Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39051) Stauffenberg válasza magus217 (#39049) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Csak nem mindegy, hogy te 500 Ft-ért csak egy fóliát vettél vagy egy minőségben Nillkin szintű üveget. A kettő nem ugyanaz.

Kollégáim is próbálkoztak GSM boltos üvegekkel amik 1000 Ft alatt voltak, a többség tapintása messze nem elég jó. Volt aki kifogott 800 Ft-ért egy nagyon jót, de a többségük végül inkább rendelt egy Nillkint vagy Nuglast.

(#39052) Quqesz válasza Ferrari fan (#39047) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Vagy szerencséd kesz vele, v szopsz vele mint én. 2 üveg után sima fólia ment rá, az kibirt 12 hónapot a 15-ből. Vagy nézz xprotectort, az is jó.....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#39053) hnyagboy válasza #49682432 (#39048) üzenetére


hnyagboy
tag

Szia
Ilyenek már nekem is voltak csak az a bajuk hogy nagyon gyorsan elkopnak és koszolódnak.

Samsung Note 20 Ultra 5G

(#39054) Luperator


Luperator
tag

Sziasztok!

Jó korábban tavaly pörögtem, hogy megadta magát a telefon, az ismert bootloop hibával. Gondoltam benézek a topikba és látom azért sokakban benne van a félsz, hogy ismét megtörténhet a dolog. Maximálisan megértem, mióta visszakaptam a szokásos akksizabáláson kívül tökéletesen működik de a lelkemben azért törlést okoztak a történtek.

Megjegyzem, a Váci úti szerviz kiválóan dolgozott, új kijelző a beégett helyére és az összes fényképet megmentették ami rajta volt. Mondjuk semmi mást nem amit furcsálltam de a lényeg legalább visszakerült rá. Mikor meghozta a futár, napokig a dobozban pihent, inkabn nyomkodom a szerencsétlen Xperia Sp-t, az még sosem hagyott cserben, csak az idő ment el felette.

(#39055) #49682432 válasza hnyagboy (#39053) üzenetére


#49682432
törölt tag

Nálam ultravékony szilikon tokban lakik a telefon, az alatt nem kopik, nem koszolódik a hátlap. Mondjuk amikor fotóztam, akkor még nem volt rajta a tok.
Azt sajnálom, hogy tűzpiros gyári hátlap nincs a G4-hez.

[ Szerkesztve ]

(#39056) H2o-pok válasza Ferrari fan (#39047) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Én ezt vettem 2db ot. ( félve rendeltem, de kellemeset csalódtam) Üveg.
[link]
4 hónapja rajta van, hibátlan. Méretre is tökéletes. Egy db karc nincs rajta, pedig kiváncsiságból szikével próbáltuk karcolni de semmi. Persze aki a pénzét akarja szórni, az vehet 2000 ért is.

Tokbol meg szerintem ez az egyik legjobb.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#39057) tmslevi válasza jimmedly (#39016) üzenetére


tmslevi
tag

Az appjaim egy része magától frissül, szóval lehet, hogy volt frissítés.

(#39058) H2o-pok


H2o-pok
aktív tag

OTA n jött egy (voda) 350mb os frissités. V20I.

(#39059) Technoman válasza Ferrari fan (#39047) üzenetére


Technoman
őstag

Egyetértek Stauffenberggel.
Nyugodtan megveheted a Nillkint, nekem is ez van feltéve.
Sok kolléga itt elfelejti, hogy bár a fóliai is véd, de ha a teló leesik (főleg kőre/betonra) az érzékenyebb felületére (vajas kenyér effektus), az üveg védelem nagyobb eséllyel fogja megvédeni, míg a fólia egy ilyen szituban csak egy dísz.
Nem volt olcsó a telód, megérdemli a minőségi védelmet.

(#39060) Stauffenberg válasza Technoman (#39059) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nem kell túlgondolni az üveg által adott védelmet sem, ha a telefon a sarkára esik, nem védi a képernyőt a repedéstől. De a képernyőre közvetlenül ható ütéseket csillapítja. Én mindenképpen ilyet raknék fel és nem egy mezei fóliát.

(#39061) Technoman válasza Stauffenberg (#39060) üzenetére


Technoman
őstag

Hidd el, nem tolom túl az üveg védelmét sem (nem is írtam olyat, hogy "biztos megvédi") viszont nálam már bizonyított, egy túrázás során (cca 1-1,5 m-ről, murvás, zúzott köves útra leesés)
Én úgy gondolkodom, hogy rohanó világunkban igenis van értelme -sőt kötelező- a maximális védelem, mivel -számomra- a telefonom összege (120.000Ft) nálam arányban áll, a védelmére ráköltött összeggel (Nillkin H+ Pro üveg + Spigen Slim Armor tok össz: 10.000Ft)

Persze, vannak olyan emberek is, akik az iroda és a lakásuk közötti útvonalon élik le az életüket. De még ilyenek között is látok napi/heti szinten -a rohanás hevében-, az aszfalthoz csapódó és szétfröccsenő drága telókat ill. a jellemzően már betört kijelzőkkel való használatot.

Mindenki maga döntse el.

[ Szerkesztve ]

(#39062) Mikemend válasza SybenX (#39031) üzenetére


Mikemend
senior tag

Kösz az infót! Otthon majd megnézem, mert OTA-n nem jött le semmi.

(#39063) Potyka03


Potyka03
senior tag

Aki vodás az LG BRIDGE-al feltudja tenni rá az új frissitést :)
1.72 GB

[ Szerkesztve ]

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#39064) Mikemend


Mikemend
senior tag

Ha már a fotózás-videózásnál tartunk: hiányolom a motívumprogramokat. Tudom, ott a manuál mód, de a francnak van kedve állítgatni a telefont egy buliban, ahol mindenki mozog. Ergo: egy jó sport mód elkéne, mert az Automata módban egyrészt a fókusz nehezen megy, ha nem süt a nap (komolyan néha másodpercekig gondolkodik, erről korábban is volt szó, manuál fókusszal kiküszöbölhető), viszont a mozgásokat nem tudja lekezelni, rendesen bemozdul. Tehát ha nem álló képet akarok automatán fotózni, akkor manuál módban vagy fel kell tolnom az ISO-t maximumra, hogy megfelelő sebességet állítsak be (van, amikor így is max 1/30-at tudok kicsiholni 2700-as ISO-val), mindezt persze lámpa nélkül.
Vagy csodát ne várjak? A sport mód azért lenne jó, mert beállítom, aztán majd kiszámolná az ISO-t, de úgy látom, külső app kell ehhez. :U

(#39065) Potyka03


Potyka03
senior tag

Frissitésnél ezt írta ki:
- Szoftver: Javítja az alkalmazások stabilitását.
- Telefon használhatósága és működtethetőségetovább javult.

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#39066) kovaszoskeny válasza Potyka03 (#39065) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

mindig ez a change log néha még az akku javult de az kamu... :))

[ Szerkesztve ]

Abe due dembella

(#39067) Stauffenberg válasza Mikemend (#39064) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Itt egy kicsit el kellene kanyarodni az igazi fényképezőgépek felé:

Ezek a motívumprogramok nem tudnak olyan képességeket kihozni a gépből, amire alapból nem képes. Ha lassú a fókusz, az sport módban sem lesz gyorsabb. Ezek annyit csinálnak, hogy az automata módot próbálják az adott téma/motívum igényei felé hangolni. A sport mód például igyekszik rövidebb záridőt használni, a tűzijáték mód inkább a hosszabb záridő felé hangolja el az automatát, stb.

(#39068) hard74


hard74
senior tag

Múlt hétfőn Telekomnál leadott, majd onnan szerdán a Telemaxhoz küldött telóm ma vissza is érkezet.Bootloader ugye nyitva, majd zárva lett. Minden rendben ment. Kaptam új alaplapot(TMH->HUX) 701-es,új kijelzőt keretestül(LGD->JDI), új kamerát(ezt nem tudom miért), és új aksit.Nálam 5-öst kap a Telemax.
Apropó, hogy is tudom megnézni, hogy T függő maradt-e a teló?

[ Szerkesztve ]

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#39069) Quqesz válasza hard74 (#39068) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ott a kód az összefoglalóban.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#39070) iDomos válasza hard74 (#39068) üzenetére


iDomos
csendes tag

Szia! LGD-hez képest JDI hozott változást? Mi a véleményed, milyen különbséget vettél észre a kijelzőt tekintve?

Samsung Galaxy S24 « Samsung Galaxy S7 edge « LG G4 « LG Optimus 4x HD « Nokia N86 8MP « Sony Ericsson V630i « Sony Ericsson K700i « Siemens MC60 « Nokia 3310 « Siemens A40

(#39071) Troy.


Troy.
addikt

Sziasztok!

Volna egy kis problémám a gmail-el. Úgy tűnik nem szinkronizál mobilinterneten keresztül. Mikor elmegyek itthonról, képes annyira összeomlani, hogy csak akkor jön helyre a rendszer, hogy ha újraindítom a telefont, vagy ha törlöm a cache-t (Csak az utóbbi után újra hozzá kell adnom az email címeket, ami kicsit macerás).
Az egy dolog, hogy nem szinkronizál, de ilyenkor eltűnik bal oldalról minden (levélszintek). [link] Ezt látom

Érdekes módon ilyenkor a google play sem elérhető. [link]

Bosszantó, mert túl nagy igényem nincs a telefonnal kapcsolatban, de azért szinkronizálás működhetne.
Régen nem volt ilyen gondom.

Valakinek hasonló? Ötlet?

Android verzió: 6.0
Software verzió: V20g-EUR-XX
Üdv.

[ Szerkesztve ]

.

(#39072) hard74 válasza iDomos (#39070) üzenetére


hard74
senior tag

Lényegesen melegebb a JDI panel színe, mint az LGD volt.Ezen kívül nekem nem tűnik fel más, nem érzem rosszabbnak ezt a kijelzőt.

Quqesz
Pin-t kér, úgyhogy maradt T-s. Érdekes, hogy a szoftververzió 20g EUR-XX, eddig bármilyen romot tettem rá maradt 216-30.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#39073) Aryon87 válasza hard74 (#39068) üzenetére


Aryon87
félisten

Kiraly. Akkor nincs yoma a BL-nyitasnak, bar a te esetedben nem is tudtak volna ellenorizni. Kivancsi vagyok ez a G5 eseteben mennyire lesz majd ellenorizheto,mert elvileg nyomtalan a zaras...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#39074) hard74 válasza Aryon87 (#39073) üzenetére


hard74
senior tag

Ellenőrizni csak az unlock.bin lekérését tudják, mivel a zárással eltűnt a bootlogónál a bal felső sarokban látható "Bootloader status:bootloader unlocked" felirat.
Azért az nem biztos, hogy akkr is ilyen simán zajlik a javítás, ha a Váci útra kerül.Telemax ebben rugalmasabb, és a munkájuk minőségével,gyorsaságával sem volt gond, legalábbis így, hogy egy teljesen fóliázott, "új" telót kaptam vissza.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#39075) Stauffenberg válasza Aryon87 (#39073) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Messzemenő következtetéseket nem vonnék le. Elég valószínű, hogy eleve nem is ellenőrizték, hogy volt-e nyitva a bootloader, egyrészt a döglött alaplap miatt sem valószínű, hogy ezzel vacakoltak, másrészt meg nem a márkaszerviz végezte a javítást, ők visszadobhatják BL nyitás miatt, de a kereskedő (jelen esetben a Telekom) ezt nem teheti meg.

(#39076) hard74 válasza Stauffenberg (#39075) üzenetére


hard74
senior tag

Hiába döglött az alaplap, nyitott bootloader esetén nem lehet nem észrevenni a bootképernyő ordítva hirdeti a nyitás tényét. Viszont visszazárva ez megszűnik, és csak azt tudják ellenőrizni IMEI, illetve a Device ID alapján, hogy a nyitókód le lett kérve. Arra semmi bizonyíték, hogy fel is lett használva.Ettől még megtagadhatja az Lg a garanciális javítást, bár a hivatalos álláspont a nyitást jelöli meg a garancia elvesztésének okaként.Zárás után erre nincs bizonyíték.
A Telemax nyilván rugalmasabban kezeli ezt, mivel ha visszadob egy javítást akkor nem kapja meg a pénzét az Lg-től, de gondolom ők is IMEI illetve Device ID alapján számolnak el az Lg-vel.Így, ha nagyon akarná az Lg így is megtagadhatná a garanciális javítást.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#39077) Stauffenberg válasza hard74 (#39076) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Amit nem tudunk, hogy a BL nyitás-zárás mozgat-e valamilyen számlálót, mert erre is van példa más gyártóknál (persze általában nullázható a számláló).

Azt tudom, hogy nyitott állapotban ott virít bekapcsoláskor, ami bootloop esetén is látható, de a köreinkből rég eltávozott és vissza-vissza járó fórumtárs is valószínűleg arra utalt, hogy a zárás után maradhat-e valamilyen nyoma.

Mivel Telekomon keresztül intézett javítás volt, ezért nem csak a döglött alaplap nehezíti ennek a felderítését, de valószínűleg szándék sem lenne erre.

(#39078) Aryon87 válasza Stauffenberg (#39077) üzenetére


Aryon87
félisten

Igen, arra gondoltam, hogy vajon van-e valami rejtett szamlalo, vagy ahogy Hard irja, az unlock.bin lekerese okozhat-e gondot.
Sajna nalunk a G5 topikban nincs nagyon ilyen lehetoseg, rajtam kivul meg talan 2en nyitottak a BL-t, de en ugye ebbol a temabol teljesen kiesek, mivel mar nincs LG-m egy kis ideig, a masik 2 tag meg nem szervizlatogato velem ellentetben :D
Ha jol sejtem, itt sincs sok tag aki megmerte lepni a nyitast, igy ez mar rejtely marad, plane, hogy lassan jarnak le a 2 eves garanciak (vagy az 1evesek).

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#39079) Flayer


Flayer
senior tag

Sziasztok!

A vodásokat kérdezném elsősorban,hogy ma nyomtam a telónak egy frissítést ota keresztül.
V20g-ből V20l lett.
Kérdésem az lenne kell-e csinálnom egy HR?
Nekem elsőre minta jobban merülne a telefon egy kicsit!Másnak mi a tapasztalata?
Válaszokat előre is thx.!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#39080) Quqesz válasza Flayer (#39079) üzenetére


Quqesz
nagyúr

1. Hr
2. Ha továbbra is merül, akkor lg bridge-n belül a "frissítési hibajavítás" menüpontal rakd újra a romot

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#39081) Potyka03 válasza Flayer (#39079) üzenetére


Potyka03
senior tag

Szia.Nekem ilyen problémám nincs,Az akku eddig is gyorsan merült. Resetelt a telód ha akksi gondod van.Bár ez nagyba függ attól is hogy mi meríti ennyire.

[ Szerkesztve ]

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#39082) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Sziasztok!

Valaki tudna ajánlani egy megfelelő alternatívát a szolgáltatónál kapható bőr hátlap helyett? Mindenképpen bőr vagy bőr hatású legyen.

Köszönöm szépen előre is. :R

(#39083) Reinkz


Reinkz
senior tag

Ezt használom mar 1,5hete, 0,5mm kisebb az az hatulrol felfedezehto a szürke szélső keret, egyébként egy full műanyag amin van egy gumirozott műanyag réteg, ami tud kopni rendesen, kb hámlik mint ha leégtél volna, de az benne a jo hogy hiaba kopik le alatta is megmarad a színe.

Itt is csak szele kopik szoval nem zavaro igy hogy nem fektedik, az eredeti jobb de 1.5k siman meg er.

[ Szerkesztve ]

(#39084) Reinkz


Reinkz
senior tag

Nem akarok pánikot kelteni, de most olvastam ezt xda-n:

Meg ha csak korei valtozatrol is beszel, amit nem is ertek hogy az eu-sat frissitik a koreai-t nem :F

(#39085) Quqesz válasza Reinkz (#39084) üzenetére


Quqesz
nagyúr

2 dolog
1. a koreait szokták először frissíteni az lg vonalában, szóval ez nem túl jó kilátás
2. volt már ilyen negatív hír. aztán még is meglépte a cég.....
szóval a remény hal meg utoljára......
minden esetre, ha ezt megteszik megint meggyengül rendesen a support és ezzel vásárlókat veszítenek. Azt azért hozzáteszem a konkurens S6-ra sem jött még semmi nugát.....majd mwc után fog történni vmi(samunál S8 után)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#39086) joekajoeka válasza Reinkz (#39084) üzenetére


joekajoeka
tag

Kihalo felben levo telefonba miert fektessenek energiat?, tudjak ok, hogy nem sok fog eletbe maradni par honap mulva, akar 1 mulva.
:C
Aki ezek utan is LG-t vesz (hibasodas bootloop, kepernyo beeges, es hianyos software suport).
Az fanatikus.

(#39087) Aryon87 válasza joekajoeka (#39086) üzenetére


Aryon87
félisten

Az en vagyok :C

Varom a G6-ot

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#39088) kabalababa


kabalababa
tag

Amúgy ez a lista mennyire mérvadó?
Mivel ebben sincs benne a G4.

(#39089) SybenX válasza Aryon87 (#39087) üzenetére


SybenX
őstag

Meg én :)
Nálam nincs semmi gond.Ha nem jön 7.0 akkor sem érdekel,a telefon ugyanúgy jó mindenre mai napig és gyönyörű.Használom amíg tudom.

[ Szerkesztve ]

(#39090) DaDa válasza SybenX (#39089) üzenetére


DaDa
senior tag

Még mindig jobban jár az LG és mi is ha stabilitási, működési gondok miatt nem adja ki a 7-est. Számomra ez még pozitív lépés is. Megtehetné, hogy kiadja és nem törődik majd a felháborodott néppel és lassanként fejleszti jobbra a ROM-ot vagy megteheti, hogy inkább nem lépi meg és ezt nem titkolja. Mindenki így jár jobban.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#39091) Reinkz válasza joekajoeka (#39086) üzenetére


Reinkz
senior tag

Ha meg frissíteni se frissitik ami maradt, akkor biztos hogy senki sem fog venni a jelenlegiek közül.

DaDa:
Ket gimnazista az xda-tol 5nap alatt atportolja, ez nem kifogas egy gyarto részéről..

[ Szerkesztve ]

(#39092) raven24


raven24
tag

Sziasztok!Olyan problémám lenne,hogy a telefon nem látja a sim kártyámon lévő neveket,fel sem ajánlja a készülékem,de tudnak hívni meg minden nincs letiltva:). Valami ötlet ?

 iPhone 14 Pro Max Deep Purple  Eladó parfümök!! Nézz be hozzám!

(#39093) Quqesz válasza joekajoeka (#39086) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Azt azért vedd figyelembe, hogy 2015-ös telefonokra még sehol sem jött ki igazán nugát....sőt még a tavalyi telefonoknál is csak csordogál v éppen visszavonják. A nexusosok sem áradoznak róla........

raven24
névjegyzék/beáll/névjegyek megjelenítése/ itt pipáld be amelyiket látni akarod.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#39094) raven24 válasza Quqesz (#39093) üzenetére


raven24
tag

Nincs ott :D,hihetetlen

 iPhone 14 Pro Max Deep Purple  Eladó parfümök!! Nézz be hozzám!

(#39095) joekajoeka válasza Reinkz (#39091) üzenetére


joekajoeka
tag

Akkor lessz igazan gaz ha a Samsung az S6-ot frissiteni fogja es az LG G4-et nem.
Kiderul.

(#39096) sid87


sid87
senior tag

Annyira engem sem érdekel, hogy mikor jön a 7, én csak azért várom, hátha vele majd lesz két óra SOT-om végre. :C

Amúgy ma jött ki haver Vernee Thor-jára a 7.0 :P

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#39097) raven24


raven24
tag

Fel sem ajánlja,hogy kártyára mentsem a névjegyeket,kezdek ideges lenni.

 iPhone 14 Pro Max Deep Purple  Eladó parfümök!! Nézz be hozzám!

(#39098) raven24


raven24
tag

Mi lehet a baj?Nem mutatja a hívás naplót sem

 iPhone 14 Pro Max Deep Purple  Eladó parfümök!! Nézz be hozzám!

(#39099) raven24


raven24
tag

Újraindítottam és probléma megoldva.

 iPhone 14 Pro Max Deep Purple  Eladó parfümök!! Nézz be hozzám!

(#39100) iDomos válasza sid87 (#39096) üzenetére


iDomos
csendes tag

Detto, annyira nem izgat a Nougat. A hardverhez képest gyönyörűen, folyékonyan működik az LG rendszere, szuper a multitask. Nézegettem a UX 4 és 5 közti különbségeket, de 4 felülete szimpatikusabb. Akku engem is idegesít, mert kb 3 hete nem tudja a 3 óra SOT-ot, hanem kb. a másfél órát.

Samsung Galaxy S24 « Samsung Galaxy S7 edge « LG G4 « LG Optimus 4x HD « Nokia N86 8MP « Sony Ericsson V630i « Sony Ericsson K700i « Siemens MC60 « Nokia 3310 « Siemens A40

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.