Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3551) turikcsaba válasza Sigma7 (#3545) üzenetére


turikcsaba
csendes tag

adapteren magát a töltőt érted, vagy átalakítót? mifelénk mondják ígyis meg úgyis. egyébként én is a töltőre gyanakodtam, köszi a segítséget

(#3552) MaxxDamage válasza turikcsaba (#3551) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Magát az EU-s átalakítóra gondolt, amibe az adaptert csatlakoztatod a hálózatba helyezve.

Nekem a V20-m is ilyen (SEA régió) és a V10 EU-s töltőjével töltöm (Amperra megegyezik A/hr)

MD
L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3553) SZATA válasza stemplar07 (#3550) üzenetére


SZATA
senior tag

Az értesítési sáv is biztos. :)

(#3554) babosmiki válasza stemplar07 (#3550) üzenetére


babosmiki
addikt

És a betűk mérete is? Mert a G7-nél még kevesebb a hely az állapotsávban..

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#3555) stemplar07 válasza babosmiki (#3554) üzenetére


stemplar07
őstag

:Y haha G7+ lett ? natessék :-) és milyen ?

(#3556) stemplar07 válasza SZATA (#3553) üzenetére


stemplar07
őstag

:) arra viszont sztem a Mark Bencze témák lehetnek a play áruház ban , root -nékül

(#3557) motofi


motofi
aktív tag

Sziasztok! Aki váltott G6-ról annak mi a véleménye a hangszóróról?

Nekem gyengébbnek tűnik, egyszerűen halk. Én jack csatlakozott sosem használok, azzal nem is próbáltam a G6-tott sem. Nekem a hagszóróból kijövő hang lenne fontos és most ezt visszalépésként élem meg, persze sok mindenben jobb a V30, de ezen egyelőre meglepődtem.

YI home camera alkalmazás használatakor még jobban kijön a különbség. A hangminőség feltűnően gyenge a G6-hoz képest, recseg-ropog és halk a V30 hangszórója.

(#3558) turbuczn válasza motofi (#3557) üzenetére


turbuczn
tag

Itt a topicban ezt is kifejtettük már: a V30 hangszórója mezei, ha valakinek ez fontos, akkor Sony meg HTC.

(#3559) stemplar07 válasza turbuczn (#3558) üzenetére


stemplar07
őstag

:) elég halk , de ha recseg ropog akkor már gond van ...
Viszont egy rendes fülessel high gainben :C közelébe van egy Fiio X5 iii nak , vagy bármilyen felső közép kategória DAC/AMP nak ... natív DSD/MQA támogatást egy telefon sem tud , de 24 bitet is kevés ..

[ Szerkesztve ]

(#3560) motofi válasza stemplar07 (#3559) üzenetére


motofi
aktív tag

Csak a Yi home alkalmazáskor recseg, egyébként nem. Csak meglepett, hogy a G6 hangszórója jobb, mert az egy olcsóbb készülék.

[ Szerkesztve ]

(#3561) babosmiki válasza stemplar07 (#3555) üzenetére


babosmiki
addikt

Igen. :) Eddig nagyon bejön, nekem szimpibb mint a V30. ;)

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#3562) gretzky77 válasza babosmiki (#3561) üzenetére


gretzky77
veterán

Lehet tudni miben szimpibb?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#3563) stemplar07 válasza babosmiki (#3561) üzenetére


stemplar07
őstag

:) na ja ,845/6GB gyorsabb, a DAC ua. mint V30 , kicsit nyúlánkabb,, nocs,, stb . Részemről a V35-öt re pályáznék , de azt nem igen hozzák erre .

(#3564) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Próbált már valaki [ilyen] Imak 3D üveget?

(#3565) Sigma7 válasza turikcsaba (#3551) üzenetére


Sigma7
tag

Igen, félreérthetően írtam, az átalakítóra gondoltam. Kontakthibás volt, ha belenyomtam a töltőt, akkor egy darabig jó volt, de aztán minden mozgatás nélkül olyanokat produkált mint a tiéd. Ha nem akarod visszavinni, vagy messze laksz, akkor vegyél egy minőségit és reméljük, hogy azzal jó lesz. De a szobatársad EU-s töltőjével tesztelheted előtte.

(#3566) DJ. Ru$y válasza AeSDé Team (#3564) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Igen. Egy nagy rakás .... Csak körben a szélein van ragasztó, nem feltétlen fekszik fel teljesen a felületre. A széleinél a ragasztó szedi a port, a koszt, a szöszt, kiszedni lehetetlen. Kb. 2 hét után kukáztam le a készülékemről. Azóta fólia és tok nélkül megvagyunk.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#3567) aTe014 válasza turikcsaba (#3541) üzenetére


aTe014
aktív tag

Nekem EU-s készülékem van, gyári EU-s töltővel, de múltkor rendeltem egy ilyet ([link]), hogy munkába ne kelljen külön hordozgatni azt az egy töltőt ami járt hozzá. Ha nem sajnálsz rá 5ezret, hogy biztosan jól töltsön, akkor ezt ajánlanám... :)

i14Pro

(#3568) Eltömődött válasza babosmiki (#3561) üzenetére


Eltömődött
újonc

Sziasztok!
Honnan sikerült beszerezni a G7+-t ha szabad kérdezni? :D

(#3569) babosmiki válasza gretzky77 (#3562) üzenetére


babosmiki
addikt

Formára, kijelzőre mindenképpen.

#3563: Hát igen, kb ezek, de ugye ez sem eus, bár ez engem nem izgat.. :D

#3568: Kéz alól vettem egy hónaposan, amúgy mobilboltos. Nem hemzsegnek itthon az biztos! ;)

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#3570) Krisz1000 válasza jacis (#3544) üzenetére


Krisz1000
tag

Szia! az lenne a kérdésem, hogy a mikrofonod megjavult már? és amúgy sima hangfelvétel, diktafon, milyen minőséget produkál, oda is kihat a készülék audiofil volta?

nekem fontos lenne, pl tárgyalások, memók rögzítéséhez.

(#3571) AeSDé Team válasza DJ. Ru$y (#3566) üzenetére


AeSDé Team
őstag

Köszönöm a részletes választ!
Akkor nagy ívben elkerülöm.

(#3572) Géjza


Géjza
őstag

Sziasztok,
Ezzel a v30as telóval szemezgetek (S8 jöhetne még szóba). Még sosem volt LG-m, így pár alapdolgot kérdeznék:
- LG gyári gari 1 vagy 2 év?
- Tudtok-e ajánlani boltot, ahol jó áron van nem szürkeimportos teló
- Van-e valami általános nyűgje a telónak?

Köszi!

(#3573) orbit76 válasza Géjza (#3572) üzenetére


orbit76
tag

Ha fontos a GPS, válaszd a Samut.

(#3574) gretzky77 válasza Géjza (#3572) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia!
Az első kérdésre a válasz attól függ hol veszed! Szolgáltatónál vásárolva 2 év amúgy pedig 1 év!

Második kérdésre : ha EU modellt veszel szinte mindegy hol veszed az a lényeg,hogy a számlán szerepeljen az imei szám illetve normálisan legyen kitöltve,legyen aláírva,lepecsételve és dátumozva! Ebben az esetben viheted LG márkaszervízbe,nagyon korrektek sztem

Harmadik : nálam nincs,nagyon jó és szerethető! S8 sem rossz választás,de nekem az edge kijelző nem jön be,illetve fontos a zenei rész ebben pedig a V30 verhetetlen a telefonok között

Géjza ? Az ég adta egy világon semmi bajom a GPS-sel,pedig használom sokat

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#3575) Mik76 válasza orbit76 (#3573) üzenetére


Mik76
senior tag

Miii??? :Y

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#3576) jacis válasza Krisz1000 (#3570) üzenetére


jacis
nagyúr

Szia, sajnos nem tökéletes. A nyári balatoni iszap kibabrált szegénnyel. A vizet tök jól bírja a teló, de arra nem gondoltam hogy a vízben vannak iszapdarabkák amik majd berakódnak pl. a mikorofon furatába. Azóta a kijelzőm is összetört így sajnos nagyon tropa szegény telefonom. Pedig ez az egyik lejobb telóm eddig és ez sikerült ilyen idétlen dolgokkal kinyírnom :W

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3577) orbit76 válasza Mik76 (#3575) üzenetére


orbit76
tag

Futár vagyok. Napi szinten 100+ címmel. Van lehetőségem tesztelni. Ahol a Samsung Galaxy Alpha (!) stabilan talál GPS jelet és meg is tartja, az LG V30 csak keres... Szerviz szerint semmi baja. Bár amikor visszajött tőlük, 2 hétig tudta, hol vagyok...

(#3578) gretzky77 válasza orbit76 (#3577) üzenetére


gretzky77
veterán

Akkor viszont ez lehet egyéni hiba,mert nálam gond nélkül működik minden progival!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#3579) stemplar07 válasza orbit76 (#3577) üzenetére


stemplar07
őstag

factory reset :) ha az sem segít szerviz , nekem iGo ,Sygic,az összes offline gyönyörűen megy , viszont a 4g kapcsolata szerintem gyengébb mint az S8/P20pro volt , de a hangtechnika miatt elnézem neki ..

(#3580) Géjza válasza gretzky77 (#3574) üzenetére


Géjza
őstag

Köszi mindenkinek.

Függetlenül, nem szolgáltatótól venném.

Gyors működés, jó üzemidő, szép kijelző a legfontosabb szempontok. Fülest nem szoktam használni. Hangszórója elég hangos?

Bár lassan érkeznie kell a v40-nek és Nokia 9-nek, ezeket lehet megvárom.

(#3581) orbit76 válasza stemplar07 (#3579) üzenetére


orbit76
tag

Szerviz visszaadta. Szerintük semmi baja.

(#3582) Mik76 válasza orbit76 (#3581) üzenetére


Mik76
senior tag

eddig ketszer hasznaltam, de mukodott rendesen.

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#3583) Mik76


Mik76
senior tag

Ami kisse zavaro az a hang alapu szoveg bevitel hianya a keyboardon. A samunal is meg a htcnel is ott van a mikrofon. Itt meg szorakozhatok a felulrol lehuzott billentyuzet valtassal. Van erre megoldas? Van kulso app ami remek, de jobb lenne egy alap ikon.

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#3584) stemplar07 válasza Mik76 (#3583) üzenetére


stemplar07
őstag

swype+dragon play áruház

(#3585) SZATA válasza Mik76 (#3583) üzenetére


SZATA
senior tag

Az LG alap billentyűzeten is van Google hangalapú bevitel!

Btw, a Swype már megszűnt.

Visszatérve a témára, van ajánlott 3D-s üvegfólia márka v. típus?

[ Szerkesztve ]

(#3586) DJ. Ru$y válasza SZATA (#3585) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Még mindig nincs... Fóliát ajánlanak itt a srácok jobbára.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#3587) SZATA válasza DJ. Ru$y (#3586) üzenetére


SZATA
senior tag

Köszi!
Felrakattam a nillkin tokhoz járó fóliát, viszont mindenhol, de főleg a két szélén eláll.

(#3588) sonkuci válasza Mik76 (#3583) üzenetére


sonkuci
tag

amikor irni akarsz a szóköz mellett van egy fogaskerék, tartsd lenyomva és feljön a hangbevitel. nálam müködik faszán lazán :)

megérkezett végre a már emlitett hidrogél fólia aliról.
felrakni marha egyszerü volt, 2 kisebb bubi volt alatt, de az is elmúlt már.
iszonyat tetszik, nagyon jó a fogása és igy a telefon is kis pofás marad, nem úgy mint tokban.
nem tudom mennyit véd majd mondjuk (karc ellen biztos véd, de pofáraejtésnél nem vagyok biztos).
nekem kimondottan megérte azt a 1.5 eurot amibe került ez a fólia :C

(#3589) DJ. Ru$y válasza SZATA (#3587) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Megkerestem helyetted, ezt a hydrogel-t ajánlották többen is itt a topic-ban.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#3590) MaxxDamage válasza DJ. Ru$y (#3589) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nekem rendeltek 2 csomaggal Aug 20.-n és még nem jött meg. :(
Remélem azért ide fog érni...

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3591) sonkuci válasza MaxxDamage (#3590) üzenetére


sonkuci
tag

nekem 3 hét után ért ide.
lassan vagy odaér, vagy reklamálhatsz majd miatta :)

(#3592) bakosarpi


bakosarpi
tag

Sziasztok! Régóta nem értettem, hogy a sony fejesem, sosem LDAC módban kapcsolódik, a telefonomhoz, csak AAC módban. És, ma sikerült megoldanom, ami elég kézenfekvő, most hogy már tudom mi is volt eddig a gond. Egyszerű a megoldás. Bemész a bluetooth menübe, ott a fejes beállitásokban, nálam mdr1000x melletti kis fogaskarékre rányom, azon belül a kapcsolat típusra kattintva kiválasztod, hogy legjobb hangmisőség, és máris kapcsolódik, úgy ahogy azt elvárjuk. Üdv!

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#3593) SZATA válasza DJ. Ru$y (#3589) üzenetére


SZATA
senior tag

Köszi!
Lehet beszerzem. Azért az még jobb lenne, ha sikerülne találni hasonlót üvegben. :) Nem szeretem ez a tapadós zsíros érzést.

(#3594) DJ. Ru$y válasza SZATA (#3593) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Lekerekített szél miatt nagyon nehéz lesz normálisat találni, lehet beleköltesz 10-20e Ft-ot, mire találsz olyat ami valójában passzol. IMAK-ot én nem ajánlom, szóval annyi pénzt meg tudok neked spórolni.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#3595) stemplar07 válasza bakosarpi (#3592) üzenetére


stemplar07
őstag

:D úgyvan ,, műxik is , az ES-100 BT DAC/AMP -nál is ( az csak az én mérgem , hogy a Huawei MediaPad M5 10.8 LTE-nál Oreón csak Aptx-ben hajlandó .. :W )

De a V30-on tökéletesen jó .. közelébe van LDAC 990-en a saját Sabre cuccnak, de azért mégse éri el ..

(#3596) OPiiPO


OPiiPO
addikt

Nagyjából itt az alja az árnak, picit fog még lejjebb menni, aztán január-február könyékén kifut a boltokból.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#3597) Mik76 válasza sonkuci (#3588) üzenetére


Mik76
senior tag

Úgy tűnik hogy a szóköz mellett állítható milyen ikonok legyenek kirakva. Így sikerült kirakni egy extra kis mikrofont. Köszi a segítséget.

Még jobb megoldás a speechnotes nevű app ami Remekül hozza be az angol és a magyar nyelvű szöveget egyaránt. Ezt is azon diktálom éppen, hiba nélkül teszi a dolgát. Van saját widgetje amiből könnyedén át lehet másolni akár a vágó padra, vagy Mindjárt az üzenetküldő appba. Néha csinál egy két apró hibát de azokat gyorsan és könnyedén ki lehet javítani, az írásjelek re pedig külön kis alsó sáv van. Annyi a trükk ebben a programban kell kezdeni a szövegbevitel nem pedig a cél programban.

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#3598) SZATA válasza DJ. Ru$y (#3594) üzenetére


SZATA
senior tag

Igen, olvastam, hogy az nem nyerő.

Közben most vettem észre, hogy elrepedt a 6 napos Nillkin tokom. Le sem ejtettem, most mégis vihetem vissza.

(#3599) stemplar07 válasza SZATA (#3598) üzenetére


stemplar07
őstag

a gyári Voia tokok a legjobbak, én imádom , a V20-on is az volt , még van az ebayon ,
de találtam tiszta bőr hátlap tokot is ami ugyancsak nagyon szép de ez a kedvenc : alig vastagítja a telefont , nem csúszik , nem lesz foltos .. megéri a pénzt .. (van flip verzióban is )

[link]

[ Szerkesztve ]

(#3600) _Moriarty_


_Moriarty_
aktív tag

Sziasztok, tervben van egy V30 vásárlás, de lenne egy-két kérdésem, amire nem találtam választ.
A wifi/térerő erőssége érdekelne.
Város szélén lakom, nagyon gyenge 4G-vel, eddig minden telefonomat le kellett állítanom 2G-re, hogy elérhető maradjak. A mostanim viszont remekel, 4G-n is folyamatosan elérhető vagyok. Wifi pedig azért fontos, mert a ház némely pontján gyenge a jel.
Köszi a segítséget

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.