Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39851) steelsec válasza HPZ537 (#39850) üzenetére


steelsec
aktív tag

Oke sracok, kerdes valakinek csina-e olyat a telefon hogy ujrainditas utan eltunnek alkalmazasok, tegnap pl a play store tunt el, meg egy ujrainditas es visszajott.
Teljesen stock rom, egyeduli dolog, hogy titkositva van a tarhely.

Biztonsag kedveert kimentettem a dolgokat ha surgosen uj telefont kellene vadasznom.

(#39852) Meggyi001 válasza HPZ537 (#39801) üzenetére

Próbáltál újabb twrp-t felrakni, ha van hozzá?

https://gamergep.hu/

(#39853) HPZ537 válasza Meggyi001 (#39852) üzenetére


HPZ537
tag

Hát az összefoglalóban lévőt telepítettem, kb 4 hónappal ezelőtt.

(#39854) Zolio3 válasza eladogeppc (#39833) üzenetére


Zolio3
senior tag

Olyan ehhez a telefonhoz nem lesz. Újabb oprendszer már nem lesz hozzá, a Nougat pedig látványosan gyorsabb lesz. Az O jelzésű ennél is gyorsabbnak ígérkezik, fele annyi boot időt ígérve. A Fulmics kihozott mindent a Marshmallowból. A legutóbbi frissítés csak a biztonsági szint javításáról szólt.

(#39855) eladogeppc válasza Zolio3 (#39854) üzenetére


eladogeppc
veterán

Milyen O jelzésűre gondolsz ?

Fulmics-et leszedtem , mert 6-8 fokkal melegebb a telefon. Mivel páromnak is van, ő v30C-n maradt, és ahhoz viszonyítottam ugyanolyan beállítások mellett.

Szóval én most STock v30N-en vagyok, és úgy látom nincs különbség a Fulmics és a stock között.
Illetve van. LAG sajnos volt nekem - gondolom a melegedés miatt -, illetve sokszor csak "nézett" ki a fejéből, hogy mi van. Plusz 3D-ben - tudom, utáljuk az Antutu-t - is lassabb volt a Fulmics. Nem csak pontszámban, hanem FPS értékben is. Elmaradt a v30C-től 3-5fps-el.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#39856) DJ. Ru$y válasza eladogeppc (#39855) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

M - N után az O jön a Google rendszersorban, mint Oreo. Android 8, ha jobban tetszik.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#39857) eladogeppc válasza DJ. Ru$y (#39856) üzenetére


eladogeppc
veterán

JAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. :D
Én már arra gondoltam, hogy az v30O :D :D :D

Erre már az sosem lesz. Főleg nem gyári.
Még N sincs és nem is lesz.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#39858) han_lev


han_lev
senior tag

Bocsánat az offért, de megbízható válszt keresek, hatha tudtok. A G3 kistesóját, a kisebb kijelzőst topikba hol keressem?
Azt gondolom a hardver ugyanaz, csak a kijelző kisebb. A haverom feleségének kellene a gyári szoftvert rajta legyalulni, újat tenni mert már vagy 2 éve nincs hozzányúlva, és baromira belassult :F (mármint a telefon ;] )
:R :R

MI9 6/64

(#39859) SkyLine3000 válasza han_lev (#39858) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Ha a G3 S-re gondolsz, az nagyon nem ugyanaz, mint a G3. Hardverben egy alsókategóriás Snapi400 van benne.
Amúgy meg mentés, aztán menüből gyári visszaállítás. Első körben. Ezt egy laikus is simán megcsinálja.

[ Szerkesztve ]

(#39860) Fulár


Fulár
senior tag

Szevasztok!Jó rég jártam erre mert a G3 tökéletesen működött(Kb 6 hónapon keresztül.(Azelőtt többször volt javíttatta keret repedés majd pedig kamera modul cseréje miatt).
Tegnap este melóban minden átmenet nélkül meghalt az érintőpanel.Nem érte semmilyen fizikai behatás.És ami még érdekes az az,hogy nem az egész halott hanem úgy kb a 40 százaléka.Egy csomó ponton nem érzékel.Nem tudom mit kellene tennem.Imádom ezt a telefont és meg is fogadtam,hogy nem cserélem le semmire sem egészen addig amíg tönkre nem megy.Még két éves sincs,vigyáztam is rá és mégis rengeteg bajom volt már vele.Sajnos már nem garanciális.Félek,hogy a javíttatás erősen deficites lenne.Érlelődik bennem a gondolat,hogy bármennyire is nem akarom de muszáj lesz váltanom.Vajon el lehetne adni alkatrésznek vagy valami?Más baja nincs.Akksi is jó.
Nem nagyon van ötletem mihez kezdjek vele.De az biztos,hogy eléggé le vagyok törve mert talán ezt szerettem az összes telóm közül a legjobban.

[ Szerkesztve ]

(#39861) eladogeppc válasza Fulár (#39860) üzenetére


eladogeppc
veterán

Ismét sziasztok !

V30C telepitve volt, majd v30N lett belőle frissítés után.
A nagy kérdés, hogy melyik ROM-al a legjobb az akku idő ?
Valahogy nekem 2 óra körül alakul új akkuval.
Látszatra nem hajtja semmi a procit, deepsleep is rendben van. Kb 70%-ban alszik.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#39862) snooze válasza Fulár (#39860) üzenetére


snooze
veterán

Ha megvannak a papirjai,akkor szavatosságot még kérhetsz rá..de ezt az lg-nél megmondják..csak sokan nem tudják..

GO Gunners!!!

(#39863) han_lev válasza SkyLine3000 (#39859) üzenetére


han_lev
senior tag

Ige, a G3S, és ige, tervezem a gyári beállítás visszaállítását. De ahogy látom, a T-s szolgáltatói rom elég gáz, lehetne valami stock, és akkor már valamj frissebb, valamj jobb.
Ezért kéne valami támogatás. :R

MI9 6/64

(#39864) han_lev válasza Fulár (#39860) üzenetére


han_lev
senior tag

A haveromnál is T-s G3s 2 éves gyártói garival ezt produkálta (majdnem). Bevitte, teljes alaplap, kijelző csere és kapott egy új akksit bele. :)
Kvázi lett egy új telója! :DDD
Hajrá!
És ne hagyd magad! ;]
Jár! :K
Ja és ő is ezért volt letörve, ezért csináltatta meg, és most nem is akar cserélni!

[ Szerkesztve ]

MI9 6/64

(#39865) Fulár


Fulár
senior tag

Köszi srácok de ez sajnos már nem járható út.Van rajta egy sérülés(korábbi)ami miatt cseszhetem a javíttatást.Időközben próbálkoztam de visszadobták.Konkrétan a bal alsó és a jobb fölső sarka....hát nem repedt vagy törött hanem inkább horpadt.Két hónapja egy kerékpár túrán elütöttek.(én voltam a vétlen)akkor kapott egy nagyobb ütést.És ez sajnos külsérelmi nyomnak minősül.Hiába nincs összefüggés a mostani hiba és a korábbi sérülés között.Ezt már csak pénzért lehetne javíttatni de az tényleg erősen deficites lenne.

(#39866) Zolio3 válasza Fulár (#39865) üzenetére


Zolio3
senior tag

Olcsóbb, és kevésbé igényes megoldás, hogy lehozatod az ebayről. Elsőre van vele kis munka, de bele lehet jönni. A képe talán nem olyan szép, picit mattabbnak néz ki, annak, aki ismeri a készüléket. Egy laikusnak nem is nagyon tűnne fel a különbség. 10 k környékén hozzá lehet jutni digiziterrel együtt.

(#39868) Crabface


Crabface
senior tag

Ma elkezdett folyamatosan szakadni a Wifi, eddig ilyen jelenség nem volt. Ezt okozhatja a feltett nem gyári rom?

"If you don't look back when you're walking away from your car, you bought the wrong one."

(#39869) SkyLine3000 válasza Crabface (#39868) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nekem pár napja volt ilyen jelenségem és egy router újraindítás megoldotta. Nem a telóval volt végül gond.

(#39870) Crabface válasza SkyLine3000 (#39869) üzenetére


Crabface
senior tag

Majd akkor ha haza értem, megnézem, hogy a router-e a ludas.

"If you don't look back when you're walking away from your car, you bought the wrong one."

(#39871) eladogeppc válasza Crabface (#39870) üzenetére


eladogeppc
veterán

Az milyen márka ? Mármint a Ludas ? Nekem TPLinkem van.... :C

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#39872) Crabface válasza eladogeppc (#39871) üzenetére


Crabface
senior tag

Uborka márkájú UPC router. ;]

"If you don't look back when you're walking away from your car, you bought the wrong one."

(#39873) Fulár válasza Zolio3 (#39866) üzenetére


Fulár
senior tag

Köszi!A kézügyességem kritikán aluli ezért esélyem sem lenne házilag megoldani.Azt pedig elhatároztam,hogy erre már 10 fillért sem akarok költeni.
Ma reggel bekapcsoláskor feldobott egy eddig még nem látott hibaüzenetet"Hardverkulcs vezérlő hiba!A képernyője sérülnek tünik ezért aktiválódott a hardveres vezérlés.Hivások fogadásához és az ébresztő kikapcsolásához használhatja a ki-be kapcsoló és a hangerő + - gombokat"

Erről az üziről nem lehetett képernyőképet csinálni mert azonnal eltünt amint megnyomtam valamit.Az viszont érdekes,hogy csak a képernyő "közepe"nem reagál az érintésre.A virtuális vezérlőgombok működnek és képernyő teteje is oké.A középső részének nagy része nem reagál.Pont akkora része,hogy ezáltal használhatatlan az egész.A hiba biztosan nem szoftveres mert a Recovery-be lépve sem reagál az érintésre.
Ma már olyat is csinál(tegnap ilyen még nem volt),hogy le van téve és hirtelen minden átmenet nélkül feléled a kijelző és úgy csinál mintha egy csomószor rányomtam volna a képernyő zárra és próbálna feloldani.Ezt csinálja kb 2-3 másodpercig aztán nyugton marad.Addig nem merem szétszedni sem amíg meg nem érkezik az új telefonom mert így még legalább telefonálni tudok vele.Itt a környéken csak szemét"lehúzós"szervizek vannak.Csak az 5 ezer,hogy ránéznek.Nem kicsit leszek ideges ha csak egy kontakt hiba vagy hasonló a ludas.Vagy vajon tényleg alaplap vagy érintőpanel halál.

(#39874) krisz2000


krisz2000
újonc

Sziasztok! A telefon hátsó, fő kameráját használva rózsaszín csíkok jelennek meg a képernyőn. Az előlapival nincs gond. Találkozott már valaki ilyen jellegű hibával? Mi lehet a gond?

(#39875) han_lev válasza krisz2000 (#39874) üzenetére


han_lev
senior tag

" láthatjátok amit az országunk felett szines csíkok mennek... " :DDD

Minden fotón mindíg, ugyanott?
Szenzorhiba... ?

MI9 6/64

(#39876) krisz2000 válasza han_lev (#39875) üzenetére


krisz2000
újonc

A csíkok össze-vissza jelennek meg, ha nagyon sok van, akkor nem is készít képet. Van hogy kis ideig teljesen jól működik, aztán megint előjön a probléma. Nem rég cseréltem le a kamera modult, de sajnos a probléma fenn áll továbbra is

(#39877) Tibor7878 válasza krisz2000 (#39876) üzenetére


Tibor7878
tag

Egyszerű rom csere nem oldja meg? Nekem anno valami nokia ugyan ezt csinálta és szoftver gond volt csak! :) Próba!

(#39878) Crabface válasza SkyLine3000 (#39869) üzenetére


Crabface
senior tag

Router volt a baj. Köszi.

"If you don't look back when you're walking away from your car, you bought the wrong one."

(#39879) amoledus válasza krisz2000 (#39874) üzenetére


amoledus
aktív tag

Szia! Volt ejtve a telefon ?

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#39880) fahrii


fahrii
őstag

Nem tudja véletlen valaki 2015 januárjában mennyi lehetett a készülék listaára a telekomnál? Gyanús a csere utalvány, csak nem tudom mire számíthatok.

(#39881) Zolio3 válasza Fulár (#39873) üzenetére


Zolio3
senior tag

A csomagban a szerszámok is benne szoktak lenni, jó a leírás, és persze ott a YouTube is. Szintén nem túl igényes megoldás, és úton kivitelezhetetlen is: otg -t támogat a készülék, így gond nélkül tudsz hozzá kötni egeret. Ha esetleg szoftveres hiba lenne, akkor egérrel sem működne a hibás szektorokban, ha hardveres hiba, akkor az egérrel használható. Ha normális custom rom van fent (pl újabb Fulmics), azon van "egykezes mód"). Bekapcsolva tudod úgy méretezni a kijelzőt, hogy a hibás szektoron kívül essen. A képernyő így kisebb lesz, de akár egy üzenet is megírható lehet.

[ Szerkesztve ]

(#39882) SkyLine3000 válasza Crabface (#39878) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Sokszor wifi probléma esetén a router a ludas, nem az eszköz. :)

Mindenkinek: Gondolkodom egy új 3/32-es vételén. Amiket árulnak újonnan, mondjuk a jófogáson, univerzális dobozban (viszont a képen G3 doboz mellett van a teló), azok nem lehet, h refurbished telók lehetnek? Ha mondjuk azok, akkor ilyet mennyire érdemes megvenni? Ahogy tudom, a refurbished telók lehetnek csak csomagolás cserélt, de alkatrész cserélt telók is. Ebayen 38 körül indulnak az ilyen G3ak. De onnan nem nagyon merek ilyet venni. Főleg a gari miatt.

(#39883) Kutykurutty7 válasza SkyLine3000 (#39882) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Refurbished téma:
Én nagyon olcsón vettem 2 éve 2 ilyen 'újracsomagolt' ASUS tablet-et. Mindkettő tökéletesen működik és még most is többet ér az akkori áránál. Nem eredeti dobozban és nem eredeti (de tökéletesen működő) tápegységgel kaptam. Itt is fontos, hogy hol veszed, ha esetleg gond lenne vele. A refurbished termékeket rövidebb garanciával szokták árulni.

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#39884) SkyLine3000 válasza Kutykurutty7 (#39883) üzenetére


SkyLine3000
addikt

1 év garival árulják őket. Asszem egy győri cég meg egy bpesti is árulja. Ebayről olcsóbb lenne, még úgy is, ha rámegy a vám+áfa. Csak ugye ott a gari...
Lehet, jövő hónapban megkockáztatok egyet és használom, amíg ki nem múlik.

(#39885) Pszihonaranc válasza SkyLine3000 (#39884) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

Sziasztok.!

Az lg backup suittal készített biztonsági mentés a számítógépen megnyitható valamivel? Vagy kizárólag csak úgy tudok használható adatokat kinyerni, ha ráteszem g3-ra?

(#39886) DJ. Ru$y válasza Pszihonaranc (#39885) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Legjobb tudomásom szerint utóbbi. (De talán másik LG készülékre is feltehető a mentés.)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#39887) SkyLine3000 válasza Pszihonaranc (#39885) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Sztem ezt a speckó formátumot nem lehet win alatt megnyitni.

(#39888) Pszihonaranc válasza SkyLine3000 (#39887) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

Az kár, mert meghalt a g3-am és kellenének róla adatok, amik megvannak a biztonsági mentésben. Csak hogy a francba bogarásszam ki akkor ...:F

[ Szerkesztve ]

(#39889) SkyLine3000 válasza Pszihonaranc (#39888) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Egy másik G3 segítségével. :)

(#39890) Pszihonaranc válasza SkyLine3000 (#39889) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

Könnyű azt mondani. Sajnos nem nő g3 a meggy fákon

(#39891) Fulár válasza Zolio3 (#39881) üzenetére


Fulár
senior tag

Köszönöm!Hardveres hiba.Ez már tuti.A legutolsó Fulmics van fönt de a kijelző akkora része halott,hogy nem tudom aktiválni az egykezes módot.Atomjaira szedtem szét.Nem is annyira nehéz.Összerakni egy kicsit nagyobb szívás volt.Nem lettem vele előrébb.Minden tökéletesen épnek látszik.Viszont miután összeraktam az eddiginél egy kicsit nagyobb része lett inaktív.Eddig még be tudtam lépni az alkalmazás menübe vagy a tárcsázóba-telefonkönyvbe stb.Most már azt sem.Már csak a kijelző alján lévő hardveres gombok működnek.Illetve a kijelző tetéjének kb háromnegyed része.
Ha megjön az új telóm ki kell várnom egy hónapot mert az leamortizál anyagilag.De utána beadom maszek szervizbe.Hátha.... :(

(#39892) Don Cobra 28


Don Cobra 28
csendes újonc

Tisztelt Fórumozók!

Adott egy lg g3 16gb d855 készülék.
Android 5.0 Kernel 3.4.0 Szoftver v20f-208-10

Ez teljesen gyári nem nyúltam még hozzá.

Melegszik,főleg videórögzítés közben leáll túlmelegedés saját biztonságom érdekében leáll a felvétel.

Ill. szeretnék új szoftvert telepíteni rá.Az xda oldalon az összefoglaló résznál nem lehet letölteni az anyagot hozzá.Tot vagy kdz melyik módszert és mit ajánlotok ,ami megbízható.

Köszönöm a segítégeteket és a válaszokat.Szép Napot Kívánok.

(#39893) DJ. Ru$y válasza Don Cobra 28 (#39892) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Vedd le a videófelbontást FHD-ra, ugyanis UHD-ban (4K) nem fog sokat engedni és akkor melegszik túl.

Miért kell TOT vagy KDZ? Feldugod gépre a telefont, LG Suite letölt és valószínűleg fel fogja ajánlani a legújabb MM gyári ROM-ot.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#39894) Zolio3 válasza Fulár (#39891) üzenetére


Zolio3
senior tag

OTG kábellel, és egérrel tudsz egykezes módot állítani. Ha ilyen nagy mértékben érzéketlen a kijelző, akkor nyilván az egykezes módban sem lesz könnyebb. Ez attól függ hol halt meg a kijelző. Nyilván én is vettem másik telefont, azért ez a modell már kicsit öregecske, de most is jó használható készülék.
Szerettem volna G6-ra váltani, de kimaradt az infra, és még pár dolog, ami a G3--ban (is) benne volt, így idén nem LG lett.

(#39895) Fulár válasza Zolio3 (#39894) üzenetére


Fulár
senior tag

Pont ez a bajom nekem is!Már úton van az új teló de annyira szeretem a G3-mat,hogy nincs kedvem kukázni.Ha reális áron meg lehetne javíttatni akkor nem is gondolkodnék egy percet sem!De ha érintőpanelt kell cserélni akkor az közel annyi lóvéba lenne benne mint majdnem a telefon összértéke. :(

(#39896) Zolio3 válasza Fulár (#39895) üzenetére


Zolio3
senior tag

Igen, ebben van valami. 13 körül van a kijelző (digiziterrel, és kerettel), plusz szállítási költség. Az új készülék 35 körül van, és az 32/3 modell. És nincs szállítási költség sem, mert x ezer Ft felett van. Ha így nézzük, akkor tényleg nem éri meg. És még szerelési költség, ha maga nem tudja megoldani az ember, az már egy húszas. A körül kapni az ebayen használt jó állapotút.

(#39898) Haligali válasza lovasijasz (#35580) üzenetére


Haligali
tag

Szia! Mire jutottál a képernyő hibával?

(#39899) Firka30


Firka30
tag

Közelségérzékelő szenzort ki lehet kapcsolni?
Rejtett menüben próbáltam,azt nem engedi...

(#39900) djpoti válasza kredo (#31865) üzenetére


djpoti
aktív tag

Sikerült orvosolni a rom problémáját? Mert most Én is belefutottam egy ilyen G3 -ba.
4.4.2 van rajta, kernel verzió 3.4.0 szoftver verzio LGD855-V10m- ISR. Frissítés menüpont nincs a romban, imei alapján ismeretlenként jelöli a telefont. Bármilyen D855 gyári romot szeretnék, feltenni, nem engedi. LG Pc suit azt mondja a legújabb szoftver van rajta. Valakinek valami ötlete? Esetleg megoldása a dologgal kapcsolatban?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.