Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2801) kobuki123


kobuki123
csendes tag

Két kérdés:

1. Szerintetek van értelme Moroccan Blue-ban venni a telót? Úgy értem, hgoy úgyis kerül rá tok.. esetleg átlásztó tokkal próbálta valaki? Úgy védve is lenne, de lehet látni a szép hátlapot :)

2. Szerintetek 162e-ért vegyem a 64GB-os verziót, vagy 169e-ért a 128GB dual simet? Ha jól tudom ez utóbbi nem hivatalosan támogatott, esetleg a szoftver updatetel is lehetnek zűrök.. A harmadik lehetőség, hogy várok pár hetet és veszek egy G7-et hasonló áron.

(#2802) Fail3D! válasza aTe014 (#2800) üzenetére


Fail3D!
addikt

nalam az sosem kerdes hogy naponta toltes... szoval ejszkai aod of jo5let de napkozben szeretnem azt elerni mint most a masfel eves s7edgen hogyazert 4 ora plusz kijelzo ido ossze jojjon.

(#2803) olddog válasza kobuki123 (#2801) üzenetére


olddog
aktív tag

Én ezüstöt választottam, vettem egy kék-ezüst Spigen hybrid tokot. Így harmonizál. A 169-et kicsit sokallom. Múlt pénteken vettem a v30+ds-t 145-be éppen belefért.
A frissítéssel nincsenek zűrök, csak késnek a régiós felosztás miatt. (aminek személyszerint nem látom értelmét).

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#2804) jacis válasza Fail3D! (#2802) üzenetére


jacis
nagyúr

Ém S7e-ről jöttem. A V30 jóval jobban bírja akksival. Az 5 óra siman megvan az általad írt igénybevétel mellett. Sokkal jobb mindenben mint az S7e.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2805) Fail3D! válasza jacis (#2804) üzenetére


Fail3D!
addikt

Koszonom! Akkor mar csak 1 jo arasitott hasznaltat kell talalnom...:) 160k tudnek uj 128gb t de nagyon nem igenylem az ekkora tarhelyet...

(#2806) Sunyista


Sunyista
tag

H930D-re jött egy v20b! :C

Néma gyereknek, anyja se látja az erdőt!

(#2807) David3 válasza Sunyista (#2806) üzenetére


David3
őstag

Milyen régiós a készüléked?

(#2808) Sunyista válasza David3 (#2807) üzenetére


Sunyista
tag

AME, vagy ARE, itt azt mondták, hogy Egyesült Arab Emirátusok, Dubai környéki. Sem cáfolni, sem megerősíteni nem tudom. :D

Néma gyereknek, anyja se látja az erdőt!

(#2809) Golota


Golota
aktív tag

Sziasztok,

Nekem EU-s készülékem van, 8.0 Oreo, a szoftver verzió V20d-EUR-XX. A security patch március 1.

Hiába frissítek, nem talál újabbat. Ez nem egy régebbi verzió?

(#2810) aTe014 válasza Golota (#2809) üzenetére


aTe014
aktív tag

Arra nemsokára meg fog érkezni a 20r, légy türelemmel! :)
[link]

EU-s és EU-s telefon között is vannak különbségek, mondjuk eddig csak 1 személy írta, hogy megkapta a 20r-t. Nekem sem érkezett még meg, ha ez vígasztal. :))

i14Pro

(#2811) Sunyista válasza Golota (#2809) üzenetére


Sunyista
tag

Ez egy Dual SIM-es készülék, ez az első Oreo-ja, a biztonsági frissítése június 1, maga a szoftver lehet régebbi.

[ Szerkesztve ]

Néma gyereknek, anyja se látja az erdőt!

(#2812) Golota válasza Sunyista (#2811) üzenetére


Golota
aktív tag

Az enyém sima, nem dual. :N

(#2813) olddog válasza Sunyista (#2806) üzenetére


olddog
aktív tag

Nekem még mindig semmi. :(

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#2814) aTe014 válasza Fail3D! (#2802) üzenetére


aTe014
aktív tag

Annyit ki lehet hozni, nekem ez lett a vége jelenleg 15%-nál úgy, hogy szombat este (47óra 30 egynéhány perce) vettem le a töltőről. Nem nyomkodom sokat, de amikor használom , akkor rendesen váltogatom a face-messenger-youtube-chrome négyest legfőbbképpen. Automata fényerőn, ezt még múltkor nem említettem.
[kép] [kép]

i14Pro

(#2815) bala4


bala4
csendes tag

Egy kis segítséget szeretnék kérni! Eddig minden telefonomon letiltottam a youtube adatforgalom használatát, viszont itt nem találom, csak a hd videók korlátozását wifi hálozatra! Sehol nem tudom teljesen letiltani az adatforgalom elől, hogy ha esetleg átvált a rossz wifi használat miatt adatra, akkor egyből lekapcsolja a videó betöltését?

(#2816) dajkapeter válasza Fail3D! (#2805) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Az előződhöz annyit, hogy én elég aktívan használom a telót. Az előzőm (G3) rendszerint 4 óra alatt le is merült 2,5 órányi kijelzővel. A V30 átlagba 4 órás kijelzőidőt generál és este teszem fel csak a párnájára. Eddig (lassan 3 hónap) nem nagyon ment 15% alá.

A 64 gigás is bőven elég, plusz ha veszel egy 64-es kártyát bele akkor nem lesz gondod. 160-170 körül már 1 év gyártói garival is kapsz, igaz 64-es. Csak tárhelybe tud többet a 128-as.

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#2817) Fail3D! válasza dajkapeter (#2816) üzenetére


Fail3D!
addikt

Ha jol tudom afas szamla eseten a gsm boltis is gyari garis lgnel es 128gb mar 150k tol lehet venni. Nekem a 64gb is boven eleg.

(#2818) bakosarpi válasza kisdobos0111 (#2771) üzenetére


bakosarpi
tag

[link]

Itt egy leirás a substratumról. Az ablak lefut, ennyi dolga van. Bezáródik, és aktiv lesz az alkalmazás. Üdv!

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#2819) rejtettlampa válasza Fail3D! (#2817) üzenetére


rejtettlampa
tag

Bocs, hogy bele szólok, de én pedig úgy tudom, hogy csak az EU-s verzió, azaz a H930 gariztatható az LG-nél, a dual sim-es és a V30+ nem! Márpedig a H930 az csak a 64Gb-os változat, a 128Gb-os már más típusszámú! :)

(#2820) dSERiES válasza rejtettlampa (#2819) üzenetére


dSERiES
senior tag

Én megkérdeztem, ezt mondták:

"A H930D jelzésű készüléket az LG Electronics Magyar Kft. hivalosan nem forgalmazza Magyarországon. Amennyiben vásárláskor áfás számlát kap az üzlettől, úgy szervizünkbe mindenképp le tudja adni a készüléket garanciális javításra. Ha a szervizünk tud alkatrészt rendelni a készülékhez, akkor mindenképp tudja javítani a telefont, ha nem tudnak alkatrészt beszerezni, akkor egy hivatalos állásfoglalást tudnak kiállítani Önnek, amiben kérik a készülék készletről történő cseréjét. Csereigényét abban az üzletben tudja majd érvényesíteni, ahol vásárolta a készüléket. Fel szeretném hívni a figyelmét, ha az adott üzlet nem áll kapcsolatban az LG Electronics Magyar Kft-vel, abban az esetben a szakszervizünk által kiadott állásfoglalást felülbírálhatja."

Magyarul lehet hogy kapsz 1 papírt ami ha billeg az asztal jó lesz, másra nem nagyon.

Én is inkább H930-cat vettem.

Más: felment a V20R nekem is, és mintha még jobb lenne az üzemidő, elképesztő hogy a V20-hoz képeset mennyivel jobb majdnem ugyanakkora akksival. A processzor vagy én nem tudom mi miatt...

⊿sff⊿

(#2821) Fail3D! válasza rejtettlampa (#2819) üzenetére


Fail3D!
addikt

a h930 az ami eus?

(#2822) joco1977


joco1977
tag

A mobilcorner megbízható webáruház? Vásárolt ott valaki innen a fórumról LG V30-as készüléket?

(#2823) aTe014 válasza Fail3D! (#2821) üzenetére


aTe014
aktív tag

Így van, a sima H930 az EU-s....minden DS és D nélkül. :)

i14Pro

(#2824) kisdobos0111 válasza bakosarpi (#2818) üzenetére


kisdobos0111
aktív tag

Te próbáltad már? Mert nekem lefut de nem aktiválja a telefonos alkalmazást.

(#2825) bakosarpi válasza kisdobos0111 (#2824) üzenetére


bakosarpi
tag

Persze, nekem siman megy. Csak nem tudom alkalmaztatni a temakat. Udv!

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#2826) rejtettlampa válasza Fail3D! (#2821) üzenetére


rejtettlampa
tag

Igen, az a típusszámú az európai verzió! :)

(#2827) kisdobos0111 válasza bakosarpi (#2825) üzenetére


kisdobos0111
aktív tag

Miért nem működnek a témák?

(#2828) bakosarpi válasza kisdobos0111 (#2827) üzenetére


bakosarpi
tag

Valamiért nem tudom alkalmazni a fedvényeket. Ezért is lenne jó, ha te is meg tudnád nézni, hogy nálad megy-e, mert elvileg simán kellene mennie, hisz az xda-n a topikjában ezt mondják. Lehet kellene egy fr nekem, mert szerintem én vagyok a láma... Üdv!

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#2829) -Maci-


-Maci-
őstag

Sziasztok,

Szemezek ezzel a készülékkel. Elég sokat utána olvastam, mégis maradt pár bagatel kérdésem. Nem volt még LG telefonom. Elmentem egy boltba, ahol ki volt rakva a készülék és meg is nyomkorosztám, de pár menübe nem engedett belépni a szoftver biztonsági okokból. Ezért most a pimf kérdések. Kéretik csak épító jellegű válaszokat megfogalmazni. :-)

1.) Van e az előlapon állapot jelző led, ami bizonyos értesítéseknél villog?

2.) Be lehet e állítani a készüléken biztonságos helyeket és eszközöket, amik jelenlétében nem zár le a készülék. (Pl a mostani Samsungom, ha bluetoothon van az autóban, nem zár le.)

3.) Kamera gyors indítás van e lezárt képernyőről?

Előre is köszönöm a válaszokat. :K

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#2830) DJ. Ru$y válasza -Maci- (#2829) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

1, Nincs, jó párszor le volt írva. AOD van.
2, Smartlock-nak hívják minden android tudja bizonyos verziószám fölött
3, Van, sőt, ha duplán megnyomod a lefele hangerő gombot zárolt akár standby-ba (lezárt képernyő, AOD vagy kikapcsolt kijelző), akkor is elindítja a kamerát.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#2831) -Maci- válasza DJ. Ru$y (#2830) üzenetére


-Maci-
őstag

Köszönöm szépen! :R

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#2832) kisdobos0111 válasza bakosarpi (#2828) üzenetére


kisdobos0111
aktív tag

Egyszerűen nem ad engedélyt a pc-s program. Hiába fut le valami Error-okat ír. Esetleg leirnád neked mi van telepítve a gépre az engedély megadásához? Hány program kell a pc-re?

(#2833) aTe014


aTe014
aktív tag

Mindenki döntse el maga, hogy ez a sebességnövekedés megér-e jelenleg +50 lepedőt...
LG V30 vs. LG G7 ThinQ - Speed Test!

Azért linkelem, hátha valaki ezen vacillálna és lesz annyira okos, hogy beírja a keresőbe, hogy G7...

i14Pro

(#2834) bakosarpi válasza kisdobos0111 (#2832) üzenetére


bakosarpi
tag

Szerintem valami driver gondod van. Meloban vagyok, ha otthon leszek és nem felejtem el, akkor utananazek. De, az adb kell csak, elvileg. Üdv!

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#2835) jacis válasza aTe014 (#2833) üzenetére


jacis
nagyúr

Szerintem nem. Meg a notch is egy olyan visszataszító dolog nekem hogy ha olcsóbb lenne mint a V30 akkor sem kellene.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2836) Sunyista


Sunyista
tag

Nekem ez új általános rekord. Soha egy telefonom nem bírta ilyen jól szuflával, pedig elég sokrétűen volt használva ma és nem volt kímélve. Elképesztő, főleg Oreo óta. Zseniális cucc, szeretem! :DD

Néma gyereknek, anyja se látja az erdőt!

(#2837) jacis válasza Sunyista (#2836) üzenetére


jacis
nagyúr

Számomra is fura, hogy egy ilyen kicsi akksival ilyen jól bírja.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2838) aTe014 válasza Sunyista (#2836) üzenetére


aTe014
aktív tag

Lehet, hogy nekem is valami fekete témát kellene alkalmaznom, mert 4óra 30perc képernyőidönél többet én nem nagyon tudok kisajtolni belőle. :U :D

i14Pro

(#2839) turbuczn


turbuczn
tag

Nekem 10 óra a rekord, ha visszaolvasol, be is tettem egy képet erről. :) Igen, nálam is fekete a téma, de nem csak ezen múlik.

(#2840) kobuki123 válasza turbuczn (#2839) üzenetére


kobuki123
csendes tag

Hanem? :) Nyilván a használati szokásokon, de azon kívül?

(#2841) olddog válasza kobuki123 (#2840) üzenetére


olddog
aktív tag

Használt alkalmazások, háttérben futás, szinkronizációk gyakorisága legfőképpen. szvsz..
Térerő, wifi jel, kijelző fényereje.
Nekem a dual sim most elfutott 36 órát, 6:18 képernyőidővel 100-14% Android 7.1.2

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#2842) turbuczn válasza kobuki123 (#2840) üzenetére


turbuczn
tag

A használaton múlik. Melegben használod, vagy 20-22 fokon, teljes fényerőn, vagy 40% körül, mobilnettel, vagy wifivel, és ezek jelerőssége is sokat számít. Ezen kívül ha tokban van, az mennyire árnyékolja le, melegíti fel a telefont. Általánosságban elmondható, hogy a 20-25 °C körüli hőmérséklet, tok nélküli használat, és a erős Wifi jellel csatlakoztatott telefon sokkal jobban bírja.
Én próbáltam egy 4000 mAh-s telefonnal 35 fokban, gyenge térerő mellett kihúzni egy napot, és nem sikerült. Pedig a képernyőidő nem volt több 3 óránál.

(#2843) kisdobos0111 válasza bakosarpi (#2834) üzenetére


kisdobos0111
aktív tag

Igazad volt. A lg driver újraraktam és jó lett. Az ALPHA fedvényt fel is tettem de nem látszódott az értesítési sáv és leszedtem egyenlőre. Köszi a segítséget.

(#2844) kobuki123 válasza turbuczn (#2842) üzenetére


kobuki123
csendes tag

@olddog, @turbuczn Köszi! :R

Létezik egyébként olyan tok esetleg, amely csak a telefon széleit védi? Értem ez alatt, hogy se hátlapja se előlapja nincs, csak a telefon körvonalán fut végig, de van annyi pereme, hogyha a hátlapra vagy előlapra esik a teló, akkor se törik be a kijezlő vagy hátlap?

Ez a melegedés miatt is jó lenne, illetve azért is, mert akkor látszik a szép kék hátlap :)

(#2845) turbuczn válasza kobuki123 (#2844) üzenetére


turbuczn
tag

Régebben én kerestem ilyet, aluból, de nem találtam. A lekerekített kijelző miatt szerintem nem is egyszerű fejleszteni ezt a fajta bumpert, de a Samsung edge szériához mégis sikerült használható ilyet gyártani, azaz lehetséges, hogy azóta valaki előállt ehhez a telefonhoz is egy ilyen termékkel.

(#2846) RSteve


RSteve
tag

Megjött a héten a 8-as nekem is. Azóta nincs nemfogadott hívás kijelzésem. Nem olvastam nagyon vissza. Másnál is volt ilyen?Mit lehet tenni?

(#2847) turbuczn válasza RSteve (#2846) üzenetére


turbuczn
tag

Nekem minden rendben lefrissült, és nem voltak hibák, de másnál más jelentkezett frissítés után. Egy gyári beállítások visszaállítása oldotta meg a problémát.

(#2848) RSteve válasza Sunyista (#2806) üzenetére


RSteve
tag

Nekem is ez jött meg azóta nincs nemfogadott hívás jelzés.

(#2849) kisdobos0111


kisdobos0111
aktív tag

Próbáltátok már egyszerre két bluetooth eszközzel a telefont? Nekem nem szól egyszerre a két eszköz csak csatlakozva van és váltani lehet köztük. A s8-am egyszerre a kettőt megszolaltatta. Pedig 5.0 bluetooth mind a kettő.

(#2850) Fail3D! válasza kisdobos0111 (#2849) üzenetére


Fail3D!
addikt

Eun belul vasarolt telefon eseten, az lg szerviz gariztat mo-n is?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.