Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2201) dajkapeter válasza dajkapeter (#2200) üzenetére


dajkapeter
senior tag

A chrome-nál verzió probléma lesz. 2x befrissítettem miután letöröltem és laggolt nagyon. Egy régebbi verzióval viszont sima minden! 63.0.(négy szám) ←ezzel jött ki

Az értesítéseket jobban személyre lehet szabni. Pl újra emlékeztet x idő elteltével.

[ Szerkesztve ]

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#2202) RSteve válasza turbuczn (#2197) üzenetére


RSteve
tag

Milyen régiós telefonokra jött a frissítés? Dual SIM-esre jött meg már valakinek?

(#2203) bakosarpi válasza RSteve (#2202) üzenetére


bakosarpi
tag

30+ dual-ra nem. Reméljük hamarosan érkezik. Üdv!

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#2204) Helltak


Helltak
őstag

Akiknek frissült a telefon, ha lesz egy kis ideje meg lehetősége, csinálná pár képet és megosztaná velünk?
:R

Xiaomi 14 Ultra

(#2205) polar-x válasza Helltak (#2204) üzenetére


polar-x
tag

Nekem letöltötte majd ki irta hogy érvénytelen szoftvercsomag...

(#2206) turbuczn válasza polar-x (#2205) üzenetére


turbuczn
tag

Nekem gond nélkül felrakta. EU-s modell.

(#2207) DJ. Ru$y válasza polar-x (#2205) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Próbáld meg gépre dugni és gépen keresztül frissíteni, ha többször is ilyen hibát dobna.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#2208) RSteve válasza turbuczn (#2206) üzenetére


RSteve
tag

Milyen szoftver verzió volt fent azoknak akiknek jött frissítés? Akkor ezek szerint egyelőre csak az egykártyás EU-s modellekre jött meg.

(#2209) jacis


jacis
nagyúr

Nekem is most szólt hogy tölthetem. A kamera AI miatt nagyon várom hogy próbáljam.. :C

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2210) turbuczn


turbuczn
tag

Épp azt próbálgattam. Az előbb a telefonra azt hitte, hogy uszkár....

(#2211) jacis válasza turbuczn (#2210) üzenetére


jacis
nagyúr

Jól kezdődik :Y :D

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2212) babosmiki


babosmiki
addikt

Azért ez igen durva, hogy pár hónap alatt a felére esett az ára..

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#2213) jacis válasza babosmiki (#2212) üzenetére


jacis
nagyúr

Minden ami nem Samsung vagy Apple így jár. Ez nem nagy újdonság.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2214) babosmiki válasza jacis (#2213) üzenetére


babosmiki
addikt

Na ja, mondjuk ez extrém gyors volt..Gondolom a késői megjelenés miatt is.

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#2215) jacis


jacis
nagyúr

Srácok a kamera rosszabb lett mint volt. Még próbálkozom, de egyelőre ez az AI rontott a helyzeten.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2216) Womb


Womb
senior tag

Na szép...
Letöltöttem de egyelőre várok, hogy mit mondanak a bátrak. :)

(#2217) turbuczn válasza Womb (#2216) üzenetére


turbuczn
tag

Egy óra múlva én is rakok fel képeket ide.

(#2218) turbuczn válasza Womb (#2216) üzenetére


turbuczn
tag

Itt van néhány próba kép:

[link]

(#2219) Helltak


Helltak
őstag

Felraktam Lg UP-al, utána olvastam XDA-n, ezért vettem a bátorságot.
Nekem H930DS-em van, HKG régiós és hibátlanul működik minden, dual sim, 128gb tárhelyet ugyanúgy látja.
5 perces művelet volt az egész (én már sok ilyet csináltam, először mindenki olvasson alaposan utána, mielőtt belefog!)
[link]

Xiaomi 14 Ultra

(#2220) jacis válasza jacis (#2215) üzenetére


jacis
nagyúr

Lehet elkiabáltam. Most jöttem rá hogy kell AI képet csinálni :)
Nem lesz ez rossz...

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2221) Womb válasza turbuczn (#2218) üzenetére


Womb
senior tag

Ez teljesen rendben van.
A közeli képek nagyon egy pontra fókuszálnak, de az előző rendszerrel sem volt jobb, ahogy emlékszem.

(#2222) Z.É.T. válasza turbuczn (#2218) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Atyaég, olyan, mintha valami "képregény" effekt lenne rajta. :W

El kell fogadni, hogy ezek az automata módok fb-ra, 10x13-as nyomtatásra vannak kihegyezve. Ez kell a többségnek.

(#2223) safizoo


safizoo
tag

Megjött a 8.0

(#2224) jacis


jacis
nagyúr

Én is csináltam pár képet. Jó lett az AI kamera. Lényegesen jobbak a képek. Sajnos nehezen jöttem rá, hogy AI kamera esetén nem a normál exponáló gombbal kell a képet ellőni hanem amikor felismer valamit oda teszi rá az exponaló gombot és azzal kell a képet készíteni.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2225) turbuczn


turbuczn
tag

Üzemidőben talán most még jobb lett:

80%-ig szoktam tölteni, most is onnan számolta.

(#2226) jacis válasza turbuczn (#2225) üzenetére


jacis
nagyúr

Szerintem is jobb.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2227) bakosarpi válasza Helltak (#2219) üzenetére


bakosarpi
tag

Szia! Ezzel a product code is átírásra kerül? Nekem SEA régiós, és még nem frissült. Üdv!

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#2228) kakuk100 válasza bakosarpi (#2227) üzenetére


kakuk100
őstag

Szia!
Azt hol tudom megnezni, hogy milyen regios?
Koszi!

(#2229) bakosarpi válasza kakuk100 (#2228) üzenetére


bakosarpi
tag

Nekem rajta van a vásárolt készülék dobozán... Üdv! Kiolvastatni azt hiszem ki lehet, de már nagyon rég volt lg-m, elfelejtettem hogyan kell.

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#2230) kakuk100 válasza bakosarpi (#2229) üzenetére


kakuk100
őstag

Koszi, megnezem! Meg annyi hogy ha megvan a 3 betu azt hol tudom megnezni hogy milyen orszag? :R

[ Szerkesztve ]

(#2231) kakuk100 válasza bakosarpi (#2229) üzenetére


kakuk100
őstag

Kozben megtalaltam. Az enyem se Eus. Gondolom nekunk meg varni kell a frissitesre.

(#2232) Helltak válasza bakosarpi (#2227) üzenetére


Helltak
őstag

Szia!
Nekem HKG volt, most Global lett az európai Rom miatt. Addig lesz ez fent, amíg az én régiómra ki nem adják a frissítést.. Bár, ha OTA jönni fog így is, akkor lehet ez marad, mert ezek szerint hamarabb kapja, mint a H930ds.
A típusszám maradt amúgy, eddig minden hibátlanul teszi a dolgát.

Xiaomi 14 Ultra

(#2233) _Ata_


_Ata_
tag

Nekem is lefrissült, de én az akku idővel nagyon nem vagyok kibékülve :( G3-hoz képest sokkal gyengébbnek érzem, naponta töltöm, pedig pár telefon, netezés, kis játék van benne, nap végére 10% körül

[ Szerkesztve ]

(#2234) bakosarpi válasza Helltak (#2232) üzenetére


bakosarpi
tag

Ha, jól emlékszem ez a módszer gyalult mindent, igaz?

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#2235) turbuczn válasza _Ata_ (#2233) üzenetére


turbuczn
tag

Ugyan játszani nem játszom vele, de tegnap fotóztam, telefonáltam, neteztem, chateltem vele, és 53 % merüléshez 4 óra 22 perc kijelzőidő tartozott, azaz 8 órát el tudtam volna vele lenni egy teljes töltéssel. Valami nagyon eszi nálad az aksit.

(#2236) Helltak válasza bakosarpi (#2234) üzenetére


Helltak
őstag

Nem, ha Uprgade van beállítva, nem gyalul! A Refubrished csinálja azt, úgy lehet csak vissza rakni régebbi Rom-ot pl.

Xiaomi 14 Ultra

(#2237) bakosarpi válasza Helltak (#2236) üzenetére


bakosarpi
tag

Na, ez egy jó hír! Csak hétvégén állok úgy is neki, mert addig nem lesz időm... Köszönöm! Üdv!

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#2238) DJ. Ru$y válasza _Ata_ (#2233) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha bármilyen programot költöztettél vagy beállításokat, akkor érdemes szétnézni azok környékén, nagyon be tudják akasztani a készüléket.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#2239) _Ata_


_Ata_
tag

Na akkor még vizsgálódok, most levettem a felbontást is, kíváncsi leszek. A részleteknél sem tűnt fel semmi, de az igaz, ha csak készenlétben van a telefon AOD-vel, akkor is szerintem gyorsan merül. Nade köszi a tapasztalatokat :)

(#2240) jacis válasza _Ata_ (#2239) üzenetére


jacis
nagyúr

A felbontás semmin nem fog változtatani akksi szempontjából. Nálad valami nagyon be van akadva, mert a V30 nagyon jól bírja akksival.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2241) safizoo


safizoo
tag

Ez a Thinq dolog az oreoval megérkezik? És az jó lesz nekünk?

(#2242) RSteve válasza jacis (#2240) üzenetére


RSteve
tag

Érdemes megnézni az aksi által hogy mi eszi az erőforrást. Utoljára nekem is hamar lemerült, aztán ebből 20%-ot vitt el a bittorrent, pedig nem is csináltam felé semmit csak a belakáskor megnéztem hogy elindul-e.

(#2243) RSteve válasza Helltak (#2232) üzenetére


RSteve
tag

Más is cserélt már ROM-ot? Nekem AME régiós van, arra még nem jött semmi gondolkodom rajta hogy feltettem én is, bár lehet hogy inkább várok.

(#2244) jacis válasza safizoo (#2241) üzenetére


jacis
nagyúr

Igen, igen.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2245) Helltak válasza bakosarpi (#2237) üzenetére


Helltak
őstag

Ami XDA-n van fent LG UP, nekem nem látta a telefont, a dll fájl lehet nem a H930-al kompatibilis, de a régebbi, ami fent van nekem, azzal hibátlanul megy, gondoltam feltöltöm Drive-ba, ahonnan bárki letöltheti:
LG UP

Xiaomi 14 Ultra

(#2246) Helltak


Helltak
őstag

Volt egy 20 percem a Parlamentnél próbálgatni az új kamera szoftvert, feltöltöttem a régebbi képeimhez Drive-ba: [link]
Ezt a AI dolgot még szokni kell, mert más elven működik, mint a Huawei féle (a legtöbb képet egy Honor View 10-el is elkészítettem).
Ha ki van kapcsolva az AI, akkor természetesebb színeket kapunk, az eddigi tapasztalataim alapján, én itt is látok némi előrelépést, a frissítés óta, de még kell idő az objektív véleményhez :)

Xiaomi 14 Ultra

(#2247) jazy


jazy
csendes tag

Hello Mindenki
Én is beállok a táborba. Én leginkább a videó módok miatt vettem meg(nem is en,hanem a cég)es az szerintem nem rossz.(log video vs "normal video")- log módban sokkal több infó van mint a normál videoban.
A fotó részhez pedig annyit,hogy nem az szamit milyen gép van a kezembe,hanem hogy mit látsz./ ezt mondjuk loptam valahonnan 😁/ Lg5-ról jöttem,nagyon szerettem-szeretem. Nagylatoszog nagyon király.-sztem tobbre mész vele mint az optikai zoommal.
Egy két fotó G5-TEL

https://drive.google.com/folderview?id=1Jubs7IphRgLvqgDdwn3_Wvmj5vyVeD3h

akit esetleg érdekel.
Majd még jövök sztem.

(#2248) jazy


jazy
csendes tag

Nyilván szerkesztve ;)

(#2249) jazy


jazy
csendes tag

Nyilván szerkesztve ;)

(#2250) bakosarpi


bakosarpi
tag

Sziasztok! Aki felrakta már az oreo-t, nézze nekem meg legyen szíves, hogy a fejlesztői beállításokban, van-e a LDAC támogatásra utaló, Bluetooth beállítási pont. Köszönöm!

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.