Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3902) bakosarpi válasza stemplar07 (#3898) üzenetére


bakosarpi
tag

Én az uapp-t használom, meg vagyok elegedve. Minden extrát hozzávásároltam. Kíváncsiságból akartam kipróbálni, de akkor hagyom. A poweramp is meg van véve, de a tidal miatt, az uapp app a kedvenc. Üdv!

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#3903) ArsenalF válasza Sunyista (#3897) üzenetére


ArsenalF
aktív tag

Hmm, az meglehet. Viszont a doboza alapjan Europai kiadas, vagy valamit nagyon megmokoltak a boltban. Kivancsi lennek erre ad-e igy garanciat az LG.
[kép][kép]

(#3904) kakuk100 válasza ArsenalF (#3903) üzenetére


kakuk100
őstag

Szia! Nekem is volt ilyen telefonom. Az ARE az Egyesült Arab Emirátus betűjele.Nagyon jó telefon. Nem volt vele semmi baj.

(#3905) DJ. Ru$y válasza ArsenalF (#3903) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Sosem volt európai, az ARE kód elárulja, Emirátusokból való készülék.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#3906) ArsenalF válasza kakuk100 (#3904) üzenetére


ArsenalF
aktív tag

Minden vilagos, koszonom :)

(#3907) stemplar07


stemplar07
őstag

:) na megjött a V40 tok ( aztán megy 9 hónap álomra) itt van pár fotó az ugyancsak ebből az 1mm-es anyagból készült hátlap tokról, sajna a hátulján nincs V 40 felirat ..a V30 belerakva kicsit,, bő,,oldalait tekintve 1,5 mm kb.


(#3908) aya válasza stemplar07 (#3907) üzenetére


aya
addikt

Nekem g7 voia tokom van tartalékba :)
De lehet hogy elviszik addig mire a v30-at megunom.

[ Szerkesztve ]

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#3909) csinturi


csinturi
tag

Üdv!
Olyan problémám van, hogy a lezárt képernyőnél az a AOD nem ugrál. Órákon keresztül a helyzete ugyanaz,próbáltam az összes variációt de nem segít. Van ehhez plusz beállítási lehetőség?

(#3910) gretzky77 válasza csinturi (#3909) üzenetére


gretzky77
veterán

Időzíteni tudod, illetve,hogy mi jelenjen meg milyen formában,de hogy mozogjon vagy ne azt nem tudod külön állítani,mozognia kellene!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#3911) csinturi válasza gretzky77 (#3910) üzenetére


csinturi
tag

Az összesnek mozognia kellene?

(#3912) csinturi


csinturi
tag

Van egy másik furcsaság is.A a lakásban van egy villanykapcsoló amit infra távirányítóval is lehet szabályozni, lezárt képernyővel a telefont felé fordítom villanykapcsoló reagál. Fel kapcsolja illetve leoltja a lámpát ,szabályozza a fényerőt. Pedig úgy tudom hogy a telefonba nincs infra.

(#3913) gretzky77 válasza csinturi (#3912) üzenetére


gretzky77
veterán

Öööö biztos V30-ad van?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#3914) korpicschess válasza csinturi (#3912) üzenetére


korpicschess
veterán

Ez annyira nem furcsa, a közelségszenzor valószínű infra red-el működik, az zavarhatja meg.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#3915) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Tudnátok ajánlani olyan átlátszó tokot, amivel működik a vezetéknélküli töltés? Vettem kettőt, egyikkel sem megy :((

(#3916) motofi válasza Nayrobi (#3915) üzenetére


motofi
aktív tag

Nekem Ringke tok van az emag-ról rendeltem és semmi gond. Milyen vezetéknélküli töltőd van? Nekem Tronsmart töltőim vannak mindkettővel jól működik.

[ Szerkesztve ]

(#3917) dajkapeter válasza Nayrobi (#3915) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Nekem eddig mindenféle hátlappal működik. Ami a legvékonyabb, az a nillkin. De amúgy működik miden féle tokkal. Pl1, pl2, pl3
Vezetéknélküli töltőből Nokia Fatboy-t használok, ill, melóba egy noname, meg otthon is van egy noname...

[ Szerkesztve ]

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#3918) Nayrobi válasza motofi (#3916) üzenetére


Nayrobi
őstag

Samsung. Tok nélkül működik, tokkal nem. Megnézem ezt a ringke tokot, köszi.

dajkapeter: neked is köszi, berendelem az utolsó kettőt.

(#3919) motofi válasza Nayrobi (#3918) üzenetére


motofi
aktív tag

Samsung töltőm is van-volt, de egy félévet bírt még az S6-tal. Nem bírta feltőlteni full-ra és nagyon melegedett a telefon. A Tronsmart olcsóbb és még hűtése is van és nem számít a tok vígan feltőlti.

(#3920) Nayrobi válasza motofi (#3919) üzenetére


Nayrobi
őstag

Uhh. Nem volt drága, bírja amíg bírja, ha beszarna majd megnézem amit írtál.

(#3921) stemplar07


stemplar07
őstag

:D Azért tud ez a V30 DAC ,igaz 85 %-on de szépen kihajtja még a Sennheiser HD650-et is , persze nem megy olyan mélyre a kedvenc basszreflex Flac albumon (TonyAllan-Jeff Mills) , mint a FiiO Q5-el, de azért ez szép teljesítmény egy 300 ohm fejesen ..

(#3922) OPiiPO válasza stemplar07 (#3921) üzenetére


OPiiPO
addikt

Azért egy 300ohm fejhallgató már nagyon nem a területe szerintem - a V20 legalábbis elvérzik ott már. De ettől függetlenül szép tőle :C

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#3923) korpicschess


korpicschess
veterán

Akik Google Camerat használnak, vagy esetleg a konkrét cstark portot, vam valami lehetőség életlenítés esetén az utólagus fókuszállításra?
Nem akarnék 3 appot használni, a sima Google Camera tudja, de a modositott szerintem nem.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#3924) stemplar07 válasza OPiiPO (#3922) üzenetére


stemplar07
őstag

:D na ? Van már a ,,gombhoz,,kabát ?

(#3925) MaxxDamage válasza OPiiPO (#3922) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Elvileg az is 50-600Ohm amit kezel nem? :DD
Tudtommal a V20/V30 ugyanazt tartalmazza "HiFi Quad DAC" részről (vagy tévedek?)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3926) OPiiPO válasza stemplar07 (#3924) üzenetére


OPiiPO
addikt

péntek a legújabb szállítási határidő, remélem ezt most már tudják tartani is :D

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#3927) stemplar07 válasza MaxxDamage (#3925) üzenetére


stemplar07
őstag

:) Maradjunk abban, hogy a meg tudja hajtani,,az egy fizikai dolog,, meg tudja..de ,hogy hogyan szól az egy más tészta , a HD660s-el (150 ohm) elég szépen , .... de a HD650 (300) ohm már ,,mélyszegény lesz ,, persze EQ-val lehet pótolni, de annak torzítás a vége ..
A V40-nek még emeltek a végfokán valamit ..( ha igaz)

(#3928) stemplar07 válasza OPiiPO (#3926) üzenetére


stemplar07
őstag

péntek ? :Y és máshol sincs ?

(#3929) MaxxDamage válasza stemplar07 (#3927) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Így már érthető, igen! :K

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3930) OPiiPO válasza stemplar07 (#3928) üzenetére


OPiiPO
addikt

a Partnerónál találtam egy pirosat de azt nem kértem, ezenkívül van egy-egy ezüst elszórva különböző boltokban de mind egy SIM változat, nekem pedig V30+ dual kell

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#3931) stemplar07 válasza OPiiPO (#3930) üzenetére


stemplar07
őstag

:DD Pedig milyen jól állt volna a piros :Y

(#3932) OPiiPO válasza stemplar07 (#3931) üzenetére


OPiiPO
addikt

hehe :DDD

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#3933) OPiiPO válasza stemplar07 (#3724) üzenetére


OPiiPO
addikt

ez a Sennheiser HD 58X nyitott füles vagy zárt?

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#3934) ferzoli válasza OPiiPO (#3933) üzenetére


ferzoli
Ármester

Nyitott

(#3935) OPiiPO válasza ferzoli (#3934) üzenetére


OPiiPO
addikt

köszi!

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#3936) stickrs


stickrs
senior tag

Hello,van olyan jó a kamerája mint a G4-nek? Mert az után G5-el nem vagyok megelégedve.. Valamint ennek ugye nincsenek olyan nyavajái mint pl alaplap hiba, kijelző beégés? Esetleg Gps gond mint G5-nél? Mire kell vigyázni vásárláskor?

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#3937) stemplar07 válasza OPiiPO (#3933) üzenetére


stemplar07
őstag

:) valóban nyitott, és valaki rendelt is,remélem beszámol majd, ,,állítólag,, hasonló driver van benne mint ami nekem is van HD660S-ben (150 ohm), akkor viszont jó vétel lehet (150$ + áfa+2% vám 70 körül hazaér ).. ahogy a HD6XX is u.a. (200$)mint a HD650 ( itthon legolcsóbb 120 Musiker)

[ Szerkesztve ]

(#3938) korpicschess válasza stickrs (#3936) üzenetére


korpicschess
veterán

G5-től kezdve már nem volt jellemző az alaplaphiba, G5-öt sem érintette, G6-ot sem. V30-nél sem láttam még. Maga a telefon nem olyan régóta van nálam, az enyémen nincs beégés, ez olyan fél éves lehet. Ettől függetlenül előfordulhat, ha rákeresel, pl. ha sokat használsz ugyanolyan navigációt napi több órában, mégis csak OLED. Nem tudom garancia vonatkozik-e rá.
Amikor navigáltam nekem nem volt gondom, igaz mindig van mobilnetem is, és a G5-tel sem volt gondom. Amúgy a G5-höz képest elég nagy előrelépés, főleg design, kijelző arány. Amikor G5-re váltottam a kamerával én sem voltam elégedett, azóta viszont a 16:9-es szenzor hiányzik kissé.
Mindenesetre a fő kamera itt elég jó, gyári appal is (Google camerával állítólag még jobb, illetve vannak plusz feature-ök, tényleg jó).
Kamera teszt: [link] (fotó pontokat nézd, de videóban vannak elég egyedi feature-ök, pl. a 10 bites színfelvétel log file-al és hasonló nyalánkságok)
G4 még régi szisztéma szerint lett tesztelve: [link]
(tény, hogy a G4 kamerája kiemelkedő volt, de mostanra sikerült megugrani :DDD , én végigjártam G3-G4-G5-G6-V30 lépcsőt)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#3939) stickrs válasza korpicschess (#3938) üzenetére


stickrs
senior tag

Köszi szépen a válaszod, esetleg tudnál feltölteni 16:9-ben lőtt képeket V30-al? Csak max felbontáson találok 4:3-ban, abban pedig nem szeretném használni, ha ez lesz az utód, nem is értem miért nem tartották meg a 16:9-et... :U a kérdés, hogy ilyet vegyek, HTC U11-et, vagy pedig olcsón egy G4-et :D -aminél benne lenne a pakliban egy cca 150eu-s alaplapcsere, csak emiatt nem vettem ujra olyat, egyébként kedvencem volt- (nekem eddig G3-G4-G5 volt)

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#3940) korpicschess válasza stickrs (#3939) üzenetére


korpicschess
veterán

Én most vettem édesanyámnak 25k alatt G4-et, durva, hogy mennyiért megy. Azért nem mai már, akku kérdéses, meg maradt sajnos 6-os androidon. Ami már alaplap cserés volt, vagy pedig a javított széria (IMEI/gyártási kód alapján kiderül), azokkal szerintem már nem volt baj. Egy ismerősöm is használ évek óta már egy olyat, de amit most vettem az is lap cserés volt már.
A G6-ban is 4:3-as szenzor van egyébként. Amúgy nincsenek 16:9-es képeim, azok igazából szerintem vágott 4:3-as képek, szóval nyugodtan nézheted azokat. :)
Én zene miatt vettem a V30-at, és bár a design is király, a sebesség is jobb, a kijelző is nagyobb, meg nagyon tetszik a telefon, de G6-ot arányosan jóval olcsóbban lehet szerezni, és annak sem rossz a kamerája. Mégegyszer mondom, hogy a G4 kiemelkedő volt, de a széleslátószög az egyik legjobb feature... :)
Képek tekintetében valszeg az U11 a legjobb egyébként, de csak egy kamera van, rossz kijelző/előlap arány. Te tudod, hogy neked mi a fontos. :)

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#3941) ferzoli válasza stemplar07 (#3937) üzenetére


ferzoli
Ármester

Nekem van HD58x-em, szerintem áráért (60-65e) egy baromi jó fejes. Igaz én jellemzően relatíve komolyabb asztali rendszeren használom, illetve néha Axon 7-el, de egyértelműen meghálálja a komolyabb forrást.
ATH R70x-hez hasonlóan kiegyensúlyozott, ütős és feszes mélytartománnyal, de az R70x-nél nagyobb térrel.

Van itt esetleg valakinek konkrét tapasztalata, hogy Axon 7-hez képest milyen a V30 zenei téren, illetve fényképek minőségében? Mert alapvetően nagyon elégedett vagyok az Axon-nal, de piszkálja a V30 a csőröm.

[ Szerkesztve ]

(#3942) stemplar07 válasza ferzoli (#3941) üzenetére


stemplar07
őstag

Amit én tudok, az Axon 7 -ről az az ,hogy bár jól szól ( sőt jelen pillanatban normális dac csak az Axon7-ben és az LG készülékekben van ), de az erősítője nem elég pl. egy 150 ohmos fejeshez, A V30 normal/aux/high kapcsolható erősítője jobb . Vagy pl az MQA/DSD dekódolás is extra dolog.

ps. azért amióta a FiiO Q5 megvan és balanced kábeleim is vannak hozzájuk, inkább azon hallgatom a HD660S-t de főleg HD650 -t , ez nem vitás .
a HD58x-et próbáltad már balanced outos erősítőn ?

(#3943) ferzoli válasza stemplar07 (#3942) üzenetére


ferzoli
Ármester

Nem próbáltam még. Most egy Roland SuperUA dac - OYAIDE Neo d+ TXM Class B 1/4 TRS - XLR kábel - Arcam rHead fejeserősítő láncon hallgatom, és imádom, nagyon jó a kémia köztük. Ez lánc kb 140-150e használtan és bőven kihajt bármit. Egy ideig nem is tervezem cserélni, elég sok volt a varia az utóbbi időben... :D

[ Szerkesztve ]

(#3944) stemplar07


stemplar07
őstag

[link]
V30 vs. V40 audio teszt

(#3945) stemplar07 válasza ferzoli (#3943) üzenetére


stemplar07
őstag

:) biztos jól szól, én nem bírom a székhez kötözést, vándorlok a cuccal ..( egyenlőre kielégít ez a dual ak-s kis kütyü 4,4-es pentaconn balanced out, sétára meg ott van az ES100 (+Fiio F9Pro..)amúgy az is kihajtja a HD650-et, meglepően, de leginkább a V30 és a 660s..)

(#3946) Mik76 válasza stemplar07 (#3945) üzenetére


Mik76
senior tag

Gondolkozom a beyerdynamics DT770 pro-n abbol is a 250 ohmoson. Neten azt olvasom meghajtja siman a V30. Mit gondolsz?

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#3947) korpicschess válasza Mik76 (#3946) üzenetére


korpicschess
veterán

Szerintem tedd fel a kerdest a fejhallgatos topikban, hogy arnyaltabb kepet kapj. En nem biztos, hogy ilyen Beyert vennék egy telefonhoz.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#3948) stemplar07 válasza Mik76 (#3946) üzenetére


stemplar07
őstag

ahogy ,,korpicschess ,, is írja a ,,meghajtja ,, és a hogyan szól az két külön dolog.. ahogy a HD650-el ,,meghajtja,, és mégsem a V30-al használom, hanem a jóval erősebb , dinamikusabb és külön megvásárolt,, balanced erősítőmodullal a FiiO Q5 fejhallgató erősítővel hallgatom , mert a 300 ohm sok neki ..
alapvetően, én úgy gondolom V10/20/30 után, hogy az 50 ohm alatti fejesek pl. évek óta használom az ATH-AD900X-et de.. high-gainben hallgatva , majdnem,, cca,, úgy szól minőség/dinamika, mint a Q5ön ..( ha visszaolvasol van egy egyszerű trükk amivel aux/high-be lehet tenni root nélkül az összes ,,V,, szériát)

(#3949) hetn válasza stemplar07 (#3948) üzenetére


hetn
tag

hm, tényleg más...
Én q-Jays -t használok (<50Ohm). Hála nektek addig olvasgattam a quad DAC-ról amíg készítettem magamnak egy átalakítót (~100Ohm).
Hááát, belépett Freddie Mercury a szobámba :)

(#3950) stemplar07 válasza hetn (#3949) üzenetére


stemplar07
őstag

:D bár kedvelem Freddie hangját, de khhm jobb szeretném Diana Krall-t a szobámba :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.