Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3801) sonkuci válasza OPiiPO (#3799) üzenetére


sonkuci
tag

ezzel a két featurerel engem is megvett anno az lg... iszonyat tetszett és jó volt mindkét dolog.
(elég sokan kérdezgették, hogy ez milyen telefon (igaz ezt megteszik a v30-al is, hiába, rétegtelefon) mert hogy tetszett a hátlapja nekik :)) )
mindamellett még nagyon jó képeket is csinált.. :DD
először nagyon nehéz volt ezt megszoknom a v30ban, hogy oldalt volt megint a hangerőszabályozó gomb..

(#3802) adomok


adomok
tag

2 G2-is elfogyasztottam, G3 jelenleg anyámnál szolgál még az eredeti akkuval, az Ő szokásaival 1,5-2 nap üzemidővel, G4 keresztlányomnál (egyszer már összetörte, így új kijelzővel), G5 a fiókban, G6 lassan 1 éve nálam és most egy ideje nem tudok dönteni, hogy V30 vagy G7 legyen a következő :)

(#3803) dSERiES válasza DonMaster (#3787) üzenetére


dSERiES
senior tag

Nekem volt G2 régen, G3, G4 is, én szerettem az összeset. Hála az égnek nem jött elő semmi egyiken se (se kijelző sárgulás, se bootloop), bár nem igaz, a G3-nak elrepedt a háza, de az nem zavart.
G7 nekem nem flagship, vagy V-széria alternatíva (tudom hogy flagship-nek szánta az LG).

⊿sff⊿

(#3804) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

És megérkezett az itt ajánlott elő és hátlapi védő csomag :DD

2-2 db

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3805) n.gab válasza MaxxDamage (#3804) üzenetére


n.gab
aktív tag

Én is hidrogél fóliát használok meg vagyok vele elégedve.
Felrakni kicsit nehezebb és buborékos lett de magától elmúlt egy két nap múlva.
Nálam a felső kis fólia sáv csíkja (ahol el van választva) sajnos meg látszik a mai napig.

[ Szerkesztve ]

(#3806) MaxxDamage válasza n.gab (#3805) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Elvileg (azt írja) hogy felrakás után 24hr-t hagyni kell és rásimul szépen, egyenletesen. (majd kiderül) :K

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3807) dSERiES válasza MaxxDamage (#3804) üzenetére


dSERiES
senior tag

Nem felejtettek el, csinálok majd képet róla csak rá kell vennem magam lelkileg hogy lecseréljem rajta elől+hátul is :C
Amúgy nekem is full bubis volt és 1-2 napra elmúlt, szóval tényleg eltűnnek alóla :K

⊿sff⊿

(#3808) MaxxDamage válasza dSERiES (#3807) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Jahm, már rég írtam, de kép még sehol (tudod!) ;] :(((

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3809) SZATA válasza MaxxDamage (#3804) üzenetére


SZATA
senior tag

Én is rendeltem ilyet (hasonlót), de a képed alapján kicsit elbizonytalanodtam. Ez most fólia, vagy üveg?

Nekem Rusi a szimpla előlapit linkelte, nem is kerestem, hogy van ilyen kombó csomag is, illetve nem tudtam, hogy az is jó minőség-e.

[ Szerkesztve ]

(#3810) MaxxDamage válasza SZATA (#3809) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Jónak nézem és itteni ajánlás szerint vettem én is (ami tiszta üveg az egyik sem jó, mert egyenes marad...) :U

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3811) DJ. Ru$y válasza SZATA (#3809) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Amit linkeltem, ott tudod kiválasztani, hogy FRONT vagy BACK, nem véletlen írta a kolléga, hogy ő 2-2-t vett, ergo vett két hátsót meg két elsőt. Nem szettben van.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#3812) MaxxDamage válasza DJ. Ru$y (#3811) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Pontosan úgy ahogy mondod! :K :R

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3813) Sigma7


Sigma7
tag

A B&O logo vajon miért tűnt el a V40-esről?

(#3814) DJ. Ru$y válasza Sigma7 (#3813) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem B&O headset van hozzá talán? Mást nem tudok elképzelni.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#3815) Sigma7 válasza DJ. Ru$y (#3814) üzenetére


Sigma7
tag

Igen, lehet, mert Lg füles jár hozzá.
Azon agyaltam, hogy esetleg a Samsung betartott, de ennek ellentmond, hogy már a V30-as előtt a Samsung-hoz került a Harman.

(#3816) SZATA válasza DJ. Ru$y (#3811) üzenetére


SZATA
senior tag

Az rendben van, a te linkedről meg is vettem a 2 elsőt, viszont az nem ugyanaz a link, mint amit ő tett be. Az övében szettben van első-hátsó, vagy valamit elnézek. Mondjuk az nem derül ki számomra, hogy 2-2 vagy 1-1 darab van benne.

Mindegy, nem gond, jó volt a tiéd is.

[ Szerkesztve ]

(#3817) aTe014 válasza Sigma7 (#3813) üzenetére


aTe014
aktív tag

Az LG tavaly ősz után a Meridian Audio-val kötött partnerséget ([link], [link]), valószínű ezért. :)

A GSMArena szerint is a specifikációk Sound részénél: [link]

[ Szerkesztve ]

i14Pro

(#3818) MaxxDamage válasza SZATA (#3816) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Igen, az én linkemen 1 első és 1 hátsó védőt tartalmaz a csomag (tehát 2 ami 1-1) és volt egy eredeti/korábbi link más által, amin csak előre volt (az a link már asszem nem él, ezért kerestem újra a kínálatban)
Azért vettem 2-2 -t hogy legyen tartalékba is...sose lehet tudni. :B

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3819) DJ. Ru$y válasza SZATA (#3816) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ugye itt linkeltem neked, a két nyíllal jelölt közül az egyik az első, a másik a hátsó, ha átváltasz rá a kép is módosul és mutatja, hogy a hátsót választottad ki.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#3820) Sigma7 válasza aTe014 (#3817) üzenetére


Sigma7
tag

Köszönöm az infót! Nem tudtam erről.
Ennyit az összeesküvés elméletemről... ;)

(#3821) turbuczn


turbuczn
tag

Szenvedünk itt a kijelző üveg megvédésével, de ha összekarcolódik, akkor csak venni kell egy ilyet, és mehet tovább fólia nélkül! ;]

A hogyan-ra pedig itt a válasz. :D

[ Szerkesztve ]

(#3822) DJ. Ru$y válasza turbuczn (#3821) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Én akkor innentől lőttek az összes vízállóképességnek. :DD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#3823) _Moriarty_


_Moriarty_
aktív tag

Tegnaptól én is tulaja lettem egy V30-nak. Még ismerkedünk.
Két kérdésem máris lenne.
A képernyőt lekapcsolni csak az ujjlenyomatolvasóval lehet?
A másik is elég banális, sosem volt gondom még ezzel, de hogyan lehet névjegyhez egyedi csengőhangot társítani? Sehogyan sem jövök rá.
Köszi

(#3824) gretzky77 válasza _Moriarty_ (#3823) üzenetére


gretzky77
veterán

Az első kérdésre nem a válasz, létezik ugye a duplakoppos feloldás, zárás!
A második kérdésre pedig kiválasztod a névjegyet és felül van egy kis ceruza ikon az a szerkesztés ott pedig van egy olyan hogy további! Na ott tudsz mindenfélét állítani

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#3825) _Moriarty_ válasza gretzky77 (#3824) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

Köszi, a duplakoppos feloldás rendben, de a zárolás valamiért nem működik nekem. Novában ha beállítom, akkor meg nincs aod.
Csengőhang rendben.

(#3826) DJ. Ru$y válasza _Moriarty_ (#3825) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Novánál az értesítési sáv kétszeri megkoppintása lezár. (Mivel az gyári LG marad alapból.)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#3827) _Moriarty_ válasza DJ. Ru$y (#3826) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

De jó, köszi, ez is kipipálva. Bár rá nem jöttem volna :R

A névjegynél jó helyen kerestem, de az a névjegy 4 fiókhoz volt hozzárendelve és nem mindegyikhez kínálta az egyedi csengőhang beállításának lehetőségét.

(#3828) jacis


jacis
nagyúr

Srácok, ezt már rég meg akartam kérdezni, hogy ki mennyire használja a hangalapú feloldást? Én az eleje óta alkalmazom és nagyon hozzászoktam. Szerintetek lesz a V40-ben is erre lehetőség vagy ez csak a V30-hoz volt mint extra?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3829) stemplar07 válasza _Moriarty_ (#3827) üzenetére


stemplar07
őstag

kell venni a play-ról egy sreenoff/lock progit pár Ft, aztán a nova beállításokhoz integrálni a dupla koppra , és úgy műxik bárhová koppintasz az off/on is . [link]

Hang a V40 ben ua. a ES Sabre 9218P van mint a V30/G7-ben , a Meridian lépett a hangolás tekintetében a B&O helyébe , gondolom az MQA támogatás miatt , Tidal/Deezer/Spotify .

(#3830) DonMaster válasza jacis (#3828) üzenetére


DonMaster
addikt

szerintem 100%

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#3831) trobi28 válasza stemplar07 (#3829) üzenetére


trobi28
addikt

Amennyiben megvásárolja a Nova launchert, akkor abban alapba benne van a dupla koppos lezárás. :K

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#3832) gretzky77 válasza trobi28 (#3831) üzenetére


gretzky77
veterán

De a lezárás csak úgy működik ha a fenti értesítő sávra koppint duplán!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#3833) trobi28 válasza gretzky77 (#3832) üzenetére


trobi28
addikt

Én kipróbáltam, igaz G6 -on, de nekem lezárt bárhova kattintottam duplán, csak előtte be kell állítani a menüjében :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#3834) stemplar07 válasza trobi28 (#3831) üzenetére


stemplar07
őstag

az benne az Off , de az ON ? az csak akkor ha beleteszed ezt a progit ..

(#3835) stemplar07 válasza trobi28 (#3833) üzenetére


stemplar07
őstag

ok és a felnyitás ? az is megy a Nován ? ( kiegészítő nélkül ? kötve hiszem ) ez a harmadik V szériám , mindegyiken Nova volt/van ..

[ Szerkesztve ]

(#3836) trobi28 válasza stemplar07 (#3835) üzenetére


trobi28
addikt

Az on -t nem próbáltam, az lehet hogy nem működik :U

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#3837) stemplar07 válasza trobi28 (#3836) üzenetére


stemplar07
őstag

:N ezért kell az a pár száz Ft.os progi , nekem pl össze van ,,ragasztva,, egy V30 tok a FiioQ5 tokkal (tépőzárral) és így nem is férnék hozzá a hátsó gombhoz, de mivel megy rajta a duplakopp , komfortos ..

(#3838) trobi28 válasza stemplar07 (#3837) üzenetére


trobi28
addikt

Komoly cucc :K :C

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#3839) stemplar07 válasza trobi28 (#3838) üzenetére


stemplar07
őstag

:) kösz .. hát tudod amikor 1967-ben megkaptam a Sokol rádiót .. nem gondoltam volna, hogy ez idáig ,,fajulhat ,, :DD

(#3840) SZATA


SZATA
senior tag

Olyan problémám van, h nem megy a roaming net.
A Telekomnál már 2 részről is átnézettem mindent, de rendben találták.

A szitu az, hogy ahogy feláll a telefon bekapcsolás után, egyből jön egy értesítés, hogy betelt az adatkeretem (nem) és hogy vegyek adatcsomagot.

Volt már 3g/4g váltás, manuális hálózat kijelölés, számtalan restart, de semmi.

A fenti értesítést a carrierdefaultapp nevű rendszerprogram küldi. Egy módon sikerült rövid időre működésre bírni az internetet, hogy letiltottam ezt az alkalmazást, töröltem az adatait és újraindítottam a készüléket.
Viszont fél-1 óra után ugyanúgy bejött az értesítés és megszűnt az internet.

Mit tudnék tenni ezzel?
Használtan vettem a telefont, de van gyári garanciajegye, és elvileg magyar vásárlás, H930 modell.
Köszi

(#3841) _Moriarty_ válasza trobi28 (#3833) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

Ha novaban (megvásárolt) állítom, hogy duplakoppra zárjon, akkor egyrészt lassabb és darabosabb a zárás és utána nincs aod. Ezt mondjuk valaki kipróbálhatná, mert lehet egyedi az esetem?
Az LG féle megoldás meg tényleg működik, de csak az értesítősávon.

(#3842) aya válasza SZATA (#3840) üzenetére


aya
addikt

Emeld meg a minimum adatkeretet 50-60gb-re hátha.
Nekem ha lejár a telenoros adatkeretem akkor nem megy a net amíg újra nem indítom a telefont. sárga háromszög a bal felső sarokban, aztán rájön hogy csak lekorlátoztak...
Kibekkelem most már márciusig aztán meg rá a korlátlan.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#3843) SZATA válasza aya (#3842) üzenetére


SZATA
senior tag

Köszi a tippet. Már a korlátozást is kiszedtem.

Ez nem az a felkiáltójeles ikon, inkább egy SIM alakú.

(#3844) stemplar07


stemplar07
őstag

[link]

a cikk vége felé érdekességek a V30 -ról :)

(#3845) _Moriarty_


_Moriarty_
aktív tag

Hű, ez nagyon biztató sot.

Amitől tartottam, wifi és térerő erősség, az is rendben van. A zenei képességet még próbálgatom, az biztos, hogy gyári fülessel elmarad a HTC-től szerintem vagy még nem mélyedtem el kellőképpen a témában.

Esetleg valaki használja a telefont Roidmi transzmitterrel? Reggel próbáltam csatlakoztatni, de azt írta, elutasítja a v30 a csatlakozást :F

[ Szerkesztve ]

(#3846) stemplar07 válasza _Moriarty_ (#3845) üzenetére


stemplar07
őstag

:W :N Hát akkor mélyedj el akármilyen HTC- is volt .. anyám.. beállítások, hang HiFi mod ,,on,, különben ugyanazt a snapdragon 835 hangot hallod amit a többi f..s telefonnál, amikor HiFi mód on, akkor kapcsol be a QUAD Sabre DAC/AMP , amúgy a saját fülese elég gyenge, én egy Sennheiser HD 660 S-el hallgatom néha, és azt is meghajtja a maga 150 ohmjával ..

(#3847) _Moriarty_ válasza stemplar07 (#3846) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

Nyugi :), szerintem is a fülessel van a gond, de nem találom a jó kis fülesemet itthon. Valamelyik gyerek lenyúlhatta. A többi stimmel. Tegnap szuszorogtam egy kicsit vele, de a gyárival tényleg nem voltam elájulva tőle. Vennem kell egyet, ha nem lesz meg.

(#3848) pilu85


pilu85
őstag

Hali. Egy egyszerű kérdés. Ez egy jó telefon most 120 ezerért? Köszönöm

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#3849) stemplar07 válasza _Moriarty_ (#3847) üzenetére


stemplar07
őstag

:D nyugodt vagyok, de ez ,,szentségtörés,, volt egy HTC (de bármi máshoz hasonlítani ezt a kapcsolható dedikált 4x dac-ot :Y kb ha külön kellene megvenni ,akkor egy drgonfly red ára van beépítve technikába , +DsD/MQA támogatás.. stb .. amúgy egy Poweramp progi megéri megvenni, vagy egy UAPP ,

(#3850) turbuczn válasza pilu85 (#3848) üzenetére


turbuczn
tag

Ha az ittenieket kérdezed, szerintünk igen, de objektív véleményhez szükség lenne arra is, hogy neked milyen tulajdonságok fontosak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.