Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#416) ThomCart


ThomCart
csendes tag

Pár napja van meg a telefon.
Nekem egy dolgot kivéve tökéletesen megfelel a multimédiás része, ugyanis nekem erre a célra kellett.
(Játszani egy Defy+ után ég és föld, ugyanez igaz a filmnézésre, s számomra a zenelejátszója is tökéletes, fényképezni, filmezni ritkán szoktam, ezért az nekem nem mérvadó.)
Szóval a zavaró tényező ez az external DS állapot, nem lehet ugyebár áttenni a belső memóriáról a külső kártyára a játékokat. Tehát hiába a 32 gigás SD, telerakhatod filmekkel, zenékkel, fotókkal, viszont két nagy játék már nem fog felférni a belső memóriára.

Ez konkrétabban azt jelenti, hogy egy Batman például, vagy más két giga közeli játék már fel sem applikálható, (miután a mondjuk 20 legszükségszerűbb dolgot feltetted a telóra), mert már nincs annyi hely.
Rayman, mindegyik Sonic, Splice, Waking Mars, Superbrothers, s egy csomó pár száz megás game gyönyörűen fut, de én megszoktam, hogy minimum 70-80 játék van a telefonon, na ez most ugrott.

Rootolással elvileg ugye ez megoldódna, de egyelőre nincs root a frissített szoftverre. 10 perccel a gyári frissítés után olvastam el az xda honlapon, hogy akkor ez a root már nekem ugrott:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1990705

Tehát aki még nem frissített és rootolni akar, az még megteheti, a többieknek meg hozzám hasonlóan marad a kivárás. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.