (#19735) üzenetére


fR0271
csendes tag

Na, arra én is...:D

(#19737) kezman válasza fR0271 (#19736) üzenetére


kezman
őstag

A 640-be ezt írták [link] nincs mit tenni, várunk, ők b@sztak el valamit :C

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#19738) greenface


greenface
aktív tag

sziasztok,
735 w10-en arra van vmi megoldás, hogy a navigációban a hang max hangerőn is nagyon halk? (gyak. nem lehet hallani a motorzajtól) 8.1-el jó volt.
+ nyelvet nem tudok választani külön a navigációhoz (magyar kéne, de angolul megy)
köszi.

[ Szerkesztve ]

''Mit ér az erő, ha nem a tiéd?'' - "Pénz legyen, a többit megvesszük!"

(#19739) fR0271 válasza kezman (#19737) üzenetére


fR0271
csendes tag

Remek :D

(#19740) ViragL válasza fR0271 (#19734) üzenetére


ViragL
tag

Egyszer tértem vissza 8.1-re, nem volt ilyen problémám, de volt egy másik, aminek az oka/megoldása esetleg segít. Tehát miután visszatettem a 8.1-et voltak programok, amik egyszerűen nem működtek. A problémát az okozta, hogy az SD kártyán az előző telepítéshez tartozó sallangok még ott voltak. Miután letakarítottam a kártyáról a WP által rárakott dolgokat (kártyát átdugva laptopba, ha a telefonban hagyod nem látod azokat a dolgokat, amiket törölni kell). Utána működöt minden addig problémás alkalmazás.
Az eset óta nálam a HR-t mindig kártya törlés követi. Simán el tudom képzelni, hogy a te esetedben is az okozza a problémát, hogy a 10-es ottmaradt dolgai között van valami, amivel a 8.1 nem tud mit kezdeni.

(#19741) kezman válasza ViragL (#19740) üzenetére


kezman
őstag

Ez nem nyert, én 8.1-ről csináltam teljes visszaállítást, a kártyát mindig kiveszem, tehát kártya nélkül se megy, azt írja az MS hogy a hiba náluk van és dolgoznak rajta, de meddig?

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#19742) fR0271 válasza ViragL (#19740) üzenetére


fR0271
csendes tag

Nincs memkártyám, sajnos ez kilőve. :(

(#19743) this is life válasza greenface (#19738) üzenetére


this is life
Ármester

A telefon nyelvet állítsd magyarra mert csak akkor navigál magyarul,a hangerőt pedig miközben beszél akkor huzd fullra,vagy az alkalmazás ,media fájlok hangerejet állítsd nagyobbra.
Esetleg halkabb motorral szerelt auto vásárlása :DDD

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#19744) greenface válasza this is life (#19743) üzenetére


greenface
aktív tag

Köszi!
Navi nyelv: hm, 8.1-nél lehetett külön állítani... (nem szeretem a magyar menüt, viszont a navi jobb volna magyarul...)
Hangerő fullon is halk. 8.1-nél kb. fél erősségen is hangosabb volt...
Ezek szerint akkor ez ilyen, a piktogramokat kell figyelni, hol kanyarodjak le. :(
Kár, mert egyébként bejön a W10 (pedig koca módon frissítettem, nem volt semmi reinstall), egyéb gondom nincs vele.

''Mit ér az erő, ha nem a tiéd?'' - "Pénz legyen, a többit megvesszük!"

(#19745) this is life válasza greenface (#19744) üzenetére


this is life
Ármester

Mert 8.1 alatt a here-hez kulon lehetett letolteni a nyelvet amit használnál , a terkepek app-nal meg abtelefon nyelvevel azonosat tolt le , az ms tudja mi jo nekunk :D .. a hangerovel nálam semmi gond ... nem lehet hogy a hangszoro kezdi magat megadni , esetleg poros a membran ...?

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#19746) fR0271


fR0271
csendes tag

Újra lehet frissíteni w10-re. Működik a bejelentkezés. :C

(#19747) Luck Dragon válasza fR0271 (#19746) üzenetére

Valaki észre vette az MS-nél? Ez igen! Nem kapkodták el :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19748) fR0271 válasza Luck Dragon (#19747) üzenetére


fR0271
csendes tag

Hát nem igazán... :U

(#19749) cigam


cigam
félisten
LOGOUT blog

Kellemes meglepetés, hogy a UPC kiadta Windows10-re(és telefonra is) a Horizon Go alkalmazását.
Rövid próbák alapján a 735-ösön is pöpecül megy, kelemes App lett belőle. Egyetlen hátránya, hogy nem oldották meg azt, hogy a 8-as rendszereken is fusson.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#19750) Coyote85


Coyote85
csendes tag

Sziasztok!

Véleményt szeretnék kérni.
Érdekes dolgokat csinál mostanában a Lumia 735-öm.
Kezdődött azzal, h meghalt az előző fülhallgatóm. A telefonom egy hangot nem adott ki rajta, de a laptopomon pl simán szólt a bal oldala. Mindegy is, Szerencsére még garanciális volt, így gond nélkül ki is cserélték.
Imádom ezt a fülest, tehát újra beneveztem az előző típusra (Sennheiser CX 3.00).
Egy darabig semmi gondom sem volt, örömmel hallgattam a zenét amerre csak jártam.
Majd egy idő után elkezdte leállítgatni a zenét a telefon.Újra elindítottam és minden ment a maga útján...
Majd mikor ez minden 10. lépésnél megismétlődött, kezdtem kicsit ideges lenni, így próbaként elvittem magammal a Lumia 800-am fülesét. Ez a fent említettel ellentétben, egy mikrofonos füles 4 pólusú jack dugóval.
Az ég világon semmi probléma nem volt. (Azon kívül, hogy botrányos a füles hangja.)
Akkor egyértelműnek tűnt a dolog: a Sennheiser fülessel van a probléma.
Ma pl oda fajult a dolog, hogy mikor újraindítottam a zenét, az a bedugott jack ellenére a külső hangszórón szólalt meg.
Tettem még egy próbát: Rádugtam egy másik, a Sennheiserrel megegyezően 3 pólusó jack dugóval szerelt fülest és azzal is jelentkezett a fenti probléma: Folyamatosan leállítgatja a zenét, mintha kihúznám a fülest.

A kérdésem a következő: Mi a fenéért dobálja el a telefon a 3 pólusú jack dugóval szerelt füleseket? Ezt akkor is megteszi ha pl a csatlakozóhoz hozzá sem érek, csak a vezeték mozog.
...miért nincs baja a 4 pólusú jack dugóval?
Vagy nagyon egyszerű a dolog, kezd széthullani a jack aljzatom?

Ha igen, ez javítható és kb mennyibe kerül?

Előre is köszönöm a választ! :R

Üdv.: G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.