Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el !

Hivatalos: Rs1 10.0.14393.2724. 2019 Január 8.https://changewindows.org/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20751) halhatatlan


halhatatlan
aktív tag

üdv!
nem ismertek valami bevált app-ot ami kitakarítja a rendszert?
köszi

(#20752) Speed® válasza halhatatlan (#20751) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

WDRT.

(#20753) Luck Dragon válasza Speed® (#20752) üzenetére

Egy mezei HR nem elegendő?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#20754) halhatatlan válasza Speed® (#20752) üzenetére


halhatatlan
aktív tag

nem tudom miaz a wdrt!

(#20755) Luck Dragon válasza halhatatlan (#20754) üzenetére

Röviden: Egy program ,ami számítógépre kell telepíteni, kell hozzá internet ,amivel a program csatlakozik a szerverhez. Majd a telefont a számítógépre usb port segítségével csatlakoztatni kell. Miután felismerte a progi, megfelelő lépésekkel, mint a szervizekben teljesen újra lehet telepíteni az egész készülék OS-rendszerét. Azaz a 730-735 esetében Windows Phone 8.,0-
Majd a készüléken OTA segítségével egészen az utolsó 8.1- UP"-ig telepíthető.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#20756) halhatatlan válasza Luck Dragon (#20755) üzenetére


halhatatlan
aktív tag

rendben köszönöm a szájbarágást! :R
mi a teljes neve ami alapján megkereshetem a progit?

(#20757) betegphiu válasza halhatatlan (#20756) üzenetére


betegphiu
senior tag

Windows phone recovery tool

(#20758) halhatatlan válasza betegphiu (#20757) üzenetére


halhatatlan
aktív tag

köszönöm neked is!

(#20759) -szabi-


-szabi-
őstag

Hi

Témához kapcsolódó első kérdésemhez képest immáron kettő év eltelt.
Tavaly kérdeztem újra.
Idén talán van rá mód, megint megpróbálom.
Adatátvitel, exportálás SD kártyára funkcióval elmentett "sms.vmsg" fájlt miképp tudom PC-n normálisan olvasni?
A jegyzettömbös ömlesztett átláthatatlan mód nem jó.

Valami ilyesmire gondoltam.

Viszont ez nem tudja olvasni a már lementett üzeneteket és regisztrációt kér.
Esetleg van előrelépés a témában vagy várjak még pár évet? :((

üdv

(#20760) -szabi-


-szabi-
őstag

Eltöltöttem némi időt keresgéléssel, próbálkozással de nem jártam sikerrel.
MS azt mondja nézzem meg jegyzettömbbel.
Másik próba SMS Backup Reader és MsgViewer java alapú és egyáltalán nem tudtam működésre bírni.
Azután MSG File Viewer-el sem jutottam semmire.
Volt még pár android-os találat, de jelen esetben az sem segít.
Online megoldásokat kihagytam, nem kívánom feltölteni.
Olyan egyszerűen ment symbian alatt:

Itt meg évek alatt nem akar összejönni.

üdv

(#20761) Blue Eagle


Blue Eagle
őstag

Sziasztok! Win10 esetén melyik build a jobb választás? Az utolsó 14393.2007 vagy az insider-en elérhető 15063.x?

(#20762) halhatatlan


halhatatlan
aktív tag

Tegnap este vissza raktam a win 8.1 denimet, olyan problémába ütköztem, hogy az appx4Fun-ról letöltött alkalmazásokat nem engedi felrakni! kiírja hogy: Sikertelen a vállalati alkalmazás telepítése.- na ez miért van?

Más:

azt a bizonyos alkalmazást nem tölti le hiába lépek rá! ezt sem tudom miért van. hiába nyomok rá, bedob az alkalmazástékába és azt írja,hogy hiba történt a kérés teljesítésében.

(#20763) halhatatlan


halhatatlan
aktív tag

csináltam pár fotót erdészkedés közben!
szerintetek mien? esetleg pár tanács?

(#20764) Luck Dragon válasza halhatatlan (#20763) üzenetére

Szerintem teljesen korrekt.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#20765) halhatatlan válasza Luck Dragon (#20764) üzenetére


halhatatlan
aktív tag

á végre valaki! köszönöm szépen!

(#20766) Luck Dragon válasza halhatatlan (#20765) üzenetére

Már nem sokan vannak tulajok.
Szívesen.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#20767) halhatatlan


halhatatlan
aktív tag

sziasztok! nem tudjátok,hogyan működik ez a szolgáltatói függetlenítés?
20-as függő vagyok!

(#20768) #78693120 válasza halhatatlan (#20767) üzenetére


#78693120
törölt tag

Valószínűleg sms-ben, de ezt a szolgálató oldalán leírják.

Kapsz egy kódot, amit be kell írni a telefonba.

(#20769) halhatatlan válasza #78693120 (#20768) üzenetére


halhatatlan
aktív tag

nem! személyesen be kell vinni a telenor-hoz!

(#20770) Maxell014


Maxell014
senior tag

Sziasztok !

Nagyon gyors segítségre lenne szükségem. Erről a tetű telefonról hogy tudom androidra átvinni a névjegyeket ? Sajnos a telefonon vannak és sehogy sem boldogulok de lassan szétverem.

(#20771) lacib válasza Maxell014 (#20770) üzenetére


lacib
tag

Bejelentkezel a fiókodba?
Ami a Lumián is volt.

[ Szerkesztve ]

Nokia1611- Nokia3330- Sie Me45- Sie M65- SE C702- ZTE Blade- ZTE GrandXIn-Huawei G620s-Lumia 735-Xiaomi RN4

(#20772) Maxell014 válasza lacib (#20771) üzenetére


Maxell014
senior tag

nem volt. eddig hozzá fiók édesanyám anélkül használta én most létre hoztam google fiókot is bele meg microsoftot is de sehova nem tölti fel... az a fő probléma hogy a lumiáról nem bírom sehova szinkronizálni és ezért nem látja a másik telefon.

[ Szerkesztve ]

(#20773) lacib válasza Maxell014 (#20772) üzenetére


lacib
tag

Ha van valami fiokod, akkor szinkronizálj egyet. Ha Gmail akkor azt, ha Outlook akkor azt. Outlookból lehet Gmailra átvinni.

Nokia1611- Nokia3330- Sie Me45- Sie M65- SE C702- ZTE Blade- ZTE GrandXIn-Huawei G620s-Lumia 735-Xiaomi RN4

(#20774) Maxell014 válasza lacib (#20773) üzenetére


Maxell014
senior tag

bejelentkeztem a lumián google és microsoft fiókkal is nyomtam szinkronizálást is de semmi

(#20775) AttilaNokia válasza Maxell014 (#20774) üzenetére


AttilaNokia
tag

Én annak idején úgy vittem át, hogy letöltöttem a CSV-t az Outlook.com-ról, és feltöltöttem a Gmailre. A telefonhoz nem is nyúltam.

(#20776) Maxell014


Maxell014
senior tag

Nem tudom, hogy hogy de végre sikerült. A telefonról eltűntek a névjegyek de viszont az outlook-ba megjelentek innen meg már átviszem google-ra. Most megyek és megrugatom a kocsit ezen a hulladék selejt sz*ron.

(#20777) Speed® válasza Maxell014 (#20776) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ha a kacsa nem tud úszni..azért kár a vizet okolni. Tök egyszerűen megoldható volt számomra, nem tudom, mivel küzdöttél :U

ps.: inkább ajándékozd el, ha már ennyire utálod ;p

(#20778) halhatatlan válasza Maxell014 (#20776) üzenetére


halhatatlan
aktív tag

nekem még a skyp-re is átvitte valahogy a microsoft, asztali gépre az összes számot!
ha nagyon nem megy minek görcsölsz annyira! van egy nagyon jó bevált régi modszer! toll, és papír! kiírkálod eggyesével! :K :K :K :K
ja egyébként elfogadom ajándékba ha téged ennyire bosszant a teló! :DD :DD :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#20779) halhatatlan válasza Speed® (#20777) üzenetére


halhatatlan
aktív tag

bocs Speed(R) forumtárs! nem neked akartam, csak nem figyeltem oda az elöbbi hsz-nél!

(#20780) betegphiu válasza Maxell014 (#20776) üzenetére


betegphiu
senior tag

ne dobd el. kifizetem a postát,csak küldd el nekem !

(#20781) #81556480


#81556480
törölt tag

Szevasztok!

A következő dolgok normálisak:

- böngésztőből facebook posztot nem tudok írni csoporotokba, mert nem ír semmilyen karaktert, csak villog a kurzor

-messengerben ha képet akarok küldeni, lefagy és kilép

- m.prohardver böngészőben néha nem tölti ki a képernyőt, csak pár másodperc után

meg egy csomó idegesítő hasonló bug, ami nem jut eszembe

(#20782) this is life válasza #81556480 (#20781) üzenetére


this is life
Ármester

Probalj bongeszo,cache ,elozmenyet torolni a facebookot pedig ezzel a cimmel hasznald mbasic.facebook.com

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#20783) hegti


hegti
aktív tag

Meddig támogatják ezt a telefont? Pár napja elérhető

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#20784) this is life válasza hegti (#20783) üzenetére


this is life
Ármester

Vsz ez biztonsagi frissites ,a cpu tamadhatosaga miatt...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#20785) mAtech


mAtech
aktív tag

hegti: Nekem is felment mindkét telefonomra. Eddig nem vettem észre anomáliát. Bár a netezés, mintha lassabb lenne. Vagyis lassult.

Ha nem vigyázunk a természetre, ő se fog mi ránk...; De hát ugye aki akar az a betonba is beleköt...

(#20786) hegti válasza mAtech (#20785) üzenetére


hegti
aktív tag

Hogy sikerült? Nekem 0x8018830f hibakóddal megszakad.

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#20787) mAtech válasza hegti (#20786) üzenetére


mAtech
aktív tag

Hát ahogy az eddigiek is felmentek.
Kiírta a telefonom, hogy újraindítás szükséges. Utána jött kb 10-15 perc fogaskerék-homokóra majd indult is a rendszer.
Semmi extra. A frissítés letöltés a háttérben ment. Nekem nem jött ki egyiknél sem hibaüzenet.

Ha nem vigyázunk a természetre, ő se fog mi ránk...; De hát ugye aki akar az a betonba is beleköt...

(#20788) lorcsi


lorcsi
veterán

(#20789) Takvan


Takvan
tag

L730 -on insideren voltam így a W10M -es frissítések (Broad) jöttek a telefonra. Igaz trükközni kellett, leállítani az insidert, újra indítani stb. Múlt héten kedden (13) jött egy frissítés 15063.909 ami fel is települt. Aztán látom, hogy másnap 14-én már 15254.248 -as verzió érhető el Broad-ra. Ezt viszont már sehogy nem találja a L730.
Másnál mi a legújabb verzió amit L730 -al elért?

(#20790) Blue Eagle válasza Takvan (#20789) üzenetére


Blue Eagle
őstag

A 15254.248 buildot jelenleg max ezek a telefonok élvezik:

HP Elite x3.
HP Elite x3 (Verizon).
HP Elite x3 (Telstra).
Wileyfox Pro.
Microsoft Lumia 550.
Microsoft Lumia 650.
Microsoft Lumia 950/950 XL.
Alcatel IDOL 4S.
Alcatel IDOL 4S Pro.
Alcatel OneTouch Fierce XL.
Softbank 503LV.
VAIO Phone Biz.
MouseComputer MADOSMA Q601.
Trinity NuAns Neo.

AL730 akármilyen insiderre kapcsolod akárhogy, az említett build számára nem lesz elérhető semmikor.

[ Szerkesztve ]

(#20791) Takvan válasza Blue Eagle (#20790) üzenetére


Takvan
tag

Akkor mostantól nem is várható már frissítés más készülékekre az általad említetteken kívül?

(#20792) ViragL


ViragL
tag

Sziasztok!

Tudnátok aktivitásmérőt ajánlani az olcsó+jó kategóriából, ami használható ezzel a telefonnal? Vakon vagyok a témában, nem is nekem lenne :D

(#20793) this is life válasza ViragL (#20792) üzenetére


this is life
Ármester

Talan a xiaomi band third appal mukodik, a pebble is hasonlo megoldassal emlekeim szerint , illetve az ms band , fitbit blaze,kreyos ,razer nabu[forras] talan a fosil Q is .

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#20794) lorcsi


lorcsi
veterán

pár napja hibát dob a store..
nem tudok frissíteni
a hibakód: 805a01f4

másnak is ad ilyet?

(#20795) lorcsi


lorcsi
veterán

lehet a rendszerrel van a problem, nálam 8.1 van

akinek 10-es van a telóján..működik a store?

(#20796) Courage_7 válasza lorcsi (#20795) üzenetére


Courage_7
aktív tag

Szia, elég hektikusan. Néha jó és lefrissíti az appokat, valamikor párat nem tud, bezárja magát, ilyesmi. Nem tudom mit művelnek néha a Microsoftnál...

[ Szerkesztve ]

(#20797) Speed® válasza Courage_7 (#20796) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Folyamatosan teszik..a semmit.

(#20798) mAtech válasza lorcsi (#20795) üzenetére


mAtech
aktív tag

Nekem 2 db L735 van. Mindkettőt most frissítettem Store-on. Megnéztem mit talál és update.
Az egyik 19-et a másik 2-t frissített. Mondjuk én nem telepítettem rá semmilyen egyéb programot, vagyis a "gyári" rendszer anyagai frissültek.

Ha nem vigyázunk a természetre, ő se fog mi ránk...; De hát ugye aki akar az a betonba is beleköt...

(#20799) lorcsi válasza mAtech (#20798) üzenetére


lorcsi
veterán

az előbb néztem, most meg már nálam is ok
nem is értem az egészet :F

(#20800) Csokyka


Csokyka
csendes tag

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Ha felhivnak a telefonon ( vagyis anyukámat mert azt hittük jó ötlet lesz az 525öt erre cserélni úgyis fiókba porosodott ) akkor elsőre hallom mintha felvennék de teljesen süket pörög a számlálóm én hívom a 735öt. A 735 ön viszont amikor felveszi azt írja ki hívás befejezve.. Másodikra mindig fel lehet venni. Lehet beszélni. De elsőre sose. Az mellékes hogy önálló életet él és random kihangosítja ...

Mi romolhatott el benne hogy ezt produkálja ? Lehet e baj a vágott SIM kártya (már microra is mi vágtak jó volt most nanora is de hat amúgy működik és mért pont minden második hívásra lenne jó ha rossz lenne a kártya ?) biztos nem tartásra teszi véletlen mert nem pittyeg és nemitasra se mert nála nincs is már vonal.

Jha és Bármivel meglehetne oldani random arccal ne lehessen elnyomkodni hívás közben ? Fólia van rajta de ott ki van vágva, felül letakarassal elsötétül pedig a kijelző szóval az a sötétség érzékelő működik ( emlékeim szerint én is utaltam érte a telefont állandóan lenemitottam, tartásra tettem hívás közben )
Köszönöm előre is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.