Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2601) DJ. Ru$y válasza MaxxDamage (#2597) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Én is ilyet vettem... Nekem is megy a szélek alá a por, szösz, le fogom szedni és üveg nélkül fogom használni...

És jól van felrakva, mert pont középen van, a hajtás nélküli üvegek pedig nem takarják eléggé a dolgot, szóval erre a telefonra 2000-3000 Ft-ig üveget venni, nehéz.

Az eladó pedig semmit nem fog tudni mondani rá, mivel gyanítom sosem volt a kezében V30 és az üveg sem. :DDD

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#2602) turbuczn


turbuczn
tag

Srácok, vagy a telefonon lett valami optimalizálva nagyon jól, vagy valami hibába csúsztam bele:

8 óra 15 perc készenlét, 21 perc kijelzőidő, és csupán 1 %-ot merült a telefon.
Általában úgy töltöm, hogy 80-85%-nál leveszem töltőről, ezért lehet régen kalibrálta magát az aksi.
Az átlagos használat így néz ki:

[ Szerkesztve ]

(#2603) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy aki másik készülékről jött, amiben nincs quad DAC (pl Samsung) / vagy esetleg van sima DAC-os készüléke jelenleg is: kis impedanciájú fejhallgatóval van lényegi hangzásbeli különbség a készülékek között? Vagy V30 előnye itt is csak annyi, hogy lehet hallani, hogy jobb az AMP és hangosabb a készülékkel a zene? Felbontásban, térben, részletességben van hallható különbség? :)

Jelenleg egy Meze 99 Classic fülesem van, de mivel elég kis impedianciájú, szóval ha csak AMP-ben van ilyen esetben hallható különbség, akkor még várok a telefonváltással....(Jelenleg S7 Edge-m van, de van itthon Dragonfly Red és Musiland 03 Dragon DAC is).

Előre is kösz.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#2604) bakosarpi válasza MikeRenton (#2590) üzenetére


bakosarpi
tag

Én felraktam, nos oreon elvileg működnie kellene, de nekem még nem sikerült semmit összehoznom vele. Aki esetleg tudja, hogy kell témázni a substratum programmal, ossza meg itt a fórumon. Köszi!

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#2605) jacis válasza NandorHUN (#2603) üzenetére


jacis
nagyúr

Én s7e-ről váltottam, de nem érzékelek komolyabb változást.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2606) JoeCockBill válasza NandorHUN (#2603) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

nemtom a samu dac milyen, én oneplus 5t-t használtam g6 után, a sírás kerülgetett a hangjától

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#2607) dSERiES válasza NandorHUN (#2603) üzenetére


dSERiES
senior tag

Nekem anno V20-ra váltásnál jobban szólt mint a G4, sima 10ezres valami Sony füles. A gyári B&O féleség fülese is jobban szól vele mint másik telefonnal.
Ha Dragonfly Red-et használtál az S7e-el, akkor nem lesz változás sztem. Ez a telefon pont arra jó hogy nem kell USB DAC hogy jól szóljon.

[ Szerkesztve ]

⊿sff⊿

(#2608) NandorHUN válasza JoeCockBill (#2606) üzenetére


NandorHUN
addikt

JoeCockBill (#2606)
Pedig sima G6-ban is a szarabb DAC van - keletiek kapták a quadDACos verziót.... 5T meg egy olyan teló, hogy ott spóroltak rajta ahol az ember nem veszi észre annyira.

(#2607) dSERiES
Én se hiszem, hogy Dragonfly-nál jobban szólna egy V30, de akkor is kényelmesebb sokkal. - bár én örülnék legjobban, ha tényleg jbbb lenne annál is :)
Most gondolkodtam RED eladásán és pénzből lecserélem a S7E-t egy 30-ra... Bár RAM miatt lehet jobb megvárni a V40-et.

(#2605) jacis
Nem volt különbség? : :F MIlyen fejest használsz?

Mondjuk nekem S7 Edgem is sokkal jobban szól, mint az átlagos, mert van rajta Sauron Sound MOD + Viper4Android -os custom Dolby irs. Igy azért már meg lehet szokni még DAC nélkül is :)

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#2609) JoeCockBill válasza NandorHUN (#2608) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

quadDAC verzióm volt ofc. oneplus meg gondolom úgy szól mint minden dedikált DAC nélküli sd835

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#2610) NandorHUN válasza JoeCockBill (#2609) üzenetére


NandorHUN
addikt

Beépített DAC nem a CPU-tól függ :) pl. HTC M9, HTC 10-ben sincs quad DAC aztán mégis nagyon jól szólnak.

OP elég jó vasat pakol a telefonjaiba és ott csal ahol nem annyira feltünő: audio, kamera az ami gyenge benne...

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#2611) JoeCockBill válasza NandorHUN (#2610) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

a snapdragon nem csak cpu, htc 10-ben van dedikált dac. tudtommal

[ Szerkesztve ]

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#2612) dSERiES válasza JoeCockBill (#2611) üzenetére


dSERiES
senior tag

Sztem dac, azaz digital-to-analog-converter minden telefonban van és a soc része, különben nem szólna semmi..
Van amelyikben jobb, van amelyikben rosszabb, a v20-30-ban csak jobb van, ennyi.
Az exynos-os Samsungokban lévő Wolfsonok is elég jók már alapból én úgy tudom, de javítsatok ki ha tévedek :R

szerk.:amelyik telókon nincs 3.5mm azokban lehet hogy nincs mert ott a type c-s fülesben van a dac

[ Szerkesztve ]

⊿sff⊿

(#2613) NandorHUN válasza dSERiES (#2612) üzenetére


NandorHUN
addikt

Igen, elvileg van minden telefonban (bár mai vezetéknélküli trend miatt nem tudom azokban van e mind)...
V20 / V30 ban van "quadDAC", hogy ez minőségben mit jelent azt nem tudom, ami tuti biztos, hogy az AMP az nagyon jó benne (ugye legtöbb teszben ezt keverik), de egy Viper4Android meg egyéb módokkal ezt az erősíłtést többi telefonban is ki tudod hozni - szóval ha nincs egy 600 ohmos fejesed akkor lehet annyit nem is számít igazából ez a quad DAC- erre vonatkozott az eredeti kérdésem. :)

Samut meg sokszor szidták beépített DAC miatt, de ott is szerintem a DAC eléggé rendben van, az erősítés volt a gyenge, de enyémre most pl. feltettem a Vipert + Sauron Audio Mod-ot és nagyon jól muzsikál.

Amelyik telón nincs 3.5mm jack ott is van általában DAC, mivel azt nem fogsz venni pár száz forintért, mint "adapter" , annál jóval drágább egy ilyen készülék. A telefon ilyenkor támogatja a "audio accessory mode" -ot USB C-n kersztül és már eleve az analóg jel jön ki rajta - az más, hogy gondolhatod a minőség az nyilván elég szar, ha gyártó már Jack csatival se bajlódott. És persze vannak kivételek, ha aktív USB-C-s fülessel használod pl amit a HTC U11+-hoz adnak, ezen füles esetében a konverter a fülesben van , így meg tudja oldalni az aktív zajszűrést is. Hangminősége ennek a megoldásnak nyilván nem valami jó és külső AMP vagy DAC-al totál használhatatlan (vagy PC-vel), de cserébe van zajszűrőd (szerintem egy foam-os megoldás jobb, de lehet valakinek ez kell).

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#2614) dSERiES válasza NandorHUN (#2613) üzenetére


dSERiES
senior tag

Tényleg, logikus hogy azokon is van, a saját hangszórójához végül is kell hogy szóljon pl. a csengőhang.

⊿sff⊿

(#2615) saddybaddy válasza NandorHUN (#2603) üzenetére


saddybaddy
tag

Van,de csak akkor ha veszel egy impadencia növelőt mert úgy kapcsol csak be az AMP. E nélkül semmi értelme viszont így egy teljesen másik világba kerülsz zenehallgatás közben.

(#2616) NandorHUN válasza saddybaddy (#2615) üzenetére


NandorHUN
addikt

Bármint ? Megnövelem az impedanciát a fejes előtt? Annak mi értleme lenne? Nagyobb impedancia nem jelenti, hogy jobban szól egy fejes.... :) Igy semmi értelme nincs.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#2617) MaxxDamage válasza NandorHUN (#2616) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Hogyne lenne értelme...
Nem mind1, milyen eszköz van csatlakoztatva...és a telefon ezáltal milyen módba kapcsol..

„Hi-Fi” üzemmód esetén három - a készülék által automatikusan kapcsolt - üzemmódra van lehetőség:

1.) low gain: alacsony impedanciájú (50 Ohm alatti) fül/fejhallgató csatlakoztatásakor.

2.) aux: végfokerősítő csatlakoztatásakor. (Ekkor hallhatóan kb. 20-30%-al nagyobb a kimeneti jelszint.)

3.) high gain: magas impedanciájú (50 - 600 Ohm) fül/fejhallgató csatlakoztatásakor. (Ekkor a legmagasabb a kimenő jelszint.)

Ídézve, másolva LG V10 összefoglaló :R

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#2618) NandorHUN válasza MaxxDamage (#2617) üzenetére


NandorHUN
addikt

Igen de kolléga azt írta, hogy átvezetés ellenállásat növeljem meg, nem a v30-at kapcsoljam magasabb imedanciára (azaz nagyobb kimenőjelre). Nyilván készüléken ennek van értelme, mert jobb az erősítés, vezeték impedancia novelesenek sok értelme nincs itt.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#2619) MaxxDamage válasza NandorHUN (#2618) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Az igaz!
V10 -nél még én is próbáltam (Sennheiser IE7 -el) és eredmény kb. semmi.
aztán az átalakító + adapter 5k(+) volt meg sok idő...mire megérkezett (eBay -es vásárlás volt)
Így maradtam a 64 Ohm (+-10%) Impes fülesnél (azt rendeltem és azóta azt használom nagy megelégedettséggel..) :K

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#2620) dSERiES


dSERiES
senior tag

MLT / LDB-t kikapcsoltátok? :))

Hidden menu: *#546368#*930#
SVC Menu
LDB
MLT melletti pipa ki
újraindítás

Ez valami logging/telemetry service, ami mindig megy, picit jobb akkuidő + picit több szabad RAM lesz ha kikapcsolod. ;)

[ Szerkesztve ]

⊿sff⊿

(#2621) bakosarpi válasza MaxxDamage (#2619) üzenetére


bakosarpi
tag

Nekem 46ohm-os, van némi kepzavarom, akkor ezt nem úgy hajtja meg, mint az 50ohm felettieket? Köszi a választ!

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#2622) barmar


barmar
aktív tag

Sziasztok
Nekem 930D-m van, a dualos. Ota n nem kaptam még oreot. Valamivel rá tudom varázsolni?
Köszi

(#2623) MaxxDamage válasza bakosarpi (#2621) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

high gain az 50 Ohm felett van / kapcsol be.

Itt írja is a HiFi résznél, hogy milyen a csatlakoztatott eszköz kezelése / meghajtása.

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#2624) bakosarpi válasza MaxxDamage (#2623) üzenetére


bakosarpi
tag

Ezt v30rol talloztad be? Mert nekem teljesen mások a beállítási lehetőségek. Üdv!

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#2625) makoveizs


makoveizs
csendes tag

Sziasztok!

Az üvegfóliával kapcsolatosan én ilyet vettem:

https://www.aliexpress.com/item/For-LG-V30-6-0-Full-Cover-Screen-Protector-3D-Curved-Edge-9H-Tempered-Glass-Protective/32844248669.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dZ3iy9S

Egy hét után lejött, ragasztó csak a szélén van. Nem tudom érdemes-e bármilyet feltenni, az EMAG-on rendelt 2000 Ft-ös üvegfólia sem volt az igazi.

Tapasztalatok?

(#2626) MaxxDamage válasza bakosarpi (#2624) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Ezt még V10 -el csináltam, csak megvolt a galériában (mSD kártyán) most V20 -ba van.
Oreo -n egyértelműen máshogy néz ki. :K
De a lényege, hogy a csatlakoztatott eszköztől írja amit kell (mint képen is láttad, 50-600 Ohm közötti eszközt észlelt. A 64 Ohm (+-10%) -os fülest rá csatlakoztatva a 3.5" jackre.

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#2627) bakosarpi válasza MaxxDamage (#2626) üzenetére


bakosarpi
tag


Nekem ilyen, v30+, oreo.

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#2628) MaxxDamage válasza bakosarpi (#2627) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Ez nem írja ki, milyen módba kapcsolt.
V30 esetén már lehet más módon van kivitelezve ez...(lehet megkérdem a gyártót ezzel kapcsolatban)

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#2629) saddybaddy válasza NandorHUN (#2618) üzenetére


saddybaddy
tag

Óriási a különbség impadencia növelővel illetve a nélkül és nem csak hangerőben. V10-em volt régen,hidd el tudom mit beszélek.

[ Szerkesztve ]

(#2630) bakosarpi válasza saddybaddy (#2629) üzenetére


bakosarpi
tag

Ezt, hogy lehet egyébként?

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#2631) NandorHUN válasza saddybaddy (#2629) üzenetére


NandorHUN
addikt

Akkor nem egészen értem mit ítál:

"Van,de csak akkor ha veszel egy impadencia növelőt mert úgy kapcsol csak be az AMP. E nélkül semmi értelme viszont így egy teljesen másik világba kerülsz zenehallgatás közben."

Mi az az impedancia növelő??

Ha jól tudom a V30 érzékeli a fejesed impedanciáját, úgy kapcsolja az AMP-t, viszont totál felesleges a fejesed impedanciáját növelni (itt kábel ellenálására gondolsz? ) - mert ettől nem lesz szebb hangja, fejes ellenállásának nincs köze a hangminőséghez és ilyen technikáról még nem is hallottam.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#2632) OPiiPO válasza NandorHUN (#2631) üzenetére


OPiiPO
addikt

V10,V20-on így működött:
"A high gain trükk a következő:
Vásároljunk egy extendert (például ezt, vagy ha headset funkciós fül/fejhallgatónk van, és szeretnénk használni az eszköz mikrofonját is, akkor 3 helyett 4 pólusú extendert válasszunk, például ezt); valamint egy 75 Ohmos impedancia illesztőt. (Például itt ezt.)

Csatlakoztassunk az extenderbe az impedancia illesztőt, majd ezt az "együttest" dogjuk be a telefon 3,5 mm-es jack aljzatába. Ekkor a V10 high gain módba kapcsol. Ha kihúzzuk az impedancia illesztőt, (és csak az extendert hagyjuk bedugva) akkor a V10 továbbra is high gain módban marad. A fej/fülhallgatót tehát az extenderbe kell csatlakoztatni. (Apró esztétikai probléma az, hogy zenehallgatás közben az extendernek is csatlakoztatva kell lennie.)"

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#2633) jacis


jacis
nagyúr

Srácok moat már ki van rakva a V30 a soroksári megaparkban a médiában is. Egy kék példány van kint.
Más: kipróbáltam ma a telót egy Sony WH1000XM2 fejhallgatóval. Egy ilyen fejesre pályázok most. Srácok brutál milyen jól szólt. Tudom hogy bluethoot-on nem jön ki a V30 dac előnye de akkor is nagyon állat volt.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2634) AuraSync válasza jacis (#2633) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Én egy ilyet néztem hozzá: JBL V750 Elite NC Bluetooth
Vélemény?

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#2635) jacis válasza AuraSync (#2634) üzenetére


jacis
nagyúr

Ez sem gyenge 😊👌

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2636) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Srácok,
A V30/30+ -ra milyen 9H üvegfólia ajánlott / használható megfelelően? (itthoni eladótól) :F
Ami megfelelően fel is rakható....olyanra gondolok.

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#2637) jacis válasza MaxxDamage (#2636) üzenetére


jacis
nagyúr

Páran nekifutottak ennek már parszor, de ha jól emlékszem mindig kudarc lett a vége a széleken lekerekített kijelző miatt.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2638) JoeCockBill válasza jacis (#2637) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

nekem most jött egy ilyen, de még gyűjtöm a lelki erőt a felrakásához :D

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#2639) MaxxDamage válasza jacis (#2637) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Sajnos nem egyszerű eset találni jót...talán lesz valaki aki majd talál normálisat rá és jelzi itt. (persze nem horror áron)

(#2638) JoeCockBill: Ez jónak néz ki (végeredményben)
Bár kicsit sokallom a 10k -t (HUF) ezért a packért és most még akciós is...(amúgy 30k közeli áron lenne "ha") :B :U

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#2640) NandorHUN válasza OPiiPO (#2632) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ok, de ennek mi értelme van azt mondd meg? :)

Impedancia illesztő arra jó, hogy:

1) Csökkentse a zajt, ha szar a DAC-od (itt szar lenne a DAC, ennyire zajos kérdezem? - elvileg nem, szóval emiatt felesleges gondolom, egy PC-s alaplapi DAC-hoz oké hogy jól jön, de itt minek? )

2) Ha erős AMP-d van amin pl. nincs szabályzó (pl. Dragonfly RED vagy Musiland 01), ÉS alacsony impedanciás fejessel használod a cuccot pl. 32 Ohm, akkor nem nyírja ki a készülék még véletlenül se a fej/fülhallgatódat és a füledet se, nem fogsz megsüketülni.

Kibedugdosással meg pont ezt a két szempontot cseszed el, miután kihúztad több lesz a zaj, és fejest is esélyesebb, hogy tönkreteszed. - persze hangosabb lesz a zene az biztos.

De ha valamit én értek félre akkor mondd meg nyugodtan. :) Vagy "low gain"-ben ennyire halk a telefon?

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#2641) prolad


prolad
őstag

Sziasztok
Van arra megoldás, hogy a vakut alacsony töltöttségnél is lehessen használni? Tegnap pont jól jött volna, de 15 százalék alatt nem engedte, nem értem miért.

(#2642) kisdobos0111


kisdobos0111
aktív tag

Nektek nem rezonál némelyik hívásnál a beszédhangszóró?

(#2643) kisdobos0111


kisdobos0111
aktív tag

Mi a francra jó ez a mesterséges intelligencia a kamerában? Jobb képet csinál ha bekapcsolom? Vagy hogy kell használni?

(#2644) jacis válasza kisdobos0111 (#2643) üzenetére


jacis
nagyúr

Igen jobbat.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2645) kisdobos0111 válasza jacis (#2644) üzenetére


kisdobos0111
aktív tag

De hogy kell használni? Csak rányomok az AI Cam gombra és lövök egy képet?

(#2646) jacis válasza kisdobos0111 (#2645) üzenetére


jacis
nagyúr

Igen az be kell kapcsolni a rányomásával. Utána ha le akarsz avalmit fénxképezni akkor a képernyőn ráböksz. A teló rak oda egy sárga négyzetet illetve kiírja hogy szerinte mi az. A sárga négyzetre rákoppintva elkészíti a képet ami már az AI segítségével készült.
Remélem lehet érteni amit írtam 😄 ha nem akkor szólj és nekifutok újra.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2647) bakosarpi


bakosarpi
tag

Sziasztok! Aki h930ds készüléket használ, azok közül valaki feltette már a hivatalos 20b (oreo) romot? Mert, én még a 20d eu-s rommal használom, viszont az lg-firmwares.com oldalon fenn van a készülékre szánt hivatalos rom. Nagyobb is valamennyivel. Köszi! (esetleges különbségekre lennék kiváncsi)

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#2648) Faresz29


Faresz29
aktív tag

Sziasztok!

Jelenleg V10-et használok már több mint 2éve!
Sikerült élőben is megnéznem egy v30-at, és sokkal jobban tetszik a kijelzője mint a V10-é!

Érdemes még venni V30-at, vagy várjak a V35, V40-re?

Köszönöm előre is!

(#2649) dajkapeter válasza Faresz29 (#2648) üzenetére


dajkapeter
senior tag

A V35-ről azt olvastam, hogy csak az AT&T kiváltsága lesz. A V40-ről pedig még relatíve kevés infó van. Ez talán azért is van, mert az LG hosszabb életciklussal tervezi a telefonjaikat.

Legalább is én így tudom.

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#2650) dSERiES válasza Faresz29 (#2648) üzenetére


dSERiES
senior tag

Mindig lehet várni valamire :)) v30s v35 meg u.a. majdnem mint a v30.

⊿sff⊿

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.