Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el !

Hivatalos: Rs1 10.0.14393.2724. 2019 Január 8.https://changewindows.org/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19451) this is life válasza #68372224 (#19448) üzenetére


this is life
Ármester

Moliplayer vagy ccplayer ... a vlc nagyon bug-os , a gyari meg nem minden formatumot eszik meg ...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#19452) metalstorm


metalstorm
aktív tag

Érdekes- én is olvastam a véleményeket áruházban - vlc nálam tökéletesen megy..

(#19453) martonx válasza metalstorm (#19452) üzenetére


martonx
veterán

Amíg nem frissül. Én Xbox-on használtam, míg ki nem jött az új verziója, ami azóta elindulni se hajlandó.

Én kérek elnézést!

(#19454) martonx


martonx
veterán

Sokan írtátok itt, hogy gond van a Facebook app-pal. Engem ugyan nem érint, mert nem nem facebookozok, csak szólok, hogy jött ki új verzió belőle, aminek az újdonsága elsősorban a teljesítmény optimalizáció. Hátha ettől egy fokkal jobb lesz az FB app.

Én kérek elnézést!

(#19455) metalstorm válasza martonx (#19454) üzenetére


metalstorm
aktív tag

Tegnap... vagy tegnapelött (max péntek volt...) jött ki az új Facebook ... ugyanolyan xar... Pont most akartam írni hogy a Messenger befagy, egyszerüen nem lehet írni - ez mai észrevétel.. Visszatettem a Beta verziót, abban pedig a billentyüzet akad fent és nem látod mire/mit írsz! Elcseszett mindkettő jelenleg! :) Nevetséges.... Jelenleg marad a Slimsocial for Facebook... abba van messenger bár értesitések nincsenek. De a Viber jelez, müködik helyette....

[ Szerkesztve ]

(#19456) metalstorm válasza martonx (#19453) üzenetére


metalstorm
aktív tag

a VLC-t kb egy hete tettem fel... az nálam jó! :D Érdekes ez a windóóóz :C

(#19457) this is life válasza metalstorm (#19455) üzenetére


this is life
Ármester

A gacset nem probaltam mert jo az ms megoldasa , a messenger betat raktam fel mert botranyosan lassan indult a sima , ez se egy kapkodo idegbeteg, de az indulas csiga lassusagat leszamitva a nalad jelentkezo gondok nincsenek ... igaz nekem wdrt volt es rp ring .479
Cserebe a kamera app automata hdr es automata vaku beallitassal neha ossze omlik ...feedback-eltem keppel hatha javitjak ..."en kis naiv" :)

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#19458) metalstorm válasza this is life (#19457) üzenetére


metalstorm
aktív tag

Azóta a sima messenger már beírni sem engedi a emailt és a jelszót! :D

(#19459) this is life válasza metalstorm (#19458) üzenetére


this is life
Ármester

Legalabb fejleszti a facse ... ugy se let kerdes nalam , de ettol fuggetlenul tehetnek egy szivesseget... aztan nehogy a betat is felhozzak a sima szintjere ... :W

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#19460) metalstorm válasza this is life (#19459) üzenetére


metalstorm
aktív tag

Felfogjàk hozni tutti.. :( azt furcsàlom hogy, nem veszik észre hogy màr be sem lehet lépni???? Vicc ez az egész a facebook appokkal...

[ Szerkesztve ]

(#19461) SpeedyG


SpeedyG
tag

Nálam most a térképek szarakodik. Eddig semmi gond nem volt. Azonnal talált jelet a GPS és pontos is volt. Most késik, rendszerint egy kereszteződésnyivel le van maradva. :W
Azt hiszem, mélyponton a winphone. Nem tudom, van-e lejjebb.

Bár egyelőre tudok vele telefonálni, nem is tudom, miért panaszkodom.... :Y

(#19462) this is life válasza SpeedyG (#19461) üzenetére


this is life
Ármester

A nalad elofordulo kesest a trkepek appnal en is eszre vettem , de mivel sygicet hasznalok ott nem jon elo, szerintem nem is annyira keses hanem a gps pontatlansaganak nem megfelelo javitasa utra helyezese a gond . Elvileg jon majd frissites a terkepek appra is, hatha abban javitjak .

Metalstorm

Szerintem latjak hogy mekkora fekaliat alkottak , csak wp plattform nagy ivben le van sz..va. Sok jot a facsetol nem varok, miota jonnek a javitasaik, egyre rosszabb az app,appjaik minosege . Lasd a megnyitas tempoja, helyigeny a tarolon ,az uwp magasrol lesz..va , szetkapcsolodo kontaktok,betu meretenek skalozadasat hirbol sem ismeri ...

Mas , uj build van kint .. .576 a rp ringen...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#19463) metalstorm válasza this is life (#19462) üzenetére


metalstorm
aktív tag

Vicces kis történetem: Blackberry z10 - alpha vagy beta, juliusba elrontva. Kényszerből augusztusba Lumia 735. Átmenetileg gondoltam. Erre megszerettem, egyre jobb lett. Úgy egy hete, kijött a rendszer blackberryre... Dilemma: Lumiába minden okés, Blavckberryn - bár android része jobb lett sokkal - a rendszer müködése ami lenyűgöz (swipe). Ma adtam volna el Z10-et de nem volt szivem... erre windows mobile most el kezd xarakodni, és a Blackberry halottnak gondolt rendszere nem halottabb mint ez??? Na jó tudom! - ez a dilemma legyen a legnagyobb bajom... :D
Köszi! Jön a build... hátha :)

[ Szerkesztve ]

(#19464) this is life válasza metalstorm (#19463) üzenetére


this is life
Ármester

Nem irsz hulyeseget , mert anno a bbos mukodese lenyugozott a tobbihez kepest, de 3.5eve megis a wp valasztottam mert akkor mar a bb mar boven vivta a maga harcat a veg ellen, s nem lattam semmi pozitiv jovo kepet a bbos-el kapcsolatban . Ezert lett wp , erre ez is vergodik mint a partra vetett hal . Ha nem letszukseglet a bb ara ,akkor tartsd meg a blackit es a 735-ot is. A z10 es a rajta futo oprendszer es annak mukodese kuriozum, az n9 volt még ilyen , de az mar a szuletese pillanataban halalra volt itelve.
Hogy a wp jovoje mi lesz azt meg csak Redmondban tudjak.. elvileg talan egy evig kapjuk a frissiteseket s eselyes elmeletileg az rs2 is a maga frissiteseivel , de hogy epp mit qrnak el vagy epp nem az majd csak a hasznalatkor derul ki.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#19465) martonx válasza this is life (#19464) üzenetére


martonx
veterán

Épp múlt héten volt csomó hír, hogy végre megoldották, hogy arm-on is futnak a win32-es appok, ráadásul állítólag egész jó hírrel, és hogy 2017-ben jönnek a surface phone-ok, amiknek ez lesz a fő megkülönböztető feature-e. Szóval a wp nagyon nem halott, noha elég kérdéses, hogy egy zombiba mennyire lehet még életet lehelni.

Én kérek elnézést!

(#19466) this is life válasza martonx (#19465) üzenetére


this is life
Ármester

Ezert is irtam hogy vergodik (jelenleg) mint a partra vetett hal , a win32 arm-en patentnek tunik , igaz kell majd a vas ala , s persze ennek megfeleloen lesz bearazva, kerdes a mi helyzetunket mint wp felhasznalo mennyire befolyasolja az uj irany. Elvileg a consumer piacot elengedik/tek es az uzleti , illetve premium szegmensre fokuszalnak ...
Amennyire nem szerettem az elso par napban a wp rendszert (symbi v3 belle fp2 utan) most kb ugyan annyira nem akarnek valtani mas rendszerre mint anno, ugy hogy merem remelni hogy az ms nem cseszik ki velunk, s talan a mobil szegmens is kicsit jobban kepbe kerul naluk es nem kukazzak.. azert anno, de a kozel multban is kicsesztek a wm 6.5,wp7,wp8.0-rol indulo felhasznalokkal ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#19467) hegti


hegti
aktív tag

Legújabb, 576-os build elérhető :)

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#19468) metalstorm válasza hegti (#19467) üzenetére


metalstorm
aktív tag

Az új build... A gyári messenger ismét megy , jónak tünik. Viszont láthatóan zabálja a rendszer az akkut!!!! :(

(#19469) metalstorm


metalstorm
aktív tag

Müködésileg sokkal jobb a gyári messenger a betánál, talán most érdemes kipróbálni. Gyorsan indul! -legalábbis jelenleg..

(#19470) blackmoto válasza metalstorm (#19469) üzenetére


blackmoto
senior tag

Mi az a "gyári messenger"? Ezt hol találom?

(#19471) metalstorm válasza blackmoto (#19470) üzenetére


metalstorm
aktív tag

Okeoke... Akkor sima Messenger! :) nem a Beta!

(#19472) blackmoto válasza metalstorm (#19471) üzenetére


blackmoto
senior tag

Én nem vettem észre semmi változást. Lazán elszámolok még mindig tizenháromig :Y mire megnyit egy üzenetet. :W

(#19473) metalstorm válasza blackmoto (#19472) üzenetére


metalstorm
aktív tag

Én nem tudok olyan sokáig számolni, matek sosem volt az erősségem! :D ( akkor csak nekem tünik úgy )

(#19474) blackmoto válasza metalstorm (#19473) üzenetére


blackmoto
senior tag

:DD :C

(#19475) miska17


miska17
tag

Ez vajon segíti a navigációnkat ?

Galileo GPS rendszer

[ Szerkesztve ]

(#19476) this is life válasza miska17 (#19475) üzenetére


this is life
Ármester

Nem segíti,nálunk az usa által izemeltetett gps ,es az orosz glonass segit pozícionálni...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#19477) #65388800 válasza this is life (#19476) üzenetére


#65388800
törölt tag

És a beidou műholdak

(#19478) this is life válasza #65388800 (#19477) üzenetére


this is life
Ármester

Koszi a kiegeszitest ebben nem voltam biztos azert nem irtam...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#19479) martonx


martonx
veterán

És ma kel életre az európai Galileo navigációs műhold rendszer.

Én kérek elnézést!

(#19480) cigam


cigam
félisten
LOGOUT blog

8.1-en frissítette volna a OneDrive App-ot, de 80073cf9 hibára fut a dolog. Soft reseten már túl vagyok, a hard-ot elkerülném. Ötlet?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#19481) Luck Dragon válasza cigam (#19480) üzenetére

Nálam is most ugyanúgy ez van 735-640LTE.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19482) cigam válasza Luck Dragon (#19481) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

A 8.1-eseket is elkezdi terrorizálni, mint a "régi" asztali windows-t használókat az update?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#19483) Luck Dragon válasza cigam (#19482) üzenetére

Másik topicban is pont ezt tárgyaltuk ki. :(

Ez annyira kellemetlen.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19484) cigam válasza Luck Dragon (#19483) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Engem ezzel inkább az alternatívák (linux, macOS, Android,iOS) felé terelnek, nem a 10 irányába.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#19485) shteer válasza cigam (#19484) üzenetére


shteer
titán

Lépni kell

..szerintem jónak tűnik

(#19486) lorcsi válasza cigam (#19480) üzenetére


lorcsi
veterán

nekem is ezt a hibát dobta :(

mondjuk a teló eladásán absz nem gondolkozom
nekem mindenre megfelel :)

[ Szerkesztve ]

(#19487) metalstorm


metalstorm
aktív tag

Nekem tegnap hülyült meg az egész rendszer... ez a új build láthatóan zabálja az akkkut... de a nagyobb gond, rendszeresen lefagy, eddig ezt soha nem tapasztaltam! Ez a memória kártyás "hiba"jelzésből is nagyon elegem van.... :(

[ Szerkesztve ]

(#19488) Luck Dragon válasza cigam (#19484) üzenetére

Megértem! Nálam sincsen máskép.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19489) this is life válasza metalstorm (#19487) üzenetére


this is life
Ármester

Nálam kop kop ,eddig stabil ,nem eszi az akksit,de mint írtam egy hete volt wdrt,s persze az sd miatt se nyavog a rendszer. Ha nálad panaszkodik az sd-re inkább vedd ki egy időre es úgy használd hatha csak a memória kártya indukálja a sok hibát.

Akinek 8.1-en app frissítési gondja van ,ott vagy egy hr vagy egy wdrt.. Anno en is szaladtam ilyenbe bele 8.1-en de w10-en is ,es csak hr után tudtam appokat telepíteni.. Oka passz (mert windows)

Nálam a pc irt ilyet par napja ,ott a visszaallitas egy korábbi alapozta segített csak,de ez telefonon nem pálya...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#19490) cigam válasza this is life (#19489) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Most csináltam egy újrahúzást a WDRT-vel, és nem töltöttem vissza mentést. Tehát egy szűz készüléken is egyből dobja a 80073cf9 hibát a onedrive frissítés.

"Community"-n is feltettem a kérdést, kíváncsi vagyok válaszolnak-e.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#19491) Pacee87 válasza cigam (#19490) üzenetére


Pacee87
aktív tag

Nekem 950-en a kamera alk frissítése kezdte ezt a hibaüzenetet dobálni még az új build előtt, frissítés után sem lett jó, erre most nézem, hogy ma frissült (végre), pedig ma semmit nem csináltam vele...

(#19492) metalstorm válasza this is life (#19489) üzenetére


metalstorm
aktív tag

A memória kártya kb 1 hónapos 32gb-os... nem hiszem az a gond. Van a pc-hez (win10) egy külsö WD 3TB-os vinyóm. az is hibádzik! Eddig nem volt baja, szerintem - kezdem egyre inkább ezt gondolni - a windows öli a usb-s hdd-ket és a memóriakártyákat! :( Elöttem szolóhoz: A kamera ma rendetlenkedett én nálam, "nem sikerült menteni" üzivel! Újrainditás megoldotta de ez már kicsit kezd nevetséges lenni....

(#19493) cigam


cigam
félisten
LOGOUT blog

Hm...
Best affordable phone: Lumia 735

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#19494) metalstorm válasza cigam (#19493) üzenetére


metalstorm
aktív tag

És Microsoft LUMIA nem Nokia :W 16gb? Most nem értem :)

[ Szerkesztve ]

(#19495) #65388800 válasza metalstorm (#19494) üzenetére


#65388800
törölt tag

Nem. USA-ban máshogy jelent meg. Itt van

És igen ahogy írtad az 16GB-os és pirosban is kapható

[ Szerkesztve ]

(#19496) this is life válasza metalstorm (#19492) üzenetére


this is life
Ármester

Nema kartyaddal lesz gond, hanem valamiert a rendszer nem kezeli megfeleloen ezert jonnek az sd hiba es javitas uzenetek , ezert irtam hogy probald sd nelkul hasznalni egy darabig a telefonod , ha megszunnek a gond akkor az sd volt a ludas ha nem akkor szivas mert akkor sw gond.

Cigam
A visszajelzeseket is nagy ivben le..jak , amugy a onedrive nem telepulese gond a lumia 640/640xl keszulekeken is, ezek szerint megint elqrtak valamit szoftveresen ...majd jon egy masik buggrade es akkor majd feltelepul az...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#19497) this is life válasza this is life (#19496) üzenetére


this is life
Ármester

Sd akart lenni...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#19498) #95955504


#95955504
törölt tag

Sziasztok! Egy kis segítségre lenne szükségem a készülékkel kapcsolatban. Egy ideje használom már, szeretem is, nem tervezem leváltani, de van két dolog, amire még sehogy nem bírtam rájönni. Az egyik az az, hogy hogy tudok SIM kártyára telefonszámokat másolni? Új előfizetéssel vettem a telefont, csináltam egy outlook fiókot, hogy használni tudjam, felvittem a névjegyeket, de hogy tudom ezeket rámásolni vagy átmenteni a SIMre? A másik dolog, pedig hogy nagyon szép képeket készít a telefon, viszont amint átteszem a gépre, mintha nem is ugyanaz a kép lenne. Fakó, színtelen, zajos... A telefon kijelzőjén gyönyörű, a laptopomon viszont már nagyon gáz a minősége. Nem állítottam be jól valamit, vagy mi ennek az oka?

Egyébként nagyon szeretem ezt a telót, két dolog zavar igazán nagyon (a fentieken kívül, de ott szerintem van megoldás, csak én vagyok béna), hogy kikapcsolt állapotban nem ébreszt és ha ráteszem kikapcsolt állapotban töltőre, akkor automatikusan bekapcsol.

(#19499) blackmoto válasza #95955504 (#19498) üzenetére


blackmoto
senior tag

Sajnos az a valóság, amit a laptopon látsz. Főleg, ha netán a telefonon élénkre van állítva a színprofil. Akkor azért néz ki olyan jól a telefonon. Meg ugye kicsi a kijelző. Kevésbé jönnek ki a képek hibái.

(#19500) this is life válasza #95955504 (#19498) üzenetére


this is life
Ármester

A simre nem tudsz masolni wp rendszeru telefonnal , simrol igen de vissza fele ez nem mukodik,nem kerult bele a funkciok koze. Kikapcsolva nem tud ebreszteni ,mint ahogy az okostelefonok tobbsege sem,hw vagy sw korlatja is van , a win mobilok sajatossaga hogy toltore rakva bekapcsolnak , ez ellen nem sokat lehet tenni.
A kepeket meg a telefon kijelzoje miatt latod szebbnek , probald a telefon kijelzojet , szin homerseklet,telitettseg, arnyalat, fenyero ugy modositani hogy az a valosagoshoz legkozelebb legyen .
Ez a kep is egy 735-el keszult [link]

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.