Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el !

Hivatalos: Rs1 10.0.14393.2724. 2019 Január 8.https://changewindows.org/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6001) Feri1977 válasza Steelers (#5998) üzenetére


Feri1977
senior tag

Azért, mert a főnöknek, meg a munkatársamnak is ez van, azt imádják, én meg vagy 6 éve androidot használtam, most megvettem én is, 3 nap után se tudtam megszokni+hogy semmi nincs olyan program játék lejátszó nincs mint androidon, a kamera pocsék, zenemániás vagyok, a fullos fülesemmel is eq használata mellett semmi mély és magas (techno, trance, house stb.), és még sorolhatnám, bocsánat, hogy írtam itt, legyetek boldogok a telefonnal, én nekem sajnos nem vált be. Szép meg csicsa meg minden de...elnézést, hogy írtam itt, bocsánat.

+Devas: Jó, kipróbálom, köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#6002) Dj.Kütyü


Dj.Kütyü
aktív tag

Moderator!Tiltsd már ki légyszi ezt a (tagot)!

(#6003) Remington válasza Feri1977 (#6001) üzenetére


Remington
őstag

Nekem pl. ugyanazzal a fülessel (Xiaomi Piston) szebben szól mint a Xiaomi Redmi 1S.

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#6004) s7evcsenko válasza Dj.Kütyü (#6002) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Feri1977-re gondolsz?
De miért? Azért mert elmondja a véleményét?
Nem vagyunk egyformák, Neki azok a szempontok a fontosak.
Én imádom a 735-öt, de azért van igazság abban amit mond, a zenelejátszók nincsenek a helyzet magaslatán az eddig megszokotthoz képest! (Poweramp)
Nekem amúgy a hangzásvilággal semmi bajom, igaz nem is minőségi fülhallgatón hallgatom.

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#6005) Steelers válasza Feri1977 (#6001) üzenetére


Steelers
senior tag

a kamera pocsék??? na ne viccelj már! 6.7 megapixelből mutass egyet ami többet kihoz! ha nem értesz hozzá az más lapra tartozik!
próbáld ki a Core Music Playert.
az hogy nincs basszus,hülyeség. teljesen szépen szól.

[ Szerkesztve ]

(#6006) zsoltyyy válasza Feri1977 (#6001) üzenetére


zsoltyyy
senior tag

Megkérdezhetem, hogy előtte milyen telefonod volt? Gondolom az valami csúcs volt zenei téren. :DDD
Az alkalmazáskínálatnak meg utána nézhettél volna előtte is.

ui: Engem baromira nem zavar ha valaki leírja a véleményét. Akár pozitív, akár nem. Viszont ilyen baromságokat érvként felhozni kb olyan, minthogy nagy a telefon, vagy hogy nem fekete, hanem sötétszürke... Nézz utána mielőtt megveszed, vagy kérdezz... Ennyire nehéz?

(#6007) Dj.Kütyü válasza s7evcsenko (#6004) üzenetére


Dj.Kütyü
aktív tag

Akkor jó beszélgetést vele...kb mintha lóval sakkoznál...

(#6008) Tybe3e válasza Feri1977 (#5991) üzenetére


Tybe3e
tag

Nekem is ilyen Sennheiser fülesem van, és én pl. semmi kivetnivalót nem találtam a telefon hangzásában zenei téren - igaz én inkább metált, djentet, ilyen keményebb dolgokat hallgatok. Viszont van ebben is mély és magas hang is bőven.
Persze nyilván ízlés kérdése a dolog hogy hogy szólal meg a mély-magas, nem vagyok audiofil, nem értek annyira hozzá, de nekem nincs bajom vele. No meg az is lehet hogy én vagyok igénytelen ilyen téren :DDD

(#6009) foxymaci válasza Tybe3e (#6008) üzenetére


foxymaci
senior tag

Nekem ipod nanom volt előtte amikor megvettem a telot azonnal eladtam a nanot szerintem ez a teló eszméletlen jól szól ha beállítom rendesen az eq-t.
A fröcsögőknek:
Nem tökéletes teló tény de már régóta olvasom ezeket a felesleges fröcsögéseket jajj nagy a teló jajj kicsúszik a kezemből jajj nincs ilyen app nincs olyan app előtte olvassatok utána, számtalan helyen ki lehet próbálni megnyomkodni, ha meg nem tetszik van rá 3-14 nap és küldjétek vissza és vegyetek droidot ebbe a kategóriába vannak használható droidok pl g2mini bár szerintem az is csúszik....

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#6010) Bandi8bácsi


Bandi8bácsi
tag

Létezik olyan vezeték nélküli fejhallgató, ami kompatibilis a 735-el?

(#6011) Dimond G válasza Bandi8bácsi (#6010) üzenetére


Dimond G
senior tag

Én a Z3-hoz vettem egy Sony SBH20-t. Bluetooth-al kommunikál, szinte azonnal és jól működik vele! Ezzel használom!

(#6013) foxymaci válasza #05304832 (#6012) üzenetére


foxymaci
senior tag

:DDD

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#6014) s7evcsenko válasza Dj.Kütyü (#6007) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Én nem akarok beszélgetni vele, de ez egy szabad ország, szabad vélemény nyílvánítással! ;)
Egyelőre!

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#6015) Dj.Kütyü válasza s7evcsenko (#6014) üzenetére


Dj.Kütyü
aktív tag

Na fityiszes! :-))

(#6016) s7evcsenko válasza Dj.Kütyü (#6015) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Az meg mi? :)

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#6017) Dj.Kütyü válasza s7evcsenko (#6016) üzenetére


Dj.Kütyü
aktív tag

Azaz

(#6018) s7evcsenko válasza Dj.Kütyü (#6017) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Jót beszélgettünk! :R

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#6019) gg72


gg72
veterán

Sziasztok! Lehet váltanék BB Q5-ről Lumia 735-re, ezek mennyire számítanak megbízható boltoknak?
[link]
[link]

(#6021) valaki_xy válasza gg72 (#6019) üzenetére


valaki_xy
tag

Ha még ma március 4-ig megrendeled, akkor az Edigitalban 59ezer, és az tuti megbízható.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#6022) edari


edari
őstag

Én is beszállok a beszélgetésbe ha nem baj :)
Amoledre: Mutteromnak előző telefonja egy s advance volt. Abban is amoled volt. 2 év intenzív használat után se égett be sehol.
Oszt. társnak viszont van egy lumia 925-ös telefonja, neki párszor beégett az ie a képernyő alján, de azt mondja h mindig eltünt. Elmondása szerint akkor égett be mindig, ha a telefon felmelegedett (pl. töltőn volt).

Feri1977: Én tegnapelőtt valtottam erre a telefonra. Android utan egy megváltás. Halálnak kell sok bena app. Sokkal jobban tetszik a wp, sokkal életképesebbnek tartom mint az androidot. Amiket én kerestem appokat azok fent voltak (pl shazam, otp smartbank).
Persze nem kell hogy mindenkinek tetszen valami, hisz ízlések és pofonok, de ha valami nem tetszik akkor szerintem ne így fejezd ki.
Mert nekem pl eszembe sincs visszamenni androidra, egy életre eladta magát nálam.

(#6023) gg72 válasza valaki_xy (#6021) üzenetére


gg72
veterán

Kösz. :K Még vacillálok a cserén, mert nagyon szeretem a Q5-öt, csak a napokban volt a kezemben egy 735 és nagyon megtetszett, kár, hogy nincs hozzá aktív tok, amit a BB-nél nagyon megkedveltem.

(#6024) Baridas


Baridas
csendes tag

Sziasztok!

Két teljes évet sikerült túlélnem ( :W ) egy Galaxy S Advance társaságában és úgy döntöttem h soha többet android telefonba. (tablet más dolog, jó még az N7 2013 :)) ) Először a 930-at néztem ki de anyagi forrás hiányában ez a teló lett a kiszemelt, de lenne még előtte pár kérdésem.

Először is, hol lehet hozzá kék hátlapot szerezni?
Illetve, én néhány ismerőstől hallottam, h a viber értesítések (meg úgy ámblokk néha az értesítések) nem mindig működnek rendesen, ezt ti mennyire tapasztaljátok?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)

Vagy találunk utat, vagy csinálunk egyet. (Hannibal)

(#6025) Bandi8bácsi válasza Baridas (#6024) üzenetére


Bandi8bácsi
tag

A Viber néha szarakodik, mással nem volt gondom, minden értesítés jön szépen.

(#6026) Baridas


Baridas
csendes tag

Illetve még egy kérdés kimaradt, mégpedig az, hogy mennyire gyorsítja fel a működését egy UHS-III-as 32 gb-os sdkártya?

Vagy találunk utat, vagy csinálunk egyet. (Hannibal)

(#6028) zombinyul válasza #05304832 (#6027) üzenetére


zombinyul
addikt

341-gyel végződik a legújabb, szinte mindenki azzal használja mar, sokkal jobb. Milyen függő a telefonod?
Egyebkent azzal került be a mobilnet ki-be kapcsolgathatosaga rolon. :)

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#6030) Nimda válasza edari (#6022) üzenetére


Nimda
addikt

Nekem egy Galaxy S2 és egy S3 égett be.Az elöbbinek egy Super AMOLED Plus, azaz RGB mátrix kijelzője volt, az utóbbinak meg PENTILE.

Nyilván, mint ezt már sokszor kifejtettük, biztosan történtek előrelépések, fejlesztések, de maradjunk annyiban, hogy a jelenség valós, a veszélye fennáll a beégésnek, akármennyire is marhaságnak titulálják egyesek.Amit tehetünk ennek elkerülésére az az, hogy ne nézegessünk sokáig erős kontrasztú képeket, témákat, és időnként, ha sokáig netezünk vagy játszunk, pihentessük a kijelzőt.

Nem tudom létezik e valamilyen teszt/pattern progi a telóra, amivel ellenőrizni tudjuk a színtelítettséget.

(#6031) gg72


gg72
veterán

Ha használtan vennék egy 735-öst (telekomos), mire kell figyelnem (persze azon kívül, hogy megnézem rendben működik-e)? Mert pl. egy hirdetésben találtam egy ilyen szöveget: "Letiltás elleni örökgaranciát írhatunk." Ezt nem igazán tudom értelmezni. Az eredeti/első vevő letilthatja a telefont, ha úgy van kedve?

[ Szerkesztve ]

(#6032) Nimda válasza gg72 (#6031) üzenetére


Nimda
addikt

Az épségére elsősorban, vedd le a hátlapot, nézd meg bontatlanok e a csavarok, történt e bármilyen külső behatás.Ellenőrizd a funkciókat, wifi, hálózat, töltés, próbahívás.Ha mindent rendben találsz, csinálj egy HR-t és várd meg míg a rendszer teljesen magához tér.
A letiltás elleni garanciát azért szokták "erőltetni", mert a telefon valószinűleg részletre lett vásárolva és a nemfizetése esetén, az imei szám alapján kivonhatják a forgalomból.

[ Szerkesztve ]

(#6033) hroberto válasza gg72 (#6031) üzenetére


hroberto
veterán

A letiltás elleni garancia semmit nem ér. Inkább vegyél független telefont, vagy szolgáltatónál!

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#6034) edari válasza Nimda (#6030) üzenetére


edari
őstag

Nem is vontam kétségbe a létezését, arra akartam rávilágítani, hogy nem kell túldramatizálni a dolgot. :)

(#6035) gg72


gg72
veterán

Kösz a tippeket, lehet inkább az lesz belőle, mondjuk árban lenne különbség (2 hónapos telekomos 42 ezer vs. vadiúj független 59 ezer), de lehet megér ennyit a későbbi bosszankodás elkerülése miatt.

(#6036) Nimda válasza gg72 (#6035) üzenetére


Nimda
addikt

Vagy vehetsz a Telekomnál is, listaáron 61 ezerért, vezeték nélküli töltővel.

(#6037) gg72 válasza Nimda (#6036) üzenetére


gg72
veterán

Ez sem rossz ötlet, kösz.

(#6039) Devas válasza #05304832 (#6029) üzenetére


Devas
őstag

Tudtommal a független 730-ra még nem jött frissítés, a független 735-re viszont jött, nekem olyanom van (azt viszont ne kérdezd milyen régióba tartozik a telefon).

Beállítások: az aljafelé ott van hogy telefonfrissítés. Ott érdemes kiszedni a pipát hogy automatikusan letöltse a frissítéseket. Ha rákeresel, szól hogy van-e frissítés, bár nekem anélkül is szólt, mivel küldött egy értesítést. Mindjárt mutatok neked képeket is. :)

[ Szerkesztve ]

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#6041) Dj.Kütyü válasza Nimda (#6030) üzenetére


Dj.Kütyü
aktív tag

És hogy nézett ki az a beégés??Szemmel látható,vagy nagyítóval nézve.

(#6042) erahurka válasza Dj.Kütyü (#6041) üzenetére


erahurka
félisten

Tényleg nem vágod mi az a beégés? Homogén felületen látszanak más grafikai elemek nyomai. Boltokban általában a csempék szoktak ott maradni, főleg akkor jön ki ha belépsz internet explorerbe és akkor a fehér háttéren halvány csempék láthatóak. De boltokban extrém igénybevételnek vannak kitéve, 0-24-ben mennek.

Valaki korábban írta hogy a Super AMOLEDe nem jellemző. Fenét. Samsung boltban nagyon szépen ott maradt a flip tok kivágásába szánt óra meg hasonló cuccok. Ennyit a Super AMOLEDről.

De normál használat esetén nem vészes a dolog, még egyszer mondom, a boltokban eléggé határon használják őket.

(#6043) Baridas


Baridas
csendes tag

Nekem IPS kijelzőn kb fél centis piros foltok látszódnak de csak fekete háttérnél, számomra egyáltalán nem zavaró, de nem tudom pontosan amoleden milyen a beégés, gyanítom nem annyira más.

Vagy találunk utat, vagy csinálunk egyet. (Hannibal)

(#6044) erahurka válasza Baridas (#6043) üzenetére


erahurka
félisten

Nálad inkább az lehet, hogy állandóan világít pár piros subpixel. Inkább pixelhiba mint beégés.

(#6045) Baridas


Baridas
csendes tag

Értem, ez esetben köszi a felvilágosítást! :R

[ Szerkesztve ]

Vagy találunk utat, vagy csinálunk egyet. (Hannibal)

(#6046) Baridas


Baridas
csendes tag

Egyébként szerintetek mennyire éri meg gyors sdkártyára telepíteni és onnan futtatni alkalmazásokat? Érződik sebességbeli javulás?

Vagy találunk utat, vagy csinálunk egyet. (Hannibal)

(#6047) Viper26


Viper26
nagyúr

Létezik ebből két SIM-es változat?

Pixel 7 | FR955

(#6048) Baridas válasza Viper26 (#6047) üzenetére


Baridas
csendes tag

Lumia 730, ugyan az mint a 735 csak 4g nélkül és két kártyásan.

Vagy találunk utat, vagy csinálunk egyet. (Hannibal)

(#6050) Dj.Kütyü válasza erahurka (#6042) üzenetére


Dj.Kütyü
aktív tag

Még nem láttam ilyet.Majd megnézem.DE,ha normálisan használom,kék ki,fényerő automata,csak ki bír 2évet.N

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.