Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3701) jacis válasza muszi0521 (#3700) üzenetére


jacis
nagyúr

Placebo hatás.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3702) bakosarpi


bakosarpi
tag

Azt a durva srácok... Brutál!

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#3703) stemplar07 válasza bakosarpi (#3702) üzenetére


stemplar07
őstag

:D mondtam én HighGainben megnyílik az egész világ ,..én az ATH-AD900x-et még a Fiio X3 idején vettem, alig volt vele hangja, ( majdnem eladtam szegényt..) aztán a V10 óta a maga 36 ohmjával az egyik legjobb füles ami valaha a fejemen volt ,de ehhez a Sabre dac/amp kellett HG-ben , de a Sennheiser HD 660S -is gyönyörűen szól vele ..

[ Szerkesztve ]

(#3704) turikcsaba


turikcsaba
csendes tag

valaki probalta mar root-al a high gain modot vagy van rola tapasztalata, hogy az pontosan mit csinal? csak megnoveli a hangerot a fulhallgato kimemetre vagy eszrevehetoen szebb is lesz a hang? lehet kirootolnam ha valtozna a hangminoseg, de ha csak hangeroben vantozik akkor hagyom, mert igy is erzem, hogy suketulok megfele:d

(#3705) stemplar07 válasza turikcsaba (#3704) üzenetére


stemplar07
őstag

Ha rám hallgatsz , high gainben hallgatod ha 50 ohm alatti füleseid vannak , DE ehhez nem kell rootolni nem csak a hangerőt növeli, hanem a quad dac is szebben szól, hisz nagy erősítésen kis hangerőn a torzítás is kisebb,.. itt egy link a V10 összefoglalóból (az összes V szériánál és G6/7-nél is műxik), egy adapter+egy impedancia növelővel át lehet verni az ESSabre-t.. normál/aux/high módba lehet tenni , Az összefoglaló 1.8 Hi-Fi audio részében le van írva módszer (Hardveres minőség javítás:) , kb 5000 ft-ba kerül a 2 kütyü. (megéri és no root) valamint a Poweramp Beta javasolt,gyönyörűen szól.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#3706) stemplar07


stemplar07
őstag

Na megjött az új játszótárs :) SE HD 660 S , ezzel a 150 ohm-al kicsit barátibb még a DSD hallgatás is, mint a HD650 300 ohmjával ..

(#3707) OPiiPO válasza stemplar07 (#3706) üzenetére


OPiiPO
addikt

erősen jól néz ki, gratula :K

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#3708) stemplar07 válasza OPiiPO (#3707) üzenetére


stemplar07
őstag

:) Kösz ..kb 5 órája hallgatom . eszméletlen ,,mintha a zenéim remake-k lennének , átdolgozásban ..el nem tudom mesélni a különbséget, pedig az az ath-ad900x sem vacak füles .. de ez olyan mint ha egy sebész lenne , és nagyon bírja a Sabre :D

most már tudom miért ilyen k...va drágák.. :Y de mind1 ez egy hobby és élvezet ..
:C

[ Szerkesztve ]

(#3709) dSERiES válasza stemplar07 (#3706) üzenetére


dSERiES
senior tag

Ez azért odaverhet hangzásban, grat :C

⊿sff⊿

(#3710) stemplar07 válasza dSERiES (#3709) üzenetére


stemplar07
őstag

:) Köszönöm :D vigyorgok és lehet ebben fogok aludni ...nemnormál..

(#3711) babosmiki válasza stemplar07 (#3706) üzenetére


babosmiki
addikt

:Y Gratula!

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#3712) stemplar07 válasza babosmiki (#3711) üzenetére


stemplar07
őstag

:) THX
Látod ehhez nem kell impedancia növelő :D és.. Poweramp , meg EQ sem , az LG gyári playerével mint atom úgy szól, lágyan , mélyen nagyon feketén , középen világosan, magasban csilingelve..stb , félelmetes ..

(#3713) babosmiki válasza stemplar07 (#3712) üzenetére


babosmiki
addikt

Gondolom, el sem tudom képzelni. :Y

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#3714) OPiiPO válasza stemplar07 (#3708) üzenetére


OPiiPO
addikt

egy ilyen nyitott fülesre már régen vásik a fogam, jelenleg egy Yamaha MT 220 és impedancia adapterrel tolom - nagyon jól szól, de azért ideje lenne feljebb lépni már :K

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#3715) Sigma7


Sigma7
tag

Én egy 120 Ohm-os Akg K612 pro-val hallgatom és azzal is gyönyörűen szól. Hallani a DSF és egy magas felbontású FLAC között a különbséget. Egy nemrég ajánlott lejátszóval, az Onkyo HF Player-rel. Minimalista, Oled-hez tökéletes sötét tónusú és az általam ritkán használt EQ-re se közönséges.

[ Szerkesztve ]

(#3716) stemplar07 válasza OPiiPO (#3714) üzenetére


stemplar07
őstag

[link]
tessék itt egy olcsó opció (ua. a driver van benne, mint a HD660S-ben) 150 Ohm ( 150 dolcsi+15 szállítás + áfa majd HD6xx minőség és könnyebben hajtható mivel azok 300 ohmosak ) még 6 óráig meg tudod rendelni :)
Massdrop x Sennheiser HD 58X Jubilee

(#3717) stemplar07 válasza Sigma7 (#3715) üzenetére


stemplar07
őstag

:) Akg K612 pro az sem rossz és baráti az ára ..

de erre is találtam valamit :) Massdrop x AKG K7XX Red Edition $199.99

[link]

[ Szerkesztve ]

(#3718) OPiiPO


OPiiPO
addikt

V30 dual SIM-et tudja valaki hol érdemes keresni, ahol esetleg raktáron is van?
(garos és egyéb dolgokkal tisztában vagyok)

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#3719) OPiiPO válasza stemplar07 (#3716) üzenetére


OPiiPO
addikt

Még soha nem rendeltem Massdrop-ról, és látom hogy a fejes is nem boltban kapható példány - miről is van itt szó? :F Mondjuk erősen jókat írnak róla, tetszik eddig.

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#3720) DonMaster válasza OPiiPO (#3719) üzenetére


DonMaster
addikt

az lg v30 qdac kepésségéről ami isten császár, hangzást ad egy minőségi felvetélő zenénél

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#3721) Sigma7 válasza stemplar07 (#3717) üzenetére


Sigma7
tag

:) Szép ez a Red is, köszönöm, de most jól elvagyok a 612-essel. Az első nyitott fülesem és nagyon meglepve és vigyorogva hallgatom vele a régi zenéimet is. A 660 is fel fog deríteni pár új részletet azt sejtem... ;)
Nem ismertem ezt az oldalt, körülnézek majd rajta.

(#3722) jacis


jacis
nagyúr

Lassan át lehet keresztelni a topikot... "Melyik fülest vegyem?" Ehhez mit szóltok?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3723) stemplar07 válasza jacis (#3722) üzenetére


stemplar07
őstag

:D ,,jólvanna,,.. valahol kapcsolódik a témához, mivel ha már ilyen audiofil telefont vettünk ( én ezért vettem pl..)

(#3724) stemplar07 válasza OPiiPO (#3719) üzenetére


stemplar07
őstag

Massdrop x Sennheiser HD 58X Jubilee
Sennheiser gyártmány, de egyedi gyártásban a Massdrop-nak, olcsóbb csomagolás, no díszdoboz picit egyszerűbb kivitel, de a tudás az ua. konkrétan az a fejes a legjobb a 200 dolcsi alatti kategóriában , nagyon közel van a 660S-hez ami ugye 140 ropi... a Sennheiser HD 660 S-t is azért kockáztattam meg méregdrágán, mert a 150 ohm barátibb mobileszközökkel, mint a súlyos 300 ohm HD600/650/700 ...

[ Szerkesztve ]

(#3725) stemplar07 válasza OPiiPO (#3718) üzenetére


stemplar07
őstag

Partnero-t kérdezted már ? egy két napon belül szoktak szerezni .. (( kivétel talán a V20 arra egy hetet is várnom kellett ))

(#3726) OPiiPO válasza jacis (#3722) üzenetére


OPiiPO
addikt

szvsz ennyi offtopic belefér, sokan a kitűnő audio miatt vesszük úgyis a V sorozat példányait

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#3727) _Moriarty_ válasza OPiiPO (#3718) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

Én is tervezek venni egyet, most itt van jó áron, árukereső szerint megbízható bolt. [link]

(#3728) DonMaster


DonMaster
addikt

próbálta valaki a deezer hi-fi szolgáltatását v30-al ? kihozza azt amit kikel neki ?

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#3729) bakosarpi válasza DonMaster (#3728) üzenetére


bakosarpi
tag

Inkább a Tidal master hozza ki igazán a dolgokat :-). Üdv!

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#3730) stemplar07 válasza bakosarpi (#3729) üzenetére


stemplar07
őstag

:D úgy van

(#3731) OPiiPO válasza stemplar07 (#3730) üzenetére


OPiiPO
addikt

#3728-#3729 miért lett kimoderálva?

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#3732) _Ata_


_Ata_
tag

Sziasztok! Bevallom nem olvastam vissza a hozzászólásokat, de hátha valami egyszerű megoldás van az alábbi problémára: Az akku egy éjszaka alatt 50% ot is képes merülni, úgy, hogy minden alkalmazás ki van kapcsolva, a részleteknél csak az android rendszert írja.. Egyszer már nyomtam egy factory resetet, akkor minden jól működött, aztán pár hétre rá megint visszatért :( Lehet valamit kikacsplni ami okozza ezt?

(#3733) DJ. Ru$y válasza OPiiPO (#3731) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nincs kimoderálva..

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#3734) DJ. Ru$y válasza _Ata_ (#3732) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Valószínűleg pár hét után került be valami olyan alkalmazás vagy folyamat, ami előidézi a merülést.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#3735) OPiiPO válasza DJ. Ru$y (#3733) üzenetére


OPiiPO
addikt

ok, megvan - én szúrtam el :W

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#3736) aya


aya
addikt

Tanácsot esetleg tudtok adni: type c fast usb kábelt keresek, honnan érdemes rendelni ?
Esetleg vett már innen valaki pluszba?
Amit kintről rendeltem az sajnos 3 pinesnek tűnik :( nem gyári speciálisnak....

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#3737) dSERiES válasza aya (#3736) üzenetére


dSERiES
senior tag

Én itt meg itt nézelődtem anno amikor a V20-hoz kerestem, én a német amazonról rendeltem 1 pakkot (QC 3.0-ás töltő, kábelek, autós töltő), azóta is hibátlan minden.
Úgy tudom nem mindegy milyen fajta kábelt használunk (gagyitól lehet vmi baja a töltőcsatlakozónak vagy az akksinak talán..).

A 'fast' az az hogy 3.1?

⊿sff⊿

(#3738) DonMaster


DonMaster
addikt

qc3.0 töltött próbált már valaki 18w és 20w-osat gyári az16,2w -os
megy vele honan rendelte stb. sp835 támogatja a qc3.0 de a gyári töltö fast charge és gyors meg minden, de lenne különbség a gyári és egy 20w-os qc3 között ?

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#3739) aya válasza dSERiES (#3737) üzenetére


aya
addikt

A gyári kábelben több lekötött lábat látni ha belenézel, ami nekem jött g5 v20 v30 factory cable na ott csak 3 vastagabb lekötést látni, rádugtam tölti de le is vettem mert fosok :DDD

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#3740) turbuczn


turbuczn
tag

Tudja valaki hol lehet majd online követni a v40 bemutatót?

(#3741) Eltömődött válasza turbuczn (#3740) üzenetére


Eltömődött
újonc

[link]

Csak ezt találtam eddig, nem tudom lesz-e belőle valami... :/

(#3742) turbuczn válasza Eltömődött (#3741) üzenetére


turbuczn
tag

Köszi :))

(#3743) SZATA


SZATA
senior tag

Mit kell tudni a type-c kábelekről? Valami speciális kell?

Rendeltem 3 db Blitzwolfot (PVC verzió), de még nem ért ide. Az szerintem tud minden qc szabványt, remélem jó lesz.

(#3744) stemplar07


stemplar07
őstag

[link]

Bemutatkozott az LG V40 ThinQ
Jack Quad Sabre , Poled, 3 kamera , 845/6Gb .. mi kell még

Na kb 9 hónap múlva ,,jóáron ,, :)

(#3745) OPiiPO válasza stemplar07 (#3744) üzenetére


OPiiPO
addikt

elötte még egy V30-at is kell vennem ;]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#3746) babosmiki válasza stemplar07 (#3744) üzenetére


babosmiki
addikt

Jó lett, formára nekem ez jobban bejön mint az elődje. A kamera rendszer pedig dicséretes. :)

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#3747) dajkapeter válasza stemplar07 (#3744) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Valójába nem történt túl nagy előrelépés a V30-hoz képest. Egyel jobb proci, 4 helyett 6 giga ram, hátul plusz egy tele kamera. Ezen kívül mit hozott még? Vagy csak nem vettem észre... Nekem úgy tűnik lényegében nem fejlődött, csak frissült. Meg hát notch...

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#3748) dSERiES válasza dajkapeter (#3747) üzenetére


dSERiES
senior tag

Igen, V30-hoz nagyon közel van, talán jobb kijelző, boombox hangszóró, jobb proci + kamerák. Üzemidőre kíváncsi leszek a jövőben hogy alakul, nem úgy néz ki hogy jobb lesz mint a V30, sőt.
MKBHD G7 Plusnak hívta de a V30-ról se sok előrelépés.
Valami soft touch hátlapról volt szó, de máshol nem látok említést róla, szóval...
Nekem annyira nem adja, hülyén is néz ki, de ez ugye kinek mi jön be kategória :))

⊿sff⊿

(#3749) jacis válasza stemplar07 (#3744) üzenetére


jacis
nagyúr

Nekem tetszik. Két bajom van vele: a tele lencse nagyon gyenge képeket csinál, a két szelfi kamera is maradt olyan gyengusz mint a V30-on.
Bíztam benne, hogy kamerában erősödik majd.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3750) vulnrea


vulnrea
aktív tag

Sziasztok,

Az lenne a kérdésem, hogy mennyire megbízható a V30? akku időben, hogy szuperál? kamera nem fagy le pl. hidegebb időben? ezt a G6 produkálta nálam és folyamatosan újraindult a készülékem és az akku is merült jócskán télen ilyenkor. A kamerája így pár hónap elteltével a versenytársakhoz képest milyen fotót készít?

Köszönöm a válaszokat.

Oppo Find X6 Pro | Huawei FreeBuds 2 Pro | Huawei Watch Fit 2 Elegant | AMD Ryzen™ 9 3900X | ASRock X570 Taichi | Kingston HyperX FURY 32GB | Samsung Odyssey G7 27" | Sapphire Toxic Radeon RX 6900 XT Extreme Edition

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.