Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el !

Hivatalos: Rs1 10.0.14393.2724. 2019 Január 8.https://changewindows.org/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19551) #65388800 válasza kopidoo (#19550) üzenetére


#65388800
törölt tag

Ott az a helyzet sok minden nincsen. Fele dolog hiályzik onnan.

(#19552) kopidoo válasza #65388800 (#19551) üzenetére


kopidoo
senior tag

Downgradelni lehet valahogy a hivatalos release-re?

(#19553) #65388800 válasza kopidoo (#19552) üzenetére


#65388800
törölt tag

Lehet. De egy sima HR visszahozza az elveszett dolgokat. Nekem is a legújabb 576 van rajta és az extrák közül nem hiányzik semmi.

(#19554) lck válasza kopidoo (#19552) üzenetére


lck
senior tag

Tudtommal az 576 az már a hivatalos 12.15 óta. (Csak itt a fejlécben nincs frissítve ) De abban is benn van egyébként az extrákban. Legalábbis nálam igen.
Frissítés nem szed le semmit ?

[ Szerkesztve ]

(#19555) this is life válasza kopidoo (#19552) üzenetére


this is life
Ármester

Sysapp pusherrel rakd fel ami hianyzik ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#19556) miska17 válasza cs.david94 (#19549) üzenetére


miska17
tag

Szia, ez működik lezárt kijelzőnél ?

(#19557) Dog83 válasza miska17 (#19556) üzenetére


Dog83
tag

Bocsánat,hogy én (is) válaszolok, működik, és nekem nagyon tetszik.

(#19558) Luck Dragon válasza miska17 (#19556) üzenetére

Igen, működik.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19559) miska17


miska17
tag

Sőt !, örülök a válaszoknak.

#19557 Dog83

#19558 Luck Dragon

[ Szerkesztve ]

(#19560) this is life válasza kopidoo (#19552) üzenetére


this is life
Ármester

nálam igy nez ki ..

Miska17
A tubecast for youtube korrektül működik,háttérben es lezárt kijelzőnél is,streamelni lehet korlátlanul a fizetős változatnak,egyetlen hiányossága hogy a youtube-os lejatszasi listákat nem kezeli...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#19561) Luck Dragon válasza miska17 (#19559) üzenetére

Hát jó, egye fene,szívesen! :)):DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19562) kopidoo válasza #65388800 (#19553) üzenetére


kopidoo
senior tag

HR után vagyok épp, mert új tulaja lett a telefonnak, így nem értem miért sz@r. Majd még holnap ránézek, köszi.
@lck @this is life nektek is köszi

[ Szerkesztve ]

(#19563) this is life válasza kopidoo (#19562) üzenetére


this is life
Ármester

Szerintem egy wdrt-vel jobban jarsz , es utana mehet fel ujbol a w10m ....

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#19564) lorcsi


lorcsi
veterán

ismertek olyan programot amivel a telefonon lehetne a gmailes hangouts funkciót használni?

(#19565) lorcsi válasza lorcsi (#19564) üzenetére


lorcsi
veterán

találtam kettőt:
im+
agent icq

(#19566) Luck Dragon válasza lorcsi (#19565) üzenetére

Ezekben lenne hangouts "kezelő"?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19567) this is life válasza Luck Dragon (#19566) üzenetére


this is life
Ármester

Az Im+ kezeli a hangouts-ot , ha csak be nem zarta azota az api-t a google, elvileg volt gmessenger uwp is de eltunt az aruhazbol.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#19568) Luck Dragon válasza this is life (#19567) üzenetére

Köszönöm szépen az információt.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19569) amol


amol
addikt

Sziasztok!
Asszony 735-ösének használhatatlanná tört a kijelzője és szeretnék róla adatot menteni ill. törölni. A névjegyek szinkronizálva voltak google fiókkal és a képek memóriakártyán vannak de nem biztos hogy mind. PC-hez csatlakoztatva nem jelenik meg az eszközkezelőben. Egyébként működik, kicsöng, megkapja az értesítéseket, tölt stb.
Sajnos rosszul emlékeztem a microsoft jelszavára és miután sehogy sem fértem hozzá USB-n megváltoztattam - már tudom hogy kár volt mert a telefonon nem tudom átírni. Nem vagyok benne biztos hogy az sms-eken kívül van-e mentendő tartalom de szeretném ellenőrizni.
Ötlet?
Köszönöm!

(#19570) galuska95 válasza amol (#19569) üzenetére


galuska95
aktív tag

Szia!
Ha ide nem érkezik válasz próbáld meg másik topikban (lumia 930 vagy windows phone topik).

(#19571) cigam válasza amol (#19569) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Mire dugtad rá, hogy nem látja USB-n? +Mennyire nem látja? Eszközkezelőben (Hordozható eszközök) sem jelenik meg?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#19572) amol válasza cigam (#19571) üzenetére


amol
addikt

3 Win10-es és egy Win7-es gépre is rádugtam, egyik sem látja az eszközkezelőben. Ha van benne memóriakártya akkor az látszik hordozható eszközként, nélküle semmi nyoma a telefonnak.
Értesítések megjönnek rá, hívni lehet, MS fiókból meg tudom csörgetni annak ellenére hogy megváltoztattam a jelszót. A képek, kontaktok elvileg megvannak mind de azért leellenőrizném hogy mi van rajta és jó lenne megszerezni az sms-eket is.
Két esésből két törés, nem egy strapatelefon.

(#19573) amol válasza galuska95 (#19570) üzenetére


amol
addikt

Szia!

Köszönöm a tippet!

(#19574) cigam válasza amol (#19572) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Szerezz egy másik windows-os telefont, és állítsd be rajt azt a fiókot, ami a törött telefonon van. Az üzenetek így biztosan visszajönnek.

Nem próbáltam, de ez a program segíthet: TransPhone

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#19575) amol válasza cigam (#19574) üzenetére


amol
addikt

Sajnos hirtelen nem tudok senkit akinek WP van, de ha működik úgy ahogy írod nem kellene megtalálnom a felhőben is? Illetve nem gond hogy már más a jelszó?
Egy kijelzőt kéne rápattintani pár percre hogy lássam mit csinálok. Hirdetnek itt ph-n 10-ért mindenféle Lumiára, még jó hogy rákérdeztem mert a 10 egyből 28 lett, annyit meg már nem ér.

(#19576) cigam válasza amol (#19575) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Látod, is, csak nem úgy. Elmész a onedrive weboldalára, és bejelentkezel. A jobb felső sarokban, a fogaskerekes menüből megnyitod a beállításokat. A baloldali menüsorban kiválasztod a "Eszközbeállítások biztonsági másolatai"-t, és ott látod mikor melyik eszközről készült másolat.
Van egy nagy hibája: Csak törölni tudod. Se letölteni, se belenézni nem tudsz.

A jelszó miért lenne gond? Pont te írtad, hogy most írtad át, vagyis tudod mi az.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#19577) amol válasza cigam (#19576) üzenetére


amol
addikt

Valóban történt egy mentés 19-én, kár hogy azóta eltelt egy hét és nem is lehet vele mit csinálni.
Az új jelszót tudom de a törött telefonon a régi van, nem lépteti ilyenkor ki a fiókból?
A mentéshez nem kellett volna külön kijelölni az sms-eket is?

Megnéztem a programot amit ajánlottál, de mivel nem történik semmi ha rádugom a telefont a gépre sajnos nem derült ki jó-e.

[ Szerkesztve ]

(#19578) this is life válasza amol (#19577) üzenetére


this is life
Ármester

Ha alap beallitason az sms-ek szinkronizalasa be volt kapcsolva akkor azokat mentette a jelszo megvaltoztatasaig... utana szerintem ,mivel mas jelszo lett beallitva , a szinkronizalas megszunt a onedrive es a telefon kozt. A szamitogepen amiatt nem lathatod a telefont mert ahoz fel kell oldani a kijelzot ,ami a touch panel torese miatt nem megoldhato..

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#19579) amol válasza this is life (#19578) üzenetére


amol
addikt

Szerintem nem lett átállítva és a törés után átkerült a kártya másik telefonba tehát az azóta jött üzenetek megvannak.
Próbáltam tükrözni a kijelzőt de asszem ahhoz is kell egy jóváhagyás a telefonon. Az megoldható hogy feloldom a kijelzőt valahogy egérrel és utána csatlakoztatom a géphez? Nincs rajta beállítva semmilyen biztonsági kód.

(#19580) this is life válasza amol (#19579) üzenetére


this is life
Ármester

Ebben nem vagyok 100%-ig biztos , de talan az egeret es a billentyuzetet kezeli , legalabbis anno szo voít rola, full otg tamogatast egyedul a 950 kapot , az eger vagy billentyuzet kezeles meg talan van a 735-on ...ha a bluetooth be lenne kapcsolva rajta , akkor az egeret azon is csatlakoztathatod...
Amugy nagy allatsag hogy ha reccsen a kijelzo onnantol kezdve wp-on esely sincs pc-vel legalabb a sajat dolgait lementeni az embernek ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#19581) amol válasza this is life (#19580) üzenetére


amol
addikt

Semmi sajnos. A vicc az hogy pont pár napja néztem utána hogyan lehet majd az sms-eket átmenteni droidra mert kezdett hülyeségeket csinálni a másfél évig problémamentes telefon.

(#19582) SpeedyG


SpeedyG
tag

Az új frissítés óta:
- SMS üzenetek nem nyíltak meg, vagyis mindegyik "üres" volt - újraindítás óta rendben. Azért ez egy picit izgi volt... :)
- a többször említett "rezgős" fagyás böngészés alatt - akksi kivétellel gyógyult. Ez a kedvenc "bibi"-m :)
- telepítési problémák az áruházból, pontosan nem tudom milyen hibaüzenettel
- ami eddig nálam nem volt, most már én is élvezhetem, hála az update-nek: SIM kártya probléma üzenetek.

Mindig egy élmény, ha frissül a telóm. Az MS gondoskodik arról, hogy a user ne unatkozzon. Egész meglepő lesz, ha egyszer tényleges és érzékelhető (értékelhető?) előrelépést tudnak elérni. Csak fel tudjam dolgozni... :))

[ Szerkesztve ]

(#19583) SpeedyG


SpeedyG
tag

...a Tubecast pedig nem játsza le a videókat.... hang van, de kép nincs, csak fekete kijelző.
Ennek is mi lehet az oka? Másnak is van/volt ilyen gondja?

(#19584) Luck Dragon válasza SpeedyG (#19583) üzenetére

Most meg néztem, nálam minden oké.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19585) lorcsi


lorcsi
veterán

sziasztok!

keresnék olyan programot, amivel a számrendszerek közt tudok gyorsan számolgatni (2-es, 16-os, 10-es)

amiket számológépeket eddig találtam..nem tudják ezt a funkciót :(
ha valaki tud...szóljon

ui.:
BuÉK

(#19586) Takvan válasza lorcsi (#19585) üzenetére


Takvan
tag

Ezt tudja a gyári is win10 -en! Válaszd a programozóit a menüből.

BUÉK!

[ Szerkesztve ]

(#19587) lorcsi válasza Takvan (#19586) üzenetére


lorcsi
veterán

8.1-en vagyok még :(

(#19588) Takvan válasza lorcsi (#19587) üzenetére


Takvan
tag

Akkor nézd meg ezt: [link]

(#19589) Idiofil


Idiofil
aktív tag

Sziasztok,

A fő telefonom akksicsere programban van, így vissza kellett jönnöm egy ideig a 735-re. Gondoltam nem baj, legalább meglátom, hogy mi változott, mi mennyit javult.
Pár kérdés, nem tudom csak engem érint-e:
- A Messenger értesítés utáni kattintásra ~ 20 mp amíg bejön.
- Böngészés közben, amikor bejön hogy engedélyezzem a sütiket, 1-2 percig nem lehet rákattintani az elfogadásra és úgy kell böngésznem, hogy a képernyő felét kitakarja
- Kb minden 2-3. ébresztésnél olyan a hangja, mintha valami baja lenne a telefonnak (mint egy régi óra, ami úgy zenél, mintha merülne az elem)
- Viber alkalmazásnál beragadnak az értesítések/rákattintok és nem jön be addig a jelzett üzenek, amíg én nem küldök választ rá (bár nem is látom).

Amikor elkezdtem használni (2 hete) volt gyári visszaállítás, mindent frissítettem és mégis sokkal használhatatlanabbnak tűnik, mint amikor leraktam nyár környékén.

Nálatok is mindez megvan?

Üdv és BUÉK ;)

"Those who want respect, give respect"

(#19590) lorcsi válasza Takvan (#19588) üzenetére


lorcsi
veterán

Köszi!

erre gondoltam, ez nagyon jó :)

(#19591) miska17


miska17
tag

Stellariumot használja valaki ?

(#19592) Spet válasza Idiofil (#19589) üzenetére


Spet
addikt

A Messenger azért sz@r mert állítólag 2gb memória kellene neki, helyette van messenger béta, ha türelmetlen vagy.

Viber ugyanolyan f0s mint eddig volt, a programozók lusták javítani a hibákat, vagy legalább csak faragni rajta.

A többi problémával nem találkoztam.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#19593) Idiofil válasza Spet (#19592) üzenetére


Idiofil
aktív tag

Köszönöm, rápróbálok a bétára. A böngészős dolog lehet félig weboldal hiba volt, a hangszóró meg ki tudja, mivel ha fizikailag lenne a hardver hibás, nem hiszem hogy csak ébresztésnél jönne elő a dolog..
Na de próba ;)
Köszi :)

"Those who want respect, give respect"

(#19594) Luck Dragon

Én most azt vettem észre, hogy jobban merül a kelleténél a kütyü. Szerintem kezdi magát megadni az akkumulátor. :(

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19595) blackmoto válasza Idiofil (#19593) üzenetére


blackmoto
senior tag

Vezeték nélküli töltőn volt mikor ezt a fura hangot adta a hangszóró? Csak mert nekem is volt ilyen, és én annak tulajdonítottam be, hogy attól "gerjed".

(#19596) gyuri00


gyuri00
aktív tag

Sziasztok!

Sikeresen összetörtem a telefon kijelzőjét szóval használhatatlan lett , de szeretném lementeni róla az adatokat jegyzetek telefonszámokat, ha a számítógépre csatlakoztatom akkor felismeri, így valahogy ki tudom nyerni ezeket az adatokat?

(#19597) cigam válasza gyuri00 (#19596) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Konkretizálnád a "mindent"? Elméletileg minden ott van az MS fiókodban.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#19598) gyuri00 válasza cigam (#19597) üzenetére


gyuri00
aktív tag

a telefonszámokra és a jegyzetekre lenne a legnagyobb szükségem

Az ms fiókba beléptem onnan csak a képeket tudtam lementeni ott hol találom meg a telefonszámokat?

(#19599) this is life válasza gyuri00 (#19598) üzenetére


this is life
Ármester

Ha be volt kapcsolva a fejlesztoi mod,interop unlock,sftp,taveleres,diagnosztika a telefonodon akkor talan van esely bongeszon keresztul lementeni a nevjegyeket , de amugy nem igazan hozhato ossze ...a projetc my screenhez is egy okezas kell nyomni , hogy utana pc-rol elerd a telefonod ...ha a touchpanel mukodne veletlenul akkor a kepernyo kozepen kell baloldalt az engedelyezesre nyomni ... onedrive cimsor alatt van egy negyzet 9 szektorral ,klikk oda es utana a kapcsolatokra , azutan exportald a nevjegyeket ..

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#19600) this is life válasza this is life (#19599) üzenetére


this is life
Ármester

Vagy ezen a linken ered el a nevjegyzeket kapcsolatok outlook,live...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.