Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el !

Hivatalos: Rs1 10.0.14393.2724. 2019 Január 8.https://changewindows.org/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19801) this is life válasza Vindex (#19798) üzenetére


this is life
Ármester

Elvileg jovo oszig tart a support , ebbe talan bele fer a rs3-is , aztan jon a win10 on arm ... de ha valos is a jovo oszig tarto tamogatas, attol nem leszunk elorebb, nincsenek uj telefonok amik lefednek a piacot , a w10m reszesedese a wp telefonokon belul 14% , a mobil os-ek kozt 0,3%-os reszesedes ...

A redstone2 az biztos elobb utobb elerheto lesz , de szerintem inkabb utobb mint elobb, eleg nagy csuszasban vannak , uj funkciok eddig sehol , de majd kiderul vsz nyar kornyekere .

A rs3 meg a jovo zeneje ...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#19802) Luck Dragon válasza Vindex (#19800) üzenetére

Attól tartok hogy a cikkben írt új animáció és kinézet miatt össze jön, az eddigiek fejlesztési ütemet nézve sokkal rosszabb lesz a hw szempontjából. Még lassabb és tördeltebb lesz a rendszer. Erre még fogadni mernék rá. Főleg hogy az S400-as lassan több mint három éves fejlesztés. És ha csak a memória nézzük az új Facebook applikáció is igény a kettő Gigabyte-ot.
Hát..

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19803) this is life válasza Luck Dragon (#19802) üzenetére


this is life
Ármester

Viszont akkor meg kar kiadniuk mert 1 giga rammal szerelt telefon alig van , 950,elite x3, az alcatel es nehany japanban keszult telefon ... A messenger app vsz csak a szimplan xarjuk le a wp tabort hozza allasa a fb reszerol, portoltak es nagyjabol mukodo kepesse tettek az ios fb es messenger programjaikat , tul sok eroforrast nem aldoztak ra . Ha a rs3 gui-t nem nagyon rontjak el akkor elvileg a hw igenye nem kene hogy sokat valtozzon, ha az os uj funciokat ,szolgaltatasokat kap az inkabb megenne a vasat ... inkabb ami aggodalomra adhat okot , hogy kiadjak az rs3-ot , persze jo bug-osan , aztan nem jon frissites mert hogy a support ideje lejart... az rs1 se volt epp egy bug mentes veletekig csiszolt os amikor kijott...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#19804) Luck Dragon válasza this is life (#19803) üzenetére

Az animációk így is úgy is lassítják a kütyüt ahogy az RS1-nél . Ha Pedig a cikkben írtak beteljesül hogy sok animációt akarnak , akkor még rosszabbá válik a helyzet.
A többivel együtt teljes mértékben egyetértek veled.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19805) this is life válasza Luck Dragon (#19804) üzenetére


this is life
Ármester

Amugy azt sem ertem ,minek tele tuzdelni animaciokkal , persze egyeni igenyem , de eleg lenne a wp8.x animacioja is nekem a mai napig tetszetos. A rendszert nem a plusz szolgaltatasok, kozelites a multitask fele es az os-bol kiemelt appok (nevjegyzek,outlook,kamera...stb ) lassitjak ? Az animacio csak e lassulas eltuntetesere szolgalna....
Az rs3 amugy is csak veszett fejsze nyele . Ha feladja a 735-om , a folytatas mar mas plattformon lesz...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#19806) sasa58 válasza Spet (#19797) üzenetére


sasa58
tag

Köszi, hát ez szomorú.
Érdekes nekem Droidon is a HERE van fent, de azt mintha frissítenék.

(#19807) this is life válasza sasa58 (#19806) üzenetére


this is life
Ármester

A szoftvert eladta a Nokia es az uj tulajdonosok nem fejlesztenek, supportot se biztositanak a wp,w10m rendszernek, w10m alatt terkepek app,navteq terkepekkel, utolso frissites a terkepeknel 2017 02 05... ami amugy a here es navteq-en alapulva keszult. Wp8.1 mar reg el lett kaszalva , most a w10m a kovetkezo temetendo Os.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#19808) Luck Dragon válasza this is life (#19805) üzenetére

Néha arra gondolok hogy bárcsak a 8.1-et fejlesztették volna tovább, és a 10-est hanyagolhatták volna.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19809) hefike


hefike
tag

Léptem,elég volt wp....további jó várakozást hátha jó lesz vmikor....😀

(#19810) galuska95 válasza hefike (#19809) üzenetére


galuska95
aktív tag

mire váltottál?:)

(#19811) this is life válasza Luck Dragon (#19808) üzenetére


this is life
Ármester

Wp 8.1-en elég lett volna még egy kicsit a gui-n faragni,az uwp appok futtatasahoz az api-t beágyazni a rendszerbe ja es nem bántani azt ami jól működik,persze a plattform mögött maradni,mind marketingben,es készülék kiadásban,gyártásban is... De Nadella ezt másként gondolta,gondolja...

Hefike
Bar nincs bajom a w10m-el ,de jo csak akkor lesz mikor mar mindenki mas rendszerű telefont használ :DDD

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#19812) Luck Dragon válasza this is life (#19811) üzenetére

Az utolsó bekezdésed :D

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19813) hefike válasza galuska95 (#19810) üzenetére


hefike
tag

P9 lite....bár hamarabb tettem volna....😀

(#19814) galuska95 válasza hefike (#19813) üzenetére


galuska95
aktív tag

jó választás, remélem ez már be fog válni:)

(#19815) lacib


lacib
tag

Na megint sikeres volt az Outlook frissítés. :W
Email érkezett és nem lehet rá válaszolni mert lefagy.

Nokia1611- Nokia3330- Sie Me45- Sie M65- SE C702- ZTE Blade- ZTE GrandXIn-Huawei G620s-Lumia 735-Xiaomi RN4

(#19816) this is life válasza lacib (#19815) üzenetére


this is life
Ármester

Esetleg egy sr , vagy csak szimplan egy ki es bekapcsolas? Nalam 17,7922,42018,0 rp ag es kop kop semmi gond vele ..

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#19817) Spet válasza lacib (#19815) üzenetére


Spet
addikt

Tökéletesen működik nálam, pozitív öröm, hogy végre vannak név ikonok, így könnyebb szelektálni. :K

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#19818) SpeedyG


SpeedyG
tag

Én már nem is mesélek. Óriási az MS. Azért váltottam, mert egyszerű OS és stabil. Hát már nyomokban sem tartalmazza ezen "mogyorókat"....

(#19819) modrocz válasza SpeedyG (#19818) üzenetére


modrocz
csendes tag

Win 8.1, ez tudja amit írtál, egyszerű és stabil. A win 10-et próbáltam néhányszor de a 730-on, nekem soha nem működik rendesen.

(#19820) Breaker válasza modrocz (#19819) üzenetére


Breaker
tag

Sajnos nekem is ugyanez a helyzet 735ön.... Iszonyat lassan toltodnek be az appok legalabb 30 masodperc a messenger, spotify is minden.. pl iphonehoz hasonlitva ég és föld.

MSI MPG B550 GAMING PLUS | AMD Ryzen 5800X3D | 32GB Trident RGB G.Skill 3200Mhz | MSI GTX 1080TI ARMOR OC

(#19821) modrocz válasza Breaker (#19820) üzenetére


modrocz
csendes tag

Az érdekes az, hogy a nejem 640-én, teljesen jól működik a win 10. Lehet megkövezni érte, de nekem úgy tűnik, hogy a még Nokia gyártású telefonoknál hibádzik a dolog.

(#19822) Luck Dragon válasza modrocz (#19821) üzenetére

Tisztelettel de ezt vitatnám. 640-en is hasonló módon rossz, mint 735-ön.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19823) Breaker válasza modrocz (#19821) üzenetére


Breaker
tag

Hat igen. Pedig a 735 és a 640 nagyon hasonloak. 8 giga tarhely, 1 giga ram proci is szinte ugyanaz... és mindössze pár hónap különbség van köztük, szal enm értem. A feleségemnek szintén 735 van és az is fagyogat meg az appok varatlanul becsukodnak maguktol. Ez nalam is van pl. Sygic navigacional nagyon kellemetlen amikor egyszer csak kilép aztan megyek rossz fele :) :(

MSI MPG B550 GAMING PLUS | AMD Ryzen 5800X3D | 32GB Trident RGB G.Skill 3200Mhz | MSI GTX 1080TI ARMOR OC

(#19824) Breaker válasza Luck Dragon (#19822) üzenetére


Breaker
tag

A 950xl gyárilag win10el jön? Arról vannak ilyen jellegű panaszok?

MSI MPG B550 GAMING PLUS | AMD Ryzen 5800X3D | 32GB Trident RGB G.Skill 3200Mhz | MSI GTX 1080TI ARMOR OC

(#19825) galuska95 válasza modrocz (#19821) üzenetére


galuska95
aktív tag

valamelyiken jó valamelyiken nem, a gáz az, hogy nem lehet közös dolgot találni sehol, valakinek ez rossz az rossz ilyen oylan eszközön másnak meg pont jó, nincs semmi egybevágó...

(#19826) Luck Dragon válasza Breaker (#19824) üzenetére

Fogalmam sincs, ezt a topicban kellene megkérdezned.
Nekem nincs x50-es készülékeim.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19827) A214


A214
aktív tag

Nem tudom másnál is gondja van a facebook hírfolyam megjelenésével?
Amikor a facet indítom ezt írja "Probléma adódott az adatok letöltésévél."
Ez mitől lehet?

(#19828) Breaker válasza A214 (#19827) üzenetére


Breaker
tag

Nalam elofordul ritkan... Cannot refresh feed right now, vagy valami hasonlot ir ki. szerintem ez az app sara inkabb mintsem a rendszeré.

MSI MPG B550 GAMING PLUS | AMD Ryzen 5800X3D | 32GB Trident RGB G.Skill 3200Mhz | MSI GTX 1080TI ARMOR OC

(#19829) Carenaus válasza A214 (#19827) üzenetére


Carenaus
csendes újonc

Nálam a messenger és a viber is szokott ilyesmit csinálni. Azt figyeltem meg csak akkor, ha wi-fin van. Ebből adódik, hogy akkor felengedem a mobilnetre, amíg be nem frissíti az adatokat. Utána már jó a wi-fin is.

(#19830) A214


A214
aktív tag

Breaker és Carenaus köszönöm.
Ma délután valami folytán megint működik. Pedig nem csináltam semmit.
Fene se érti ezt. :F

[ Szerkesztve ]

(#19831) martin66


martin66
senior tag

Mint tudjátok a hívás várakoztatás hangjelzés nem megy jól már egy ideje, ezért kérlek, szavazzatok a Feedback appba, hogy javítsák. Köszi.
https://aka.ms/u3gbdv

Helyette ajánlok nektek pár nagyon hasznos appot :)
- project studio
- denna
- share.it
- designme
- geosetr
- icsekk
- one tap reminders
- picsart
- share across devices
- wunderlist
- xodo
- toolkit pro

(#19832) duplaa


duplaa
tag

Sziasztok!

Windows Phone-nal működik a Xiaomi Mi Band 2? Valakinek van tapasztalata?

Éder mester vajon mit haluzott a sok faragasztótól? Pumuklit?!

(#19833) Spet válasza duplaa (#19832) üzenetére


Spet
addikt

Hozzászólások alapján igen.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#19834) kissg620 válasza duplaa (#19832) üzenetére


kissg620
tag

Én napi szinten használom, jól működik. Legutóbbi app. frissítésnél nem működött a pulzusmérés, de app uninstall + új app verzió felrakása megoldotta a problémát.

(#19835) Takvan


Takvan
tag

Ha blokkolok egy számot, vagy partnert, később meg tudom nézni valahol, hogy milyen számokat blokkoltam, vagy emlékeznem kellene rá?

(#19836) cs.david94 válasza Takvan (#19835) üzenetére


cs.david94
tag

Látod később is a blokkolt számok közt, nekem is van benn pár, de bármikor ki tudom venni onnan és látom hogy kik vannak ott. Az összes ismeretlen, a volt főnök, meg olyan ügyfelek akik nem akartak fizetni.
De értesítést kapok róla hogy hívtak.

(#19837) Takvan válasza cs.david94 (#19836) üzenetére


Takvan
tag

Kösz a gyors választ. És hol lehet megnézni a blokkolt számokat?
Az csak akkor látszódik, ha hívtak is a blokkolt számról?

(#19838) Carenaus válasza Takvan (#19837) üzenetére


Carenaus
csendes újonc

Beállítások (rendszer)/Hivás+sms szűrő
Egész a végén van a beállításoknak.

(#19839) Takvan válasza Carenaus (#19838) üzenetére


Takvan
tag

Nekem L730 van és nem találtam Hívás + sms szűrőt a beállításokban. Viszont a telefon és üzenetek alkalmazásokban megtaláltam hogy a 3 pöttyös menüben meg lehet nézni a blokkolt hívásokat, üzeneteket.

(#19840) Carenaus válasza Takvan (#19839) üzenetére


Carenaus
csendes újonc

Nekem is Lumia 730 van. Viszont még Windows 8,1 fut rajta.

(#19841) Takvan válasza Carenaus (#19840) üzenetére


Takvan
tag

Az enyémen W10M van.

(#19842) Carenaus válasza Takvan (#19841) üzenetére


Carenaus
csendes újonc

Egy okkal több, hogy ne tegyem fel a tizest! :)

(#19843) Takvan válasza Carenaus (#19842) üzenetére


Takvan
tag

Nekem egyébként nincs gondom a 10-essel.
Megtaláltam ezt a beállítást, bár jól elrejtették:
Híváslista 3 pöttyös menü - blokkolt hívások - hamburger menü - beállítások.
Itt lehet beállítani a rejtett számok tiltását is.

[ Szerkesztve ]

(#19844) Breaker


Breaker
tag

Hát srácok, én búcsúzom a platformtól, 2 éve még bíztam benne mára már nem.
Iphone7-re váltottam és sajnos az utóbbi javára ég és föld a különbség.

MSI MPG B550 GAMING PLUS | AMD Ryzen 5800X3D | 32GB Trident RGB G.Skill 3200Mhz | MSI GTX 1080TI ARMOR OC

(#19845) shteer válasza Breaker (#19844) üzenetére


shteer
titán

Ilyen ez. Van aki időben lép, van aki később, van aki későn :)

..szerintem jónak tűnik

(#19846) this is life válasza shteer (#19845) üzenetére


this is life
Ármester

Mi még várjuk a feltámadást :DDD

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#19847) Luck Dragon válasza this is life (#19846) üzenetére

Az idő ellenünk szól :D Kíváncsi vagyok hogy a 735-im meddig bírják még, mert lehet előbb a hardver romlik el, mint ahogy a platform feltámadna. :DDD

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19848) 7s26c válasza Fritz Teufel (#9) üzenetére


7s26c
senior tag

:DDD

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#19849) hegti


hegti
aktív tag

Frissítés elérhető

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#19850) miska17 válasza hegti (#19849) üzenetére


miska17
tag

Már vártam :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.