Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3051) diostibi válasza dajkapeter (#3049) üzenetére


diostibi
csendes tag

Tanúsíthatom. Páromnak fehér oneplus 6 van és tényleg szebb a V30.

(#3052) dajkapeter válasza diostibi (#3050) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Nekem pozitív a tapasztalatom! Nem igazán változott, egy picivel jobb lett. De én használom is. Mobilnet, wifi, helymeghatározás állandóan aktív, AOD reggel 6 és este 8 között szintén. Youtube 4G-ről, google, insta, pinterest, e-mail, telefon és sok viber. Így is kijön 4 óra kijelző. Estére ritkán merül le 30% alá nekem. De vannak itt olyanok akiknek valahogy összejön sokkal több kijelző. Nekem sokszor van 100%-on a fényerő, sokat vagyok a szabadba.

[ Szerkesztve ]

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#3053) dSERiES válasza jacis (#3048) üzenetére


dSERiES
senior tag

De érdekes, na ezt nem gondoltam volna az op6-ról, sok helyen dicsérték.

⊿sff⊿

(#3054) aTe014 válasza jacis (#3048) üzenetére


aTe014
aktív tag

Pedig, ha valaki fegyvert tartana a fejemhez és azt mondaná, hogy válasszak egy másik telefont a V30 helyett, akkor a OnePlus6-ot mondanám, az LG felületén (nem vagyok érdekelt külső launcherekben) és küllemén kívűl az az egy van még, amivel meg tudnék barátkozni. Élőben még nem láttam, de meglepődve olvasom a tapasztalatokat.

i14Pro

(#3055) JoeCockBill válasza aTe014 (#3054) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

én meg v30at akarok a oneplus szoftverével :D
amúgy ja, én 5t-ről jövök, nem egy liga

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#3056) jacis válasza dajkapeter (#3049) üzenetére


jacis
nagyúr

kép1
kép 2
[link]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3057) diostibi


diostibi
csendes tag

Basszus reggel óta sikerült bezúznom a fényképező előtti védő üveget...cseréltette már vki. A neten néztem h cserélni lehet csak a kis ovális részt. De itthon minden szervíz a hátlappal együtt hajlandó csak...Vkinek tapasztalat?

(#3058) Sunyista


Sunyista
tag

A korábban is belinkelt (https://forum.xda-developers.com/lg-v30/how-to/wtf-lg-v30-t3790500) módszerrel megpróbáltam ma megrootolni a H930D-s készülékem, de sajnos a bootloader-ben a fastboot parancsok nem működtek a gyári Oreo-n és a H930-as LGUP-al feltett KDZ-s ROM-on sem, így a csoda elmaradt, viszont lett a telefonomon egy OPEN EU - GLOBAL V20R ROM, ami a H930-ra lett kiadva. (ennek ellenére működik vele minden ugyanúgy, még a második SIM is) Kicsit csalódott vagyok, mindenképpen szeretném megrootolni, viszont sajnos nagyon úgy néz ki, hogy nem lehet (?). Emiatt még az is megeshet, hogy elválnak útjaink. :( (ugyanitt szívesen cserélem DualSIM-es H930D készülékem, egy SIM-es H930-ra :) )

Néma gyereknek, anyja se látja az erdőt!

(#3059) MikeRenton válasza diostibi (#3050) üzenetére


MikeRenton
tag

Amint kibontottam a készüléket első dolgom volt frissíteni. Szóval összehasonlítási alapom nincs. Azonban itthon sikerült összehozni egy 7 óra 15 perces képernyő időt:D Eközben használtam távirányítónak filmezésnél, fotóztam vele víz alatt és hát rengeteg üzenetváltás. Teljesen elképedtem, hogy eddig bírta.

(#3060) jacis válasza MikeRenton (#3059) üzenetére


jacis
nagyúr

Nekem is brutálisan bírja.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3061) diostibi


diostibi
csendes tag

Köszi, akkor befrissítem, ha vissza jön a hátlap cseréből...:D

(#3062) jacis


jacis
nagyúr

Srácok,
Vizállóság tesztelve komolyabban. Balatonban ma a farszebemben volt kb. 3 órát. Semmi baja. 👍👍👍👌 Annyi hogy kiírta az usb csati vizes és ne dugjam töltőre.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3063) Zé.


Zé.
tag

Srácok!

Tudna valaki infót az LG V30S ThinQ készülék Magyarországi megjelenéséről?
2018. február végén jelentették be az LG V30S ThinQ készüléket.
A G2-m tervezgetem erre a modernebbre, de idestova eltelt fél év,
és sehol nem kapható! A tavalyi alap V30 jó mobil, de már ismét
jelentős fejlődés előtt állunk: kamera felbontás, ujjlenyomat érzékelő,
vagyis mire nállunk egyáltalán reális áron megjelenik, már ismét régi
generációnak számít... Csak a sztereo rádio miatt várok rá, de hiába...
Kezdem elveszíteni a türelmem egy tavalyi, -ráncfelvarrott- készüléktől.
Talán ezért veszteséges az LG mobilos üzletága? Lásd a mai cikket:

Folyamatosan veszteséges az LG Mobile

,,Először azt csináld, ami szükséges, utána azt ami lehetséges.
És hirtelen azon találod magad, hogy megcsináltad a lehetetlent!...''

(#3064) MaxxDamage válasza Zé. (#3063) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Én a V30S+ amire várok már egy ideje...és én is kezdem elveszíteni a türelmem ( :U )

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3065) tomboy0013 válasza Zé. (#3063) üzenetére


tomboy0013
veterán

Jelentős fejlődés már jóideje nincs. Egy 2 éves hardverrel ellátott telefonnal se lesz semmi hátrányod egy mai "korszerű" hardverrel ellátott telefonnal szemben. Sőt a kamera téren elkezdett mindenki visszafelé fejlődni. Tök jó áron van a sima V30 és még 2-3 évig simán elmegy gond nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#3066) jacis válasza Zé. (#3063) üzenetére


jacis
nagyúr

Egyáltalán van ilyen verzió?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3067) MikeRenton válasza jacis (#3062) üzenetére


MikeRenton
tag

Igen, meglehetősen jól bírja. Medencében szoktam használni, annyi hogy az én esetemben a klóros vizet le kell mosni utána. Még csak a töltő csati nedvesség sem hátráltat, mert ugye támogatott a Qi töltés:D

(#3068) aTe014 válasza Zé. (#3063) üzenetére


aTe014
aktív tag

Senki nem ígérte, hogy egyaltálan az EU-ban meg fog jelenni / kapható lesz a V30S...főleg nem nálunk :)) (az alza is már kb. 2 hónapja azzal a "nagyonvárt" szöveggel hirdeti, de lehet, ők sem tudnak szerezni?!)

+ @MaxxDamage: ha azért annyira nem sűrgős a telefonvásárlás, akkor én megvárnám, mivel fog jönni az LG ősszel (szeptember-október).

[ Szerkesztve ]

i14Pro

(#3069) dSERiES


dSERiES
senior tag

Én nem értem mire vártok, azt értem hogy nem sürgős, de hogy direkt erre várjon valaki :U
Gyakorlatilag ugyanaz a telefon: V30S, plusz, 35...memóriakártyát meg lehet kapni. Majd mire ideér lesz olyan nyitóára hogy (én szerintem) rohadtul nem fogja megérni azt a nem kevés többletet a V30-hoz képest.
35 kicsit gyorsabb, kamera kicsit más, egyedül a +2Gb ram, de én nemhiszem hogy bárkinek gondot okozott volna V30 tulajok közül hogy 'csak' 4Gb ramunk van.. szignifikánsabban gyorsabb nem lesz tőle a telefon, van amit nem tölt újra.
Van egy ilyen 'csomag' és azt variálják picit és akasztgatják rá újra meg újra a teljes árú címkét, de attól hogy kicsit máshogy van kalibrálva a kijelző vagy +3 megapixellel nagyobb felbontású a 2. kamera a felhasználói élmény nem lesz lényegesen más mint a V30 (pontosabban nem lesz 100.000 Ft-tal másabb :C hogy így mondjam, bár ez csak spekuláció, nem tudjuk mennyibe kerül majd, de máshol 800-1000 dolcsi körül nyitott.)
Elég szomorú hogy LG azt hiszi hogy a birkák majd 3-4x ki fogják csengetni a flagship árat majdnem ugyanazért a telefonért, lehet hogy azért tartanak itt ahol. :N

[ Szerkesztve ]

⊿sff⊿

(#3070) Robbertho válasza dSERiES (#3069) üzenetére


Robbertho
aktív tag

Egyetértek, valóban nem éri meg várni. A V35-ön elgondolkodtam, hiszen az lenne az igazán tökéletes választás ma az új hardver, kicsit jobb szenzorok és korrektebb memória mennyiség miatt. Még éppen be is tudtam volna szerezni az USA-ból, de elrettentettek a vélemények, miszerint valamit nagyon elrontottak rajta és a V30-hoz képest pocsék képeket lő. Ugyanakkor a teljes támogatás és garancia hiánya itthon sem egy túl jó pont, ráadásul mindezt +20-30%-kal többért. Marad a V30 majd, ami már 145k a Smart Shop-ban, ez több mint korrekt ár szerintem a véleményem szerint most a piacon kapható legjobb telefonért.

(#3071) dSERiES válasza Robbertho (#3070) üzenetére


dSERiES
senior tag

Érdekes igen, az akku idejét se dicsérik. Gondolom a ThinQ hülyeség miatt van ez a furcsa kamera teljesítmény, a V30 - V30S-nél is ez volt hogy a 'sima' V30 jobb képeket készít (szerintem). Gondolom AI nélkül meg ugyanúgy jobbakat csinál az S is (sima Auto módban), lehet a V35 is.

[ Szerkesztve ]

⊿sff⊿

(#3072) JoeCockBill


JoeCockBill
senior tag

nektek is fel szokott oldani a zsebetekben a telefon? nem teljesen értem hogy lehetséges ez, a közelség érzékelő elvileg megakadályozná. gyakorlatilag meg rendszeresen úgy kapom elő a zsebemből hogy emailt olvasok/instagramozok.

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#3073) dSERiES válasza JoeCockBill (#3072) üzenetére


dSERiES
senior tag

Párszor volt már nekem is. Azt figyeltem meg hogy ha a gombbal zárod le, néha utána rezzen egyet (gyorsan leolvassa az ujjad az érzékelő) és visszanyitja a telefont, persze ha teszed zsebre akkor már nem nézed.
Úgyhogy én dupla koppal zárom le és azóta nem csinálja. Vagy ez vagy a smart lock-od be van kapcsolva és nincs képernyőzárad, akkor még feloldódhat véletlen a zsebedben talán.

Más: nekem landolt a V20y frissítés tegnap este (~220 Mb), ha jól nézem csak júliusi biztonsági patch.

[ Szerkesztve ]

⊿sff⊿

(#3074) jacis válasza dSERiES (#3073) üzenetére


jacis
nagyúr

Igen ez az oka.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3075) aTe014 válasza dSERiES (#3073) üzenetére


aTe014
aktív tag

POC régiós 20y-t valóban raktak fel, a tiéd milyen régiós? :)
[link]

i14Pro

(#3076) JoeCockBill válasza dSERiES (#3073) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

nincs beállítva ujjlenyomat, meg semmi

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#3077) dSERiES válasza aTe014 (#3075) üzenetére


dSERiES
senior tag

Nekem V20y-EUR-XX, OTA-n jött tehát nem LG Bridge-es vagy mi az.

Most nézem, ott van ez is, pont tegnapi:
HUN H93020y_00_OPEN_EU_OP_0710.kdz Android 8.x Oreo 3157927157 2018-07-26

@#3076 JoeCockBill: akkor lehet benyomódik a gomb a zsebedben, vagy kapcsold ki a dupla koppos felébresztést mert lehet úgy ér hozzá a zsebed hogy azt hiszi felébresztik.

[ Szerkesztve ]

⊿sff⊿

(#3078) JoeCockBill válasza dSERiES (#3077) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

igen ez biztos, de nem akarom kikapcsolni, szeretem :D

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#3079) David3 válasza JoeCockBill (#3072) üzenetére


David3
őstag

Nekem akkor csinált ilyet, amikor valamilyen lazább nadrágban voltam, a combomhoz hozzáért egymás után kétszer, és duplakoppnak vette.... állíts be jelszót vagy mintát a feloldáshoz, és akkor nem fog ilyet csinálni.

Ez az új szoftver (V20y) jött esetleg V30 dual sim-re esetleg? Próbálta valaki?

(#3080) gretzky77


gretzky77
veterán

Sziasztok van esetleg valaki aki G6-ról váltott? Megéri a különbözetet?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#3081) JoeCockBill válasza gretzky77 (#3080) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

én szinte g6ról váltottam. annyi hogy a 2 gép között volt egy 5t. és igen, rohadtul megéri. ha tudtam volna hogy ennyire, az 5t kimaradt volna.
a g6 olyan mint a a v30 demo változata. legalábbis én kb így éltem meg

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#3082) aTe014 válasza gretzky77 (#3080) üzenetére


aTe014
aktív tag

Röviden: MEGÉRI. :)

Egyébként itt írtam a váltás után és raktam fel összehasonlító képeket: [link]

Hosszabban (ezt egyszer privátban küldtem egy érdeklődönek, bemásolom ide is):
A G6 is egy jó telefon, de amikor kézbevettem a V30-at, eléggé "aztak***a"-érzés kapott el, méretben, súlyban ez a tökéletes telefon szerintem. Vékonyabb kávák, szélesebb kijelző, ami így férfiasabb, komolyabb megjelenést ad, a kék eszméletlen jól néz ki akár napsütésben, akár a szobában.

Én az OLED kijelzőtől annyira nem vagyok elájulva, mondjuk az AOD-n tényleg észrevehető, hogy sehol nincs fényszivárgás és csak az AOD betűi világítanak, nem úgy, mint a G6-nál (ha jól emlékszem) minden irányból jött egy kis fény. Egyébként pedig valószínű a technológia sajátossága, de alacsony fényerőn a fekete dolgok körül mosódás vehető észre. Pl. fehér képen középen egy fekete madár, akkor görgetésnél csúszkál fel-le a madár, vagy sötét háttérrel portré kép és az ember hajánál látszódik a mosódás.

Üzemidő terén is javulást hozott a V30, G6-tal olyan 3óra - 3óra 30 perc jött össze, V30-cal 4óra 40perc-5óra 10perc között az átlag.

Talán úgy lehetne leírni a különbséget, mint az XBOX One S és a One X közötti különbséget. Aki kevesebbet akar rákölteni, az vegye a One S-t (ez esetben G6), mert 4K-t és HDR-t az is tud valamilyen szinten, de az igazán b*szó, az az X (ez esetben a V30). :))

i14Pro

(#3083) gretzky77


gretzky77
veterán

Köszönöm mindenkinek a segítséget,megtörtént a váltás! Egy szép kék darabbal csatlakozom hozzátok!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#3084) David3 válasza gretzky77 (#3083) üzenetére


David3
őstag

G6-ról váltottam én is, egy darabig se bántam meg. : )

(#3085) Sunyista


Sunyista
tag

Dual SIM-es H930D megrootolva! :C
Végül csak sikerült ez alapján:
https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=76584629&postcount=193

A korábbi próbálkozásnál az volt a baj, hogy amikor az első fastboot parancsot kell kiadni és megjelent a terminálban a <waiting for any device>, akkor feladtam. Most lehúztam és visszadugtam a telefont és ezután már feltette a szükséges drivereket a PC-re és ment minden, ahogy le van írva. :D

Néma gyereknek, anyja se látja az erdőt!

(#3086) bakosarpi válasza Sunyista (#3085) üzenetére


bakosarpi
tag

Tudtam, hogy valami ilyesmi hiba van, hisz mindenkinél működődött. Unroot, nyom nélkül alkalmazható? Üdv!

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#3087) dSERiES válasza gretzky77 (#3083) üzenetére


dSERiES
senior tag

Legszebb szín szerintem :DDD Hogy tetszik? Miről váltottál?

⊿sff⊿

(#3088) gretzky77 válasza dSERiES (#3087) üzenetére


gretzky77
veterán

Igen nagyon jó a szín! G6-ról váltottam,de volt V10-em is azt is nagyon szerettem! Lehet elfogult vagyok az LG-vel de nekem soha semmi gondom nem volt LG telefonnal vagy ha volt akkor a szerviz nagyon korrekten intézte a dolgokat,akkor is ha GSM boltos volt a készülék! Azért ezt nem sok gyártó v szerviz intézi így!
Egyszerűen nem értem,hogy miért tart itt az LG mobil szinten ahol! Csak a marketing hiánya miatt lenne? Egyszerűen nem értem miért mindenki Samut tol amikor mondjuk egy V30 bőven hozza azt a szintet, sőt! Semmiben nem gyengébb,sőt a rendszer sztem sokkal jobban van optimalizálva,kamera is bőven jó a Hi-Fi meg egy nagy plusz!
Bocs ha hosszú lett!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#3089) Sunyista válasza bakosarpi (#3086) üzenetére


Sunyista
tag

Szerintem igen, bár unrootolni nem próbáltam, lévén örülök, hogy végre rootolva van. :D

Néma gyereknek, anyja se látja az erdőt!

(#3090) bakosarpi válasza Sunyista (#3089) üzenetére


bakosarpi
tag

Csak [ez] miatt root-olnám. Esetleg aki felrakta már, írja meg a tapasztalatokat! Köszi!

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#3091) stemplar07


stemplar07
őstag

Csak érdeklődnék, hogy anno itt olvastam az EU modelleknél LTE és hálózat eldobási gondok , mennyire jellemzőek ? vagy van e egyáltalán ..(ps. V10-em volt HK ott nem volt ilyen, de az EU V10 verzióval nagyon gyakran..) ezért is érdeklődök ez hogy áll , köszi a választ . :)
illetőleg AptXHD-s dac/fülessel próbálta-e valaki ( a jack-es Quad Dac tudásával tisztában vagyok :-) volt V20-am is )

(#3092) gretzky77 válasza stemplar07 (#3091) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia! Én pár napja használom igaz eddig csak Budapesten de semmilyen hálózati problémával nem találkoztam!
Sajnos az aptxhd kérdéshez nem tudok hozzászólni, sima aptx fejesem van!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#3093) gretzky77


gretzky77
veterán

Valaki esetleg használja kisebb felbontáson a telefont? Üzemidőben számít valamit? Nem mintha bajom lenne az üzemidővel,nálam eddig nagyon jól muzsikál!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#3094) DJ. Ru$y válasza stemplar07 (#3091) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Biztos vagy benne, hogy itt olvastál ilyet? Szerintem egyéni probléma lehetett, nekem csak ott dobta el eddig, ahol amúgy is tudom, hogy nagyon hektikus az LTE hálózat, néha van néha nincs.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#3095) Zé.


Zé.
tag

Sokan felróják a márka meghibásodásait.
Pedig más, preferáltabb gyártók se jobbak,
csak marketingben... Lásd:
[link]

(#3096) gretzky77 válasza Zé. (#3095) üzenetére


gretzky77
veterán

Erre fogják neked majd írni,hogy persze ,mert az LG kevés telefont értékesít és ezért is veszteséges!
Ne értsd félre én nagyon szeretem az LG-t és bátran ajánlom bárkinek! Soha semelyik LG-vel nem volt komoly gondom,de ha volt is a szerviz előtt le a kalappal! Komolyan nem értem,hogy miért kullog ennyire a többi gyártó után az LG,amikor bőven gyárt olyan minőségű telefont mint mondjuk Samu,ha nem jobbat!
Sajnos ez van,de én nagyon bírom az LG-t!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#3097) stemplar07 válasza DJ. Ru$y (#3094) üzenetére


stemplar07
őstag

Köszi , ez megnyugtató, de tényleg itt olvastam ,még valahol a forum elején .. Amúgy a tkom a ludas ahogy a V10 esetén is de az LG is háttal állt hozzá...de az S7 el is volt ilyen gond főleg vidéken, és nem is az volt a fő problem, hogy nincs LTE, hanem ha nem talált 4g t akkor hálózatot sem, azaz a 3G/ edge -re nem váltott át..ez pedig FW problémára utalt ..konkrétan a V10/S7- ezért ment a ,,levesbe nálam ..

(#3098) dSERiES válasza stemplar07 (#3097) üzenetére


dSERiES
senior tag

Nálam is hibátlan (Mátra), nem dobálja.

⊿sff⊿

(#3099) bakosarpi válasza stemplar07 (#3097) üzenetére


bakosarpi
tag

Szia, én a soproni régióba használom, ahol konkrétan egy kalap kaki a hálózat, de nagyon könnyen vált 2g-3g-4g-4g+ és roaming (telenor)között. Ldac fülesem van, az oreo óta tökéletesen működik, és a nougat-hoz képest, komoly ugrás volt minőségben. Üdv!

[ Szerkesztve ]

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#3100) stemplar07 válasza bakosarpi (#3099) üzenetére


stemplar07
őstag

:) köszi a nála válaszokat ! akkor tanultak a V 10 -ből

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.