Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2101) dajkapeter válasza polar-x (#2100) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Én először ezt vettem. Még csak ez jött meg. Nem üveg és nem a legegyszerűbb feltenni, de jó. Igaz, én műanyag filmnek érzem, szilikonosabb és vastagabb az átlagnál. Ütésre nem tudom, hogy hogy reagálna. Leginkább sehogy...

Amint jön több cucc jelentkezem velük.

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#2102) kakuk100 válasza sputyi70 (#2099) üzenetére


kakuk100
őstag

Igen. Nekem is ezek vannak a dobozon.

(#2103) asr27


asr27
tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni!
Honnan érdemes beszerezni egy teljesen új, fóliás, gyári tartozékokkal és lehetőleg gyártói garanciás EU-s LG V30 készüléket?
Még annyit, hogy melyik színben néz ki a legjobban?
Ha lehet, több webáruházat is mondjatok!
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#2104) DJ. Ru$y válasza asr27 (#2103) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ez a melyik színben néz ki a legjobban... Ízlések és ficamok, akarom mondani pofonok. Nekem a kék tetszik, másnak a szürke, van akinek egyik sem.

Smartshop vagy Turbado

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#2105) #98880768 válasza asr27 (#2103) üzenetére


#98880768
törölt tag

Smartshopnál 165 290 Ft most az ezüst, szerintem az egy korrekt ár :K ,
ugyanakkor nekem is jobban tetszik a kék szín, amiből nincs most nekik (2 év magyar garis van, de az közel 300 ezer forint :N )

Turbadonál van kék, 185,800 HUF,

vagy vársz, hogy legyen a Smartshopnak belőle.

(#2106) asr27 válasza DJ. Ru$y (#2104) üzenetére


asr27
tag

Köszönöm.
Eddig nekem is a kék jön be jobban, de a smartshop-nál az egy kicsit túl van árazva. :D

(#2107) asr27 válasza #98880768 (#2105) üzenetére


asr27
tag

Esetleg erről az áruházról és forrásról lehet valamit tudni? Megbízható? EU-s készüléket forgalmaz?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#2108) #98880768 válasza asr27 (#2107) üzenetére


#98880768
törölt tag

Én nem ajánlanám :N , sok rosszat olvastam róluk. Túl sokat.

(#2109) #04441088 válasza asr27 (#2106) üzenetére


#04441088
törölt tag

291 590 Ft nem is sok :DDD

(#2110) #98880768 válasza #04441088 (#2109) üzenetére


#98880768
törölt tag

Szinte ingyen van! :DDD

(#2111) asr27 válasza #98880768 (#2108) üzenetére


asr27
tag

Értem, akkor marad a Turbado. Az a 3 ezer forintos árkülönbség nem a világvége. A szürke mondjuk sokkal olcsóbb a Smartshop-nál, de abban a színben meg annyira nem bejövős.

(#2112) #04441088 válasza asr27 (#2111) üzenetére


#04441088
törölt tag

En inkabb vennem a szurket ennyiert. Egy ilyen telefont amugy is javasolt tokban hordani, akkor meg nem tok mindegy, hogy milyen szinu?

(#2113) #98880768 válasza asr27 (#2111) üzenetére


#98880768
törölt tag

Pár napja néztem, akkor még volt a Smartshopnál kék ugyanannyiért, azért mondtam ha nem sürgős érdemes lehet várni 1-2 napot,vagy 1 hetet mondjuk

(#2114) _Ata_


_Ata_
tag

Sziasztok! Használjátok az energiagazdálkodás beállítást? A háttérben futó alkalmazások korlátozása jelentheti azt, hogy ha írnak Viberen vagy E-mailem jön akkor nem jelzi? Köszi :)

(#2115) asr27 válasza #98880768 (#2113) üzenetére


asr27
tag

Az a helyzet, hogy a héten mindenképp meg szeretném kapni. Rosszalkodik a mostani készülékem, és ezért döntöttem így, hirtelen, hogy veszek egy V30-at. Másképp vártam volna a G7-re..
Kék kell, mindenképpen, és EU-s. Viszont az a 185 ezer egy kicsit valóban sok érte.

(#2116) #98880768 válasza asr27 (#2115) üzenetére


#98880768
törölt tag

Ja, ha sürgős úgy más... én inkább fizetnék rá egy húszast a kékért, de ez én vagyok :D

(#2117) dajkapeter válasza _Ata_ (#2114) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Én használom az akkukímélő módot. Nálam minden meg jön szinte azonnal. Olykor van csak, hogy ha bekapcsolom a kijelzőt, akkor tér vissza a deep sleep-ből és jön egy mail. Vagy mindig akkor jött mail, az időket sose néztem. De a viber, a messenger mindig meg jön. Akkukímélésben az animációk le vannak tiltva és a fényérzékelő is jóval darabosabban működik (sötét helyre beérve 90%-ról 10%-ra ugrik átmenet nélkül). Ez engem azért se zavar, mivel a G3-hoz képest alapból is sokkal darabosabban reagál a fényre. Legalább is én ezt tapasztaltam. Szerintem a G3 sokkal szebben, kellemesebben kezelte a fényerőt...

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#2118) _Ata_ válasza dajkapeter (#2117) üzenetére


_Ata_
tag

Köszi szépen a részletes infókat, én is kipróbálom a bővített módot, max 90% fényerő és háttér adatok korlátozása. :)

(#2119) rejtettlampa


rejtettlampa
tag

Sziasztok!
Van egy webshop, a Diamond Gsm, ahol elvileg van H930 verziószámú készülék fekete színben, egy év garanciával 162 ezerért!
Szerintetek ez EU-s verzió lehet? Illetve tudtok valamit a webshopról, hogy érdemes-e tőlük vásárolni?
Én írtam nekik és rákérdeztem, hogy pontosan milyen verzió, valamint, hogy imei számos papírokat adnak-e? Majd ha válaszolnak megírom!

(#2120) #98880768 válasza rejtettlampa (#2119) üzenetére


#98880768
törölt tag

a H930 az EUs.

(#2121) aTe014 válasza rejtettlampa (#2119) üzenetére


aTe014
aktív tag

A weboldaluk elég gyér...

Fekete színben csak H930DS (dual sim, 128 gb belső tárhely) van, tehát feketében nem fogsz EU-sat kapni.
Így elvileg a leírásuk ("LG V30 H930 64Gb Fekete") is téves...

[ Szerkesztve ]

i14Pro

(#2122) DJ. Ru$y válasza rejtettlampa (#2119) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ahogy már megírták csak megerősíteni tudom, hogy ilyen kódú készülék NINCS fekete színben, ahogy a Média oldalán is a nyitánynál el volt írva. EU-s készülékből kék és szürke van.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#2123) rejtettlampa válasza aTe014 (#2121) üzenetére


rejtettlampa
tag

Közben már válaszoltak! Annyit írtak, hogy H930 verziószámú! A további kérdéseimmel kapcsolatban pedig megadtak egy telefonszámot, hogy azon érdeklődjek!
Tehát hasznos választ nem igazán kaptam! De valami biztosan sántít, ha tényleg nincs single sim-es 64gb-os fekete színben!
Így nekem eléggé hiteltelenné válik a webshop, ha ezekre az egyszerű kérdésekre sem tudnak, vagy akarnak írásban válaszolni! Én meg ezután nem fogom őket hívogatni!

(#2124) jacis válasza rejtettlampa (#2123) üzenetére


jacis
nagyúr

Inkább nem akarnak semmit leírni...

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2125) rejtettlampa válasza jacis (#2124) üzenetére


rejtettlampa
tag

Írtam nekik, hogy járjanak utána a dolognak, mert H930 verzió nincs feketében! Annyit írtak vissza, hogy a készülék sötétkék!
Megy ott valami sumákolás szerintem!

(#2126) jacis válasza rejtettlampa (#2125) üzenetére


jacis
nagyúr

Jobban jársz ha hagyod őket a francba.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2127) rejtettlampa válasza jacis (#2126) üzenetére


rejtettlampa
tag

Nem is akartam velük foglalkozni tovább! De gondoltam kiírom ide, hátha más is rájuk talál! :)

(#2128) dajkapeter


dajkapeter
senior tag

Sziasztok!

Megjött aliról az üvegfólia, ami hajlított. Képeket a csomagról itt találtok a Komytoo mappába. Képről érdeklődőknek néhány kép a linken, plusz van a szuper digitális zoomról is kép ott :D

Eddig úgy tűnik, hogy ez is egy olyan "fólia", mint a többi. Csak a szélső 1-2 mm-en van ragasztó. A kijelző pedig "lebeg". Szerintem a felső részén, a hangszórónál lazán a kijelző alá megy a por. De még nem raktam fel. Felszerelésileg prémiumabb hatású. Bár, az a nagy kék lap nem tudom mi lehet. Egyik oldala ragasztós. Vagy szösz eltávolító, vagy felhelyező segéd.
Látszólag olyan, mint a fekete keretes fóliák. A szélén ragad, de a kijelzőn nem.

[ Szerkesztve ]

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#2129) highlander81 válasza DJ. Ru$y (#2104) üzenetére


highlander81
tag

Partnero?
Van V30 DS és V30+ DS is, elég jó áron 146-166 eFt

[ Szerkesztve ]

(#2130) DJ. Ru$y válasza highlander81 (#2129) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Egyik DS készülék sem EU-s nincs rá 1 év LG garancia. Szóval nem értem a kérdést.

Ha magadnak kérdezed, akkor én nem vennék a Partnero-tól, sok rosszat is olvastam a "jók" mellett, így inkább fizettem többet a Smartshopnál EU-s készülékért.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#2131) highlander81 válasza DJ. Ru$y (#2130) üzenetére


highlander81
tag

Szia!

Nem ismerem egyik boltot sem. Én is ilyen készüléket szándékozom venni ezért keresgélek. És szerinted a smartshop-nál miért van több mint 100.000 Ft különbség a szürke és a kék modell között? A szín? A +1 év gari?

Üdv

(#2132) petya888


petya888
csendes tag

Sziasztok!
Vásároltam már a Partnero-tól nekem semmi gondom nem volt, igaz a készülékkel sem volt 2 év után eladtam,146E- ért azért elég jó vétel a dualsimes, én megvárom már a G7-et mit mutat aztán lehet veszek egy v30-at :)

Google Pixel XL / https://lensdump.com/petya8

(#2133) #98880768 válasza highlander81 (#2131) üzenetére


#98880768
törölt tag

A +1 év miatt.. szokott lenni kék ugyanannyiért is, mint most az ezüst, érdemes lehet megvárni.

(#2134) koxx válasza petya888 (#2132) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Igen, pontosan addig jó a partnero amíg nincs gond a készülékkel.

(#2135) DJ. Ru$y válasza highlander81 (#2131) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Leírtam itt, már más is linkelte, hogy miért annyi amennyi, pont azért, amiért a Media-ban is annyi.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#2136) RSteve válasza highlander81 (#2129) üzenetére


RSteve
tag

A Partnero-nál ez 0%-os ÁFA-s ár, az E-stock-nál a netto ár ennél jobb mert ott elvileg 27%-os ÁFA-s számlát adnak, akinek ez lényeges és vissza tudja igényelni. Bár nem tudom melyik megbízhatóbb.

De ha a DS modellek nem EU-ak. akkor csak a bolti gari marad ami nem kis kockázat.

(#2137) highlander81 válasza DJ. Ru$y (#2130) üzenetére


highlander81
tag

Nem akarok off topicot csinálni. Visszaolvastam a hsz-eket. Így már okés minden.

(#2138) RSteve válasza RSteve (#2136) üzenetére


RSteve
tag

Megvettem ma délután az E-stoc-ban egy sima V30 duo-t. Most lakom be. 163 egységért tréfával, tehát nekem 128-ba fog fájni ami elég baráti. :-)

Tetszik, szinte akkora mint a S7 edge. Kéne hozzá egy jó átlátszó szilikon tok ami a rövidebbik oldalakat is védi felül. Vette a "gyorsboltban" egy Nillkin tokot fóliával, amit rátetettem, de az felül meg alul az éleket nem védi.

(#2139) OPiiPO válasza RSteve (#2138) üzenetére


OPiiPO
addikt

egyre jobb árban van . . .

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#2140) Daffit


Daffit
tag

Sziasztok!

Csatlakozom a V30 tulajok táborába. Egy ideje passzívan olvasom a fórumot és nézegettem az árakat, vártam, hogy leessen. Sajnos a G4-em közben megadta magát, így azonnal cserélnem kellett. Nem bántam meg. Nagyon jó minden, egyedül a fényképezőt nem teszteltem le teljesen, csak jót várok már a G4 is nagyon jó képeket készített.
Smartshopból rendeltem, másnap meg is kaptam. A szín nekem nem számított, tokot fogok rakni rá, nem fogom a hátlapot látni.
Haveromnál az összes G-s verziót kipróbálhattam és a G5, G6 nagy csalódás volt (érdekes, neki a G5 vállt be), ez a V30 viszont pont olyan, amilyennek egy LG telefonnak kell lennie.
Megjegyezném, hogy a G7 kiszivárgott adatai és képei alapján szóba se jött, hogy arra várjak.

Helikopter zuhant a helyi temetőre. A mentőalakulatok eddig 1300 holttestet ástak ki a törmelékek alól...

(#2141) jacis válasza Daffit (#2140) üzenetére


jacis
nagyúr

Üdv. köztünk.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2142) KoviX88


KoviX88
újonc

Sziasztok!

Valaki tudja esetleg, hogy alza.hu-n kapható készülékhez tartozó 24 hónap garancia milyen jellegű (LG vagy bolti)?

https://www.alza.hu/lg-v30?dq=5216137&o=2

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#2143) DJ. Ru$y válasza KoviX88 (#2142) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Rákattintasz a "Garancia: 24 hónap" feliratra, bolti visszaküldés fog feljönni, vagyis minden esetben nekik kell visszajuttatni ami gyanítom bolti garanciát jelent, ha szerencséd van és EU-s készüléket árulnak, akkor van rá az első évben LG garancia.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#2144) asr27


asr27
tag

Üdv.
Megérkezett a V30 nekem is, eddig elégedett vagyok vele.
Annyi kérdésem van, hogy kiadták már rá az android 8.0-át vagy még várat magára?
Mert nekem nem dobta fel, hogy van rá frissítés.

(#2145) RSteve válasza KoviX88 (#2142) üzenetére


RSteve
tag

Ez elég nagy ár a 2 év gariért. Ennél jóval olcsóbban is lehet kapi 1 év garival és ez a 2 év sem LG hanem bolti.

Eddig egy furcsaságot találtam. Az Erste Mobilbank alkalmazás nem indul el. Leszedtem, újra felraktam, de úgy sem. Mivel dual ezért nem Európai, nem tudom ezzel függ-e össze. Valakinek van hasonló tapasztalata? Ráadásul a Gránit banki alkalmazás meg simán működik.

A másik kérdés a virtuális billentyűzettel kapcsolatos. Hosszan nyomva nem az ékezetest adja fel elsőre hanem azt csak arrébb lehet kiválasztani. Ez elég zavaró a Samu után. Be lehet ezt valahogy állítani, vagy fel kell tenni rá valamilyen más magyar billentyűzetet?

(#2146) Helltak válasza asr27 (#2144) üzenetére


Helltak
őstag

Üdv!
Sajnos csak májusra "ígérték".. Nem sietik el a dolgot, 3 hónapja van meg a telefon, azóta nem jött rá frissítés :/

Xiaomi 14 Ultra

(#2147) asr27 válasza Helltak (#2146) üzenetére


asr27
tag

Értem, köszönöm. Akkor várunk. :((

(#2148) bakosarpi válasza Helltak (#2146) üzenetére


bakosarpi
tag

Szia! Mi a különbség a te v30+ készüléked, és a v30 között? Egyszerűen nem találok infot erről. Köszi!

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#2149) DJ. Ru$y válasza bakosarpi (#2148) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

GSMarena-n szépen le van írva.

"Internal 128 GB, 4 GB RAM (V30+) or 64 GB, 4 GB RAM (V30)"

A pluszból van fekete is, az EU-s simából nincs.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#2150) bakosarpi válasza DJ. Ru$y (#2149) üzenetére


bakosarpi
tag

Ja, hogy csak ennyi... Hirtelen azt hittem, hogy csak 128gb-os a v30+. Köszi!

[ Szerkesztve ]

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.