Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3451) Tibor7878 válasza sonkuci (#3443) üzenetére


Tibor7878
tag

Tökéletesen megértettél, köszönöm! :)

(#3452) DJ. Ru$y válasza Tibor7878 (#3450) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A 4X HD-m 3 évig karcmentes volt, mielőtt lecseréltem volna a G3-ra kb. 2 héttel előtte sikerült leejteni járólapra, az egyik alsó sarka benyomódott, de semmi más baja nem lett. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#3453) OPiiPO


OPiiPO
addikt

V30 dual SIM változat játszik nekem csak (ismerem a hátrányokat, V10 és V20 is DS volt/van) - melyik az ajánlott bolt? Turbado-nál csak egy SIM változat van sajnos.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#3454) DonMaster válasza sonkuci (#3445) üzenetére


DonMaster
addikt

nah igen én is ezért tettem egy slim PU átlátszóba.

de oké persze használati eszköz de a kérdés hogy a kék lekopik ha leesik után szerintem igen is érdekli hogy ne legyen baja , akkor meg 1 megoldás van.
többivel egyetértek

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#3455) fPApi válasza OPiiPO (#3453) üzenetére


fPApi
őstag

Én is gondolkodom rajta erőse (szintén dual sim). Általában nem gyári garanciális termékeket a b-tel / elitegsm / ujmobilok közül szoktam venni.

[ Szerkesztve ]

(#3456) Mik76


Mik76
senior tag

Na megerkezett a kicsike.

Nagyon szep telefon az mar biztos. Szokni kell meg, harom htc keszulek utan a rendszer elegge fura. A kamera remek, gyors meg minden.
Egy dolog bantja a szemem. Ez az kijelzo sotet. Ertem en hogy most divat ez az OLED panel, de iszonyuan tulszaturaltnak tunik meg tulkontrasztositottnak. Remelem van valami modszer amivel folul lehet irni a gammat meg a szintelitettseget mert ezt igy nagyon nehez lesz megszokni. Kicsit talan korai meg ezen kiakadni, de ez az elso benyomasom. Hozzatennem hogy nem hiszem hogy a telomnak lenne baja, altalanossagban nem tetszik az egesz OLED hype, ez csak hozza a kotelezot. Remeltem hogy telefonban jobban bejon majd es megszokom... Meglatjuk. :U

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#3457) Mik76 válasza Mik76 (#3456) üzenetére


Mik76
senior tag

A hang nagyon rendben van, most tesztelem a quad dac-ot. :K

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#3458) gretzky77


gretzky77
veterán

Én viszont tesztelgettem kicsit a vizállóság dolgot,mert jó múltkor a Tropicáriumban akartam csinálni egy képet,úgy hogy belemerítettem a medencébe és meghülyült a kijelző nem is készült el a kép! Most kipróbáltam mosdókagylóban és nekem a kijelző megbuggyan a vízben nem tudom használni! :F

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#3459) sonkuci válasza gretzky77 (#3458) üzenetére


sonkuci
tag

ez azért van, mert ha viz alatt van a telefon úgy érzékeli, mintha "multi touch" (lehet nem pontosan ez a neve, valaki majd kijavit akkor) lenne, igy ezért "bolondul meg" a kijelző. ilyenkor az oldalsó gombokkal tudsz fényképezni, ha be van állitva, vagy videót úgy, hogy már a vizbeérés előtt elinditod a videót és akkor veszi folyamatosan.

(#3460) gretzky77 válasza sonkuci (#3459) üzenetére


gretzky77
veterán

Ez oké csak ez sztem nem normális,a G6 nem viselkedett így!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#3461) sonkuci válasza gretzky77 (#3460) üzenetére


sonkuci
tag

azt tudom, mielőtt megvettem a telefont, utánaolvastam a dolognak.. akkor azt irták ez normális, az általam is emlitett megoldásokat ajánlották pont emiatt, vagy hogy rakd egy zacsiba a telefont a viz alatt, stb..

kis netes keresés alapján, pl az iphone x sem müködik csak az emlitett módszerekkel viz alatt.. igy szerintem ez nem nem normális viselkedés :)

[ Szerkesztve ]

(#3462) gretzky77 válasza sonkuci (#3461) üzenetére


gretzky77
veterán

Na végülis mindegy úgysem ez az elsődleges felhasználási szokásom csak meglepett,de így is úgyis imádom

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#3463) turikcsaba válasza gretzky77 (#3458) üzenetére


turikcsaba
csendes tag

ez a kapacitív kijelzők természetéből adódódik, minden telefon amin kapacitív kijelző van ugyanígy fog reagálni. nem fizikai nyomást érzékel (mint a rezisztív érintőkijelző) hanem elektromos ellenállást. víz alatt olyan mintha rátenyerelnél a kijelzőre (jóesetben), azért nem működik elmerülve.

(#3464) gretzky77 válasza turikcsaba (#3463) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszönöm,de amúgy gondolom a G6 is kapacitív mégsem viselkedett így!?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#3465) jacis


jacis
nagyúr

Srácok azon gondolkodom, hogy nem javíttatom meg a telefonom betört kijelzőjét 80eFt-ért hanem veszek egy új V30-at 135-ért. Sokkal jobban megéri. Sajnos az enyémnek a fém kerete is megsérült így hiába lenne benne új kijelző a keret csúnya maradna.
Másik tipust nem akarok, mert jelenleg nincs olyan telefon ami ár/érték arányban megtudná közelíteni a V30-at.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3466) stemplar07 válasza jacis (#3465) üzenetére


stemplar07
őstag

:) hát amikor írtad a balesetet pont erre gondoltam én is .. sőt fél év múlva lehet veszek még egyet és berakom a szekrénybe ( kb addig még lehet kapni, ha a v40 megjelenik , :D

(#3467) #91202560


#91202560
törölt tag

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy a V30 és a plus között van külsőleg különbség? Tok és fólia miatt érdekel a dolog!

(#3468) ETiborough válasza #91202560 (#3467) üzenetére


ETiborough
csendes tag

Tudtommal semmi különbség külsőleg. A különbség csak a tárhely mérete.
Érdekes hogy a v30+hoz nem adnak B&O headsetet.
Hozzáértőktől ill. tapaszzaltabbaktól kérdezném hogy Youtube-os HDR videóknál miért kapcsolgat a hdr ha kezem közelítem a telefon felső része felé. Úgy tűnik nincs köze a közelség vagy a fényérzékelőhöz. Azon kívül csinál egyebet a hdr mint felveszi fullra a fényerőt? Még egy kérdés. Hdr-es videóknál nem veszek észre különbséget, pedig a lejátszó kiteszi a hdr10 feliratot, de a telefonnal készült videóknál bekapcsolt hdr-el nem írja ki, és különbséget sem tapasztaltam.

(#3469) #91202560 válasza ETiborough (#3468) üzenetére


#91202560
törölt tag

Köszi! Én is így tudtam. Viszont amit rendeltem fólia, V30hoz való(elméletileg), de nem passzol a v30 plussomra...

(#3470) OPiiPO válasza stemplar07 (#3466) üzenetére


OPiiPO
addikt

kb. januárig lehet majd újonnan kapni a V30-at, a V20 is akörül futott ki ezév elején

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#3471) Krisz1000


Krisz1000
tag

Sziasztok, bocs az amatőr kérdésért, de amit a gsm boltokban lehet kapni 130-140 ezerért, az a teljes verzió, bang & olufsen fülhallgatóval, vezeték nélküli töltéssel és OTG átalakítókkal?

vagy ha nem feltétlen, akkor miről tudom megállapítani? mert láttam youtubeon h több verzio is kering, van amihez csak vmi gagyi lg fülest adnak és olyan is amihez csak töltőt és zsinórt, semmi mást.

fel van ez vhogy tüntetve a dobozon, mielőtt kibontom?

köszi!

(#3472) aTe014 válasza Krisz1000 (#3471) üzenetére


aTe014
aktív tag

Valóban kapni már annyiért EU-s (sima H930) verziót, amihez jár a B&O füles, vezetéknélküli töltés, de átalakítót nem fogsz találni.
Ha a dobozán pl. DEC, ITC, POC vagy egyéb európai régiókód szerepel, akkor ezek lesznek benne, és persze, ha bontatlan csomagolásút kapsz.. (ezapoénrésze :D) És a B&O logó is rajta van, ahogy a lenti videón.

Még megjelenés után volt, hogy a sajtósoknak csak töltővel küldték, vagy éppen AT&T vagy T-Mobile szolgáltatós kicsomagolást néztél, szóval itt egy retail verziós kicsomagolás, amilyennek az EU-s verziónak kell lennie: [link]

[ Szerkesztve ]

i14Pro

(#3473) motofi


motofi
aktív tag

Sziasztok! Ti milyen vezetéknélküli töltőtt használtok? Milyet és hol lehet hozzá vásárolni? Bármilyen jó hozzá?

(#3474) stemplar07 válasza motofi (#3473) üzenetére


stemplar07
őstag

Én még az S8 hoz kínából rendelt ( nem gagyi)fast rádiós töltő álványt használom , a gyorstöltést nem írja ki
De elég gyorsan tölt és még csak nem is langyos,
Viszont a rendelt Kalibri üveg az úgy ahogy van nem jó.. :(
Úton van egy akciós Voia tok +5D üveg , talán az jó ..

(#3475) stemplar07 válasza aTe014 (#3472) üzenetére


stemplar07
őstag

Nekem a HUN- LG garisban se volt OTG ,

(#3476) aTe014 válasza motofi (#3473) üzenetére


aTe014
aktív tag

Minden QI-technológiát használó töltővel működik, én pl. egy ilyennel próbáltam kölcsönkérve egyszer-kétszer, de lemondtam róla, mert nagyon lassú (dupla annyi, mint vezetékkel, persze a vezetéknélküli töltők lényege nem is az, hogy 0-ról 100-ra felnyomja a telefont) így inkább egy plusz hálozati töltőt rendeltem.

i14Pro

(#3477) DJ. Ru$y válasza Krisz1000 (#3471) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ez az OTG átalakító honnan jön? Egy sima Type-C - microUSB adapter van benne, nem OTG adapter.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#3478) DonMaster válasza DJ. Ru$y (#3477) üzenetére


DonMaster
addikt

mikor megjelent volt video de az amerikai verzios amihez jár otg is. meg van amelyikhez nem járt füles, azért merül ez fel mindig.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#3479) stemplar07


stemplar07
őstag

Mark Bencze Theme for LG V20, G6, V30 ezek közül valaki megvett már a play áruházból ? nagyon komoly dark és egyéb témákat gyárt a fiú , az xda-n is fent van ..

(#3480) dajkapeter válasza motofi (#3473) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Én egy Nokia fatboy-jal töltöm. A G3-at is ezzel töltöttem. Tökéletesen működik. Kínából 2 különbözőt is rendeltem már, mint a kettővel tölti. Az egyik egy olcsóbb, a másik egy "drágább" noname. Eddig még nem találkoztam olyan Qi töltővel, ami ne töltötte volna. Az auchan-os samsung is tölti...

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#3481) dSERiES válasza stemplar07 (#3479) üzenetére


dSERiES
senior tag

Én ezeket használom a V20 óta, nagyon igényes témák.

⊿sff⊿

(#3482) stemplar07 válasza dSERiES (#3481) üzenetére


stemplar07
őstag

:) köszi a választ
a NOVA prime alatt is működnek ? gondolok itt dark értesítősáv stb ..

(#3483) Sunyista válasza stemplar07 (#3482) üzenetére


Sunyista
tag

Az értesítősáv az nem a launcher része, hanem az Android - SystemUI része, amire a téma hatással van igen és módosítja a kinézetét. (ahogy az egész rendszer kinézete más lesz - rendszeralkamazások - beállítások, billentyűzet stb.) A launcheren csak a háttérképet módosítja és az ikonokat.

Néma gyereknek, anyja se látja az erdőt!

(#3484) dSERiES válasza stemplar07 (#3482) üzenetére


dSERiES
senior tag

Azt nem tudom. De szerintem mivel megváltoztatja a beállítások menüt is (pl. fekete lesz), illetve a gyorsbeállítások színét is, lehet hogy moddolható a SystemUI is.

⊿sff⊿

(#3485) Golota válasza Krisz1000 (#3471) üzenetére


Golota
aktív tag

A B&O füles (elvileg) a csomag része, de nagy élményt ne várj töle. Szerintem silány, ennél ezerszer jobbak vannak.

(#3486) gretzky77 válasza Golota (#3485) üzenetére


gretzky77
veterán

Valóban nem egy nagy eresztés,de azért silánynak nem mondanám a B&O fülest,átlag usernek simán jó!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#3487) stemplar07 válasza dSERiES (#3484) üzenetére


stemplar07
őstag

Megvettem egy dark témát , nagyon jó 👍 500 pengőt megért, műxik a Nova alatt is :)

(#3488) dSERiES válasza stemplar07 (#3487) üzenetére


dSERiES
senior tag

Nagyon jók, még neki is vannak jók meg nekik.

⊿sff⊿

(#3489) stemplar07 válasza Sunyista (#3483) üzenetére


stemplar07
őstag

:) ezt tudom Sir , de arra voltam kíváncsi, hogy a Novával nem vesznek-e össze ,mert írt ott patch-okat is ha valakinek valami külső gyártótól származó launcherrel gondja van..) de mivel egyet megvettem, kiderült ,hogy jó vele.. (( a Nova Prime olyan mintha mindig ugyanarra a telefonra költöznék át ..kb 7 éve vettem meg ))

[ Szerkesztve ]

(#3490) stemplar07 válasza dSERiES (#3488) üzenetére


stemplar07
őstag

:) jaja köszi ezek is szépek :-)

(#3491) stemplar07


stemplar07
őstag

Akinek régóta megvan a V30 , ez a kiemelkedően jó aksi idő már kezdettől így van ?( S8/9+ hoz képest)
vagy ez a frissítések eredménye is? Megkockáztatom,hogy egy hónap P20 Pro használat után ,hogy közelében van ..ugyanakkor csak -0,1 " a különbség viszont vagy 40gr-al könnyebb a készülék . (jó a P20Pro nagyobb csúcs fényerővel rendelkezik , az esti fotó mód nagyon jó volt benne ,de sokkal többször (naponta) hallgatok zenét rajta , az esti fotózást viszont ritkán használtam , és a hangja max egy jobb AptXHD/LDAC BT DAC-al volt kb.,,közelébe,, a V30 saját hangjának kábelen )

[ Szerkesztve ]

(#3492) sonkuci válasza stemplar07 (#3491) üzenetére


sonkuci
tag

nálam kezdettől fogva ilyen remek volt az aksi idő. oreo óta pedig még jobb is egy kicsit.

(#3493) aTe014 válasza stemplar07 (#3491) üzenetére


aTe014
aktív tag

Nálam is a kezdetektől fogva hozza a 4-5 óra kijelzőidőt átlagban, néha-néha 6 óra is összejön 1,5nap alatt (egyik nap reggel leveszem, másnap délutánig nem kell töltenem). :)

i14Pro

(#3494) stemplar07


stemplar07
őstag

:) ősztől tavaszig elő szoktam fizetni a Tidal HiFi-re , nos úgy tűnik az UAPP player-ben a Tidal jelszóval belépve látja az MQA állományokat :D .
Az UAPP oldalán a z LG G7, illetve a V30 Quad DAC kompatibilis natív MQA (közel DSD) minőség kódolására .
Majd beszámolok .

(#3495) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Sziasztok!

Viszonylag új vagyok errefelé egy egyhetes V30+ -al.
Tényleg nagyon durva az aksi idő, tegnap mértem egy 7+ órás üzemidőt [link]

A telefon FullHD felbontáson és High contrast témában volt, de bőven csináltam olyan dolgokat (böngészés, kamera, 1-2 óra játék, video lejátszás, zenehallgatás, app telepítgetés/konfigurálás) amire a téma nem igazán van hatással.

Hihetetlen ez a telefon :Y

(#3496) sonkuci válasza AeSDé Team (#3495) üzenetére


sonkuci
tag

üdv a klubban :)

én a sok fanyalgót amúgy ezért nem értem, hogy "csak" 3000 vagy 3300 aksi van a telefonba.. mikor lehet adott esetben ezek tovább birják, mint egy másik telefonban a 4000 vagy nagyobb aksik. :))

(#3497) DonMaster válasza sonkuci (#3496) üzenetére


DonMaster
addikt

érdekes elolvasni a megjelenés elötti hsz-eket az összes v30-as irásnál mindegyiknél van a 3000-res akksira panaszkodo hogy az neki kevés de kérdezem én melyik is van enynire jol optimalizálva hogy 3300-as akksival 10ora SOT-ot tudjon? és flagship is ? Nincs vagy ha van az csak 1-2kinai a konkurensek nem képesek rá pedig akik itt is irták azok s9 note-okat vetek pedig akksiban nem jobbak söt..... de ezt inkább hagyjuk.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#3498) sonkuci válasza DonMaster (#3497) üzenetére


sonkuci
tag

pont erre céloztam, igen. :)
pl a g7-nél is láttam, hogy 3000 mAh? 2018ban? full gáz.
annyira vacak az sem lehet, szerintem. más/jobb példa most hirtelen nem jutott eszembe.

ilyen vitákba én már nem megyek bele általában, mert a legtöbb ilyen ember elvakult egy bizonyos márkával kapcsolatban és csak az a jó. észérvek nem nagyon érdeklik őket :)
ők sirnak a 3300 mAh miatt, én meg röhögve elvagyok 1.5-2napig töltés nélkül :C

(#3499) DonMaster válasza sonkuci (#3498) üzenetére


DonMaster
addikt

nah igen, tesztekben van 4400 4000-es akksikkal szerelt mobil amik elöbb elvéreznek mint a 3300-as v30 akkor hogy is van -ez? értem a több jobb meg minden de ha nincs optimalizálva akkor ? v30 merül 1%-ot oránként másik 2%-ot epdig abban 4400-as akksi van mégis v30 birja jobban . ez mára a ramokat is elérte miért 4gb ram van benne bár nem mintha nem lenne elég mert ez nem windows ahol a szabad ram határoz de mindegy is. Optimalizáltságban az Lg elégé élen jár mégha nem is jön gyakran frissités de legalább ami kijön az optimalizált nagyon is más heti/havi 1 frissitést kiadó gyártókkal szemben .

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#3500) stemplar07 válasza stemplar07 (#3494) üzenetére


stemplar07
őstag

:D Tidal Masters , hát műxik a V30-on van pár MQA lemez fent és szépen is szól ..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.