Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el !

Hivatalos: Rs1 10.0.14393.2724. 2019 Január 8.https://changewindows.org/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19651) #65388800 válasza cigam (#19650) üzenetére


#65388800
törölt tag

Nekem a média hang szokott ilyet csinálni.

(#19652) galuska95 válasza this is life (#19649) üzenetére


galuska95
aktív tag

elnézést:)

(#19653) #97862144 válasza this is life (#19638) üzenetére


#97862144
törölt tag

Hát nem tudom, én pont most váltottam, a kényszer szülte. Nokia Lumia 735-ösöm volt, sőt van is és nagyon megszerettem a "csemperendszert" :-) Elképesztően egyszerű, áttekinthető, könnyen kezelhető egy androidos telóhoz képest. Egyetlen gondom vele a memória megtelése volt olyan egy év használat után, de segített rajta a reset, utána gyorsan újraraktam ami kellett.
De beütött a mennykő a kisfiam formájában aki lelökte az asztalról és pont úgy esett le hogy a kijelzőnek kampec. Volt rá biztosítás így ingyen megcsinálják, dehogy mikor?? A jó ég tudja, mert egy hónapja van már szervizben.
Meguntam és berendeltem egy One Plus 3T-t, tegnap meg is jött. Nagy a kontraszt tudásban, gyorsaságban, de őszintén szólva fél napig a pokolba kívántam az androidot, nagyon nem jött be több szempontból sem, nagyon szoknom kell. Most tartok ott hogy kezd a teló meg az android is egyre jobban tetszeni.
Igazából ami a nyerő lenne: egy Windows alapú telefon a One Plus 3 tudásával, gyorsaságával hasonló árban:-) Valaki miért nem csinálja meg?

[ Szerkesztve ]

(#19654) konci79 válasza #97862144 (#19653) üzenetére


konci79
őstag

Jó kis szervíz...1,5 óra sem volt mikor nekem cserélni kellett(ha nem lett volna raktáron akkor 2-3 napot mondtak).

(#19655) Luck Dragon válasza #97862144 (#19653) üzenetére

Idol S4 Wp, csak még nem kapható.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19656) Spet válasza Luck Dragon (#19655) üzenetére


Spet
addikt

470$-ért jelent meg Amerikában.

Most egy kicsit számoljunk. Náluk 5% átlagban az áfa, akkor 447$ áfa nélkül. Nekünk idejön a 27% akkor 568$ az-az 290 $-HUF árfolyammal 165e, az-az igazi flagship ár. Én akkor már inkább maradnék a 950-nél vagy a Surface mobilnál, ha váltanom kellene a 735-t.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#19657) Luck Dragon válasza Spet (#19656) üzenetére

Persze, ez egyén függő,ki,mit választ. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19658) this is life válasza #97862144 (#19653) üzenetére


this is life
Ármester

Az hogy a w10m hozza egy droid tudasat de a sajat feluletet hasznalva , hat sajna kicsi erre kicsi az esely , az ms csak toketlenkedik az erintos mobilok megjelenese ota ,lassan fejlesztenek, az Os se beton stabil pedig nem kell tul sok fajta hw konfigot tamogatnia ..
Erosen ugy nez ki hogy ez a hajo eluszott es egyre csak tavolodik...
Amugy symbirol valtottam wp8-ra anno , ket nap utan mar atkoztam azt a percet mikor lumiat vettem fel is raktam ide hogy eladjam , de az otodik napra megszoktam , azota pedig a tobbitol irtozok :)
Nekem nagyon bejon mobilon es desktopon a win egyszeru egysegesitett kezelo felulete , bar asztalin meg kicsit skizofren a rendszer ...
Remelem nem lesz dobva a mobil szegmens ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#19659) galuska95


galuska95
aktív tag

Sziasztok!
Egy jelentéktelen dologról kérdeznék. Most foglaltam repjegyet es a gmail berakja automatikusan a naptárba az utazás időpontját és az infókat. A telón (wp8) az alap naptárat használom, ott van beállítva a goggle fiókom, viszont ez az automatikusan berakott időpont többszöri frissítésre se került be (pedig volt már olyan, hogy gépről írtam be valamit és az megjelent a telón, szóval működnek az ilyen alap dolgok). Nem támogatja a wp8 naptára ezt a fajta bejegyzést?
Esetleg a win10m?
Köszi!

(#19660) cigam válasza galuska95 (#19659) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Mindegyik naptárat mutatja a WP? Nézd meg a gmail melyikbe rakta, és hogy az a telón be van-e kapcsolva.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#19661) galuska95 válasza cigam (#19660) üzenetére


galuska95
aktív tag

mutatnia kellene, abba van rakva ami a naptárba is be van kapcsolva

(#19662) lacib válasza #97862144 (#19653) üzenetére


lacib
tag

Nekem is összetört a kijelző. December 27-én vitte a postás, január 5-én hozta. Volt rá biztosítás így 4500 Ft és kicserélték a kijelzőt meg az akkufedelet. Thx TMX.

Nokia1611- Nokia3330- Sie Me45- Sie M65- SE C702- ZTE Blade- ZTE GrandXIn-Huawei G620s-Lumia 735-Xiaomi RN4

(#19663) Vindex


Vindex
tag

Az miért van, hogy az otthoni routert nem ismeri fel azonnal a bekapcsolás után,csak ha kézzel inditom el. A munkahelyit viszont azonnal a bekapcsolása után felismeri és csatlakozik hozzá.

(#19664) vzoltan87


vzoltan87
tag

Ma reggel másodszor fordult elő, hogy nem ébresztett az ébresztő. Mi folyik itt? Két hete is volt egy ilyen, de azt hittem csak kinyomtam. Ma tuti nem csipogott. Mi lehet a megoldás?

(#19665) shteer válasza vzoltan87 (#19664) üzenetére


shteer
titán

telefoncsere

..szerintem jónak tűnik

(#19666) Luck Dragon válasza vzoltan87 (#19664) üzenetére

Ha 10-es a rendszere akkor nem csoda.

Ha viszont 8.1- akkor HR segíthet.

Vagy legvégső esetben shteer amit irt.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19667) lck válasza Luck Dragon (#19666) üzenetére


lck
senior tag

Miért "nem csoda" ?
Mióta kijött a 10 azóta használom 735-ön. Soha nem volt vele ébresztési problémám, sőt egyéb problémám sem nagyon. Szinte kifogástalan nálam.
Azon kívül hogy a facebook meg a mesenger alap app. szar.
Ha ezt a kettőt megcsinálnák normálisra, eszembe nem jutna egy esetleges cserén gondolkodni.

A leírt esetben mindenképp előszörre egy HR-t kellene csinálni.

Itt állandóan csak a sírásrivás megy, és ez valahogy átragad mindenkire. Pedig nem hiszem hogy ez olyan nagy arányú, csak gondolom azok nem írogatnak ide akiknél normálisan működik.

(#19668) Luck Dragon válasza lck (#19667) üzenetére

Attól hogy neked nem volt, nálam már előfordult. És nem lepődnék meg ha másnak is előfordulna.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19669) ViragL válasza vzoltan87 (#19664) üzenetére


ViragL
tag

Évek óta kelek WP-s ébresztőre, egyszer jártam úgy, mint te. A második kimaradt ébresztés után csináltam egy HR-t és egy MicroSD formázást. Azóta nem találkoztam ilyen problémával. A korai WP10-en volt hogy nem volt hangja az ébresztésnek, de az más eset, ott benne volt az értesítési központban a sikertelen ébresztés.. Ezt a megoldást javaslom neked is WP verziótól függetlenül.

(#19670) cigam válasza lck (#19667) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

+1

Azért a HR elött még törölném a jelenlegi bejegyzést, és készítenék egy újat. Ez a HR-hez hasonló ráolvasás színtű gyógyítás, csak nem kell mindent újra beállítani.
Ha nagy probléma az ébredéss, akkor 5-10 percel később/korábban egy második ébresztést is állíts be. Vagy még jobb, ha egy másik eszközön (pl. ébresztőórás rádió) állítasz be riasztást.
Ugye nem béta teszter vagy(slow/fast ring)?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#19671) Spet válasza lck (#19667) üzenetére


Spet
addikt

Legalább van, akinél, ugyanolyan jól, minimális hibákkal, de jól működik a készülék.

Már kezdtem aggódni. :DDD

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#19672) psg5


psg5
veterán

Sziasztok!

Feleség használja egy ideje a 735-öst, hiába tettem vissza gyári beállításokra a facebook és a messenger nagyon sokára nyílik meg. Ez mitől van és lehet-e ellene tenni?
Valamint tegnap (független a fentitől ,mert az már jó pár napja adott) a face-n meg szeretett volna nézni egy receptet de sajnos az elvitte egy "nem jó" oldalra :( azóta minden böngésző idításkor feldobja, hogy nyert vagy hogy vírus, vagy hogy frissíté szükséges stb...nem tudom beállítani a böngészőben (edge) hogy a google legyen a kezdőoldala. Lehet tényleg valami vírusfélét szedett össze?

F.K.T.

(#19673) domojko válasza psg5 (#19672) üzenetére


domojko
senior tag

Edge-ben megnyitod a www.google.hu-t. Jobb alul a három pötty- beállítások-speciális beállítások-keresés szolgáltató módosítása- kiválasztod a google-t- beállítás alapértelmezettként.

Szerintem előzményeket cookie-at töröld.

Faszbuk messenger passz, nem használom

(#19674) psg5 válasza domojko (#19673) üzenetére


psg5
veterán

Köszi!

Vírust nem kaphatott ugye?

F.K.T.

(#19675) #68372224 válasza vzoltan87 (#19664) üzenetére


#68372224
törölt tag

Nekem rendszeresen csinálja ez az okádék, pedig semmi csilivili insider nincs rajta. Egyszerűen nem ébreszt, majd a képembe röhög az értesítési sávban, hogy amúgy megpróbálta.
HR, minden megvolt, SD nincs is benne. Pedig 950-re akartam cserélni, de most már én röhögök a MS képébe, mert nem is egyszer késtem el miatta majdnem. Ennél a biológiai órám is jobban ébreszt.

(#19676) domojko válasza psg5 (#19674) üzenetére


domojko
senior tag

Nem hinném. Ezeket a szarokat minden platformon nyomják, virusos- frissíts- nyerjél stb.

(#19677) psg5 válasza domojko (#19676) üzenetére


psg5
veterán

Köszi

F.K.T.

(#19678) hefike


hefike
tag

Olyan problémám van,hogy messengerbe nem tudok megosztani egynél több képet egyszerre,egyszerűen kilép...bosszantó...app ujratelepítés megvolt,sem a beta sem a rendes nem működik,csak egy képet enged...nektek műkszik?köszi

(#19679) domojko válasza hefike (#19678) üzenetére


domojko
senior tag

Nekem még a fényképek app is gyakran kilép, szoval no comment.

(#19680) #68372224 válasza hefike (#19678) üzenetére


#68372224
törölt tag

Mind ilyen. Sajnos.

(#19681) vzoltan87 válasza #68372224 (#19675) üzenetére


vzoltan87
tag

Csalódott vagyok. Szuper teló volt, amikor megvettem. Megpróbálok egy HR-t, meg egy másik ébresztőt. Kellemetlen, mikor hülyének nézik az embert, ha azt mondja nem ébresztett a telefonja. Senki sem hitte el. ☺ Szerintem megválok tőle. Bosszantson mást.

(#19682) Blue Eagle


Blue Eagle
őstag

Sziasztok!

Sikerült agyoncsapnom szoftveresen a telómat. Megpróbáltam bekapcsolni azt a bizonyos értesítő LEDet. Bootloop lett a vége. Próbáltam Hard resetet nem segített, WDRT-sem segít a kapcsolatot eldobja. Már ott tart a dolog, hogy a Bootloader is sérült. Menthető ez a teló vagy kuka?

(#19683) Blue Eagle válasza Blue Eagle (#19682) üzenetére


Blue Eagle
őstag

:B hu... sikerült megcsinálnom.

(#19684) galuska95


galuska95
aktív tag

sziasztok!
win10m-re van valakinek messenger alternatívája vagy régebbi verziója? mivel a mostani nagyon lassú illetve képküldésnél kilép, valószínű ramzabáló.
köszi!

(#19685) Xantal válasza Blue Eagle (#19683) üzenetére


Xantal
tag

Szia. És mi van a leddel?

GI

(#19686) Spet


Spet
addikt

Messenger beta. (nem sokkal gyorsabb)

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#19687) Blue Eagle válasza Xantal (#19685) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Nem tudom. Ez nyitott kérdés még mindig. :F az első metódus szerint próbáltam, az iutool-lal. Szoftveresen és persze látszólag is lement a frissítés, de mint írtam bootloop lett a vége. Lehet, hogy az eltérő WP10 verzió miatt, vagy nem tudom.

(#19688) this is life válasza galuska95 (#19684) üzenetére


this is life
Ármester

Messenger alternativa sajna nincs , esetleg wdrt utan feltenni a wp8.1 messengert frissiteni w10m-re es nem engedni frissulni a messengert , aztan hatha mukodni fog . A messenger beta par mp-vel gyorsabban hasznalhato , van amikor 8 mp is eleg neki .... :W , tudom nem jo otlet , esetleg bongeszobol a messenger.com ?

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#19689) Luck Dragon válasza this is life (#19688) üzenetére

Szinte semmivel sem jobb.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19690) this is life válasza Luck Dragon (#19689) üzenetére


this is life
Ármester

Akkor halovany otletem sincs , talan az m.facebook.com, vagy a slimsocial for facebook , legalabb eleg furgek , meg ha az ertesitsek nem is mukodnek .
Szerencsere nalam mellozott a messenger, sose szerettem hasznalni, miota meg ez a borzalom portolt van azota csak ha nagyon muszaj.

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#19691) Takvan


Takvan
tag

Nekem (lekopogom) szerencsére nem igazán van gondom a W10M -el (L730).
Viszont kb. 2 héten belül másodszor fordul elő, hogy a hangerő halkító gomb nem működik. Tehát ha a hangosítót nyomom reagál, ha a halkítót semmi nem történik. Ráadásul valahogy meg is van keveredve. Ha a kikapcsoló gombot röviden nyomom, hogy kikapcsoljam a kijelzőt, akkor azt írja, hogy megváltozott a billentyű kombináció. Dupla koppos lezárásra ugyanez. Újraindítás után minden jól működik.
Más is találkozott már ilyennel?

(#19692) this is life válasza Takvan (#19691) üzenetére


this is life
Ármester

Ez valami egyedi bug lesz ,eddig ilyen hibarol nem olvastam ... sd van a telefonban , minden rendben van vele ?

Xantal
A led benne van , aztan hogy mikent lehetne tenylegesen munkara birni , az mas kerdes ... mert mokolassal is csak resz megoldasok szuletnek, egy fw update talan segitene , de arra esely sincs.

Hefike
Sajna a messengert igy kell elfogadni ahogy van , a fb inc portolta a sajat fejlesztoi keszletevel, de nem veszodtek vele sokat ami a vegeredmenyen is latszik ....

Vzoltan

Lehet egy hr-t megedemelne a telefon, mert w10m rs1 alatt nem igazan szokott gond lenni az ebresztovel...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#19693) Takvan válasza this is life (#19692) üzenetére


Takvan
tag

Van benne SD, de egész jól viseli, pedig nekem minden telepítés, letöltés, fénykép oda van irányítva, és több mint 50%-a foglalt. Nagyon ritkán újraindítás után szokta írni, hogy ellenőrizni kell a kártyát, azt megcsinálja és utána minden normálisan működik tovább. Nem tudom nem-e a múlt keddi frissítés után csinálta ezt a gombos variációt először.

(#19694) Xantal válasza Blue Eagle (#19687) üzenetére


Xantal
tag

Köszönöm. Azért az is jó érzés, hogy telefon ennél többre is képes lenne.

GI

(#19695) this is life válasza Takvan (#19693) üzenetére


this is life
Ármester

Auert probald ki sd nelkul is hogy akkor is tudod e reprodukalni a hibat ....

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#19696) Takvan válasza this is life (#19695) üzenetére


Takvan
tag

Hááát elég nehéz lenne, mert mint írtam szinte minden arra van telepítve. Így hogy kb. 2 hét alatt kétszer fordult elő inkább nem másolgatom az alkalmazásokat. Ha gyakoribb lesz a probléma, akkor esetleg kísérletezek vele, de remélem ez nem következik be.

(#19697) this is life válasza Takvan (#19696) üzenetére


this is life
Ármester

Egy probat meger majd.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#19698) miska17


miska17
tag

APK telepítővel lehet valamit/v.hogy mahinálni w10 alatt ?; ez az:[link]

(#19699) Spet válasza miska17 (#19698) üzenetére


Spet
addikt

Minek mókolni, ha van WP-re is?

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#19700) this is life válasza miska17 (#19698) üzenetére


this is life
Ármester

Az android appok telepitesenek lehetosege mar reg megszunt, egy kiserleti project volt amit kukaztak...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.