Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el !

Hivatalos: Rs1 10.0.14393.2724. 2019 Január 8.https://changewindows.org/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) hue2000


hue2000
tag

Hát azért vannak konkurensei de nekem mondjuk külsőre ez tetszik a legjobban az összes hasonló tudású eszköz közül

Az élet mindig drága

(#2) M3oH


M3oH
addikt

Ennek már reálisabb/barátságosabb az ára, nem mint a 830é. Tetszetős és egyre vonzóbb a WP

(#3) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Hiányolom a szelfiket, ha már ez az egyik fő profilja a telefonnak. A kameragombot még jobban hiányolom, ez nagy pozitívum szokott lenni. Egyébként énke (selfie)-telefonos kamera-összehasonlító tesztet nem terveztek? :D
A 830-cal ellentétben ez viszont nagyon baráti áron nyit, jó vétel a WP-sek számára. Szerintem jogos az Ajánlott plecsni.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4) quailstorm


quailstorm
nagyúr

(#5) Garada


Garada
őstag

Nem néz ki rosszul meg kell hagyni. :)

(#6) -Faceless- válasza quailstorm (#4) üzenetére


-Faceless-
őstag

:DDD

(#7) Kaktusz92


Kaktusz92
tag

:))

(#8) bélus91


bélus91
tag

Kártyásan korrekt áron nyitott :R

(#9) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

"négyzet alakú dobozban" - esetleg aki látott már négyzet alakú dobozt, az kérem, jelezze! :DDD

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#10) T0rnad0 válasza bélus91 (#8) üzenetére


T0rnad0
addikt

De nem mindehol :N

Sajnos én még csak ebben az esős időben tudtam kipróbálni a kameráját, de jó látni, hogy milyen képeket tud csinálni :)

Z Fold 4

(#11) emvy


emvy
nagyúr

expLOLer

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#12) bélus91 válasza T0rnad0 (#10) üzenetére


bélus91
tag

Ehhh ,igen tré picit elszállt az árral :(((

(#13) vm93hun


vm93hun
aktív tag

Na szóval: Ki volt az a barom, aki kitalálta ezt a NanoSIM-et?!

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#14) C$abi


C$abi
aktív tag

Köszi a tesztet! Már nagyon vártam a tesztet erről a telefonról, mert nagyon szimpi számomra, pár hónap múlva majd szeretnék WP-re váltani, és ez az a kinézett telefon, amelyiket majd megvenném, csak a nanoSIM foglalat az, ami egy kicsit lefele görbítette a számat. Valamint a tesztből néhol hiányzott pár szó, valahol máshol meg screenshotból sikerült olyat betenni, amelyik nem erről a telefonról lett csinálva.

(#11) emvy:

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#15) Garadow


Garadow
csendes tag

Az utolsó oldalon vannak elírások az elsődleges és a másodlagos kamera résznél ;)

Honor 6, H60-L04, EMUI 3.0

(#16) Ádám16


Ádám16
addikt

az N9 óta ez a forma tetszik a legjobban a telefonok közt. Szerintem ez nagyon el lett találva. :)

(#17) Švejk


Švejk
őstag

Az úgy nem gáz egy kicsit hogy egy előlapi kamerára kihegyezett mobil tesztjében mindenről írtok csak az előlapi kameráról nem? :D

(#18) boncser


boncser
aktív tag

Biztos hogy nincs benne hangszínszabályzó? A 625-ömben is van csak nem a zenelejátszón belül kell keresni hanem sajnos a beállításokban.
Egyébként én meg vagyok elégedve a rendszerrel, viszont a beállítások menü tényleg rettenetes , semmi logika, olyan mintha minden csak be lenne oda fosva. :)

(#19) T0rnad0 válasza C$abi (#14) üzenetére


T0rnad0
addikt

Mikor megvettem még nem volt nano simem, csak micro. Levágtam a chip körül a műanyagot, fent kicsit lekekítettem és működött vele.

boncser: de van, Beállítások/Rendszer/Hang

[ Szerkesztve ]

Z Fold 4

(#20) trassher


trassher
addikt

Korrekt telefon lett 1-2 kivétellel. A töltő az egyik probléma. Eddig tudtak adni adatkábelt töltőfejjel most nem. Oké van az embernek otthon adatkábele de akkor már vigyen magával +1 madzagot. Másik számomra fájó pont a virtuális gombok megléte. A kameragomb nekem nem hiányozna, azzal sosem tudtam normális képet lőni. Amíg fókuszálás közben nyomvatartottam beremegett mindig a kezem.
Ezeket leszámítva elég korrektnek tűnik nem tudom lesz e értelme erre lecserélni a 720-am. A unibody kialakítás maradhatott volna itt is.

Redmi Note 7

(#21) Garadow


Garadow
csendes tag

Hogy hogy nem sikerült a kezdőoldalra tett, tesztes képet egy lumia 730/735ről csinlálni?? :D

Honor 6, H60-L04, EMUI 3.0

(#22) aelod


aelod
veterán

Korrekt! Meggyőzött pedig droidot használok pár éve...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#23) Darellus92


Darellus92
aktív tag

Must have.

HTC = Help This Company

(#24) Blyan


Blyan
félisten

Na, ez már jóval normálisabb árazás, mint az elszállt 830-cé.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#25) Ádám16 válasza Švejk (#17) üzenetére


Ádám16
addikt

Elfelejtették. oszt?! :D

(#26) Engineer'91 válasza C$abi (#14) üzenetére


Engineer'91
csendes tag

Hali!

Ha a 4G-t fel tudod áldozni, akkor ott a Lumia 730. Ott microSIM foglalat van (abból ráadásul kettő is)
;)

(#27) batai15


batai15
félisten

Tetszik. Ha nem 830 lesz akkor ez lesz tutira a következő telefonom .

(#28) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Nekem már itt csücsül egy példány az asztalon, ég és föld egy Lumia 625 után. Gyors, nem döcög, elég a RAM, nincs Loading..., az AMOLED panel is nagyszerű - mikor megvettem, szikrázó napsütés volt (égi jel!) egy darab felhő nélkül, egy könnycseppet elmorzsoltam a szemem sarkában, hogy látom a kijelzőt rendesen és ez komolyabban meg sem kottyan az aksinak. Aztán itt a fekete az fekete, nem pedig a szürke 51. árnyalata. Per pillanat 23 óraja megy és 16%-on van, ez folyamatos LTE kapcsolatot és majdnem folyamatos WiFi-t (este bekapcsoltam, hogy nyugodtan frissítgessem, fél kettőkor nyomtam ki) takar, használva is volt rendesen - kicsi Skype, sok-sok Internet Expoler, amikor nem volt kedvem elővenni az iPadet. Maximálisan meg vagyok elégdve vele.

Ja, és baromi könnyű, emlékeim szerint a 625 nehezebb volt és ez még képes Qi töltésre is.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#29) Rocky975


Rocky975
senior tag

Navégre... :D Már nagyon vártam a tesztet, talán pénteken meg is érkezik a vodától rendelt 735-öm 64500 pénzért.
:DDD

Iphone 6s , Samsung Galaxy S8+

(#30) Steelers


Steelers
senior tag

Le kéne cserélnem a 630-am....:)

(#31) SzDavid99 válasza Mister_X (#28) üzenetére


SzDavid99
tag

Végre egy olyan Lumia ami minden szempontból jól össze lett rakva! :)

Switch FC: SW-2552-2661-4912

(#32) bollokcs80 válasza vm93hun (#13) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

+1

szivembol szoltal...

B.Cs.

(#33) joysefke válasza SzDavid99 (#31) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Végre egy olyan Lumia ami minden szempontból jól össze lett rakva!

Már volt egy csomó olyan Lumia: 920-620-820-925 etc...

(#34) hroberto


hroberto
veterán

Na ezt már vártam. Nem rossz ennyiért.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#35) Emberke83


Emberke83
csendes tag

Hiányolok pár dolgot a tesztből. Van benne iránytű? Nekem nagyon hiányzott az 520-ból. Jó lett volna egy kicsit hallani a QI töltőről is. Na meg engem speciel nagyon érdekelt volna az összehasonlítása a 730-al. Nekem azt sikerült kibogarásznom hogy abban nincs QI töltő. Igaz ez? Egyáltalán elérhető lesz nálunk a 730? Várható egyébként a későbbiekben 730 teszt? A Dual Sim miatt nálam nagyon esélyes. A 4G szerintem parasztvakítás, de a QI töltőről nem szivesen mondanék le.

(#36) btudos válasza Emberke83 (#35) üzenetére


btudos
veterán

730-on hátlapcsere kell a QI töltéshez ha jól tudom, 735-nél alapból benne van a tekercs.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#37) T0rnad0 válasza Mister_X (#28) üzenetére


T0rnad0
addikt

Nekem is elég jól bírja az akksi, pedig még csak "bejáratós", egy napos.

Z Fold 4

(#38) vm93hun válasza Emberke83 (#35) üzenetére


vm93hun
aktív tag

Iránytű: Van
Kapható: Igen (egyelőre itt találtam)
Qi töltés: Eddig mindenhol azt írták, hogy nincs.

Egyébként nem értem, hogy az mire jó. Sokkal kevesebb a mozgástere, mintha a kábelen lógna (magánvélemény)

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#39) hue2000 válasza vm93hun (#13) üzenetére


hue2000
tag

Hát persze hogy az APPLE

Az élet mindig drága

(#40) Ricardo823


Ricardo823
tag

Ez a telefon nagyon bejön.Lehet váltok Wp-re,habár 830 jobb lenne de nem 100k feletti áron.Ez viszont árban is korrekt.Köszi a tesztet.

(#41) Emberke83 válasza btudos (#36) üzenetére


Emberke83
csendes tag

Én úgy láttam a teszteken hogy sajna nem csak az mert a telefon felöli csatlakozók is hiányoznak a 730ról. Pont ezt lenne jó megtudni.

(#42) btudos válasza Emberke83 (#41) üzenetére


btudos
veterán

A hivatalos oldalon nincs a tartozékok között QI hátlap, a 735-nél van, úgyhogy esélyes, hogy igazad lesz.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#43) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Nagyon tetszik. Ezt kérem, ilyen áron, csak 6 colban. Köszi :D

(#44) vm93hun


vm93hun
aktív tag

A 730-nál azért nem lesz Qi töltés, mert a telefonon nincs rajta az a csatlakozási pont ami ezt lehetővé tenné. Kép.

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#45) razzorr


razzorr
őstag

Jó lett a teszt hangulata,Köszi Bone123.

A telefon meg egyre jobban tetszik. Eddig 830fele hajlottam,de lehet elég lesz a 735 is. Pláne,hogy 35 magyar valutáért elhozhatom (a 830 meg 77rugó,szóval nem drága, jó mondjuk ez flotta)
Kicsit mindenben jobb mint a 720-am,így talán időszerű váltani. Az amoleddel meg a kijelzőbe integrált gombokkal meg meg lehet barátkozni. Mindenesetre szvsz nagy sikerű lesz ez a telefon,mert a 830 amennyivel drágább,annyival nem biztos hogy jobb is.

(#46) junior11 válasza Fr0z3n (#43) üzenetére


junior11
veterán

Lumia 1320

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#47) Valaki87


Valaki87
senior tag

kár,hogy amoled kijelző.

(#48) Garadow válasza Valaki87 (#47) üzenetére


Garadow
csendes tag

Amúgy miért baj, hogy amoled? A wp rendszer sok helyen hasznalja a feketét és ebben az amoled verhetetlen :D

Honor 6, H60-L04, EMUI 3.0

(#49) demerion válasza Garadow (#48) üzenetére


demerion
tag

Színek miatt valakinek nem jön be. Amúgy nekem sincs bajom vele :)

(#50) T0rnad0 válasza demerion (#49) üzenetére


T0rnad0
addikt

A színprofil állítható, ha nem tetszenek annyira az élénk színek.

Z Fold 4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.