Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el !

Hivatalos: Rs1 10.0.14393.2724. 2019 Január 8.https://changewindows.org/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14001) Titi76


Titi76
aktív tag

Akiknél beégett ez-az, milyen fényerővel használjátok?

iPhone 14, Kia NIRO 2018 PHEV, Lenovo Legion

(#14002) foxymaci válasza Titi76 (#14001) üzenetére


foxymaci
senior tag

Kicsi plusz automata is be van kapcsolva rá.

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#14003) kezman


kezman
őstag

Végre, ma megjött a telefonom, kijelzőt és hátlapot (szürke) cseréltek, mint a új úgy néz ki, a költség 36 ezer, mivel biztosítva :F volt nekem 4500 volt, tokot kell hozzá nézzek, milyet ajánlotok?

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#14004) Intel fan11


Intel fan11
őstag

HR után megy a Here Drive+ :)

Battletag: hojszi#2983

(#14005) westcoastog válasza Titi76 (#14001) üzenetére


westcoastog
veterán

Én mindig magas fényerőn.

(#14006) KunEmber válasza westcoastog (#14005) üzenetére


KunEmber
senior tag

Minek? Látás-károsult vagy? (Nem taplóságból kérdezem, csak nekem az 90%-ban kisüti a szemem.)

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#14007) westcoastog válasza KunEmber (#14006) üzenetére


westcoastog
veterán

Nem tudom, így szoktam meg.

(#14008) KunEmber válasza westcoastog (#14007) üzenetére


KunEmber
senior tag

Fura. Akkuidőd átlag mennyi?

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#14009) westcoastog válasza KunEmber (#14008) üzenetére


westcoastog
veterán

Elég sokat nyomogatom naponta, lte, wifi, facebook, böngésző, hazaérek akkor már nem csesztetem, 40-50% marad kb mindig. Ha még többet nyomkodom persze jóval kevesebb kraft marad. Lényeg hogy töltöm minden este.

(#14010) Narakh válasza kezman (#14003) üzenetére


Narakh
senior tag

Mivel nem szeretem a kihajtósakat, én mezei szilikontokot használok, amiből kihívás volt jót találni. A próbáltak közül a Head Case cucca és a pár száz forintos S-Line, amik szépen illeszkednek. Utóbbiból érdekes módon láttam jóval silányabb minőségű darabot itthoni GSM boltban (selejt lehetett?), szóval ezt az eladót ajánlanám.

"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

(#14011) Wendelke válasza Narakh (#14010) üzenetére


Wendelke
senior tag

Én is ilyen tokot használok, teljesen jó, nem csúszik, a gyári hátlap nekem nagyon csúszott.

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#14012) Narakh válasza Wendelke (#14011) üzenetére


Narakh
senior tag

Az a vicc, hogy előtte vagy háromfélét végigpróbáltam, és mind lötyögött valahogy. Ez a kis cucc meg háromszáz forintért teljesen szépen a telefonra simult.

Mondjuk én ezt használom, de ha az S-Line előbb megjön, nem biztos, hogy megrendeltem volna.

[ Szerkesztve ]

"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

(#14013) D1L1ZS válasza Wendelke (#14011) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Ugyan ilyen van nekem is! Nekem teljesen megfelel! :) :C

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#14014) Verejték


Verejték
újonc

Sziasztok!
Az lenne a gondom, hogy a telepített programok nem jelennek meg az értesítések+műveletek (a műveletközpont kezelése) -ben, csak az áruház, Google Mail, mozgásadatok, pin.it, Telefon és Üzenetek... A többi progran nem! Páromnak is 735-ös van, neki minden telepített program ott van és lehet állítgatni...
A segítséget előre is köszönöm!

(#14015) Titi76 válasza Verejték (#14014) üzenetére


Titi76
aktív tag

Nekem addig nem jelentek meg amig legalább egyszer nem jött bejövő értesítés az adott appra.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14, Kia NIRO 2018 PHEV, Lenovo Legion

(#14016) Verejték válasza Titi76 (#14015) üzenetére


Verejték
újonc

Köszönöm a segítséget, tényleg az első értesítés kellett... :)

(#14017) Laci975


Laci975
csendes tag

Sziasztok!
3 napja vásároltam egy független Lumia 735-ös telefont a feleségemnek, és olyan problémával szembesültünk, hogy nem lehet biztonsági mentést készíteni :Y . A biztonsági mentés eljut 97 %-ig és ott kiírja, hogy nem sikerült, próbáljuk később :W , illetve az MMS -t sem tudja fogadni / letölteni a telefon :F . Vodafone-os kártya van a telefonban + egy 4 GB-os sd kártyát is raktunk bele. A vodafone-nál beírták az MMS beállításokat a telefonba, de úgy sem működik a dolog :( . Valaki tud ezekre a gondokra megoldást? Előre is köszi a választ. :R

(#14018) #65388800 válasza Laci975 (#14017) üzenetére


#65388800
törölt tag

Szia!

Mobilnet be van kapcsolva amikor az MMS-t akarod letölteni?

Töröld a ondedriveban lévő biztonsági mentést és úgy próbáld meg megint.

(#14019) Misser


Misser
tag

Jól megszivatott a telefonom. Valami oknál fogva, az emailem felzabált 750mb-ot 8 nap alatt. Először azt hittem, hogy csak a data sense számolt el valamit és nincs gond. De nem, ma reggel meg is jött az sms a szolgáltatótól, hogy takarékra tesznek.
Valakinek volt már hasonló? 3 éve használok wp telefont, eddig nem volt ilyen. Jo lenne a jövőben elkerülni ezt.

(#14020) foxymaci válasza Misser (#14019) üzenetére


foxymaci
senior tag

Nem töltöttél le véletlen valami mellékletet?

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#14021) Pro staff


Pro staff
csendes tag

Sziasztok!

Egyszeruen nem értem hogy nem tudja a 735 visszaadni 30fps-ben a felvett fullhd videókat , van amikor a normálisan játsza le őket , de egy másik idopontban elinditva (kb 10ből 7 szer) beesik a lejátszás kb 22-24 fps közé ,teljes mértékben látható a külonbség .Főleg úgy hogy találtam egy elég jó videó lejásztó programot FLV néven , ami folyamatos 30fps mellett szépen futtaja a felvett fullhd videókat a gyári lejátszóval ellentétben, de viszont kicsi minőségbeli romlás van. :U :U :U :((( :((( De hogy miért nem tudja tartani a gyári lejátszó a folyamatos 30fps-t....?????gyenge hardver ??? Lehet ! De akkor meg néha miért jó ..... :F :F

[ Szerkesztve ]

(#14022) sasa58


sasa58
tag

Lehet, hogy amatőr kérdés, de a fizetős progikat milyen módon lehet fizetni? Belefutottam egy ingyenes progi használatánál, hogy felajánlotta a pro verziót de nem mertem rákattintani. Ez a pro verzió nincs is fent az Áruházban, csak az ingyenes.

(#14023) Narakh válasza Pro staff (#14021) üzenetére


Narakh
senior tag

Memóriakártyára mentesz?

"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

(#14024) kutga válasza sasa58 (#14022) üzenetére


kutga
nagyúr

Nyugodtan rákattinthatsz, ha még nem vásároltál, először a fizetési módot kell felvinni. Hitelkártya vagy bankkártya, illetve MS ajándékutalvány közül választhatsz.

Let the Zone take me if I am.

(#14025) sasa58 válasza kutga (#14024) üzenetére


sasa58
tag

Olyan nincs, hogy a telefonszámlához hozzáírják?

(#14026) Nasuto válasza sasa58 (#14025) üzenetére


Nasuto
tag

Mintha Telenornál lehetséges lenne. A többi szolgáltató még nem engedi.

(#14027) Pro staff válasza Narakh (#14023) üzenetére


Pro staff
csendes tag

Szia!

Bárhonnan inditom ugyanaz .:(( akár telefonról akár mem. kártyáról.Ha nektek nem csinálja akkor viszem szervizbe...lehet ram hiba vagy nem tudom :((( :( :( :( :W

(#14028) kutga válasza sasa58 (#14025) üzenetére


kutga
nagyúr

Nem tudok ilyenről.

Let the Zone take me if I am.

(#14029) Nasuto válasza sasa58 (#14025) üzenetére


Nasuto
tag

Itt is van. Telenornál lehetséges csak.

(#14030) Narakh válasza Pro staff (#14027) üzenetére


Narakh
senior tag

Gyári visszaállítást csináltál?

"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

(#14031) Pro staff válasza Narakh (#14030) üzenetére


Pro staff
csendes tag

igen csináltam , frissiteni is mindent frissitettem... :( :( néha még lépked ki magától a bongészobol és az alkalmazásokból , de ezt nem sűrűn teszi. Lehet összefugg a kettő. Mindenesetre mivel 3 hete vásároltam a t-mobilban egy szervizt megpróbálok mert tényleg nem tudom mi lehet ...és ha nektek nem ilyen nálam lehet a baj... :( :(

[ Szerkesztve ]

(#14032) sasa58 válasza Nasuto (#14029) üzenetére


sasa58
tag

Köszi, pont Telenoros (is) vagyok.

(#14033) Misser válasza foxymaci (#14020) üzenetére


Misser
tag

Pár száz kb os mellekletek folyamatosan jönnek, mint eddig is. Több száz mega irreális. Remelem következő hónapban nem csinalja ezt.

(#14034) foxymaci


foxymaci
senior tag

Másnál vam olyan hogy néha nem tud elindítani alkalmazásokat? Rákattolok pl a CorePlayerre elindulna aztán kilép, és próbálgatom a többi alkalmazást is de folyamatosan kilépkednek és csak egy újraindítás oldja meg, először a takarékos üzemmód kezdte akkor csináltam egy HR-t ez volt egy hónapja aztán tegnap volt megint egy HR mert a zenelejátszó a fülesen és a hangszorón is tolta a zenét... Most meg nem mindíg tudom az alkalmazásokat elindítani.... Kezdek félni hogy teljesen bedöglik a teló :(.

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#14035) Narakh válasza Pro staff (#14031) üzenetére


Narakh
senior tag

Hát ha a saját videóival ezt csinálja, én elvinném a Nokia Care-be, már csak azért is, hátha mondanak valami okosat.

"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

(#14036) oba


oba
addikt

WP10 -el mennyire használható a telefon, van e bármilyen szoftveres nyűgje? Üzemidő mennyire jó vagy rossz? Persze ez használat függő, de úgy nagy általánosságban mennyi kijelző időt tud egy feltöltéssel? Van e bármi olyasmi ami miatt azt mondanátok, hogy nem érdemes megvenni? Köszi!

(#14037) sicc33


sicc33
aktív tag

Korábban többen is írták, hogy villog/vibrál a kijelző. Nincsen valakinek erről egy megosztott videója?

(#14038) zachary válasza sicc33 (#14037) üzenetére


zachary
tag

Annyira kiszámíthatatlan mikor csinálja, hogy szerintem ha akarnád sem tudnád levideózni. Nekem amúgy nem is vibrál, hanem becsíkozódik és a csíkok más fényerőn -általában sokkal magasabban- mennek.

(#14039) domojko válasza zachary (#14038) üzenetére


domojko
senior tag

A régi asztali videomagnó videó teszt csíkjához tudnám hasonlítani. Nekem is szokott ilyet csinálni de teljesen kiszámíthatatlan hogy mikor.

(#14040) oba válasza domojko (#14039) üzenetére


oba
addikt

ajjaj... és ezt mindegyik 735 csinálja, tehát típus hiba, vagy szoftveres gond, értem ezalatt, hogy vmelyik update után jelent meg?

(#14041) Narakh válasza oba (#14040) üzenetére


Narakh
senior tag

Ilyesmit olykor mintha én is elkapnék, de egyáltalán nem olyan mértékű a dolog, hogy zavaró volna (sőt magamtól inkább érzékcsalódásnak gondoltam volna). Nem hiszem, hogy aggódni kéne miatta.

"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

(#14042) bara17


bara17
tag

Sziasztok! Nemrég csináltam egy hr-t a telefonommal és azóta az áruházban nem találom meg HERE programokat. Másnál is hasonló a helyzet?

(#14043) d@minator válasza Laci975 (#14017) üzenetére


d@minator
addikt

Én sem tudtam megoldani az MMS-t Telekomos telefonon pedig itt a srácok minden segítséget megadtak. Névjegykártyát enélkül nem tud fogadni a telefon. Ha előbb találsz megoldást írd meg. :)

(#14044) hefike


hefike
tag

Fm rádió szr😒 recseg szörcsög mindenféle adóknál,hallgathatatlan😞 a gmail ikont nem engedi kihelyezni kezdőképernyőre😩 nálatok sem?

(#14045) #65388800 válasza hefike (#14044) üzenetére


#65388800
törölt tag

Menj ki a szabadba vagy próbáld másik fülessel.

Elvileg azért nem engedi mert már kint van.

(#14046) zachary válasza domojko (#14039) üzenetére


zachary
tag

Jó, hát én videót szerintem csak általánosban láttam és már akkor is elavult volt :DD A digitális megújulás, a kilencvenes évek gyereke vagyok :D

@14044 hefikeNekem tökéletesen működik az FM rádió, pedig én irodában hallgatom.

[ Szerkesztve ]

(#14047) #22743424 válasza zachary (#14038) üzenetére


#22743424
törölt tag

Ilyet nekem is szokott :)

(#14048) oba


oba
addikt

Hát nekem ne csíkozódjon vagy hullámozzon a kijelző, még akkor sem ha ritkán csinálja és akkor sem ha nem feltűnő :) A samsung féle amoledek miért nem csinálják ezt? Most kereshetek másik telefont... WP vonalon mi a nagyon ajánlott telefon, amit használtan már 30e környékén meg lehet venni? Lehet régebbi is, de azért a friss WP -t rá lehessen rakni :) Thx!

(#14049) hefike


hefike
tag

Hogyan lehet online filmeket nézni?kell hozzá vmi progi?illetve szeretném nézni a fixtvt online a bigravity van megadva lejátszónak,azonban csak kb 5mp és leáll😒 tudtok esetleg más stream lejátszót?köszönöm!

(#14050) kutga válasza oba (#14048) üzenetére


kutga
nagyúr

Ennyiért nem fogsz tökéletes telefont kapni. :(

Let the Zone take me if I am.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.