Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3201) jacis válasza joco1977 (#3200) üzenetére


jacis
nagyúr

Nekem nincs rajta fólia az eleje óta de karcom sincs. Jól bírja nagyon.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3202) NandorHUN válasza jacis (#3201) üzenetére


NandorHUN
addikt

+1
Mostani S7-m már 2 éves lesz, fóla nélkül, de elején semmi karc.
Előtte volt egy másik ilyen üveg készülékem, annak is kijelzőjén nem volt semmi, egyedül glass hátulján volt pár zsebkarc. Jól bírják ezek.
Én egyedül üvegnek látom értelmét, mert ha leejted az védi. De az hajlítótt panelre nem nagyon van sajnos.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#3203) turbuczn


turbuczn
tag

Hosszútávú akkumulátor használati statisztika:

(#3204) wmarci


wmarci
senior tag

Sziasztok!

Valaki tudna nekem linkelni ezt a google camera (gcam) appot ami a legfrissebb, Oreo kompatibilis a V30-hoz? Play áruházban nem találom, vagy hol kellene keresni?

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#3205) sonkuci válasza wmarci (#3204) üzenetére


sonkuci
tag

[link]

ezt nyilván nem fogod megtalálni a play áruházban.
amúgy kb 1 perc alatt meg lehet találni itt a keresés funkcióval.. :))

(#3206) wmarci válasza sonkuci (#3205) üzenetére


wmarci
senior tag

Megtaláltam ezt is :) Csak nem votam benne biztos.

Köszönöm

(#3207) sonkuci válasza wmarci (#3206) üzenetére


sonkuci
tag

ezzel menni fog, ha mégsem le van irva az is, hogy oreo-nál mit kell kikapcsolni hogy jó legyen utána :)

(#3208) dajkapeter válasza joco1977 (#3198) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Hydrogel fóliát ajánlok. Megvétel után 1 hónappal került fel. 3 hónapon keresztül tökéletes volt. Volt, hogy 1 méter magasságból leesett, utána nyúltam, de csak gyorsítottam az esésen és egy asztal lábának az éléhez esett. A fólia sérült, de a kijelző nem. Gondoltam lecserélem egy üvegre, de ez egy rakás szar... 1 hét után leesett, a vizet beengedi és napszemüvegben alig látom a napon, mivel frankón vissza tükrözi az összes fényt :D Szépen csillog, más előnye nincs. Már várom, hogy megjöjjön a következő adag hydrogel fólia.

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#3209) wmarci válasza dajkapeter (#3208) üzenetére


wmarci
senior tag

Szia!

Én is nagyon keresgélek fóliát, ami azért tartósabb lenne. Honnan rendelted ezt a hydrogel fóliát és milyet pontosan?

Köszi

(#3210) dSERiES válasza wmarci (#3209) üzenetére


dSERiES
senior tag

itt volt róla szó, keresés pl. kidobja:
#2684

⊿sff⊿

(#3211) MaxxDamage válasza dSERiES (#3210) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Amint váltok V30-ra, szerzek pár db ilyet is hozzá! :R

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3212) dSERiES válasza MaxxDamage (#3211) üzenetére


dSERiES
senior tag

Most már van tapasztalat, nekem bejött nagyon. Elől+hátul ez van, jól bírja, nem karcolódik. Többet lesz maszatos mint az üveg, meg nem csúszik az ujjad rajta annyira (ragadósabb), de szerintem ennyi belefér azért hogy védi a kijelzőt. Picit ollóval megvágtam a 4 sarkán mert felül + oldalt nagyon jól passzol de a 4 sarkán nekem picit feljött és aláment a por, de így tuti azóta.

⊿sff⊿

(#3213) vorosp válasza turbuczn (#3203) üzenetére


vorosp
csendes tag

Nekem eddig csak ez jött össze... :(

[ Szerkesztve ]

(#3214) stuti


stuti
csendes tag

Sziasztok! Ha nagyimpedanciás fülest dugok rá, ki ír valamit? Egy 50 Ohmos Sennheisert csatlakoztattam, de semmit nem írt ki.
Köszi

(#3215) OPiiPO válasza stuti (#3214) üzenetére


OPiiPO
addikt

50 ohm nem nagyimpedanciás még - ha bemész a menübe akkor "Nagy impedanciás eszköz"-t fog kiírni

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#3216) stuti válasza OPiiPO (#3215) üzenetére


stuti
csendes tag

Köszönöm. Ennél nagyobb impedanciás fülest sehol sem találtam. Hol lehetne egyet meghallgatni?

(#3217) aTe014 válasza stuti (#3214) üzenetére


aTe014
aktív tag

Itt azt írták, hogy Oreo alatt már sajnos nem jelzi, ha nagy ellenállású fejest dugsz rá: [link]
Az LG Hifi Status nevű program lehet a megoldás: [link]

Nekem nincsen nagy ellenállásúm, így nem tudom kipróbálni.

[ Szerkesztve ]

i14Pro

(#3218) stuti válasza aTe014 (#3217) üzenetére


stuti
csendes tag

Nekem viszont nincs semmiféle bankkártyám, így aztán nem tudom megvenni azt az alkalmazást.

(#3219) gretzky77 válasza stuti (#3218) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia sajnos így van ahogy előttem mondták,Oreo óta nem jelzi külön nem is értem amúgy,hogy miért! Annyiban tudok segíteni neked ha netán pesti vagy,hogy összefutunk és az én telefonomon kipróbálod a fejest,ha nálam átkapcsol akkor gondolom nálad is!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#3220) polar-x


polar-x
tag

Üdv!
Olyan gondom lenne hogy a gyári füles bal oldala elhalkult! Garancia vonatkozik a füllhallgatóra is? Nagyon szerettem ezt a fülest... Vigyem be szervízbe?

(#3221) stuti válasza gretzky77 (#3219) üzenetére


stuti
csendes tag

Köszönöm a felajánlást, de még nem vettem meg. Vásárlás előtt az üzletben szeretném kipróbálni, de nagyimpedianciásat még nem találtam. Egy 50 Ohmosat próbáltam, de arra nem csinált semmi különlegeset a V30. Ha valaki tudna tipus szerint lelőhely megjelöléssel egy fejest, az volna igazán szuper.

(#3222) gretzky77 válasza stuti (#3221) üzenetére


gretzky77
veterán

A telót nem vetted még meg vagy a fejest!? Nekem egy AKG K845BT fejesem van ha ezt kábellel rádugom akkor bekapcsol a high gain mód!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#3223) MaxxDamage válasza dSERiES (#3212) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Képet/képeket majd megköszönnék róla! :R

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3224) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Sziasztok!

V30+ -t ki honnan szerezte be? Olvasok itt rémhíreket 1-2 kisebb GSM bolt esetében, kíváncsi lennék hogy van-e olyan relatíve olcsó forrás, ahonnan beszerezhető.

Rá lehet futni olyasmire, hogy pl. ázsiai telefont kap az ember ami csak ázsiai rendszerre hajlandó frissülni?

(#3225) stuti válasza gretzky77 (#3222) üzenetére


stuti
csendes tag

A teló természetesen megvan. Nagyimpedanciás fejhallgatót nem találok.

(#3226) MaxxDamage válasza stuti (#3225) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Fülesből van a (64 Ohm +-10%) SoundMagic E80-s (nagyon jó) de fejesből nem tudok sajna.

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3227) NandorHUN válasza stuti (#3218) üzenetére


NandorHUN
addikt

AMúgy no offense, de nincs bankkártyád 2018-ban? Még nagyszüleimnek is van, pedig ők aztán semmit nem vesznek a neten és okostelójuk sincs.
Egy kártya igénylése semmiből nem áll és olcsó a fenntartása is, a 300 ezres teló mellett legalábbis aprópénz.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#3228) olddog válasza AeSDé Team (#3224) üzenetére


olddog
aktív tag

V30+ (DS) nincs hivatalosan EU forgalomban.

Szóval biztos hogy más lesz a régió. Bár ez a frissítést tekintve legfeljebb azt jelenti hogy később érkezik meg. Tudtommal nincs olyan hogy 'ázsiai rendszer'.
Az esetleges garanciális javíttatás esetén, EU-s (így a magyar LG szervíz nem végzi el a javítást, csak díj ellenében) A boltnál tudod érvényesíteni a garanciát, ebből a szempontból érdemes megbízhatót választani.

Én nem magyarországon élek így nekem EZ volt a legjobb megoldás. Mind árban, mind garanciális feltételeket tekintve.
Szállítanak Magyarországra is.

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#3229) bakosarpi válasza MaxxDamage (#3226) üzenetére


bakosarpi
tag

Mdr 1000x - em van, az is csak 48ohm-os. Üdv!

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#3230) Sunyista válasza stuti (#3225) üzenetére


Sunyista
tag

[link]

Ebben a topicban lehet kérdezősködni, egyébként az 50 ohm-os fejhallgató, az pont a high-gain mode határán van. Elvileg 50 ohm és afeletti fej és fülhallgatóknál kéne, hogy bekapcsolódjon a max. erősítés.

Ha megrootolod, akkor nem feltétlen kell ekkora impedanciájú cuccot rácsatlakoztatni, meg lehet oldani, hogy bármilyen füles-fejesnél ebben a módban működjön.

[ Szerkesztve ]

Néma gyereknek, anyja se látja az erdőt!

(#3231) MaxxDamage válasza bakosarpi (#3229) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Én még V10/20-hoz olyan fülest kerestem direkt ami 50 Ohm feletti (sok gyártó termékét átnézve nagy nehezen találtam rá) és megérte!
Előtte próbálkoztam átalakító dugóval/egyébbel (az sz*rt sem ért..)

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3232) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

A V30 és a V30+ fólia és védőtok ügyben mennyire kompatibilisek egymással? Xiaomi-nál volt az hogy két hasonlóan közeli modell között milliméteres eltérések voltak :DDD

olddog: Köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#3233) olddog válasza AeSDé Team (#3232) üzenetére


olddog
aktív tag

Nincs méretbeli különbség.

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#3234) stuti válasza OPiiPO (#3215) üzenetére


stuti
csendes tag

Nem találok ilyet, hogy kiírná: nagyinpedanciás exköz. Próbáltam egy 62 Ohmos és egy 250 Ohmos fejessel, de semmi reagálás a v30 részéről.

(#3235) gretzky77 válasza OPiiPO (#3215) üzenetére


gretzky77
veterán

Oreo óta sajnos nem írja ki a menüben sehol!

stuti : ezért töltöttem le a Hi-Fi status progit! Sajna fizetős de ez van!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#3236) stuti válasza gretzky77 (#3235) üzenetére


stuti
csendes tag

Köszi. Beszerzek egy bankkártyát.

(#3237) bala4 válasza polar-x (#3220) üzenetére


bala4
csendes tag

Szia! Ugyanez jelentkezett nálam is egy hete kb! :((( Bevitted már szervízbe? Én kb két hét múlva jutok csak el arra felé, ha addig neked sikerül valamit intézni vele, megosztanád itt is légyszi? :))

(#3238) polar-x válasza bala4 (#3237) üzenetére


polar-x
tag

Hello! Nem tudtam mégg sajna én se elvinni! Egyáltalán érvényes a garancia a fülesre is?

(#3239) MaxxDamage válasza polar-x (#3238) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Elvileg a gari a teljes packra van (ami a dobozba van, telefon, tartozékok, minden) de a vásárlás helyén kellene megkérdezni / kapcsolatot felvenni velük. :K

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3240) DonMaster


DonMaster
addikt

első fullos akksi tesztem
repülőgép mod off
fényerő auto igaz nappal teszteltem
folyamatos adat kapcsolattal 10ora 10p bár 7ora képernyő időnél még 41% volt az akksiban, ekkor max fényerő
így lett 10ora 10p mikor kikapcsolt, erre nem számítottam , tesztet láttam, de úgy voltam vele , hogy jah persze, mikor saját magad látod, hogy tényleg 10ora képernyő idő simán benne van. az nagyon durva.
durván jól van optimalizálva , peddig topic elején vannak akik akksi miatt panaszkodtak bár az csak a szám miatt hogy 3300-as nah mindegy.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#3241) jacis válasza DonMaster (#3240) üzenetére


jacis
nagyúr

Nekem is eddig a legjobb telóm akksi szempontjából. Brutál jól optimalizált az LG felület.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3242) Faresz29


Faresz29
aktív tag

Sziasztok!

Jövő héten én is csatlakozom egy kék V30-al!

A családban hirtelen megadta magát a V10, és a G5 is...
Feleségemnek egy G6-ot,nekem egy V30-at vettünk!

Kijelzővédő fóliát érdemes rá tenni? Gyárilag van rajta valami?
Ha nincs, mit javasoltok?

(#3243) jacis válasza Faresz29 (#3242) üzenetére


jacis
nagyúr

Gratula hozzá.
Fólia ügyben olvass vissza.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3244) Sonor


Sonor
tag

Sziasztok,

Itthon legális forrásból beszerezhető a dual sim verzió?
Találtam néhány online GSM boltot ahol árulják ezt a verziót, nem tudom, hogy ezek mennyire számítanak szürke import daraboknak, ill. milyen hátránya van ha ilyen forrásból venném meg.

Ha valakinek van tapasztalat kérem ossza meg velem!

Köszönöm szépen!

(#3245) OPiiPO válasza Sonor (#3244) üzenetére


OPiiPO
addikt

sokszor leírtuk már, rákereshettél volna (jobb felül van a kereső) ;)

Nincs legális dual SIM változat az EU-ban, bárhogy is hirdeti a bolt, az mind szürkeimportos (leggyakrabban ázsiai) lesz.

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#3246) olddog válasza OPiiPO (#3245) üzenetére


olddog
aktív tag

Én inkább úgy fogalmaznék, Hivatalos forgalomban nincs az EU-ban.
Azért a birtoklása, eladása nem Illegális. :DD

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#3247) Faresz29


Faresz29
aktív tag

Sziasztok!

Most akkor van gyári kijelző védő fólia a telefonon vagy nem?
Smartshop-os vásárlás lesz...

(#3248) DonMaster válasza Faresz29 (#3247) üzenetére


DonMaster
addikt

nincs

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#3249) OPiiPO válasza olddog (#3246) üzenetére


OPiiPO
addikt

Ezt most miért nekem írod? Ugyanazt a jelzőt használtam mint Sonor, az egyértelműség okán.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#3250) olddog válasza OPiiPO (#3249) üzenetére


olddog
aktív tag

No offense. :R
Egyszerűen csak zavart a szóhasználat, bocs.

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.