Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2351) jacis válasza NandorHUN (#2350) üzenetére


jacis
nagyúr

Én S7e-ről jövök és nem értem mi a gondod a mérettel. Kb ugyanakkora jóval nagyobb képernyővel. Holnap(ma) csinálok egy képet egymás mellett.. feleségem használja az S7e-em.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2352) JoeCockBill válasza jacis (#2351) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

[link]

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#2353) jacis válasza JoeCockBill (#2352) üzenetére


jacis
nagyúr

Egy kép jobban visszaadja:

kép1

((Az LG jóval komolyabb külsőre is meg szoftveresen is. Nem adnám semmiért. ))

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2354) bakosarpi válasza jacis (#2353) üzenetére


bakosarpi
tag

Sziasztok! Én mate 9-ről váltottam, és előtte meg voltam győződve, hogy sokkal nagyobb lesz a v30, hát kisebb, egy hangyaf*sznyival nagyobb kijelzővel... Nekem csak a dac számított a váltásnál, és nem bántam meg, nagyon nem. Vannak kényelmi dolgok amiben jobb a huawei, ezeket sajnálom is, de nem nyomnak akkorát, hogy sajnáljam. Üdv!

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#2355) jacis válasza bakosarpi (#2354) üzenetére


jacis
nagyúr

Nekem Nexus 6 volt az utolsó 6"-os telóm. Nagy volt és kényelmetlen. Akkor mikor eladtam megfogadtam, hogy nem lesz többet 6"-os telóm, aztán megnéztem élőben a V30-at a pólusban és rájöttem hogy lehet 6"-os telót gyártani használható méretben. :)
van különbség

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2356) DonMaster válasza babosmiki (#2349) üzenetére


DonMaster
addikt

Nem tudom hol latsz lg v30 at naluk de a dual simes az szurkeimport eus gari elvileg nincs hozza . szoval nem a legjobb pelda.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#2357) polar-x


polar-x
tag

Aki ki akarja próbálni az új cstark27 Gcam V3.7test portot az megteheti már! Ma tesztelgettem vagy 3 óra folyamatos használat közben és egyszer sem indult újra a teló! Képeken is meglepő javulást láttam,legalább is én így látom,de ez szubjektív ugye... :Y

[ Szerkesztve ]

(#2358) jacis


jacis
nagyúr

naplementés V30 kép

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2359) dnl91 válasza jacis (#2358) üzenetére


dnl91
tag

jó lett ;)

(#2360) NandorHUN válasza jacis (#2358) üzenetére


NandorHUN
addikt

Jó lett, mondjuk ilyen képek úgy lennének jók, ha van összehasonlítás is a kategóriában. :)

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#2361) Aryon87 válasza NandorHUN (#2360) üzenetére


Aryon87
félisten

Igaz RAWbol kidolgozott, de hasonlo tema es delutan..

[link]

Mate10Pro

Bocsi az offert

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2362) NandorHUN válasza Aryon87 (#2361) üzenetére


NandorHUN
addikt

Szép képek, mondjuk én macro-t sose tartottam jó képalanynak kamerán, mert bármivel lövi az ember jól fog kinézni.
Itt van pl régi 5-6 éves HTC One m7 kép: [link]

Jó mi? :) Pedig gépen 4MP kamera van, ami már akkor is gyenge volt, anno Samu S4 ellen.

Ettől független tudom, hogy v30-ban egyik legjobb mai kamera van, csak ezek a képek olyanok mintha Ferrárival menne az ember 30-el a trabantok mellett.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#2363) ferrari1


ferrari1
őstag

Tudja valaki, hogy a POC régiókód milyen területi? :R

(#2364) hcs57 válasza polar-x (#2357) üzenetére


hcs57
őstag

Ez működik V10-en is?

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#2365) polar-x válasza hcs57 (#2364) üzenetére


polar-x
tag

Sajnos nem tudom,de V30-on 2.napja stabil és nincs újraindulás! Pár képet csináltam vele ma és tettem be a fotós topikba...

(#2366) polar-x


polar-x
tag

Másnál milyen videót csinál a telefon? Nekem nagyon rossz a videó minősége (1080p gyári app) Sokszor pixeles a kép és olyan mint valami sd adás a tévén... Másnak is ilyen gáz a videóminőség?

(#2367) aTe014 válasza ferrari1 (#2363) üzenetére


aTe014
aktív tag

Az biztos, hogy EU-s és, hogy Oreo-s, v20d-s a legfrissebb POC-s rom.
Information about LG H930 (LGH930)

Ebból a forrásból pedig úgy látszik, hogy a POC jelentése: "POLAND COMMON" (tehát lengyel).

i14Pro

(#2368) jacis válasza polar-x (#2366) üzenetére


jacis
nagyúr

Nekem jók a videók.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2369) polar-x válasza jacis (#2368) üzenetére


polar-x
tag

Lehet csinálok holnap egy facory reset-et mert azt nem csináltam az Oreo után

(#2370) jacis válasza polar-x (#2369) üzenetére


jacis
nagyúr

Neked, hogy bírja akksival az oreo óta? Nálam lényegesen jobb pedig előtte is nagyon rendben volt.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2371) polar-x válasza jacis (#2370) üzenetére


polar-x
tag

Az aksi egyszerűen csodás! Reggel 7 kor 90%-al kezdtem és ma egész napos netezés,fotózás,videózás után még 45%!! :C :C

Itt van pár videó amit csináltam ma! Szerintem borzasztóak! Valami nem stimmel! :W :W :F :Y [link] [link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#2372) turbuczn válasza polar-x (#2371) üzenetére


turbuczn
tag

Hát ez tényleg pocsék. Nálam jó minőségű a videó, mondjuk én mindig manuál módban használom.

(#2373) _Ata_


_Ata_
tag

Sziasztok! Oreo frissítés óta nem tudom csatlakoztatni a telefont a géphez, "ismeretlen USB - eszköz (sikertelen eszközleíró kérés). Már próbáltam újraindítani, törölni a drivert, fejlesztői mód debugging, mindenfélét de nem segít :( Más nem találkozott ezzel a hibával?

(#2374) ferrari1 válasza aTe014 (#2367) üzenetére


ferrari1
őstag

Köszönöm!

(#2375) _Ata_ válasza _Ata_ (#2373) üzenetére


_Ata_
tag

Na meg is van, fura hiba, de ha fordítva dugom be az usb c-t, akkor simán működik :Y

(#2376) DonMaster válasza _Ata_ (#2375) üzenetére


DonMaster
addikt

pedig azt mondják az usb-c nagy ujjitása hogy bárhogy belehet dugni bár köhm(2féleképen az eddigi 1röl)
de akkor kiderül, hogy mégsem :D

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#2377) DJ. Ru$y válasza _Ata_ (#2375) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Gyári kábel vagy valamilyen utángyártott?

Lehet a kábel hibája is szerintem.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#2378) turbuczn válasza _Ata_ (#2375) üzenetére


turbuczn
tag

Kipróbáltam a gyári kábellel, de nekem mindkét irányban jól működik, semmi probléma a felismeréssel.

(#2379) _Ata_ válasza DJ. Ru$y (#2377) üzenetére


_Ata_
tag

Igen igazatok lehet, ezt a munkahelyen kértem, egy utángyártott kábel volt.

(#2380) bakosarpi


bakosarpi
tag

Sziasztok! Adott egy v30+ds verzió, hogyan tudok belépni a bootloader menübe? Olvastam, hogy bekapcsoláskor hang le+bekapcs, de ez nekem nagyon nem akar összejönni! Üdv!

[ Szerkesztve ]

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#2381) kakuk100


kakuk100
őstag

Sziasztok!
Nem hallott valaki olyan pletyot hogy a H930DS mikor kapja meg azt a szoftver frissitest amit a H930 mar megkapott?
Koszi!

(#2382) DJ. Ru$y válasza kakuk100 (#2381) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Erről hol hallanánk pletykát, mikor nem is ebbe a régióba szánták azt a készüléket? :)) XDA-t érdemes olvasgatni, hátha.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#2383) kakuk100 válasza DJ. Ru$y (#2382) üzenetére


kakuk100
őstag

Akik itt vannak a forumba nem mindenki el Mo. on. Pl. en se, es tobbeknek van ilyen telefonja .Barmikor olvashat vagy hallhat errol barki. Nem mindenki ott veszi a telefonjat amelyik regioba szantak hanem ott is amelyik helyen dolgozik.

[ Szerkesztve ]

(#2384) bakosarpi válasza kakuk100 (#2383) üzenetére


bakosarpi
tag

Javaslom, hogy tedd fel az open20d romot. kb 3 perc az egész művelet, és semmi gondot nem okoz. Fentebb olvashatsz erről. Üdv!

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#2385) kakuk100 válasza bakosarpi (#2384) üzenetére


kakuk100
őstag

Mar probaltam, de kolcson gepem van jelenleg es ezen nem sikerult mukodesbe hozni az alkalmazast ami kell a szoftverfrissiteshez. Ha nem jon a frissites inkabb varok mert se a telefont se a kolcson gepet nem akarom elszurni.

(#2386) jacis válasza kakuk100 (#2385) üzenetére


jacis
nagyúr

Szerintem is várd ki. Nem fogsz semmi olyan pluszt kapni az oreoval amiétt érdemes erőlködni vele.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2387) kakuk100 válasza jacis (#2386) üzenetére


kakuk100
őstag

Koszonom, en is igy gondolom, Majd ha meglesz a sajat gepem es addig nem jon a frissites ujra megprobalom. :R

(#2388) aTe014


aTe014
aktív tag

(#2389) jacis válasza aTe014 (#2388) üzenetére


jacis
nagyúr

Nagyon tetszik a G7, de a V30-am nem adnám érte. Tetszik hogy a V30 nem olyan keskeny hosszúkás.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2390) bakosarpi válasza bakosarpi (#2380) üzenetére


bakosarpi
tag

Sziasztok! Akit érdekel, factory reset: hang le+bekapcs, amikor a logo bejön bekapcs elenged, és újra megnyom, ekkor jutsz el a factory resethez. Üdv!

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#2391) kakuk100 válasza bakosarpi (#2390) üzenetére


kakuk100
őstag

Koszonjuk szepen!

(#2392) polar-x válasza bakosarpi (#2390) üzenetére


polar-x
tag

Ez ugyan az mint a menüből a "gyári állapot visszaállítása" nem?

(#2393) DonMaster válasza polar-x (#2392) üzenetére


DonMaster
addikt

nem teljesen ez elvileg a hard reset,
haosnlo de nem ugyan az, pl: menüben lévöt hogy éred el mikor nem töltbe? de ezt eltudod akkor is inditani(kivéve ha totál épitési áru lett.)

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#2394) zoleeno1 válasza DonMaster (#2393) üzenetére


zoleeno1
addikt

Ugyanazt csinalja, mint ami a menüből elerheto, csak ez akkor jon jol, ahogy mondod, amikor nem tudod bekapcsolni se.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#2395) jacis


jacis
nagyúr

Srácok azt próbálta már valaki, hogy a bt5.0-nak köszönhetően tényleg több bt hangszorót is képeseg meghajtani a telefon?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2396) turbuczn válasza jacis (#2395) üzenetére


turbuczn
tag

Én igen. Két eszköz is csatlakozhat, és az értesítést lehúzva választható mi szólaltassa meg a hangot. Egyszerre nem szól mindkettőn, csak az egyiken, de a váltás gyors. Erre viszont a G6-om is képes.

(#2397) jacis válasza turbuczn (#2396) üzenetére


jacis
nagyúr

Ez sztem nem az amire én gondolok. A BT5.0-nak pont az a lényege hogy több eszközi is egyidőben szól. Legalábbis én így értettem. Amit Te írsz ez eddig is volt a BT5.0 előtt.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2398) turbuczn válasza jacis (#2397) üzenetére


turbuczn
tag

Akkor ez szoftveresen nincs megoldva.

(#2399) jacis válasza turbuczn (#2398) üzenetére


jacis
nagyúr

Ebben benne van amit írok. Két hangszoró egyszerre.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2400) turbuczn válasza jacis (#2399) üzenetére


turbuczn
tag

Nincs ilyen opció, hogy dual-audio. Nem jön elő akkor sem, ha két eszköz van rácsatlakoztatva. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.