Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40801) feco70 válasza SkyLine3000 (#40782) üzenetére


feco70
senior tag

Estére sosem merül le, akármennyit használom.

Ezt,hogy csinálod?

(#40802) KoryHu válasza GEIL (#40797) üzenetére


KoryHu
aktív tag

Mate 10 Pro azért árban nem egy sáv ezekkel.
Nekem is megvannak a konkrét áraim a szolgáltatótól, de nem tudok dönteni. G6-ban az a 3300.mAh olyan rossz? Néztem pár tesztet G6 vs P10 témában, YouTube és írott külföldi, igaziból vagy egálra hozzák vagy egy helyen G6 a nyertes. Nyers erőben mindenhol P10, egy helyen kamerában is, másban viszont több helyen is inkább G6ot írnak. Árban kis difi is van de nem ez döntene. (G6 24 ezer Ft-tal drágább)
Külsőre nekem a G6 tetszik jobban.

[ Szerkesztve ]

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#40803) SkyLine3000 válasza feco70 (#40801) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Miért kéne reggeli 100%-ról estére csutkára lemerülnie?? Én meg ezt nem tudom megérteni. Ott vagy szar az akksi, vagy folyamatosan nyomogatva van. Van élet a telefon nyomkodáson is túl, akármennyire is furcsa...
Az én felhasználói szokásaimmal sosem merül le estére, ennyi. Pedig nem csak napi 3 perc telefonálásra használom.

(#40804) GEIL válasza KoryHu (#40802) üzenetére


GEIL
addikt

Van egy ilyen hülye szokásom....autóban-TV-ben-telefonban kisebbet és "gyengébbet" nem veszek....csak jobbat és/vagy nagyobbat.....

LG G4 azért 5,5 col...534ppi....stb.....szoval a Huawei P10 nekem az 5,1 col-lal "kicsi"...az LG-t most inkább hanyagolni fogom....párom LG G3-asa nyekkent ( wifi ic elszállt...aztán mókolva ment még 2 hónapot, de most már képernyő is kék csikos...stb stb)...az LG G4-em időzitett bomba a "bootloop" veszély miatt.....Samsung S8 olcsóbb mint a Huawei Mate 10 pro...de fogtam a kezemben ma is, túl könnyű és nyúlánk telefon a batár kezemhez....ugyhogy mivel nincsen sima Mate 10 a Telenornál ezért kénytelen vagyok a pro verziot megvenni...."mokkabarna szinben".....kártyafüggetlenül teljes áron nem vennék még 30.000-ért se semmit.....részletre akárhogy számolom jobban jövök ki...és mégsem vág földhöz egyszerre....(a lite verziók nekem nem kellenek)...szóval sok választásom nincsen.

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#40805) KoryHu válasza GEIL (#40804) üzenetére


KoryHu
aktív tag

Én is Telenornál vásárolok, a P10 valóban nem nagy, azt meg tudtam nézni élőben, G6-ot nem. Én a G3-nál nagyobbat külső méretre semmiképp se, a G3 is kilóg már az öltönyöm zsebéből is. Meg is kell néznem a G6 méreteit is, hasonlítva. S8on én is gondolkodtam, sőt S7 Edgen is, nagyon picit Xperia XZ1-en is. S8 - ról a törést, csúszást sok helyen olvasom. Ha belevágok, G6-ba mégis, majd úgyis jelzem itt.

[ Szerkesztve ]

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#40806) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Srácok!

Megkérlek titeket, hogy a telefon cserével kapcsolatban fáradjatok át ide.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#40807) F_Gergely


F_Gergely
őstag

G3-hoz letezett olyasmi bor hatlap mint ami a G4-hez?
Igazabol maga a bor hatlap erdekelne csak nem tudom gyarilag volt e.

(#40808) feco70 válasza SkyLine3000 (#40803) üzenetére


feco70
senior tag

Nem nyomkodom folyamatosan, nekem még facebook om sincs, mert utálom.
Szoktam adni, venni, és ezért szoktam nyomkodni, meg,hogy én mennyit használom a telefont ahoz neked semmi közöd

(#40809) Argetlam-


Argetlam-
csendes tag

Sziasztok.
Lehet nagyon alap kérdés, de én nem találtam választ... :U
A smart bulletint ,hogy lehet szerkeszteni?

(#40810) F_Gergely


F_Gergely
őstag

Nem tudom mi történt a telefonnal de hétfpn levettem a töltőről és azóta 8%-ot merült szóval eddig tökéletes.
Lehet megemberelte magát és rájött neki is jobb ha nem merül le fél nap alatt :D

(#40811) gjoco1 válasza F_Gergely (#40810) üzenetére


gjoco1
addikt

Vettél bele új aksit?

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#40812) F_Gergely válasza gjoco1 (#40811) üzenetére


F_Gergely
őstag

Nem, penteken 100%-ra feltoltve beraktam a fiokba.
Hetfon reggel 75%-on volt, felraktam tolteni, aztan azota jo.
Mondjuk pqrszor kikapcsoltam, meg letiltottam egy jopar app-ot (vagy amit tudtam letoroltem) nfc-t kikapcsoltam, kijelzot autonatara allitottam stb.
Lekopogom de ket nap utan ugy tunik megszunt a rohamos merules.

(#40813) gjoco1 válasza F_Gergely (#40812) üzenetére


gjoco1
addikt

Ez a beszéd! :C

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#40814) Meggyi001

Kis off, de hátha valaki még nem ismeri. Egy elég hasznos topik figyelő alkalmazás,
érdemes kipróbálni PH! - a topik figyelő mindenes

https://gamergep.hu/

(#40815) F_Gergely válasza gjoco1 (#40813) üzenetére


F_Gergely
őstag

Hétfő reggel vettem le a töltőről most 58%-on van az akksi és azóta nem volt kikapcsolva sem töltőn.
Jó lesz ez :)

(#40816) DJ. Ru$y válasza F_Gergely (#40815) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Sosem fogom megérteni egy ilyen készüléknél ez mire jó, hogy a %-ot lessük napokat, töltés nélkül... Szerintem ez nem erre való.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#40817) F_Gergely válasza DJ. Ru$y (#40816) üzenetére


F_Gergely
őstag

Nekem ez céges telefon semmi másra nem használom mint hogy telefonálok.
Mellette ott a note4 telefonom 10 giga nettel, azon megy a levelezés és minden ami kellhet.
De az amit csak telefonálásra használok és még 4G sem kell, hadd ne töltsek már naponta. :R

(#40818) FoxiestFox válasza F_Gergely (#40817) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Veszel munkahelyre egy vezeték nélküli töltőt, és ott azon tárolod. Tádá.

(#40819) F_Gergely válasza FoxiestFox (#40818) üzenetére


F_Gergely
őstag

Van, csak valamiért nem kompatibilis az LG-vel, két külön vezeték nélküli tartót meg nem akarok.
Samsungom simán tölti hibátlanul, az LG-vel meg 2 másodpercenként bontja a töltést, meg kiírja hogy túl lassú, meg hogy csak gyári LG tartozékot használjak.
De nem tudom mi lehet a baja...

(#40820) #34322688


#34322688
törölt tag

Sziasztok.
Véleményeteket szeretném kérni, Lg g3-as telefonommal kapcsolatban. Többszöri 'újratelepítés' után is akad, nagyon lassú, szaggat, akármilyen programot indítok el. A play áruházból való letöltés is egy szenvedés, letölti, majd a program telepítésével képes 10-percet is kínlódni.
Teljesen gyári állapotban van, nem volt semmi buherálva rajta.
Valakinek valami ötlete ezzel kapcsolatban?

(#40821) FoxiestFox válasza #34322688 (#40820) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Lehet, kezd megmekkenni az emmc.

(#40822) KoryHu


KoryHu
aktív tag

Mit értünk konkrétan idézőjeles újratelepítés alatt?

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#40823) #34322688 válasza KoryHu (#40822) üzenetére


#34322688
törölt tag

Szia.
Gyári adatok visszaállítása, ezt értettem az újratelepítés alatt. Nem nagyon vágom a telefon javítását, telepítését, azért nincs is a készülék buherálva.
Alaplap hibás lenne a telefon? Nagyon szakadozva üzemelnek rajta a programok, videólejátszás is egy szenvedés, megy a hang, a kép meg áll stb hibák.

(#40824) KoryHu válasza #34322688 (#40823) üzenetére


KoryHu
aktív tag

Szia, igen valószínűleg hibás, egy CPU-Z - t tudnál telepíteni, és abból egy képet linkelni? (pl a SOC fülről). Ezen kívül a gyári LG SUPPORT TOOL-AL (windows) csinálhatsz javítást is vagy frissítést. Ha ekkor se jó, akkor szerviz.
Milyen alkalmazások vannak telepítve?

[ Szerkesztve ]

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#40825) #34322688 válasza KoryHu (#40824) üzenetére


#34322688
törölt tag

CPU-Z-telepítettem, itt pontosan mit is kellene nézni? Alkalmazások a gyáriak vannak most fent, semmit nem telepítettem, csak frissítettem amit felajánlott. Próbáltam windowson keresztül is, de azt írja, hogy nincs frissítés hozzá, lehet hogy nem jól csinálok valamit, de ennyire értek csak hozzá.

(#40826) KoryHu válasza #34322688 (#40825) üzenetére


KoryHu
aktív tag

Az első oldalon pl a cpu-kat, milyen terhelés van ha ott hagyod? Milyen frekvenciák?

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#40827) #34322688 válasza KoryHu (#40826) üzenetére


#34322688
törölt tag

Cpu terhelés 15%-55%-között van, a frekvencia: 300Mhz-2400Mhz között változik mind a négy magnál. Nem tudom hogy ez most jó vagy rossz. Keresgéltem a neten alaplapot a telefonhoz, eléggé húzós az áruk, 25e-ft ért láttam, plusz gondolom amiért még kicserélik. Szerintem már ennyit nem érdemes rákölteni.

(#40828) #08132608


#08132608
törölt tag

Hali! Tud valaki linkelni egy lollipop kdz-t? Ami jól fut. Vagy ki mit ajánl? A marshmallow jobb?

(#40829) Zsocó


Zsocó
aktív tag

Folyamatosan ujraindulo G3-ra van valakinek otlete?

(#40830) #08132608


#08132608
törölt tag

Valaki tudna v21c kdz linket küldeni?

(#40831) DJ. Ru$y válasza Zsocó (#40829) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Aksi? Ha volt csere, akkor pedig sok minden lehet, forrasztás hiba stb.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#40832) rene85 válasza vinibali (#40758) üzenetére


rene85
aktív tag

Nu... feltettem a lineage os-t, akadás kb ugyanannyi van mint eddig és a memória is ugyanúgy elfogy, pedig a böngésző-chat-mail-tárcsázó-spotify körben mozgok. Egy új akksi dobhat rajta valamit? (a memóriahasználatot kivéve...)
Tud valaki olyan romot ami még kevésbé megterhelő a hardvernek?

(#40833) Mr.Franczy válasza rene85 (#40832) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Szia.
Én a vége fele a zoe féle romot használtam, egész letisztult! Mondjuk nem tudom most, hogy állhat, mert már rég nem használom a g3-at!

Gazember

(#40834) SkyLine3000 válasza rene85 (#40832) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nemtom, mi a gond, de én tökéletesen elvagyok a kipucolt stock LP-al. Egyáltalán nem vágyok másik rom-ra. Nem akad, minden flottul műxik. Hibátlan úgy, ahogy van. Memória meg had fogyjon, azért van. Nekem memóriagondok sem voltak, sem a 2/16, sem pedig a jelenlegi 3/32esen sem. Asszony sem panaszkodott még soha, pedig nála folyamatosan megy a fb+messenger+viber trió és egyéb szarságok.

(#40835) KoryHu


KoryHu
aktív tag

Üdv, mostantól kb off leszek, G6-ra váltottam :) További jó használatot, G3 tartalék marad.

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#40836) gjoco1 válasza KoryHu (#40835) üzenetére


gjoco1
addikt

Használd az űj telcsit sokáig egészséggel.
Nehogy eladd,maradjon vésztartalékod. ;)

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#40837) rene85 válasza SkyLine3000 (#40834) üzenetére


rene85
aktív tag

Ertem, hogy neked kiraly, de nekem meg nem. A kerdesekre nem valaszoltal de azert kosz. ;]

(#40838) KoryHu válasza gjoco1 (#40836) üzenetére


KoryHu
aktív tag

Köszönöm, nem tervezem eladni.

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#40839) Mtbsrác


Mtbsrác
senior tag

Root-olva van a telóm v21a, s azt kérdezném hogyan és mivel lehetne lepucolni a fölös dolgokat? időjárás, mcafee security meg vmi install app akármi frissít állandóan. Ezektől megszabadulnák szivesen. Vagy még mitől érdemes?

[ Szerkesztve ]

(#40840) SkyLine3000 válasza rene85 (#40837) üzenetére


SkyLine3000
addikt

De válaszoltam. Nekem a stock lp nem terhelő a telefonnak. ;] Ha az lenne, nem ezt használnám. Egyébként anno végigpróbáltam a világ össezs főzött romját és meg kellett állapítanom, h ez a jelenlegi a legjobb. Nem akad, gyors, hibátlan. Két éve használom és egyáltalán nem vágyom másik romra.

(#40841) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Sziasztok!

Szerintetek jelenleg melyik a legjobb ROM erre a telefonra?

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#40842) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Sziasztok!

Telefonon jelenleg Android 6.0 V30N-Global van fent. Van esetleg ötletetek hogyan lehetne rootolni és TWRP-t feltenni egy ilyen telefonra?

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#40843) weiss válasza NandorHUN (#40842) üzenetére


weiss
addikt

Összefoglalóban le van írva.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#40844) NandorHUN válasza weiss (#40843) üzenetére


NandorHUN
addikt

Összes AutoRec link halott... (XDA-n) :(

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#40845) DJ. Ru$y válasza NandorHUN (#40842) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

30N-t leginkább sehogy, mivel annyira új, hogy nincs rá semmi, KDZ-vel vagy LGUP-pal vissza kellene rakni először egy régebbi ROM-ot, aztán lehet vele bohóckodni.

Keresőt használva megtaláltad volt ezt a hozzászólásomat az ebben linkelt root + twrp link (Pack) működik.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#40846) NandorHUN válasza DJ. Ru$y (#40255) üzenetére


NandorHUN
addikt

Kösz :R

Én se foglalkoznék vele, testvérem telefonja, de állandóan újraindulgat és kifagy.

Anno nekem is volt G3 még 2-3 éve és emlékszem nálam is volt hasonló gond, de ROM teljes újrahúzása megoldotta. Feltettem most rá a 20b-s KDZ-t de még mindíg szar a telefon. Gondoltam egy TWRP install + full wipe tiszta custom ROM-mal talán megoldja, ezért szórakozok csak vele. :)

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#40847) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Nos sikerült feltenni a TWRP is...

Viszont sajnos ettől se javult meg a telefont, megvolt az új kdz flash, TWRP full wipe és totál új ROM telepítése is, de semmi :(

Használat közben a telefon néha egyszercsak "kifagy", majd újraindul... Bárki másnál előfordult ilyen hiba? Szerintetek mi lehet a telefon baja? Van bármi "fix", vagy amit tehetek?

Előre is kösz a segítséget.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#40848) zoleeno1 válasza NandorHUN (#40847) üzenetére


zoleeno1
addikt

Ezek utan szerintem ez hw-es lesz...

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#40849) NandorHUN válasza zoleeno1 (#40848) üzenetére


NandorHUN
addikt

Igen. Ezért kérdem kinek milyen tapasztalata van vele, milyen alkatrészt kéne berendelnem vagy hova érdemes vinni javítattni.

Telefon ettől eltekintve ugyanis hibátlanul működne, mostanra pedig még alkatrészek se olyan drágák hozzá ha bontott telóbol berendel valaki.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#40850) DJ. Ru$y válasza NandorHUN (#40847) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Aksi csere?

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.