Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2701) kisdobos0111


kisdobos0111
aktív tag

Hogyan tudom megnézni mi a régiókódom?

(#2702) DJ. Ru$y válasza babosmiki (#2700) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Akkor a G3 óta ez is nagyot változott... Ott csak akkor jött OTA frissítés, ha régiónak megfelelő SIM volt a készülékben és régiónak megfelelő hálózaton volt.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#2703) babosmiki válasza DJ. Ru$y (#2702) üzenetére


babosmiki
addikt

Hát igen, szerencsére. Nekem a G6 dual, V30 dual, S8 dual mind kapott frissítést. :)

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#2704) NandorHUN válasza DJ. Ru$y (#2696) üzenetére


NandorHUN
addikt

Godolkdodom a V30-ra váltáson és hallottam, hogy LG nem túl jo a frissítések terén, ezért kérdeztem.

A topiknak meg ugye nem volt összefoglalója, külföldi híroladalkon írnak mindenfélét, XDA-n pedig a megít 8.0ás custom ROM-oknál ott lebeg, hogy "unoficial" - azaz nem eredeti V30-as 8.0-a alapján készültek. Ebből azt gondoltam, hogy V30-ra még nincs hivatalos 8.0.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#2705) DJ. Ru$y válasza NandorHUN (#2704) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Oké, én csak annyit mondok, hogy jobb fent kereső.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#2706) jacis válasza DJ. Ru$y (#2705) üzenetére


jacis
nagyúr

+1

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2707) aTe014 válasza kisdobos0111 (#2701) üzenetére


aTe014
aktív tag

A teleton dobozán a vonalkód feletti 3 karakter. :)

[ Szerkesztve ]

i14Pro

(#2708) kisdobos0111 válasza aTe014 (#2707) üzenetére


kisdobos0111
aktív tag

Köszönöm

(#2709) turbuczn


turbuczn
tag

Szerintem rekordot döntöttem! :D

(#2710) jacis válasza turbuczn (#2709) üzenetére


jacis
nagyúr

Ez tényleg rendben van. Amúgy az oreo-val tovább javult az üzemidő ami egyébként is nagyon rendben volt.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2711) kisdobos0111


kisdobos0111
aktív tag

Hol lehet találni infót arra hogy melyik régiókód mit jelent. Az enyém dec.

(#2712) DJ. Ru$y válasza kisdobos0111 (#2711) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha jobb fent a keresőbe be írtad volna, hogy DEC, akkor láttad volna, hogy németbe szánt készülék, én is írtam már róla, az enyém is olyan.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#2713) kisdobos0111


kisdobos0111
aktív tag

A hívás hanggal én nem vagyok megelégedve. Kicsit tompa enyhén rezgős. Nektek jó teljesen?

(#2714) jacis válasza kisdobos0111 (#2713) üzenetére


jacis
nagyúr

Nekem nagyon nincs gond vele sőt...

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2715) kisdobos0111


kisdobos0111
aktív tag

Az ujjlenyomat olvasó gombja is néha nagyobbat koppan ha benyomom. Csak nálam ilyen ez is?

(#2716) DJ. Ru$y válasza kisdobos0111 (#2715) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Fizikai gomb, ami kattan... Mi ebben a fura?

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#2717) jacis válasza DJ. Ru$y (#2716) üzenetére


jacis
nagyúr

:C :N háát hogy koppan... ;]

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2718) kisdobos0111 válasza jacis (#2717) üzenetére


kisdobos0111
aktív tag

Az első lenyomás nehezebb, utánna tökéletes. A következő elővételnél szintén.

(#2719) babosmiki válasza kisdobos0111 (#2718) üzenetére


babosmiki
addikt

Tisztítsd meg! ;)

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#2720) jacis válasza kisdobos0111 (#2718) üzenetére


jacis
nagyúr

Lehet poros. Mosd meg. Én hetente egyszer elmosom a telómat csapvíz alatt.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2721) kobuki123


kobuki123
csendes tag

Segítség :) V30, G7 és Oneplus 6 között vacillálok.

Jól látom-e a következő dolgokat?

V30:
+ pont jó méret
+ szélesátószögű kamera
+ kiváló akkuidő
+ full vízálló
- LG szoftverkövetése nem a legjobb, ki tudja lesz-e Android P rá?!
- Szelfi kamera gáz
- OLED színek nem teljesen OK (amennyire a media marktban láttam, nem színhű eléggé, a G6-nak jobbak voltak a színei)

G7
+ pont jó méret
+ szélesátószögű kamera
+ full vízálló
- notch
- nincs OLED és always on display

Oneplus 6
+ kiváló szoftverkövetés
+ kiváló kamerák
+ UFS 2.1-es flash
- A V30-nál is nagyobb, pedig az nekem határeset..
- nincs széleslátószögű kamera
- nincs szabványos quickcharge és wireless charge

A V30-al kapcsolatban még annyi kérdésem lenne, hogy:
- igaz-e, hogy gyakoriak a különböző alkalmazások random fagyásai? (amazon reviewban említettek ilyet)
- a szélestátószögű kamera mennyire torzít? amikor próbálgattam akkor eléggé nem párhuzamosnak mutatott két távoli oszlopot.
- VoLTE VoWIFI megy-e vodafonnal?
- USA-ban mennyire használható? A dual sim változatról az amazonon sokan azt írják, hogy nem megy.

nagyon köszönöm a segítséget :) ha valakinek van egyéb szempontja ne tartsa magában, köszi!

[ Szerkesztve ]

(#2722) JoeCockBill válasza kobuki123 (#2721) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

a g6 kijelzője borzalmas, v30 sokkal jobb. viszont éles szögből nézve kékes lesz, ez lehet valakit zavar. engem mondjuk pont nem. szemből szoktam nézni. mondjuk a g6 szemből is kékes :D
fontolgattam hogy átmegyek v30ról op6-ra, de hiányozna a dac, a széleslátószögű kamera (de gyanítom a sima f1.6 lencse is) , az ip68, a qi charging, és az aod.
egyébiránt a széleslátószögű lencse torzít. ez nem hiba, fizika.
fagyás nem volt soha

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#2723) babosmiki válasza kobuki123 (#2721) üzenetére


babosmiki
addikt

A G7 nem oled, de van benne always on display. ;)

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#2724) tomboy0013 válasza JoeCockBill (#2722) üzenetére


tomboy0013
veterán

"a g6 kijelzője borzalmas"

:DDD

"mondjuk a g6 szemből is kékes"

Duplán :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2725) NandorHUN válasza kobuki123 (#2721) üzenetére


NandorHUN
addikt

G7-.nek jobb a kamerája, mint a OP6-nak. + még ott van a széleslátoszögű kamera is. OP6 talán annyival jobb, hogy ott mintha lenne 4K 60fps, de ez még G7-be is belekerülhet.

Illetve G7 IPS az nem mondanám negatívumnak, mert állitólag elég jól sikerült, és fényesebb is, mint az OLED V30-ban vagy OP6. OP6-ban viszont szebb a fekete ez tény.
Azt meg + közül kihagytad, hogy LG-nek van rendes DAC-ja is, OP6-nak nincs.

OP6 az egy budget telefon, én új áron biztos nem venném , mert ahhoz viszont elég drága. G7 jelenleg szintén drága.
Ha most kéne telefont vennem árak miatt V30-at venném, ha fél év múlva akkor G7-et, mert addigra normalizálódik az ára.

Edit: Ja és G7-ben van OAD, ami ráaduásul kevesebbet is fogyaszt, mint az OP6 vagy S9 OAD-megoldásai Amoled ide vagy oda.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#2726) tomboy0013 válasza NandorHUN (#2725) üzenetére


tomboy0013
veterán

"G7-ben van OAD, ami ráaduásul kevesebbet is fogyaszt, mint az OP6 vagy S9 OAD-megoldásai Amoled ide vagy oda."

Ilyet ne mondj mert kiskanállal szedik ki a szemed :DDD A Mix 2S topikban nekem jöttek egy páran mikor negatívumnak hoztam fel hogy nincs AoD. Úgy rácsodálkoztak az IPS AoD-ra mintha nem 2012-től létező és tökéletesen működő dolog lenne. A G5-ös időben még 2 tesztet is linkeltem be valahova ezzel kapcsolatban: G5 vs S7 AoD fogyasztas, a G5 nyert IPS ide vagy oda.

(#2727) JoeCockBill válasza tomboy0013 (#2724) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

a g6 totál fakó, még ips mércével is. és kékes. nem kicsit. 0-24-ben "komfort nézet"-ben használtam, úgy egy fokkal tűrhetőbb volt.

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#2728) tomboy0013 válasza JoeCockBill (#2727) üzenetére


tomboy0013
veterán

A hiba a te készülékekben van. Nagyon szépek a kijelző színei, erre sem panaszkodott meg senki. Én több mint 1 év használat után is imádom a kijelzőjét. Oreo-n tegnap videó nézés közben meg is kérdezte hogyan szeretném használni a kijelzőt, volt normál, élénk meg valami 3. pont is amire nem emlékszem. Ilyet 7 alatt nem láttam. De a lényeg, hogy IPS-ek közt kifejezetten jó a HDR10+Dolby-s kijelzője a G6-nak. Valószínűleg kifogtál egy selejt példányt, mert fakonak a legkevésbé sem fakó.

(#2729) JoeCockBill válasza tomboy0013 (#2728) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

ne vedd személyes sértésnek, én is imádtam a g6-ot. de a kijelző akkor is fakó és kékes. más ips telefonokhoz képest amiket használtam, és a kalibrált monitoromhoz képest is.
nem nevezném hibának, biztos azt gondolták így jó, meg lehet valakinek így tetszik. amivel nem is lenne gond, ha lehetne manuálisan kalibrálni, ahogy pl a v30nál.
de ez itt eléggé off

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#2730) OPiiPO válasza JoeCockBill (#2729) üzenetére


OPiiPO
addikt

Biztos hogy gyári kijelző hibás lehetett a tiéd, most direkt megnéztem egy G6-ot mellétéve a kalibrált monitoromon ugyanazt a tartalmat - hát se nem fakó se nem kékes.

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#2731) aTe014 válasza JoeCockBill (#2729) üzenetére


aTe014
aktív tag

Tegnap berendeltem egy V30-at, ami váltja a G6-omat, majd hétfőn csinálok pár összehasonlító képet minden szögből mindenféle felülettel (sima fehér kép, youtube, néhány weboldal stb.) és akár privátban elküldöm. :)

Jelenleg még én is a G6-ot használom és nekem sincsenek gondjaim a színekkel.

i14Pro

(#2732) tomboy0013


tomboy0013
veterán

(#2730) OPiiPO: Egyértelmű hogy nincs vele gond, se teszt se felhasználó nem panaszkodott ilyenre, pedig már több mint 1 éves modell. Hibás az övé, ennyi.

(#2731) aTe014: Én kíváncsi vagyok a képekre.

[ Szerkesztve ]

(#2733) JoeCockBill válasza tomboy0013 (#2732) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

googlezz rá, vagy keress rá a topikjában. én befejeztem az offot, leírtam a véleményem.

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#2734) tomboy0013 válasza JoeCockBill (#2733) üzenetére


tomboy0013
veterán

Igen ezzel a legjobb lezárni egy vitát hogy "keress rá" :D Elolvastam egy jópár tesztet és a topikjaban sem panaszkodott senki hasonlóra sem, youtube videókban sem találkoztam ilyen problémával. Lezárom én is itt a dolgot mert láthatóan azonosultál a véleményeddel és az isten se tud ilyenkor meggyőzni arról hogy talán hibás készüléket fogtál ki. Én elfogadom hogy lehetett nálad ezzel gond mivel tömeggyártásban bizony előfordulnak hibás komponensek. De hogy ez általános jellemző lenne a G6-nál ez nyilvánvalóan butaság. Téma lezárva részemről :)

(#2735) DJ. Ru$y válasza tomboy0013 (#2734) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Áruld már el nekem kérlek, hogy, ha a teljes hozzászólásod OFF, akkor miért nem az off topic kapcsolót használod a szövegbeviteli ablak alatt és miért az Off topic "tag"-et, ez miért jó?

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#2736) JoeCockBill válasza tomboy0013 (#2734) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

nyilván nem fogom a v30 topikját teleoffolni g6 tesztekkel. topikjában is írták többen, egyre válaszoltál is anno ahogy látom

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#2737) tomboy0013 válasza DJ. Ru$y (#2735) üzenetére


tomboy0013
veterán

Eddig mindig az OFF-os tag-et használtam. Mi a különbség a 2 között? Privátba is válaszolhatsz, hogy ne off-oljunk tovább :)

[ Szerkesztve ]

(#2738) NandorHUN válasza tomboy0013 (#2726) üzenetére


NandorHUN
addikt

Hát lehet, hogy nekemjönnek AMOLED fanok, de akkor is kevesebbet fogyaszt az IPS AOD... :D

Volt anno még jópár hete YT-s G7 battery teszt és S9-et kis fölénnyel, de legyőzte, csak AOD-ben meg olyan +25% előnye volt.

G7 amúgy jó teló, én csak azért nem venném most, mert nagyot fog esni az ára elős 6 hónapban.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#2739) aTe014


aTe014
aktív tag

Na sziasztok, megjöttem én is egy V30-cal. Régóta fentem már rá a fogam, most "kapóra jött", hogy megadta megát a családban lévő V10, így én továbbadom a G6-omat és egy V30-cal folytatom, előreláthatólag következő év őszig (kopp-kopp). :)

Néhány összehasonlító kép a G6-tal, ahogy látszik is az első képen, mindkettő 90%-os fényerőn, a V30 normál kijelző színnel, a G6-nál pedig alapbeállítás minden, hiszen ott nem is lehet kalibrálni (A V30-on még csak Nugáát van, mindjárt ráengedem a frissítést, de szerintem ez a kijelző minőségét nem befolyásolja.)
[kép] [kép] [kép] [kép] [kép]

Az állóknál a jobb oldali a V30, a fekvőknél az alsó a V30.
Nekem egyedül a billentyűzet színe fura a V30-nál és volt első használatnál meglepő, de majd megszokom, a többi összehasonítást nézve, nekem jobban tetszik a V30.

A képek egyébként egy S8-cal készültek.

[ Szerkesztve ]

i14Pro

(#2740) DJ. Ru$y válasza aTe014 (#2739) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A billentyűzet engem is idegesít. Mindenhol feketét használtam eddig (LG-ken) itt nem tudom lecserélni csak a színt sehogy, hanem csak a komplett billentyűzetet. :(

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#2741) jacis válasza aTe014 (#2739) üzenetére


jacis
nagyúr

Durva mennyivel jobb a v30 :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2742) tomboy0013 válasza aTe014 (#2739) üzenetére


tomboy0013
veterán

Úgy látom a lilás szürke a poled-nél is jellemző :(

(#2743) Eeshtvaan


Eeshtvaan
tag

Sziasztok!

A héten fogok csatlakozni a klubhoz egy kék V30-cal.
Szeretnék egy flip tokot és egy hátul fedőt is hozzá. Kerestem a gyári tartozékok között, de flip tokot nem találtam. Találkozott már valaki ilyennel?
Ha valakinek van alternatív ötlete, ami bevált neki, és meri ajánlani, szívesen venném. :)

Köszönöm előre is. :))

"Az egyik kacsa az volt, hogy jól élünk... aztán tele lett az is."

(#2744) babosmiki válasza DJ. Ru$y (#2740) üzenetére


babosmiki
addikt

Ajánlom a Swiftkey-t, sok téma és nagyon jó a magyar szótár! ;)

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#2745) kakuk100


kakuk100
őstag

Sziasztok!
Nem olvasott valaki valahol arrol, hogy a V35 ThinQ lesz e Mo.on vagy Europaban vagy csak az USA ban?
Koszi a valaszt! :F

(#2746) DJ. Ru$y válasza babosmiki (#2744) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem használok szótárat, és valahogy nem áll a kezemre a swiftkey, a G3 billentyűzete volt eddig számomra a legjobb, és eddig V30-on sem volt jobb a gyárinál.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#2747) bakosarpi válasza DJ. Ru$y (#2746) üzenetére


bakosarpi
tag

Szaisztok! Épp most tettem fel az új oreot. A biztonsági frissítés május 1-ei lett. A firmware, v20d-sea-xx, ez dual simes verzió. Akinek fontos a biztonsági frissítés, és dual simes, az tegye fel nyugodtan. Én viszont belefutottam egy hibába, hogy nem cseréltem le oreo-s dll-re, így 4%-nál leállt a frissítés. de nincs gond, mert a telefont nem vágta haza. Viszont fontos, hogy oreo-s dll-re kell cserélni, ha mondjuk már fenn volt az eu-s oreo-s rom, és nem a 7-es verzóról frissítesz! Üdv!

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#2748) turbuczn válasza bakosarpi (#2747) üzenetére


turbuczn
tag

Nekem március 1. a biztonsági frissítés, és azt írja a legfrissebbet használom. Hogy lehet, hogy a tiéd frissebb?

(#2749) bakosarpi válasza turbuczn (#2748) üzenetére


bakosarpi
tag

Június 8-án adták ki a frissítést, gondolom hivatalosan csak később érkezik. Visszatették a Volte kapcsolót is. Üdv!

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#2750) DJ. Ru$y válasza turbuczn (#2748) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Régiónként lehet újabb egy-egy szoftver, akár azonos betűkóddal is. Ergo lehet újabb a biztonsági frissítése is. Majd jön nekünk is egy 20 MB-os update talán.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.